M1CHUUUU

[ODRZUCONE] Podanie na admina - [M1CHUUUU]

Recommended Posts

Podanie dotyczy serwera: ARENA 64 TR 1#

Imię: Miłosz
Aktualny wiek: 18
Staż gry w Counter-Strike: Global Offensive: ~2000h

Nick na serwerze: M1CHUUUU
Staż gry na serwerze: 45 godzin gry na serwerze, wzrasta z każdym dniem
Godziny w jakich grasz na serwerze: od 16 do 18, potem jest od 20 do 24, zależy też w jakie dni
Link do wykresu aktywności na serwerze: https://www.gametracker.com/server_info/80.72.34.124:27145/top_players/?query=M1CHUUUU&sort=3&order=DESC

Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com:  TAK - niestety przez moją małą głupotę zostałem ukarany, ale zmieniłem swoje podejście o 180 stopni
Czy kiedykolwiek sprawowałeś funkcję admina: TAK - Prawowałem funkcję admina przez trzy lata, na bardzo popularnym w tamtych czasach serwerze 1.6
Czy posiadasz podstawową wiedzę w zakresie funkcji admina: TAK 
Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: Bardzo dobry kontakt z graczami przebywanym na tym serwerze, przez co jestem przez nich znany. Zależy mi na porządku i kulturze na serwerze, a często się zdarza, że nie ma jakiegokolwiek admin'a online. Jestem  rozmowną osobą która nie ma problemu z porozumiewaniem się z innymi osobami. Jest to w tej chwili jedyny serwer cs:go na którym grywam tak często i przynosi mi on sporo frajdy ponieważ atmosfera i ludzie znajdujący się na nim są bardzo przyjaźni. Chciałbym zmienić ten serwer na lepsze, w róznych porach dnia są cziterzy, ludzie puszczającą muzykę, agresywni i wylgarni gracze którzy, uprzykrzają innym graczą rozgrywkę.

Oświadczam, że posiadam STEAM z grą Counter-Strike: Global Offensive ze statusem PRIME. Mój SID: STEAM_0:1:149808295

• Laugh 1

Powiem Ci, że straciłeś u mnie w oczach...

Za każdym razem teraz kiedy wchodzę na serwer, a ty jesteś, to wyzywasz albo używasz wulgarnego języka, a to chyba nie jest dobry wzór? Nakręcają się dzięki temu inni. Tak jak wcześniej wspominałam, bardzo łatwo wyprowadzić Cię z równowagi, a jeśli miałbyś admina, myślę, że rozdawałbyś bany/mute lekkomyślnie. 

• Love Frag (++) 2
  • Karambit (-) 2

Od czasu Twojego wcześniejszego podania zauważyłam pogorszenie w Twoim zachowaniu. Również spotykam Cię na chamskich odzywkach. Kiedyś (przynajmniej przy mnie) próbowałeś zachowywać się kulturalnie, natomiast teraz często spotykam Cię w sporach, nawet jako osoba prowokująca innych graczy.

• Love Frag (++) 2
  • Karambit (-) 1

Jak moi poprzednicy uważam, że kompletnie nie nadajesz się na admina, nie ma co się oszukiwać. Jesteś osobą chamkską, prowokującą, wyzywającą. Mówiąc szczerze bardziej wnosiłbym za karą i nauczką za twoje bardzo złe zachowanie. Jesteś fałszywy, w najlepsze wyzywasz się ze swoimi "patokolegami" na serwerze, ale gdy zobaczysz, że na steam admin robi się dostępny to nagle zmieniasz zachowanie na mniej patusiarskie. Tak powinien zachowywać się admin? Mogę się założyć, że nie sprawdziłbyś się w tej roli, jesteś po prostu zbyt nie dojrzały, może z gimby już wyszedłeś, ale gimba z Ciebie jeszcze nie.

Jestem na NIE

• Shoot frag! (+) 2
  • Love Frag (++) 1
  • Karambit (-) 1
  • Shock 1

Nic dodać, nić ująć. Odpadasz z teleturnieju.
Toxic'om mówimy stanowcze NIE.

Dodam jeszcze, że w przeciągu najbliższych kilku miesięcy nie masz po co pisać podań, żadne z nich raczej nie zostanie przyjęte.

• Shoot frag! (+) 2

Twoje podanie na admina zostało rozpatrzone negatywnie.

Ponowne podanie możesz złożyć dopiero po upływie 14 dni.

Zespół Fragujemy.com!

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Kpt. Rex
      Nick jakiego używasz: Kpt. Rex

Zajmowane wcześniej stanowisko: Admin serwera CS 1.6 ZM
      Staż na zajmowanym wcześniej stanowisku: ok 3 miesiące
      Na jakie zatem chcesz wrócić stanowisko: Admin serwera CS 1.6 ZM

Kilka argumentów przemawiających za powrotem na stanowisko: 
      - Aktywność
      - Chęci do pełnienia tej funkcji
      - Skuteczność

• By M1CHUUUU
      Imię: Miłosz
      Aktualny wiek: 18
      Staż gry w Counter-Strike: Global Offensive: ~2000h

Nick na serwerze: M1CHUUUU
      Staż gry na serwerze: 6 godzin gry na serwerze, wzrasta z każdym dniem. Jestem ogólnie nowy na only mirage, wcześniej grałem cały czas multi arena 64 TR 1#.
      Godziny w jakich grasz na serwerze: od poniedziałku do piątku w godzinach 16:30-22:30, a w weekendy od 11:45-20:00
      Link do wykresu aktywności na serwerze: https://www.gametracker.com/server_info/145.239.23.149:27015/top_players/?query=M1CHUUUU

Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: TAK
      Czy kiedykolwiek sprawowałeś funkcję admina: TAK - Prawowałem funkcję admina przez trzy lata, na bardzo popularnym w tamtych czasach serwerze 1.6
      posiadasz podstawową wiedzę w zakresie funkcji admina: TAK 
      Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: Bardzo dobry kontakt z graczami przebywanym na tym serwerze, przez co jestem przez nich znany. Zależy mi na porządku i kulturze na serwerze. Jestem  rozmowną osobą która nie ma problemu z porozumiewaniem się z innymi osobami. Jest to w tej chwili jedyny serwer cs:go na którym grywam i przynosi mi on sporo frajdy ponieważ atmosfera i ludzie znajdujący się na nim są bardzo przyjaźni. Chciałbym zmienić ten serwer na lepsze, w róznych porach dnia są cziterzy, widziałem ich sporo dlatego zgłosiłem się na admina dla innych, żeby nie cierpieli z powodu cziterów na serwerze.
      Oświadczam, że posiadam STEAM z grą Counter-Strike: Global Offensive ze statusem PRIME. Mój SID: STEAM_0:1:149808295