Recommended Posts

Witam wszystkich Fragowiczów 😋😎

Jestem Mateusz mam 16 lat parę osób mnie tu kojarzy:). Mimo iż gram na tutejszych serwerach już od dłuższego czasu dopiero ostatnio założyłem tu konto i w końcu postanowiłem się przywitać.
Jestem osobą pogodną i sumienną, interesuję się rożnymi sportami głownie piłką nożna ( Którą trenuję ). W wolnych chwilach lubię wyjść gdzieś na dwór albo ze znajomymi, a także popykać w CS'a, ( nie koniecznie mm'y chyba wiadomo czemu :D ) głównie na tutejszych serwerach gram na surfie i arence 1 vs 1. Mam nadzieje że się polubimy i zostanę tu na dłużej <happy>

• Shoot frag! (+) 1

Siema

• Shoot frag! (+) 1

Witaj! :D

• Shoot frag! (+) 1

Siemka! ;) 

• Shoot frag! (+) 1

Witamy na Fragujemy !

• Shoot frag! (+) 1

yoooo

• Shoot frag! (+) 1

Cześć Mateusz! Witaj w naszej rodzince fragowej. Życzę wielu fragów na naszych serwerach. ;)

• Shoot frag! (+) 1

Hi

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By tabaczo
      Cześć, nazywam się Bartek, mam 20 lat, pochodzę z okolic Rzeszowa.

Prowadziłem dawniej 2 sieci edivision i xsteam jeśli ktoś je kojarzy  

Teraz zaglądam częściej do Was pograć na serwerach czy posiedzieć na forum  
    • By ☛ MARIN☚
      Siemka witam wszystkich mam na imię Marcin i troszkę pykam na only mirage.Za dużo przeklinam,szczególnie po spożyciu więc wybaczcie.Podoba  mi się atmosfera na waszym(naszym) serwerze.Pozdrawiam serdecznie.
    • By Levi's
      Witajcie serdecznie! 
      Mam na imię Alan pochodzę ze Skarżyska okolice Kielc lat 24 i grywam najczęściej na serwerze "Gungame" Wasz serwer wyjątkowo przypadł mi do gustu aż postanowiłem się zarejestrować i stać się mniej więcej "pełnoprawnym" użytkownikiem.  Przygoda z CS 1.6 rozpoczęła się w wieku 12 lat. Z wykształcenia inżynier informatyki. W wolnej chwili jazda na motocyklu  Mam nadzieję, że będzie nam się razem owocnie współpracowało. 
      Strzała! ?