OPOOREKGRACZ

[PRZYJĘTE] Odwołanie - [Mamusia]

Recommended Posts

Posted (edited)

Serwer:  only dd2
Nick podczas gry: moja mama mnie bije kutasem
Nick admina podczas gry: raczej zjarany
Powód bana:  nata
Wydruk z konsoli

[FRAGBANS]-------------------------------------[FRAGBANS]
||| Zostales zbanowany na serwerze!
||| Nick: moja mama mnie bije kutasem
||| IP: XXXX
||| STEAM_ID: STEAM_0:0:3524238
||| Nick admina: raczej zjarany
||| Powod: nara
||| Nalozony: 07.10.2019 - 19:56:50
||| Dlugosc: Na zawsze
||| Na: Fragujemy.com #03 [ ONLY DD2 ] :: [ ASYSTY | RANGI | FREEVIP ] (de_dust2)
||| Musisz poczekac jeszcze: Na zawsze
||| Wygasa: Nigdy
[FRAGBANS]-------------------------------------[FRAGBANS]

Dostałem perm bana za napisanie, do czego służą aliasy i waity? XDDDDD Bo sam nie wiem, dobry admin nie wie do czego co służy. Ziomek mówi, że jakiś typek nie potrafi dać stref XDDD widać normiki w 2k19 się szerzą coraz  bardziej. 
Chciałbym usłyszeć normalny powód bana, a nie nara, o ile ten ban jest zasłużony a nie jest. ;DD

Edited by OPOOREKGRACZ (see edit history)
  • Shoot frag! (+) 1
  • Laugh 1

Używanie G-strafe jest karane, pisałem wam to 10x na tsay, po 2 twój nick mnie sprowokował do perma tak tylko tydzień byś dostał, ale widać że jesteś jakiś pokrzywdzony przez świat. Skoro piszę Ci, że za to jest bana to na chuj to robisz?!?

Jesteście kolegami i bronicie się nawzajem, a moje słowo w dupie mieliście uprzedzałem tyle razy.

To nie jest scrol z duckiem, dlatego gadałem o strafe'ach.

Ban słuszny, pozdrawiam:)

Posted (edited)

Mordo jest takie coś jak kick, upomnienie, masz chyba @@@ żeby napisać XDDDD a nie permujesz tak o bo co? Napisałem co to robi, ale nie Ty wiesz lepiej, grasz 5 lat na hnsie i no, piszesz różne skrypty, no ta ;))
+rozpisz demko gdzie robiłem gsy XDDDD

Pora coś dodać do regulaminu o gs i sgs :DDD
Używanie wulgarnych nicków - zmiana nicku / ban do 7 dni 

Dobry admin

Nie nabijaj postów, używaj opcji edytuj :DD 
Dalej czekam na rozpisanie demka, gdzie robiłem jakieś długie gsy, sgs gdzie się rozpędziłem jakoś, do tego na ten czas w regulaminie nic nie ma, więc czekam na odpowiedź opiekun servera, aż sprwadzi logi, gdzie napisałem coś obrażającego do admina, po czym dał perma. 
@ Sorry :)

Edited by OPOOREKGRACZ (see edit history)

Napisałem Ci czemu permuje, a to że uprzedzałem wystarczy spojrzeć w logi

Nabijanie postów ... nie jestem od tego człowieku. Widać , że już tu bana kiedyś miałeś bo masz tylko 1 od odwołania. Teraz syf znów tu będziesz robił?

Nie robiłeś g-strafe tylko twój kolega, a ty zrobiłeś swoje po prostu swoim zachowaniem i nickiem.

Dzięki. Artykul 1 - 7 dni nick drugie 7 ingorowanie moich słów  następne...no i pyskowanie troszkę się przedłużyło.

Jak ktoś będzie dobroduszny, to możę ci skróci do miesiąca

• Laugh 3

Ze sie wypowiem, bo sprawa też troche mnie dotyczy.

Ban za nick na 7 dni?

Ban za ignorowanie słow admina na 7 dni? To są upomnienia, których nie zawsze musi gracz słuchać co skutkuje banem dopiero wtedy. W dodatku upominałeś nas o co czego nie było w regulaminie normiku. (ale nie na 7 dni XDXD)

Pyskowanie - ziomek Ci wytłumaczył gdzie się ustawia aliasy, waity, bo z tego co było widać to nie wiedziałeś.

image.thumb.png.0b3bf5666158812b88b73a0990cdd558.png

Ja przed wejsciem na serwer czytałem regulamin. Nie było nic o +duck, +jump na rolce więc essa.

Patrząc na regulamin (Upominałeś bez powodu, banowałeś bez powodu, ban ze śmiesznym powodem) to ty jesteś po gorszej stronie i więcej odjebałeś niż my.

No Ciebie Ciebie, przedewszystkim Ciebie:)

Zainteresował mnie twój ban od Redni wczoraj bodajże.

Objerzałem demko i nie pierdol że masz zwykły jump pod scrolem.

Dawałem szansę, mówiłem nie używaj cóż.

Odwołaj się znów, rozpiszemy :) a raczej wystarczy wkleić POV,A 10 sec i wszystko będzie widać no..

Stwierdzasz, że używam skrypty, czity na gsy? XD

3 godziny temu, koras napisał:

Nie robiłeś g-strafe tylko twój kolega, a ty zrobiłeś swoje po prostu swoim zachowaniem i nickiem.

Skoro tak to przerzucam temat do odpowiedniego działu i zostawiam @ Sorry :)  @ Berso w Waszych rękach.

Pozdrawiam.

@ hey alexa hey alexa "Ban za ignorowanie słow admina na 7 dni? To są upomnienia, których nie zawsze musi gracz słuchać co skutkuje banem dopiero wtedy."  admin ma prawo dać Ci bana jeśli stwierdzi, że na tak owy zasługujesz bez konieczności upominania. Ale widzę, że Ty uważasz się za jakiegoś większego znawce i obrońce regulaminów serwera.

Co do tych gs i sgs to jest to skrypt, admin upominał nic nie podziałało to ukarał łącząc wszystkie przewinienia.

Przed wejściem na serwer czytałeś regulamin? Ciekawe, bo nie znam ludzi którzy tak robili.

Po za tym pisząc tutaj essa pokazujesz swój styl bycia, dlatego nikt Cię nie będzie tutaj brał na poważnie bo tak naprawdę piszą tak tylko cwaniaki i debile.

I to nie jest twoim zadaniem osądzać czy admin jest po gorszej stronie niż zbanowany, bo słabe są te wasze wyjaśnienia.

• Shoot frag! (+) 3
  • Love Frag (++) 2

To jest prośba o ub, a nie czytanie waszych wypocin. Ale nie no, temat jest przecież do napisania co admin ma robić. Dalej czekam, aż rozpatrzy opiekun mojego bana.

Co do waszych wypocin. Admin ma prawo dać bana, jeśli upomina? Ziomek napisał sobie regulamin właśnie teraz i mówi co dozowane, co nie XD od kiedy co da się zbuntować jest skryptem? Wejdz sobie w csa, keyboard i ustaw bindy pod scrolla XD Ze jesteś opiekun only awp, to Twoi admini mogą robic co im się podoba widzę nie stosując się do regulaminu XDDD Ale największe pytanie. Co Ty robisz w tym temacie, skoro nie dotyczy ciebie, ani nie jesteś adminem, ani opiekunem tego serwera 

• Karambit (-) 3

A Ty zamiast poprosić o skrócenie bana, to dalej sobie jaja robisz?

No widać, że masz wyjebane to po co tylko ucho dalej wkurwiasz?

Nick podczas gry: moja mama mnie bije kutasem. Zero szacunku do niczego widać.

Aktualnie zastępuje Sorrego(OPIEKUNA) Więc albo okażesz skruchy kawałek i napiszesz jeszcze raz  Normalnego POSTA Z PROŚBĄ o skrócenie, albo po prostu ban zostanie. Wybór należy do ciebie więc przemyśl sprawę  na spokojnie jak człowiek nie  debil.

Btw. Myślę też, że Wasterowi należą się przeprosiny za twoje zachowanie

Dobrze Panowie, troszeczkę to się zagalopowaliście. Proszę o zachowanie kultury i opanowanie emocji, bo nie jesteśmy w przedszkolu i takie zachowanie nie przystoi jak na wasz wiek.

Skarga jest na @ koras , ale on nie może sam na siebie rozpatrywać skargi i dlatego proszę o to, aby @ Berso lub @ gtx rozpatrzyli skargę.

Do tego czasu zamykam temat.

• Shoot frag! (+) 1

@ koras  nie wykraczaj poza swoje kompetencje. Nie zastępujesz w żaden sposób Opiekuna serwera. To my, administratorzy przejmujemy kompetencje w takim przypadku. 

Abstrahując już od tego, że @ koras  jak zwykle nie potrafisz wpisywać poprawnych powodów do banów, to jednak mógłbyś pohamować swój język w odwołaniu. Nawet, jeśli masz rację to nie upoważnia Cię do tego, abyś rzucał do kogokolwiek takie wulgaryzmy. Prezentujmy sobą jak najwyższy poziom, bo jednak ranga do czegoś nas zobowiązuje.

Teraz proszę o cierpliwość. Z pewnością @ Berso  się temu przyjrzy i wyda odpowiedni werdykt.

Mam nadzieję, że też podzieli moje zdanie co do chociażby powodu banicji... - te mają się zmienić @ koras  z dniem dzisiejszym.

Pozdrawiam

• Shoot frag! (+) 3

Niestety dzisiaj nie dam rady zająć się tą sprawą. Zajmę się tym jutro po pracy - godziny popołudniowe. 

W dniu 7.10.2019 o 20:12, koras napisał:

Używanie G-strafe jest karane, pisałem wam to 10x na tsay, po 2 twój nick mnie sprowokował do perma tak tylko tydzień byś dostał, ale widać że jesteś jakiś pokrzywdzony przez świat. Skoro piszę Ci, że za to jest bana to na chuj to robisz?!?

W dniu 7.10.2019 o 20:16, koras napisał:

Widać , że już tu bana kiedyś miałeś bo masz tylko 1 od odwołania. Teraz syf znów tu będziesz robił?

Dzięki. Artykul 1 - 7 dni nick drugie 7 ingorowanie moich słów  następne...no i pyskowanie troszkę się przedłużyło.

Jak ktoś będzie dobroduszny, to możę ci skróci do miesiąca

@ koras  tyle razy prosiłem o wpisywanie normalnych powodów banów... Rozumiem, że czasami ponoszą nerwy, jednakże to nie powód żeby do niektórych spraw podchodzić tak "nieprofesjonalnie". Na przyszłość staraj się o tym pamiętać. Ponadto niektórych osób nie warto upominać tylko od razu karać. Jeżeli ktoś jest "lokalnym półgłówkiem" to i tak nie zrozumie naszego przekazu. Perma stosujemy tylko w ostateczności. Porozmawiamy jeszcze na ten temat na TS3.

W dniu 8.10.2019 o 06:53, OPOOREKGRACZ napisał:

To jest prośba o ub, a nie czytanie waszych wypocin. Ale nie no, temat jest przecież do napisania co admin ma robić. Dalej czekam, aż rozpatrzy opiekun mojego bana.

Co do waszych wypocin. Admin ma prawo dać bana, jeśli upomina? Ziomek napisał sobie regulamin właśnie teraz i mówi co dozowane, co nie XD od kiedy co da się zbuntować jest skryptem? Wejdz sobie w csa, keyboard i ustaw bindy pod scrolla XD Ze jesteś opiekun only awp, to Twoi admini mogą robic co im się podoba widzę nie stosując się do regulaminu XDDD Ale największe pytanie. Co Ty robisz w tym temacie, skoro nie dotyczy ciebie, ani nie jesteś adminem, ani opiekunem tego serwera 

Posłuchaj uważnie uliczny pajacyku, bo należę do osób, które nie lubią się powtarzać. Admin nie ma obowiązku nikogo upominać - to zależy od admina, a gracz, który wchodzi na serwer w pełni akceptuje regulamin. Kim Ty jesteś żeby wyjeżdżać z tekstami typu "Co Ty robisz w tym temacie?" do innych osób?! Każdy ma prawo do wypowiedzi, a tak się składa, że @ WasterPl  należy do grona sędziów ocen.

W dniu 7.10.2019 o 20:47, hey alexa hey alexa napisał:

Ban za ignorowanie słow admina na 7 dni? To są upomnienia, których nie zawsze musi gracz słuchać co skutkuje banem dopiero wtedy.

Tak jak wspomniałem wyżej - admin nie ma obowiązku nikogo upominać. Nie Ty jesteś od tego żeby ustalać co powinno być najpierw.

Widzę, że jesteś bardzo ograniczonym o czym świadczy twoja wypowiedź. W dodatku te żenujące "essa"... Widać do jakiego grona osób należysz.

Podsumowując...

Długość bana nie jest adekwatna do czynu. Nie mniej jednak biorąc pod uwagę sam nick jak i zachowanie na forum, "skracam" bana do 7 dni. Wysil swój mózg jeżeli jeszcze go posiadasz i wymyśl jakiś normalny nick, no i przede wszystkim zastanów się nad tym jak wyglądają twoje wypowiedzi. <puk>

"ESSA"<puk>😂

• Shoot frag! (+) 8
  • Smutek 1

Twoje odwołanie zostało przyjęte.

Wkrótce zostaniesz odbanowany! Życzymy miłej gry!

Zespół Fragujemy.com!

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Pussymonster
      Serwer: GG
      Nick podczas gry: Pussy Monster
      Nick admina podczas gry: aaapsik
      Powód bana: nie wiem 
      Wydruk z konsoli: 
      ||| Nick: Pussy Monster
      ||| IP: 89.64.63.12
      ||| STEAM_ID: STEAM_1:1:1469090724
      ||| Nick admina: aaPSIKPL
      ||| Powod: Ty już z 5 banów miałeś kolego PA
      ||| Nalozony: 16.10.2019 - 21:02:45
      ||| Dlugosc: Na zawsze
      ||| Na: Fragujemy.com #06 [ GunGame ] :: Pukawka.pl (fy_pool_suite)
    • By Furyk
      Serwer: ZM
      Nick podczas gry: PSYHIATRA
      Nick admina podczas gry: DAMO .Michałek
      Powód bana: Wstaw 5 screenów na fragujemy...
      Wydruk z konsoli: Desktop.rar
      spakowałem te ss w winrar i dałem na tą strone jak w linku

jezeli to nie ten temat to przepraszam i prosze moderatora o przesunięcie.
      Desktop.rar
    • By SoFly182
      Nick podczas gry: SoFly182
      Nick admina: Patrycjaa
      Powód bana: wstaw 5 screenów na forum
      Data zdarzenia: 20:49 - 16.10.2019
      Opis zdarzenia: siedze w kampie na ślimaku - zostaje 1 zombii pozostali wyszli z kampy ja ostatni wychodzę, ale nowe osoby zostaja zarażone więc zostałem - zostaje 5 sekund do końca dostaje bana - niestety nie wiem za co - ban na tydzień - gdybym strzelając z kampy wepchnął zombii na człowieka, to tydzień bana za to? to jest jedyna rzecz, która przyhcodzi mi na myśl. Screeny spakowane wstawione.

SoFly182.rar