Sign in to follow this  
malyy

[Oddzielony] Memy z serwera DayZ!

Recommended Posts

dajcie jakiegos memuszka bo stypa

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sign in to follow this  

 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

 • Similar Content

  • By ELSO
   Lista obecnej administracji serwera MultiArena #1 oraz #2
    
   Opiekun Serwera
    
   @ Raien
   https://steamcommunity.com/id/ErogeMaster
    
   Admini MultiArena #1 oraz #2
    
   @ Baran^^
   https://steamcommunity.com/id/Koniu69/
    
   @ Lichi_TV
   https://steamcommunity.com/profiles/76561198334698203
    
   @ miód malina http://steamcommunity.com/profiles/76561198435316775   @ Philippe Nosaczi https://steamcommunity.com/profiles/76561198358264336  
   @ It's all lies. ♡
   https://steamcommunity.com/profiles/76561198019122203/
    
   @ Makusiewicz0.0
   https://steamcommunity.com/profiles/76561198342724735/
    
   @ speedor
   https://steamcommunity.com/profiles/76561198248036426

   @ WiolQa
   https://steamcommunity.com/id/skgpckh/

   @ RojeS
   https://steamcommunity.com/profiles/76561198060651611

   @ krabmarek
   https://steamcommunity.com/id/turbomarek/
    
    
  • By GAmi
   Lista obecnej administracji serwera Only AWP
    
   Opiekun Serwera
    
   @ WasterPl
   https://steamcommunity.com/profiles/76561198876278891/
    
   Starsi Admini ONLY AWP
    
   @ Anana$
   https://steamcommunity.com/profiles/76561198044382082/
    
   @ RaAbiosa
   https://steamcommunity.com/profiles/76561198822810927
    
   Admini ONLY AWP
    
   @ ReastY♥
   https://steamcommunity.com/id/ReastYY/
    
   @ manfred
   https://steamcommunity.com/id/majki7/
    
   @ Jasiu
   https://steamcommunity.com/profiles/76561198330072741
    
   @ davalon_
   https://steamcommunity.com/id/szymekbot/
    
   @ Kodzak
   https://steamcommunity.com/profiles/76561198377629850
    
    
    
  • By GET
   Regulamin Moderatorów serwera FG-DayZ
    
   Czyli najważniejsze zasady, które dotyczą każdego moderatora serwera FG-DayZ.
   Złamanie poniższych zasad skutkować może odebraniem praw moderatorskich.
      
   Powinności Moderatora FG-DayZ...
    
   I. Moderator powinien godnie reprezentować sieć Fragujemy.com.
   Powinien dawać przykład innym graczom sieci serwerów. Powinien wyróżniać się ponadprzeciętną kulturą słownictwa oraz zachowania. Powinien dbać o dobre imię powierzonego mu serwera, jak i całej sieci serwerów. II. Moderator powinien działać na rzecz dobra całej sieci serwerów.
   Powinien pomagać w kryzysowych sytuacjach dla naszej sieci serwerów. Powinien wkładać swoje serce w prace, jaką wykonuje na rzecz powierzonego mu serwera.  Nie powinien zatajać informacji zagrażających bezpieczeństwu i rozwoju serwerów oraz sieci. Nie powinien zatajać sytuacji, gdy inny moderator nie wywiązuje się z obowiązków mu przydzielonych. III. Moderator powinien działać na rzecz dalszego promowania sieci serwerów.
   Powinien współtworzyć społeczność naszej sieci serwerów. Powinien promować naszą sieć serwerów na wszelaki sposób. Powinien przyczyniać się do rozwoju serwera mu powierzonego, jak i całej sieci serwerów. IV. Moderator powinien aktywnie uczestniczyć w życiu forum, jak i powierzonego mu serwera.
   Powinien odnosić się do skarg bądź odwołań, które go dotyczą. Powinien zgłaszać wszelkie spostrzeżenia i uwagi dotyczące serwera. Powinien przedstawiać swoje propozycje i pomysły dotyczące serwera. Powinien uczestniczyć w spotkaniach adminowskich organizowanych przez Opiekuna serwera. Powinien informować o nieobecnościach dłuższych niż 3 dni w przeznaczonym do tego dziale serwerowym. Powinien zaznajamiać się na bieżąco z informacjami przekazywanymi przez Administrację sieci bądź Opiekuna serwera. Nie powinien wynosić informacji z ukrytych działów na zewnątrz dla zwykłych użytkowników sieci. V. Moderator powinien być w pełni przygotowany do pełnienia powierzonych mu funkcji.
   Powinien posiadać dowód by wybronić się z niekorzystnej dla niego sytuacji. Powinien wykazywać się wysoką znajomością regulaminów i zasad obowiązujących na naszej sieci serwerów. VI. Moderator powinien być świadomy oraz stanowczy podczas podejmowania decyzji.
   Powinien rzetelnie rozpatrywać wszelkie sytuacje na serwerze. Powinien ponosić w pełni odpowiedzialność za wszelkie podejmowane decyzje. Nie powinien ulegać żadnym presjom oraz naciskom ze strony graczy. VII. Moderator powinien być sprawiedliwy oraz uczciwy wobec wszystkich graczy.
   Powinien traktować każdego gracza na równi z innymi. Powinien oddzielać relacje prywatne od zawodowych z innymi graczami bądź moderatorami. Nie powinien faworyzować w jakikolwiek sposób jakiegokolwiek gracza. VIII. Moderator powinien być pomocny wobec wszystkich graczy.
   Powinien wprowadzać nowych graczy w naszą sieć serwerów. Powinien udzielać wsparcia graczom w każdej sprawie dotyczącej powierzonego mu serwera. IX. Moderator powinien współpracować z innymi moderatorami.
   Powinien liczyć się ze zdaniem innych moderatorów obecnych na serwerze. Powinien współdziałać z innymi moderatorami na rzecz dobra serwera i sieci. Nie powinien przenosić sporów wewnętrznych poza gronem moderacyjnym. X. Moderator powinien postępować zgodnie z treścią podpisanej deklaracji.
    

   Moderatorowi zabrania się...

   1. Nadużywanie władzy.
   Zabrania się nadmiernego i nieuzasadnionego kickowania graczy. Zabrania się banowania bez konkretnego powodu graczy. 2. Zachowywanie się w sposób nieetyczny i niezgodny z prawem.
   Zabrania się kłócenia z innymi moderatorami. Zabrania się faworyzowania jakichkolwiek graczy. Zabrania się samodzielnego odbanowywania graczy. Zabrania się samodzielnego wymierzania kar na jakimkolwiek moderatorze serwera. Zabrania się przenoszenia jakichkolwiek konfliktów wewnętrznych pomiędzy użytkowników sieci. 3. Używanie funkcji pod wpływem szkodliwych substancji, które wpływają na Ciebie niekorzystnie (np. alkohol):
   Jeśli już jesteś pod wpływem takiego środka, staraj się zachowywać w racjonalny sposób lub nie korzystać z funkcji moderatora. W stateczności nie wchodź na serwer, a wtedy unikniesz nieprzyjemnych sytuacji bądź konsekwencji 4. Wszelkie łamanie regulaminu i zasad panujących na naszej sieci serwerów.
   Zabrania się łamania w jakikolwiek sposób podpisanej deklaracji. Zabrania się łamania w jakikolwiek sposób regulaminu serwera, na którym zostały powierzone funkcje. 5. Wynoszenia w jakikolwiek sposób poufnych informacji do jakiegokolwiek użytkownika bądź gracza.
    
   Moderatorowi pozwala się na...
    
   1. Wyrzucenie gracza jako ostrzeżenie, jeśli ten złamał regulamin.
   2. Zbanowanie gracza, jeśli ostrzeżenie w postaci wyrzucenia nie poskutkowało.
   3. Nadanie większego czasu bana, jeśli są do tego przesłanki.
    
    
   Ważna informacja
    
   Moderator ma prawo nadać dłuższy czas bana w sytuacji, jeśli gracz, np.:
   łamał wcześniej regulamin, złamał zbyt wiele punktów regulaminu lub, gdy do złamania regulaminu doszły inne, poważniejsze powody!
    
   Moderator ma prawo przed nadaniem bana zastosować innego rodzaju kary, np. kick.
    
   Moderator nie informując o nieobecności powyżej 3 dni ( bądź nie będzie aktywny dłużej niż 2 tygodnie ),
   może zostać zawieszony lub odsunięty od wykonywania obowiązków.
    
   ---

   Copyright by GET dla Fragujemy.com - zakaz kopiowania.
   Administrator zastrzega sobie prawo do edycji niniejszego regulaminu w każdym momencie oraz niepodważalnego prawa do wszystkiego zawartego w nim.