Jump to content

Witaj na naszym Fragowym forum!

Przyszły Fragowiczu, zarejestruj się teraz na naszym forum, aby uzyskać na nim dostęp do wszystkich funkcji.
Po zarejestrowaniu lub zalogowaniu się będziesz mógł tworzyć tematy, zamieszczać odpowiedzi do istniejących wątków, konwersować z innymi użytkownikami forum, dodawać reputację użytkownikom, publikować lub aktualizować własne statusy, a także zarządzać w pełni swoim profilem i wiele, wiele więcej...

Zespół FGTeam

Ruszył Garry's Mod!

Otworzyliśmy nowy serwer w grze Garry's Mod - Trouble in Terrorist Town!
Serdecznie zapraszamy do zabawy!

MTA:DayZ niebawem wraca!

Niebawem wraca legendarny serwer...

Śledź naszego FanPage, a dowiesz się jak przebiegają beta-testy!

Yoh246

[PRZYJĘTY] Podanie powrotne - Yoh246

Recommended Posts

Nick jakiego używasz: Yoh246,

Zajmowane wcześniej stanowisko: Admin SURF,

Staż na zajmowanym wcześniej stanowisku: Ponad cztery miesiące,

Na jakie zatem chcesz wrócić stanowisko: Admin SURF,

Kilka argumentów przemawiającym za powrotem na stanowisko: Jeśli chodzi o serwer, to jestem (przynajmniej moim zdaniem) tą jedną z rozpoznawanych osób, co za tym idzie lubianych przez graczy, nie mam problemów z porozumieniem się z graczami bądź z pomocą im. Jako admin miałem dość "czystą kartotekę", nie sprawiałem żadnych problemów i byłem z tych dość aktywnych osób. Dobrze znam komendy i nie traktuje nikogo ulgowo, choć rygorystycznym adminem nie byłem. Po skonsultowaniu się z odpowiednimi osobami i paru rozmowach zdecydowałem się napisać to podanie, bo bardzo lubię grać na SURF'ie, lecz przez stosunkowo niską ilość czasu, gdy obecni admini się pojawiają powstają niekiedy kłopoty z różnej maści osobami, a zazwyczaj jeśli admina nie ma na serwerze to na steamie również nie jest dostępny.

Pozdrawiam!

Yoh

• Love Frag (++) 3

Twój wniosek złożony w celu powrotu na stanowisko został przyjęty do rozpatrzenia.

Poczekaj cierpliwie na ostateczną decyzję.

---

[!] Tylko Administracja sieci lub osoby uprawnione mają prawo wypowiadać się w tym temacie!

Twój wniosek o powrót na stanowisko został rozpatrzony pozytywnie.

Jeśli zostałeś przyjęty ponownie jako Admin serwera, otrzymasz wpierw rangę Nowo Przyjęty!
Po jej otrzymaniu wypełnij wszystkie formalności zgodnie z tym ( click ) tematem.

Jeśli zostałeś przyjęty na inne stanowisko, oczekuj cierpliwie na otrzymanie właściwej rangi!

---

[!] W razie dodatkowych pytań, zapraszamy do kontaktu z administracją sieci!

• Shoot frag! (+) 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By BlantomaN
      Imię: Wojtek
      Aktualny wiek: 19 
      Staż gry w Counter-Strike: Global Offensive: 5 lat 

Nick na serwerze: BlantomaN
      Staż gry na serwerze: myślę że z rok z dużymi przerwami
      Godziny w jakich grasz na serwerze: Zależy kiedy ma czas ale raczej pod wieczór 
      Link do wykresu aktywności na serwerze: [  https://www.gametracker.com/player/BlantomaN/193.33.176.61:27015/]

Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com:  NIE
      Czy kiedykolwiek sprawowałeś funkcję admina: TAK [ Tak w cs 1.6 na Only Awp oraz Admin only Mirage  ] 
      Czy posiadasz podstawową wiedzę w zakresie funkcji admina: TAK 
      Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: [Ambitny, młody, konsekwentny  ]

Oświadczam, że posiadam STEAM z grą Counter-Strike: Global Offensive ze statusem PRIME. Mój SID: [ https://steamcommunity.com/profiles/76561198987946040/ ]
    • By forze
      Imię: Bartek
      Aktualny wiek: 24
      Staż gry w Counter-Strike: 13 lat

Nick na serwerze:  Forze un zyz.
      Staż gry na serwerze: od startu.
      Godziny w jakich grasz na serwerze:  od 12 jeśli mam wolne, jeśli pracuje to od 16
      Link do wykresu aktywności na serwerze: https://www.gametracker.com/server_info/193.33.177.193:27015/top_players/?query=Forze+un+zyz

Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com:

Czy kiedykolwiek sprawowałeś funkcję admina:

Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: 

Oświadczam, że posiadam STEAM z grą Counter-Strike. Mój SID: 

• By Mroczek333
      Imię: Mateusz
      Aktualny wiek: 16 
      Staż gry w Counter-Strike: Global Offensive: Prawie 3 lata

Nick na serwerze: Kakashi Hatake
      Staż gry na serwerze: 3 miesiące 
      Godziny w jakich grasz na serwerze: Na weekendzie rano i wieczorem, od Poniedziałku do Piątku od godziny około 15
      Link do wykresu aktywności na serwerze: https://www.gametracker.com/player/Kakashi Hatake/145.239.23.149:27015/

Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com:  NIE
      Czy kiedykolwiek sprawowałeś funkcję admina:  NIE
      Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: Przede wszystkim chciałbym wprowadzić miłą atmosferę na serwerze. Chciałbym pomóc Administracji w rozwoju Serwera. Będę pilnował porządku aby żaden cheater nie psuł gry innym graczom. Jestem miłą i pomocną osobą, nigdy nie miałem z kimś na serwerze spiny.

Oświadczam, że posiadam STEAM z grą Counter-Strike: Global Offensive ze statusem PRIME. Mój SID: STEAM_1:0:196675026

Jeśli dostanę szanse postaram się wykorzystać ją jak najbardziej, z Góry Dzięki. Pozdrawiam całą Administracje ❤️
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy