Yoh246

[PRZYJĘTY] Podanie powrotne - Yoh246

Recommended Posts

Nick jakiego używasz: Yoh246,

Zajmowane wcześniej stanowisko: Admin SURF,

Staż na zajmowanym wcześniej stanowisku: Ponad cztery miesiące,

Na jakie zatem chcesz wrócić stanowisko: Admin SURF,

Kilka argumentów przemawiającym za powrotem na stanowisko: Jeśli chodzi o serwer, to jestem (przynajmniej moim zdaniem) tą jedną z rozpoznawanych osób, co za tym idzie lubianych przez graczy, nie mam problemów z porozumieniem się z graczami bądź z pomocą im. Jako admin miałem dość "czystą kartotekę", nie sprawiałem żadnych problemów i byłem z tych dość aktywnych osób. Dobrze znam komendy i nie traktuje nikogo ulgowo, choć rygorystycznym adminem nie byłem. Po skonsultowaniu się z odpowiednimi osobami i paru rozmowach zdecydowałem się napisać to podanie, bo bardzo lubię grać na SURF'ie, lecz przez stosunkowo niską ilość czasu, gdy obecni admini się pojawiają powstają niekiedy kłopoty z różnej maści osobami, a zazwyczaj jeśli admina nie ma na serwerze to na steamie również nie jest dostępny.

Pozdrawiam!

Yoh

• Love Frag (++) 3

Twój wniosek złożony w celu powrotu na stanowisko został przyjęty do rozpatrzenia.

Poczekaj cierpliwie na ostateczną decyzję.

---

[!] Tylko Administracja sieci lub osoby uprawnione mają prawo wypowiadać się w tym temacie!

Twój wniosek o powrót na stanowisko został rozpatrzony pozytywnie.

Jeśli zostałeś przyjęty ponownie jako Admin serwera, otrzymasz wpierw rangę Nowo Przyjęty!
Po jej otrzymaniu wypełnij wszystkie formalności zgodnie z tym ( click ) tematem.

Jeśli zostałeś przyjęty na inne stanowisko, oczekuj cierpliwie na otrzymanie właściwej rangi!

---

[!] W razie dodatkowych pytań, zapraszamy do kontaktu z administracją sieci!

• Shoot frag! (+) 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Kpt. Rex
      Nick jakiego używasz: Kpt. Rex

Zajmowane wcześniej stanowisko: Admin serwera CS 1.6 ZM
      Staż na zajmowanym wcześniej stanowisku: ok 3 miesiące
      Na jakie zatem chcesz wrócić stanowisko: Admin serwera CS 1.6 ZM

Kilka argumentów przemawiających za powrotem na stanowisko: 
      - Aktywność
      - Chęci do pełnienia tej funkcji
      - Skuteczność

• By M1CHUUUU
      Imię: Miłosz
      Aktualny wiek: 18
      Staż gry w Counter-Strike: Global Offensive: ~2000h

Nick na serwerze: M1CHUUUU
      Staż gry na serwerze: 6 godzin gry na serwerze, wzrasta z każdym dniem. Jestem ogólnie nowy na only mirage, wcześniej grałem cały czas multi arena 64 TR 1#.
      Godziny w jakich grasz na serwerze: od poniedziałku do piątku w godzinach 16:30-22:30, a w weekendy od 11:45-20:00
      Link do wykresu aktywności na serwerze: https://www.gametracker.com/server_info/145.239.23.149:27015/top_players/?query=M1CHUUUU

Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: TAK
      Czy kiedykolwiek sprawowałeś funkcję admina: TAK - Prawowałem funkcję admina przez trzy lata, na bardzo popularnym w tamtych czasach serwerze 1.6
      posiadasz podstawową wiedzę w zakresie funkcji admina: TAK 
      Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: Bardzo dobry kontakt z graczami przebywanym na tym serwerze, przez co jestem przez nich znany. Zależy mi na porządku i kulturze na serwerze. Jestem  rozmowną osobą która nie ma problemu z porozumiewaniem się z innymi osobami. Jest to w tej chwili jedyny serwer cs:go na którym grywam i przynosi mi on sporo frajdy ponieważ atmosfera i ludzie znajdujący się na nim są bardzo przyjaźni. Chciałbym zmienić ten serwer na lepsze, w róznych porach dnia są cziterzy, widziałem ich sporo dlatego zgłosiłem się na admina dla innych, żeby nie cierpieli z powodu cziterów na serwerze.
      Oświadczam, że posiadam STEAM z grą Counter-Strike: Global Offensive ze statusem PRIME. Mój SID: STEAM_0:1:149808295