live

[ODRZUCONA] Skarga na admina Paaatrycja

Recommended Posts

Skarga na:  admina 
Nick podczas gry: Maaarek.
Nick osoby oskarżonej: Patrycja
Dlaczego składasz skargę:  Poniewaz notorycznie i bez podstawnie Zabiera glos do gadania oraz do pisania.
Data zdarzenia: 17:25 09.30.19  
Opis zdarzenia: No tak witajac wszystkich ladnie wchodze na serwer jest mapa bunkiery. no ok Pisze Witam , wszystkim mordom salut! , zmienila sie mapa na terazniejsza zm_2day i zaczyna sie mapa i gra  , jak to kazdy gracz uzywa mikrofonu do komunikowania sie  , pisania   W dalszej częsci jestem juz zombiakiem Widze w Kampie  Michala Kpt rex . oraz kogos tam . no i mowie  przez mikrofon . panowie wchodzimy wchodzimy do michala i innych udallo sie zarazlisimy po po CHWILI zabranie glosu przez patrycja.  No to jest dla mnie juz szalenstwo 

chce aby gracze wypowiedzili sie ktorzy byli na serwerze niech kazdy z graczy , Grajacych na mapie zm_2day. wypowiedziala sie na temat jaki byl w tym czasie. 

No a tak to Paaatrycja . odczep sie ode mnie . .. nie chce cie znac nie chce z toba pisac chce tylko grac . Jeszcze raz Odczep sie . i idz na mamografie Dla humoru ! 
Dowód: wstaw tu dowód popierający skargę, np. w postaci dema lub screen''ów ---dodaje od siebie ze bylem z nia w kampie i zostalem nagle wywalony na sama gore nie wiem z jakiej przyczyny 

Dodaje od siebie ze czuje sie jak jakies gowno wymieszane . patrycja bez ciebie serwer byl by lepszy . :)  

20190930172658_1.jpg

20190930172902_1.jpg

20190930172912_1.jpg

Edited by live (see edit history)
  • Love Frag (++) 1
  • Laugh 3

@ live  a dowód niesłuszności? Np. demko i minuta, w której dostałeś mute'a. Jeśli chodzi o czat to przejrzę sobie logi.

Z racji, że na forum trwała przerwa techniczna, czas rozpatrzenia skargi liczmy od tego momentu.

bylo minelo / 

prosze o close. 

• Laugh 2
  • Confused 1

No dobrze, skoro skarga już jest "nieważna", to mam jeszcze uwagę do Ciebie @ live ...

L 09/30/2019 - 17:25:56: "Maaarek.<4140><STEAM_0:0:73864200><>" triggered "amx_chat" (text " demko nagrane jak patrycja mnie mina wywala")
L 09/30/2019 - 17:26:13: "Maaarek.<4140><STEAM_0:0:73864200><>" triggered "amx_chat" (text " yellow kurwa widzisz a nie robisz mic!")
L 09/30/2019 - 17:26:38: "Maaarek.<4140><STEAM_0:0:73864200><>" triggered "amx_chat" (text " to ide kuwra odrazu pisac skarge bo mi zabiera glos i pisanie bez podstawnie.. ")

L 09/30/2019 - 17:43:58: "Maaarek.<4177><STEAM_0:0:73864200><TERRORIST>" say "kpt.rex zobacz steam"
L 09/30/2019 - 17:51:54: "Maaarek.<4177><STEAM_0:0:73864200><TERRORIST>" say "kpt rex" (dead)
L 09/30/2019 - 17:51:56: "Maaarek.<4177><STEAM_0:0:73864200><TERRORIST>" say "zobacz forum" (dead)
L 09/30/2019 - 17:51:57: "Maaarek.<4177><STEAM_0:0:73864200><TERRORIST>" say ",]" (dead)
L 09/30/2019 - 17:52:05: "Maaarek.<4177><STEAM_0:0:73864200><TERRORIST>" say "wspomnialem o tobie ,]" (dead)

US4MgwD.png

Radzę przestać próbować działać na szkodę obecnej Administracji ZM bez jakichkolwiek podstaw, bo jeśli tak dalej będzie to skończy się to dla Ciebie permanentnym banem.

Pozdrawiam.

• Shoot frag! (+) 4
  • Love Frag (++) 1

Twoja skarga została rozpatrzona negatywnie.

Dostarczony dowód jest niepełny bądź nie jest wystarczający.

Zespół Fragujemy.com!

• Shoot frag! (+) 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By 𝐄.𝐑
      Skarga na: gracza
      Nick podczas gry:  𝐄.𝐑
      Nick osoby oskarżonej: Małina
      Dlaczego składasz skargę: Wyzywanie
      Data zdarzenia: 12.10.2019 ~23:00
      Opis zdarzenia: Wyżej wymieniony gracz zaczął mnie wyzywać bez żadnego powodu, a na następnej (dust2015) wyzywał się z innymi
      Dowód: Dema serwerowe
      http://1.gotv.pro/srv48133/auto0-20191012-224145-1596202414-surf_iceland_fg-____Fragujemy.com_______SURF_______ghost__ws__knife__gloves.dem.zip
      http://1.gotv.pro/srv48133/auto0-20191012-230238-1811602618-surf_dust2_2015_fg-____Fragujemy.com_______SURF_______ghost__ws__knife__gloves.dem.zip
    • By Fandorinn
      Skarga na: opiekuna / admina
      Nick podczas gry: Fanorin
      Nick osoby oskarżonej: Damo, Patrycjaa
      Dlaczego składasz skargę: Wymyślanie własnego regulaminu serwera oraz kłamstwa odnośnie sytuacji w grze.
      Data zdarzenia: 14:14 12/10/2019
      Opis zdarzenia:  Złożyłem zażalenie na bana którego nadała mi @ pejtrycz , chciałem aby wyjaśniła mi dokładnie którego punktu regulaminu serwera zombie/ lub sieci złamałem że otrzymałem bana, podczas spokojnej rozgrywki gdzie nikomu nie przeszkadzałem.
      W moim poście na forum wskazałem ( 
       ) ogólny PKT z regulaminu zombie mod, Nie jest to pkt przypisany zarówno do HUMANÓW/ZOMBIE więc zgodnie z logiką tyczy się obydwu klas. 
      Nawiązując do tego pkt Opienku @damo , stwierdził "
      Pozwala się na rozwalanie kładek, skrzynek, ścian lub generatorów, które stanowią blokadę dalszego przejścia lub utrudniają dostanie się do kampy, np.
      a) ze_escapetrain - generator niszczący lasery, które utrudniają dojście do pociągu.

Owszem więc jeśli jesteś zombiakiem to możesz pobiegnąć do generatora i go zniszczyć, żeby pomóc sobie jak i swojej drużynie dostać się do humanów i próbować ich zainfekować zanim zdążą się uratować / ocalić w danej rundzie. Dobrze wiesz, że na mapach escape trzeba grać jeszcze bardziej zespołowo więc następnym razem patrz co się wokół Ciebie dzieje i nie ułatwiaj gry zombiakom jako human."

Pytam się więc, czy gdziekolwiek w wyżej wymienionym pkt regulaminu jest mowa o "ZOMBIE"
      O tyle o ile potrafię czytać to nie widzę tam słowa "ZOMBIE", więc opiekun @damo układa sobie w tym momencie swoje własne pkt w regulaminue zombie , wedle których rozpatruje odwołania i próbuje bezskutecznie udowodnić swoje racje, podpierając się nieistniejącym regulaminem. 

Nie rozumiem całej sytuacji w której obydwaj gracze, zarówno admin @ pejtrycz  oraz opiekun @ Damo  usilnie starają udowodnić że jedna jest tylko prawda, ich prawda. 
      @ [URLOP] GET  po poworcie proszę abyś rozpatrzył tą skargę na tę dwójkę, z powodu tego iż twożą sobie własne regulaminu w ich głowach a potem bezpodstawnie wmawiają i zamykają tematy na podstawie tych wymyślonych regulaminów serwera.

Pozdrawiam
      Dowód: to jest temat na forum 
      filmik z rozgrywki  https://www.youtube.com/watch?v=5EJxsvXjWsE&feature=youtu.be

Link do demo 
      http://217725.node39.pukawka.pl/hltv-1910121411-ze_escapetrain-1570882260-1570883460.zip

// Proszę aby mod przeniósł temat do działu zombie .
    • By live
      Nick podczas gry: Maaarek.
      Nick admina: Michalek 
      Powód bana: blokowanie . 
      Data zdarzenia:  11.10.2019 - 20:41:47
      Opis zdarzenia: No tak milo sobie wrocilem po pracy. usiadlem do kompa, wlaczylem sobie cs pogralem chwile na dd2 potem na zm sobie Wszedłem . gdyz naszla mnie ochota na mapie atec ifinity. bylem jak to Sztywny zombie robi wszystko by zarazic wiec . wiec zauwazylem ze jestem zainfekowany zauwazylem michałka. wtedy próbowalem go zaatakowac . wtedy on skakal do kampy ( mial jedna dobra szanse by wskoczyc do kampy dobrze  zepsul ) wtedy biegiem atakuje go wskoczylem, na glowe i go zarazilem  ( jak mowie zombiak  Jako matka  stara sie zarazic bliska osobe badz stara sie wychaczyc kogoś z ludzi . 
      wszystko jechalem z pamieci jak to było . wiec jakies bledy beda prosze o poprawke. 

no Wracajac do obrazy admina . michalek co ja ci zrobilem ? dlaczego mi dales bana skoro To co napisalem dosłownie Do zielonego killa ze zaraz cos tam cos tam nic zlego . obraziliwego ani cisnijacego jego . zielony kill jedyni to co zrobiles pocisnalęs mi na temat mej matki ( dostal bana, ) dziekuje za to . ale prosze teraz zauwazyc mnie. jakie obrazanie ciebie michal ?? prosze cie ?? ja mam do ciebie szacunek Batoniku