Damo

[PRZYJĘTE] Podanie na admina - Damo

Recommended Posts

Nick na TS3: Damo
Doświadczenie na tym stanowisku: Nie mam lecz jakąś wiedzę już nabyłem rozmawiając z innymi Adminami TS3.
Godziny funkcjonowania na serwerze TS3: 13-24 czyli nolife.
Argumenty przemawiające za tym, dlaczego chciałbyś posiadać tę funkcję:

- Komunikatywny, puszysty czyli sympatyczny

- Zawsze dostępny kiedy dzieje się coś złego, prawie jak Superman ( tyle, że z brzuszkiem )

- Pomocny w każdej sytuacji
Inne informacje o sobie, uwagi: Obecnie pełnie również funkcję Opiekuna oraz Sędziego. Wiem, że rekrutacja na Adminów TS3 jest obecnie zamknięta, ale z całej ekipy, którzy są w miarę systematycznie widuję tylko trzy osoby więc uważam, że przyda się dodatkowa para rąk do pomocy.

• Love Frag (++) 5

Ja jestem na Tak,

jesteś bardzo aktywny na ts3, każdy Cię zna, plus mamy jednego admina nie do końca obecnego w naszym zespole.

Dałbym szansę mimo zamkniętej rekrutacji!

• Love Frag (++) 1

+ aktywny 
+ komunikatywny

+ sympatyczny

+ pomocny

+ dysponuje dużą ilością czasu wolnego

Można jeszcze wymieniać i wymieniać - mój głos jak najbardziej na TAK

• Love Frag (++) 1

Oooo, człowiek dyskoteka chcę Admina TS3... Hmmm, pewnie dlatego żeby Cię już nie kickowali? Hmmm..

Nie no, żartuje. Swój chłop, ja bym dał mu szanse. ;)

• Love Frag (++) 1

-aktywny

-Jakieś doświadczenie jest 

-argumenty

Jestem na TAK

• Love Frag (++) 1

Tyle co on  czasu spędza na tym Ts' , że powinien być jego właścicielem :D

Oczywiście, że tak. Potwierdzam argumenty przedmówców.

• Love Frag (++) 1

Twoje podanie na admina zostało przyjęte. Gratuluję !

Po otrzymaniu uprawnień zapoznaj się obowiązkowo z TYM tematem.

Zespół Fragujemy.com!

• Love Frag (++) 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By live
      Nick podczas gry: Maaarek.
      Nick admina: Michalek 
      Powód bana: blokowanie . 
      Data zdarzenia:  11.10.2019 - 20:41:47
      Opis zdarzenia: No tak milo sobie wrocilem po pracy. usiadlem do kompa, wlaczylem sobie cs pogralem chwile na dd2 potem na zm sobie Wszedłem . gdyz naszla mnie ochota na mapie atec ifinity. bylem jak to Sztywny zombie robi wszystko by zarazic wiec . wiec zauwazylem ze jestem zainfekowany zauwazylem michałka. wtedy próbowalem go zaatakowac . wtedy on skakal do kampy ( mial jedna dobra szanse by wskoczyc do kampy dobrze  zepsul ) wtedy biegiem atakuje go wskoczylem, na glowe i go zarazilem  ( jak mowie zombiak  Jako matka  stara sie zarazic bliska osobe badz stara sie wychaczyc kogoś z ludzi . 
      wszystko jechalem z pamieci jak to było . wiec jakies bledy beda prosze o poprawke. 

no Wracajac do obrazy admina . michalek co ja ci zrobilem ? dlaczego mi dales bana skoro To co napisalem dosłownie Do zielonego killa ze zaraz cos tam cos tam nic zlego . obraziliwego ani cisnijacego jego . zielony kill jedyni to co zrobiles pocisnalęs mi na temat mej matki ( dostal bana, ) dziekuje za to . ale prosze teraz zauwazyc mnie. jakie obrazanie ciebie michal ?? prosze cie ?? ja mam do ciebie szacunek Batoniku  
    • By M1CHUUUU
      Podanie dotyczy serwera: ARENA 64 TR 1#

Imię: Miłosz
      Aktualny wiek: 18
      Staż gry w Counter-Strike: Global Offensive: ~2000h

Nick na serwerze: M1CHUUUU
      Staż gry na serwerze: 45 godzin gry na serwerze, wzrasta z każdym dniem
      Godziny w jakich grasz na serwerze: od 16 do 18, potem jest od 20 do 24, zależy też w jakie dni
      Link do wykresu aktywności na serwerze: https://www.gametracker.com/server_info/80.72.34.124:27145/top_players/?query=M1CHUUUU&sort=3&order=DESC

Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com:  TAK - niestety przez moją małą głupotę zostałem ukarany, ale zmieniłem swoje podejście o 180 stopni
      Czy kiedykolwiek sprawowałeś funkcję admina: TAK - Prawowałem funkcję admina przez trzy lata, na bardzo popularnym w tamtych czasach serwerze 1.6
      Czy posiadasz podstawową wiedzę w zakresie funkcji admina: TAK 
      Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: Bardzo dobry kontakt z graczami przebywanym na tym serwerze, przez co jestem przez nich znany. Zależy mi na porządku i kulturze na serwerze, a często się zdarza, że nie ma jakiegokolwiek admin'a online. Jestem  rozmowną osobą która nie ma problemu z porozumiewaniem się z innymi osobami. Jest to w tej chwili jedyny serwer cs:go na którym grywam tak często i przynosi mi on sporo frajdy ponieważ atmosfera i ludzie znajdujący się na nim są bardzo przyjaźni. Chciałbym zmienić ten serwer na lepsze, w róznych porach dnia są cziterzy, ludzie puszczającą muzykę, agresywni i wylgarni gracze którzy, uprzykrzają innym graczą rozgrywkę.

Oświadczam, że posiadam STEAM z grą Counter-Strike: Global Offensive ze statusem PRIME. Mój SID: STEAM_0:1:149808295