GET

[MTA:DayZ] Rekrutacja na Moderatora rozgrywki v2

Recommended Posts

Rekrutacja na Moderatora rozgrywki v2

Jeśli chciałbyś spróbować swoich sił i pomóc nam w rozwoju serwera, złóż podanie na Moderatora rozgrywki.

Po zakończeniu rekrutacji wybierzemy osoby, które przede wszystkim spełniają określone wymogi.

Pamiętaj, że bardziej szczere oraz treściwe podanie zwiększa szansę na powodzenie!

Obowiązkowy wzór kandydatury...

[ PODSTAWOWE INFORMACJE ]

Twoje imię

Aktualny wiek: możesz wpisać pełną datę, np. 12.10.2002 ( 16 lat ).

Kilka zdań o sobie: dowolny wpis - im więcej tym lepiej!

[ SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE ]

Od kiedy masz styczność z grą MTA: np. od 3 lat z przerwami

Czy kiedykolwiek sprawowałeś jakąkolwiek funkcję w grze MTATAK [ NAPISZ JAKIE I GDZIE ]  / NIE 

Czy posiadasz podstawową wiedzę w zakresie modu DayZ: TAK / NIE 

Czy posiadasz wiedzę w zakresie regulaminu naszego serwera: TAK / NIE 

[ KOŃCOWE INFORMACJE ]

Nick jakiego używasz:

Orientacyjne godziny, w jakich mógłbyś sprawować funkcję na serwerze:

Kilka zdań o tym, co wniósłbyś swoją osobą na stanowisku do rozgrywki:

Ważne informacje...

Rekrutacja otwarta jest na czas nieokreślony.

Wzór podania należy skopiować i umieścić w tym temacie!

Zabrania się kopiowania czyichś podań.

Zabrania się kopiowania złożonych przez siebie wcześniej podań!

Zabrania się jakiegokolwiek komentowania czy dawania reakcji do podań.

Pozdrawiamy,

FGTeam

• Love Frag (++) 3

Twoje imię:  Krystian

Aktualny wiek: 17 lat

Kilka zdań o sobie: Człowiek wielowymiarowy, nie osiągalny dla bytów tego świata, pies na baby, abstynent, #LGBT, psiapsi Benka, 182cm/72kg/18cm

Od kiedy masz styczność z grą MTA: 7 lat

Czy kiedykolwiek sprawowałeś jakąkolwiek funkcję w grze MTA: Moderator na kozackim The-Dayz za słynnych czasów kiedy ktoś tam grał, niestety go stracił, gdyż byłem za surowy dla tych pajaców.

Czy posiadasz podstawową wiedzę w zakresie modu DayZ: Jeszcze jak.

Czy posiadasz wiedzę w zakresie regulaminu naszego serwera: Na pamięć.

[ KOŃCOWE INFORMACJE ]

Nick jakiego używasz: Wazelinka

Orientacyjne godziny, w jakich mógłbyś sprawować funkcję na serwerze: 15 - 22

Kilka zdań o tym, co wniósłbyś swoją osobą na stanowisku do rozgrywki: W końcu wytłumacze Nestjuszowi o co chodzi w tej gierce, postaram sie coś doradzić, grałem na FG od początku nie licząc mojej rocznej przerwy spowodowanej bólem brzucha, więc wiem o co chodzi na tym serwerku i o co zadbać. Ludzie mnie znają, kochają, albo nienawidzą, tyle.

PS. HEISEN WRÓĆ

Edited by Walezenka (see edit history)
  • Love Frag (++) 2
  • Laugh 1

Twoje imię: Igor

Aktualny wiek: 19.02.2003 ( 16 lat )

Kilka zdań o sobie: 16 latek z małego miasteczka lubiący grać w komputerówki, pomocny chłopiec. Pozdrawiam fanów

Od kiedy masz styczność z grą MTA: Ok. 6 lat z przerwami.

Czy kiedykolwiek sprawowałeś jakąkolwiek funkcję w grze MTA: TAK [ Modchat na Fragujemy. ]

Czy posiadasz podstawową wiedzę w zakresie modu DayZ: TAK.

Czy posiadasz wiedzę w zakresie regulaminu naszego serwera: TAK.

[ KOŃCOWE INFORMACJE ]

Nick jakiego używasz: cryjng-

Orientacyjne godziny, w jakich mógłbyś sprawować funkcję na serwerze: W tygodniu 14-22. W weekendy 9-22 z przerwami.

Kilka zdań o tym, co wniósłbyś swoją osobą na stanowisku do rozgrywki: Na stanowisko powierzone mi wniósłbym pomoc innym graczom oraz administratorom. Wniósłbym na pewno bycie rozważnym jak i koleżeńskim.

• Love Frag (++) 1

Twoje imię: Darek

Aktualny wiek: 18 lat, ukończyłem 13 lipca.

Kilka zdań o sobie: Zaczynając do podstaw to nazywam się Darek i w MTA jestem znany  jako "FreeZy*". część osób może mnie kojarzyć. Jeśli chodzi o charakter to jestem raczej spokojną osobą i potrafię być opanowany bez względu na sytuację w jakiej się znajduję, nie jestem typem osoby która lubi się przechwalać tym co ma albo tym co może mieć, traktuje wszystkich na równi mimo tego co zrobili bądź co mogą zrobić. Jeśli chodzi o prowokację to jest trudno mnie sprowokować, potrafię opanować emocje i nie daję wziąć im górę nad sobą, wszyscy co mnie znają wiedzą że nie wyzywam nikogo, ani nie szukam zaczepek, na serwerze gram już od 1 edycji i pisałem wiele razy podanie na moderatora, lecz może tym razem się uda, jestem dość wytrwały i średnio odpuszczam jeśli widzę że mam rację, staram się raczej brnąć do swego i szukać odpowiednich argumentów aby to udowodnić, czasami jest tak że ich brakuje, lecz i tak pomimo tego nie poddaje się i chcę pokazać że mam rację w danej sytuacji. Na serwerze nie posiadałem nigdy bana, aczkolwiek nie jestem tego w 100% pewien, było to dawno i człowiek zapomina przez ten czas, byłem karany mutami, lecz były to nieliczne przypadki w których musiałem już odpisać osobie która wyzywała innego gracza ponieważ nie znoszę ludzi którzy mają za wysokie ego, a takich jest pełno. Pisanie tutaj samych zalet nie ma sensu bo chcę abyście mnie poznali też od tej drugiej strony, jestem człowiekiem a nie maszyną więc mam też swoje wady, jestem pomocny, lecz czasami za szybko się poddaje mimo tego że coś jest już blisko, jeśli chodzi o to co napisałem wcześniej że jestem "wytrwały", to ta wytrwałość ma też swoje granice, czasami zdarza mi się przeklinać jak wszystkim, prawie zawsze mam coś do powiedzenia i staram się mieć swoje zdanie co jest chyba moją największą wadą, nie lubię słuchać "głosu tłumu" mimo tego że czasami on ma racje i trudno jest mi się przyznać do porażki. Skoro już napisałem coś o swoim charakterze to może napisze teraz coś o swoim życiu prywatnym. Aktualnie chodzę do pracy i do szkoły (Technik-Programista), kiedyś (Technik-Informatyk), mam 18 lat i pochodzę z małego miasteczka pod lublinem. W pracy jestem 6 razy w tygodniu i czasami są to niedziele (2 dni pierwsza zmiana, 2 dni druga zmiana, 2 dni trzecia zmiana i 2 dni odpoczynku), więc moje godziny obecności na serwerze nie są systematyczne, czasami jestem rano a czasami w nocy. Myślę że to co tutaj napisałem wystarczy, a w razie gdyby były jakieś pytanie bądź wątpliwości to zapraszam do napisania prywatnej wiadomości.

Z góry dziękuje ;P

Od kiedy masz styczność z grą MTA: W MTA gram już kilka lat, nie jestem w stanie powiedzieć dokładnie ile, bo czasami miałem krótsze a czasami dłuższe przerwy.
Czy kiedykolwiek sprawowałeś jakąkolwiek funkcję w grze MTA: Tak, był to serwer RP, posiadałem tam funkcję administratora, więc raczej wiem co z czym się je i sądzę że byłbym w stanie sobie poradzić z tym.

Czy posiadasz podstawową wiedzę w zakresie modu DayZ: Jeśli chodzi o sam "GamePlay" to posiadam, aczkolwiek jeśli chodzi o pisanie pluginów bądź innych skryptów to dopiero się uczę.

Czy posiadasz wiedzę w zakresie regulaminu naszego serwera: Posiadam, aczkolwiek musiałbym go sobie przeczytać jeszcze raz, bo pewnie zaszło wiele zmian od tamtego czasu.

[ KOŃCOWE INFORMACJE ]

Nick jakiego używasz: FreeZy*

Orientacyjne godziny, w jakich mógłbyś sprawować funkcję na serwerze: Nie jestem w stanie powiedzieć dokładnie, ponieważ zależy to od tego jaką zmianę będę miał w ciągu dnia, aczkolwiek myślę że byłbym dostępny zarówno rano jak i wieczorami a nawet w nocy.

Kilka zdań o tym, co wniósłbyś swoją osobą na stanowisku do rozgrywki: Najważniejsze jest to że chciałbym uniknąć tych wszystkich "gównoburz" na czacie, tylko na tym mi zależy, aby gracze zaczęli szanować się wzajemnie, bo jaki to ma sens, gdy wejdzie nowy gracz i zacznie czytać jak "banda debili" za przeproszeniem wyzywa się o to kto jest lepszy, bądź kto komu "rucha matkę". Osobiście nie lubię takiego zachowania a z tego co pamiętam to na poprzednich odsłonach serwera był z tym ogromny problem.

Jeśli chodzi o podanie to chyba na tyle, gdyby ktoś miał jakieś pytania, bądź chciał wyrazić swoją krytykę to zapraszam na PW. 
Z góry dziękuje za poświęcony czas który przeznaczyliście na przeczytanie tego podania. Miłego dnia, bądź też nocy. :)

• Love Frag (++) 1

Twoje imię: Dominik

Aktualny wiek: możesz wpisać pełną datę, 03.04.2004 (15)

Kilka zdań o sobie: Siema nazywam się Dominik, mam 15 lat, jestem osobą dosyć kontrowersyjną, jestem znany z nicku MuDzYYn/Czarny, lubie powydzierać mordę, jestem tak zwanym popierdolcem.

Od kiedy masz styczność z grą MTA: od 3 lat z przerwami.

Czy kiedykolwiek sprawowałeś jakąkolwiek funkcję w grze MTA: TAK [ ModChat/serwer RPG ]  

Czy posiadasz podstawową wiedzę w zakresie modu DayZ: TAK 

Czy posiadasz wiedzę w zakresie regulaminu naszego serwera: TAK 

[ KOŃCOWE INFORMACJE ]

Nick jakiego używasz:MuDzYYn/Czarny/

Orientacyjne godziny, w jakich mógłbyś sprawować funkcję na serwerze: zależy.

Kilka zdań o tym, co wniósłbyś swoją osobą na stanowisku do rozgrywki: dużo fanu.

• Laugh 2

Twoje imię: Marceli

Aktualny wiek: 15 08.05.04

Kilka zdań o sobie: Hejcia, przyszedlem pograc w komputerowke taka fajna jedna, ogolnie to sobie bym zagral generalnie nie? A tak serio to jak powyzej mam na imie Marceli mam 15 latek chodze do technikum lubie pograc w komputerowke w mta ogolnie to nostalgia do serwerka max i chcialbym zostac modchatem bo mysle ze duzo czasu spedze na pykaniu na fragu.

Od kiedy masz styczność z grą MTA: 2015-2016 zagralem pierwszy raz na MTA

Czy kiedykolwiek sprawowałeś jakąkolwiek funkcję w grze MTA: TAK, na tacticach przewaznie bo nigdzie indziej nie potrzebowalem ani nie probowalem sie dostac

Czy posiadasz podstawową wiedzę w zakresie modu DayZ: TAK, jak najbardziej

[ KOŃCOWE INFORMACJE ]

Nick jakiego używasz:Lepro badz jakbylbym w jakiejs grupce to z tagiem grupy np xd'Lepro

Orientacyjne godziny, w jakich mógłbyś sprawować funkcję na serwerze:Jakos po szkolce czyli tak po 14-16 

Kilka zdań o tym, co wniósłbyś swoją osobą na stanowisku do rozgrywki: Przedewszystkim to sprawowac opieke nad chatem zeby nie bylo (wyzywanka, syfu, gowna) na chacie, wystarczy niewiele zeby taki syf rozpetac a ciezej go zatrzymac wiec na tym chcialbym sie skupic, zawsze staralem sie pomoc jak ktos czegos niewiedzial i chcialbym sie tego utrzymac i przyokazji pelnic role mod-chata.

Mam nadzieje ze moje podanie zostanie rozpatrzone z przymruzeniem oka bo nie jest latwo pisac o sobie przynajmniej dla mnie, nigdy czegos takiego nie lubilem lepiej poprostu poznac osobe niz kazac sie jej opisac.

Milego dnia zostaw subka u TheFrosta dzienki

Edited by Lepro (see edit history)
  • Shoot frag! (+) 1
  • Smutek 1

Twoje imię: Dominik

Aktualny wiek: 13

Kilka zdań o sobie: Siemanko wszystkim idziemy do setna , nazywam sie Dominik mam 13 lat mieszkam na Śląsku , lubie bardzo komunnikować sie z ludzmi , w prawdziwym życiu interesuje sie siatkówką i pływaniem , Jestem znany pod nickiem "myname" Gram często w Counter-Strika w mta nie grałem miesiąc bo nie ma za ciekawych serwerów dla mnie.

Od kiedy masz styczność z grą MTA: 4 lata z przerwami.

Czy kiedykolwiek sprawowałeś jakąkolwiek funkcję w grze MTA: TAK

Czy posiadasz podstawową wiedzę w zakresie modu DayZ: TAK

Czy posiadasz wiedzę w zakresie regulaminu naszego serwera: TAK

[ KOŃCOWE INFORMACJE ]

Nick jakiego używasz: "myname"

Orientacyjne godziny, w jakich mógłbyś sprawować funkcję na serwerze: w weekendy 3 4 godziny, w tygodniu 1 lub 2 godziny.

Kilka zdań o tym, co wniósłbyś swoją osobą na stanowisku do rozgrywki: byłem hejtowany przez dużo osób z tego powodu że nie byłem jeszcze tak dorozwinięty i nie miałem mutacji i ludzie z dayza mnie wyzywali, teraz może jest troche inaczej.

--

Chce spróbować swoich sił na bycie moderatorem.

Bo jestem pewny ze już sie opanowałem i nie jestem tak jak rok dwa lata temu.

Edited by eXtreme!?? (see edit history)
  • Shoot frag! (+) 1
  • Shock 1
  • Laugh 1

Twoje imię: Klaudiusz

Aktualny wiek: 17 lat 

Kilka zdań o sobie: Byłem zawodowym graczem countera ale rzuciłem to dla koszykówki. Mieszkam aktualnie w trójmieście na kontrakcie, szukam jakiegoś zajęcia a nie tylko treningi treningi treningi, dlatego staram się o czatmoda :d. Poza grami i sportem, próbuje swoich sił w programowaniu i jakoś mi to wychodzi bo ściągam z tego już pierwsze haracze. Z charakteru raczej jestem osobą spokojną, zrównoważoną taką generalnie no da się pogadać o wszystkim. 

Od kiedy masz styczność z grą MTA: Mam styczność z MTA od 2016 roku czyli jakieś 3 lata niecałe

Czy kiedykolwiek sprawowałeś jakąkolwiek funkcję w grze MTA: TAK. Byłem tutaj na fragu menagerem, ale wyszło jak wyszło. Nie warto wnikać.

Czy posiadasz podstawową wiedzę w zakresie modu DayZ: Tak posiadam.

Czy posiadasz wiedzę w zakresie regulaminu naszego serwera: Tak mam wiedzę.

[ KOŃCOWE INFORMACJE ]

Nick jakiego używasz: HAHAH

Orientacyjne godziny, w jakich mógłbyś sprawować funkcję na serwerze: Godziny wieczorne, myślę że od 19 do godziny 1-2 nad ranem.

Kilka zdań o tym, co wniósłbyś swoją osobą na stanowisku do rozgrywki: Pod względem moderacyjnym to karał bym graczy sromotnie, aby nie popełniali więcej tych czynów. Pod względem rozgrywki, to mam zamiar przejąć serwer jako Vlider ekipy ... bo jeszcze nie mamy nazwy.

• Love Frag (++) 1

Twoje imię: Konrad

Aktualny wiek: 18

Kilka zdań o sobie: Więc tak mam na imie Konrad, mieszkam na małej wsi, lubie pograć sobie na laptopie, uprawiam różne sporty oraz lubie pograć w piłke nożną.

Od kiedy masz styczność z grą MTA: z 2 lata

Czy kiedykolwiek sprawowałeś jakąkolwiek funkcję w grze MTA: TAK  na srwerach typu RPG

Czy posiadasz podstawową wiedzę w zakresie modu DayZ: Mniej wiecej tak :D

[ KOŃCOWE INFORMACJE ]

Nick jakiego używasz:szaggi

Orientacyjne godziny, w jakich mógłbyś sprawować funkcję na serwerze: Zależy od tego kiedy bede miał jazdy na prawo jazdy, ale tak to często.

Kilka zdań o tym, co wniósłbyś swoją osobą na stanowisku do rozgrywki: Dużo emocji graczą, dużo pomocy, wiecej osób oraz pomoc w rozwoju serwera.

PODSTAWOWE INFORMACJE ]

Twoje imię: Dawid

Aktualny wiek: 21

Kilka zdań o sobie:  To tak mam na imię Dawid, przegrałem mnóstwo czasu na MTA jak i równiez na poprzednich sezonach Fragujemy.com byłem juz moderatorem, ale z braku aktywności taka owa ranga została usunięta teraz mam myśl więcej spędzać czasu na owym serwerze.

Od kiedy masz styczność z grą MTA: Gram w mta od 2009 roku zaczynałem od DayZ jak i również serwerach DD

Czy kiedykolwiek sprawowałeś jakąkolwiek funkcję w grze MTA: Tak wiele razy czy to u was na serwerze jak i również na innych serwerach DayZ or DD

[ KOŃCOWE INFORMACJE ]

Nick jakiego używasz: smoker

Orientacyjne godziny, w jakich mógłbyś sprawować funkcję na serwerze: Zależy od zmian w pracy ale tak po 3-4h dziennie na serwerze mogę spełniać

Kilka zdań o tym, co wniósłbyś swoją osobą na stanowisku do rozgrywki: na pewno wiele, ale to wzaleznosci od graczy MTA :D

Twoje imię: Adrian

Aktualny wiek: 26.01.2002, 17

Kilka zdań o sobie: Na imię mam Adrian, aktualnie mam siedemnaście. Na co dzień interesuję się fotografią, lubię również uprawiać takie sporty, jak siatkówka i piłka nożna. Z charakteru jestem miłą i spokojną osobą, z którą można zawsze porozmawiać i pośmiać się. Warto również wspomnieć, że jestem osobą posiadającą do siebie dystans, czyli jak każdy lubię się czasami powygłupiać, lecz z umiarem. Do każdego podchodzę tak samo, nie zależnie jaki jest w stosunku do innych.

Od kiedy masz styczność z grą MTA: Myślę że jakoś cztery lata.

Czy kiedykolwiek sprawowałeś jakąkolwiek funkcję w grze MTA: Tak [modchat na konkurencji]

[ KOŃCOWE INFORMACJE ]

Nick jakiego używasz:veksu

Orientacyjne godziny, w jakich mógłbyś sprawować funkcję na serwerze:12-15 18-22

Kilka zdań o tym, co wniósłbyś swoją osobą na stanowisku do rozgrywki: Na pewno postarał bym się wnieść jakąś dawkę humoru lub coś w tym stylu.

Twoje imię:  Adrian

Aktualny wiek: 16 lat.

Kilka zdań o sobie: Cześć jestem Adrian, mam 16 lat. Jestem średniego wzrostu mężczyzną, o krótkich czarnych włosach. Mam niebieskie oczy i prawie każdego dnia budzę się z uśmiechem na twarzy, lecz są też dni kiedy humor mi nie dopisuje i wtedy ten uśmiech znika z mojej twarzy, mimo to zawsze próbuje robić wszystko jak najlepiej.
Kiedy ktoś ma jakiś kłopot lub problem zawsze staram się mu jak najbardziej pomóc. Jestem osobą miłą, otwartą  oraz szczerą. Ta szczerość nie zawsze jest odbierana w sposób pozytywny przez inne osoby. Ja jednak uważam, że każdy powinien być z drugą osobą szczery i powiedzieć jej co myśli w danej sytuacji. Wnoszę pogodny nastrój w moim otoczeniu, razem z przyjaciółmi nie potrafię się nudzić.

Od kiedy masz styczność z grą MTA: Od dobrych 2 lat.

Czy kiedykolwiek sprawowałeś jakąkolwiek funkcję w grze MTA: TAK - gamemaster na mniejszym serwerze RolePlay.

Czy posiadasz podstawową wiedzę w zakresie modu DayZ: TAK.

Czy posiadasz wiedzę w zakresie regulaminu naszego serwera: TAK.

[ KOŃCOWE INFORMACJE ]

Nick jakiego używasz: Griwdelf.

Orientacyjne godziny, w jakich mógłbyś sprawować funkcję na serwerze: W tygodniu od 16 do 20, w weekendy od 12 do 18.

Kilka zdań o tym, co wniósłbyś swoją osobą na stanowisku do rozgrywki: Dużo humoru, jednocześnie utrzymując profesjonalizm. Starałbym się utrzymać dobrą atmosferę na chacie InGame.

Posted (edited)

PODSTAWOWE INFORMACJE 

Twoje imię: Maciej

Aktualny wiek: 16 lat, data urodzenia - 22.08.2003 rok.

Kilka zdań o sobie: Na co dzień uczęszczam to technikum, do klasy mechatronicznej. Moje zainteresowania to informatyka, astronomia, łucznictwo olimpijskie oraz lekka zabawa nożami motylkowymi. Jestem osobą asertywną, raczej spokojną i otwartą na wszelkie zmiany w życiu. Można mnie poznać także, jako osobę skłonną do przemyśleń, która woli spędzać swój czas raczej w cichym gronie co przejawia się w moich zainteresowaniach, o których już wcześniej wspomniałem. Już wcześniej powierzano mi rolę, które wymagały nieco większej odpowiedzialności względem normalnych graczy. Mówię tutaj o moderowaniu czatu jednego z polskich streamerów.

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE 

Od kiedy masz styczność z grą MTA: Styczność z MTA mam tak naprawdę od 6 lat (jak nie więcej). Swoją przygodę z tą gierką zacząłem na serwerze Play Your Life. Potem znudzony monotonią gry na RPG`ach przerzuciłem się na serwery deathmatch, ale i tego typu gra mnie nudziła. Wtedy znalazłem DayZ Standalone. Na tamte czasy dla mnie była to bardzo ciekawa gra dostarczająca bardzo dużo zabawy. Nie posiadałem funduszy na ten produkt więc zdecydowałem się na szukanie darmowych odpowiedników tego trybu gry. Tak znalazłem serwery DayZ w MTA.

Czy kiedykolwiek sprawowałeś jakąkolwiek funkcję w grze MTA:  Tak, była to rola supporta>moderatora>admina na serwerze Easy Life - pseudolku, na którym swego czasu grało około pięćdziesięciu osób.

Czy posiadasz podstawową wiedzę w zakresie modu DayZ:  Oczywiście.

Czy posiadasz wiedzę w zakresie regulaminu naszego serwera: Tak

KOŃCOWE INFORMACJE 

Nick jakiego używasz: CptSoap12

Orientacyjne godziny, w jakich mógłbyś sprawować funkcję na serwerze: Od poniedziałku do piątku od około 15 do 20/22. W soboty/niedziele od 6 do nawet 22.

Kilka zdań o tym, co wniósłbyś swoją osobą na stanowisku do rozgrywki: Na pewno chciałbym ożywiać czat w rozmowach, tak aby znaleźć z każdym graczem wspólny język, dzięki któremu mógłbym zyskać zaufanie każdego. Oprócz tego starałbym się udzielać, mam nadzieję, dobrych rad każdej osobie, która potrzebowałaby takowej pomocy. 

Edited by CptSoap
błąd w nicku (see edit history)

Twoje imię: Łukasz

Aktualny wiek: 16 lat 19.05.2003

Kilka zdań o sobie: Grałem kiedyś na fg dłuższy czas może byłem toxic czy coś lecz poprawiłem się i chce być moderatorem 

[ SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE ]

Od kiedy masz styczność z grą MTA: Nie okresle długo bardzo gram/gralem

Czy kiedykolwiek sprawowałeś jakąkolwiek funkcję w grze MTA: Nie

[ KOŃCOWE INFORMACJE ]

Nick jakiego używasz: Dzejson

Orientacyjne godziny, w jakich mógłbyś sprawować funkcję na serwerze: w tygodniu to po szkole tak od 15-23 a w weekendy od 10-16/17

Kilka zdań o tym, co wniósłbyś swoją osobą na stanowisku do rozgrywki: na pewno byłbym fajnym moderatorem. Udzielał bym się na różne tematy, chciałbym wchodzić w dobry stosunek z graczami i szanować się nawzajem.

Rekrutacja pozostaje otwarta!

Zamknięcie nastąpi tuż przed startem serwera - do tego czasu zachęcamy do składania podań!

Pozdrawiamy,

FGTeam

• Love Frag (++) 1

Twoje imię: Dawid

Aktualny wiek: możesz wpisać pełną datę, np.  17 lat

Kilka zdań o sobie:  Nazywam się Dawid . Druga klasa w szkole sredniej. Po mimo akcji z Nestym (które i tak zostały wyjaśnione) poprawiłem swoje darcie "ryja" i postaram się o posade moderatora.

Od kiedy masz styczność z grą MTA: 3 lata z przerwami

Czy kiedykolwiek sprawowałeś jakąkolwiek funkcję w grze MTA: Miałem swój serwer mta tactic

Czy posiadasz podstawową wiedzę w zakresie modu DayZ: Oczywiscie

Czy posiadasz wiedzę w zakresie regulaminu naszego serwera:  Oczywiscie

[ KOŃCOWE INFORMACJE ]

Nick jakiego używasz: LPG

Orientacyjne godziny, w jakich mógłbyś sprawować funkcję na serwerze: Żalezy od planu ale w tygodniu 15:30/16:30 i do 18/19. A w weekendy większość dnia.

Kilka zdań o tym, co wniósłbyś swoją osobą na stanowisku do rozgrywki: Na pewno załatanie wiekszości możliwych bugów (nie bedzie kopiowania kochani) oraz systematyczność dotycząca pracy moderatora.

• Shock 1

PODSTAWOWE INFORMACJE ]

Twoje imię:  Łukasz

Aktualny wiek: 23

Kilka zdań o sobie: Chyba nie muszę się zbytnio przedstawiać bo na pewno każdy mnie zna, albo kojarzy. Jeżeli jednak jest ktoś nowy i nie mnie nie zna to opisze swoją osobę. Zaczynałem grę na serwerze jako zwykły noob, pod swoje skrzydła przygarnął mnie @ Krystek do grupy NIEPLA. Byłem wtedy mega zainspirowany moderatorem, postanowiłem złożyć podanie, z biegiem czasu piąłem się po szczeblach na górę, aż osiągnąłem rangę Moderator Pro.  Z charakteru jestem spokojny, wyluzowany, nie używam wulgaryzmów, jestem obiektywny i tak samo rzucam kary ludziom z grupy jak i innym graczom. Tak, jestem surowy co do kar, ale zawsze można się dogadać.

Od kiedy masz styczność z grą MTA: od 3 lat z przerwami

Czy kiedykolwiek sprawowałeś jakąkolwiek funkcję w grze MTA: Tak, tutaj jako Manager Pro

Czy posiadasz podstawową wiedzę w zakresie modu DayZ: Tak

Czy posiadasz wiedzę w zakresie regulaminu naszego serwera: Tak

[ KOŃCOWE INFORMACJE ]

Nick jakiego używasz: System

Orientacyjne godziny, w jakich mógłbyś sprawować funkcję na serwerze: 10-3

Kilka zdań o tym, co wniósłbyś swoją osobą na stanowisku do rozgrywki: Pomoc wszystkim graczom, spokój na czacie, łatanie bugów w txt

• Shoot frag! (+) 1
  • Love Frag (++) 3