Jump to content
Emaus

[PRZYJĘTE] [Skarga] Kaczi

Recommended Posts

Skarga na: admina
Nick podczas gry: SUPERNOVA.
Nick osoby oskarżonej: Kaczi.
Dlaczego składasz skargę: Faworyzacja.
Data zdarzenia: 26.09.2019  17:45
Opis zdarzenia: Kaczi zbanował gracza, który zaczął obrażać. Domi na samym początku gry też obraziła i nie dostała bana. 
Dowód:  http://wrzucplik.pl/pokaz/1816582---xcil.html

Sam początek - Obraza przez Domi.
0:18 - Gracz dostał bana, który wyzywał na wcześniejszej mapie.
0:23 - Zgłoszenie ode mnie na [email protected]
2:08 - Napisałem na [email protected] "ROZUMIEM ZE DOMI JUZ BANA NIE DOSTANIE ZA OBRAZE?" po czym nie widziałem by admin zareagował na moje zgłoszenia.
Po tym już do końca mapy zgłaszana osoba grała na serwerze.

Nie wiem czy prywatnie było nadawane ostrzeżenie przez chociaż amx_psay, ponieważ na adminowski bądź zwykłym czacie nic nie zauważyłem, ale z mojej perspektywy wyglądało na faworyzację.
Znajomy czy nie znajomy z gry powinien dostać bana w tej sytuacji.
Tyle ode mnie.

Edit:
@ Kaczi
Obrona obroną, ale można było w inny sposób się odszczekać jeśli już chciało się coś do takiego delikwenta atakującego coś napisać/powiedzieć.
Według mnie każdy gracz powinien być równo traktowany nie zależnie od tego kto zaczął.
Wtedy wystarczyło, że banujesz i z głowy taki gracz. Domi mogła olać albo jak pisałem wyżej inaczej odpowiedzieć.
Rozumiem nawet, że można nie zauważyć i to się zdarza. Rzecz ludzka. Powiem Tobie nie chcę przecież spamić cały czas na jeden temat, ponieważ z własnego doświadczenia wiem, że może być męczące.
Niestety wyszło jak wyszło, ale myślę, że będzie wyciągnięta lekcja z tej skargi.

Edited by Emaus
Do administracji.

Cześć. Supernova, nie jest to żadna faworyzacja czy coś w tym stylu, zgłaszasz mi na [email protected] każdego gracza, który przeklnie, lub obrazi, za każdym razem to sprawdzam, bo jakbyś nie zauważył nie toleruje takiego zachowania, lubię jak na serwerze jest ład i porządek, za co mogę Ci tylko podziękować. Ale.. jeżeli chodzi o Domi to Ci to sprostuje, z dziewczyna grałem nie jedną mapę, nigdy nie usłyszałem od niej w moja stronę lub w stronę innego gracza, żeby do kogoś wyjechała pierwsza z tekstem obraźliwym lub jakąś pogardą, zazwyczaj jej niecenzuralne słowa usłyszysz jak ktoś rzuca mięsem do mnie. Jeżeli ktoś do mnie piszę 'Kaczi Ty cwelu', ona mu odpowiada 'sam jesteś cwelem' lub 'zamknij ryj', (podaje tylko przykład), nie spotkałem się z innym przypadkiem żeby ona zaczęła wyzywać. Dobrze wiesz, ze ja jako admin nie mogę odpowiedzieć w sposób niecenzuralny dlatego stosuje tutaj bany, na które mam 'przywileje'. Dlatego uważam, ze skarga jest niesłuszna, jeżeli ktoś Ciebie ciśnie, a Ty mu odpowiedz to zbanuje osobę cisnącą, a nie Ciebie, bo po co ? Ty się tylko bronisz, nie zaczynasz wojen i wyzwisk, musisz to zrozumieć. 

Po drugie czasem jak wpadam w trans gry po prostu nie widzę, jak piszesz do mnie na [email protected] lub w ogóle jak ktoś pisze na czacie. 

Ale przyjmuje skargę na klatę, nie rozliczyłem jej z tego bo uważam, ze robiła to w celach obronnych, a nie zaczynających wyzwiska. 

Tyle ode mnie ;)

Proszę o wyciągnięcie konsekwencji i naprostowaniu mnie, jeżeli coś robię zle. Pozdrawiam 

• Shoot frag! (+) 3

domi445 :  ciota to jestes ty cwelu

(Gracz) SUPERNOVA. :   DOMI OBRAZA

@ Kaczi , Jesteś adminem już od prawie dwóch miesięcy więc jakiś kawałek czasu jest i pewne kwestie powinny być już dobrze znane Tobie, natomiast nie było na Ciebie żadnych skarg wcześniej i sprawujesz się dobrze jako admin dlatego też nie będzie żadnych konsekwencji wyciągniętych mimo iż skarga jest jak najbardziej słuszna. Ponadto, ja po Twojej wypowiedzi widzę, że rozumiesz o co chodzi i to będzie tylko mała lekcja.

Małe naprostowanie - nieważne jest kto zaczyna, a kto broni i kogo, jeśli są dwie osoby które wyzywają siebie nawzajem, zarówno jedna osoba jak i druga musi ponieść kare w postaci ostrzeżenia/kicka/bana, jaka kara zostanie zastosowana to już jest w Twoim guście. Nie ma miejsca na serwerze na jakieś obrażanie i na strażników teksasu którzy nie są funkcyjnymi i stosują jeszcze obrazę w celu obrony admina czy jakiejś innej osoby.

Pozdrawiam.

• Shoot frag! (+) 5

Twoja skarga została rozpatrzona pozytywnie.

Dziękujemy za zgłoszenie

Zespół Fragujemy.com!

• Shoot frag! (+) 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Jokke[R]
      Skarga może i nie skierowana do mnie ale się wypowiem, jakim prawem możesz się wypowiadać o kimkolwiek, że cheatuje mając 3 konta na których łącznie masz maxymalnie 400h a co najlepsze na 2 z nich posiadasz aktywnego VACa a ostatniego z tego co widzę 4 dni temu, wracając do tematu siedzisz na serwerze od klku dni jedyną rzeczą którą robisz to jest narzekanie, że ktoś cheatuje kolega "Sken" którego tak bardzo osądzasz nie był odpalony tylko po prostu cię zabijał jak 99% serwera a ty poprostu płaczesz i narzekasz na wszystko. Nie oszukujmy się szukasz atencji której tu nie znajdziesz ciekawe skąd wziąłeś też to 3/4 serwera które to potwierdza, w takim razie gdzie oni są ? bo jakoś ich tu broniących cię nie widze.
    • By Dawid "Rakoś" Rakowski
      Skarga na: admina
      Nick podczas gry: Dawid "Rakoś" Rakowski
      Nick osoby oskarżonej: Eslowy
      Dlaczego składasz skargę: Nie wykonywanie zadań admina
      Data zdarzenia: 21.00 około do 21.43 19.01.2020
      Opis zdarzenia: Na serwerze grał gracz Sken, który posiadał wh ( 3/4 serwera to potwierdza) więc napisałem na [email protected] o tym, że jest on odpalony admin Eslowy nawet nie zareagował, a jak mu powiedziałem ze mógłby chociaż coś zrobić to powiedział, że zaraz ja wylece, ale to nie o tym mowa, bardziej chodzi o to, że po co mu admin jak i tak nie wykonuje zadań admina. 
      Dowód: Nie posiadam 
    • By xKrzysiek
      Skarga na:  admina 
      Nick podczas gry: [K]rzychu-SKILL, NIE vip
      Nick osoby oskarżonej: Kaczi
      Dlaczego składasz skargę: Aby administrator zaznajomił się z regulaminem i taryfikatorem banów, gdyż ich nie zna.
      Data zdarzenia: 17 listopad 19 - 22:21:16
      Opis zdarzenia: Nazwałem vipa pionkiem, ban bez wcześniejszego upomnienia/ ostrzezenia i nie adekwatny do przewinienia.

• Create New...