Jump to content

Witaj na naszym Fragowym forum!

Przyszły Fragowiczu, zarejestruj się teraz na naszym forum, aby uzyskać na nim dostęp do wszystkich funkcji.
Po zarejestrowaniu lub zalogowaniu się będziesz mógł tworzyć tematy, zamieszczać odpowiedzi do istniejących wątków, konwersować z innymi użytkownikami forum, dodawać reputację użytkownikom, publikować lub aktualizować własne statusy, a także zarządzać w pełni swoim profilem i wiele, wiele więcej...

Zespół FGTeam

Ruszył Garry's Mod!

Otworzyliśmy nowy serwer w grze Garry's Mod - Trouble in Terrorist Town!
Serdecznie zapraszamy do zabawy!

MTA:DayZ niebawem wraca!

Niebawem wraca legendarny serwer...

Śledź naszego FanPage, a dowiesz się jak przebiegają beta-testy!

karniak1990

[ODRZUCONE] propozycja zmiany

Recommended Posts

Witam przedstawiam zmiane na wszystkich mapach napisu o "Vipie" gdyz denerwuje celownik jest na wysokosci liter i nie ma celnosci i wielu graczy na to sie skarzy . Pozdrawiam

Cześć

Ja nie wiem jak inni ale ja tak owego problemu nie zauważyłem i nigdy o czymś takim nie słyszałem. Podeślij screena i pokaż o co konkretnie ci chodzi.

Witaj

Przez całą grę na tym serverze tylko dwóch graczy narzekało na problem o, którym piszesz, ale osobiście się z tym problemem nie spotkałem, myślę, że nie ma potrzeby aby to zmieniać, choć  można by też zmienić czcionkę owego napisu, ale decyzja nie należy do mnie.

Pozdrawiam.

Edited by Dragg0n
złe słówko ;p (see edit history)

Podejrzewam, że Ci gracze którzy narzekają na ten "napis" grają na niskiej rozdzielczości ( 640x480 lub 800x600 ), gdzie wszelkie informacje, które wyświetlają się na środku ekranu czy też z boku są po prostu większe i nachodzą na celownik.

• Shoot frag! (+) 1

Tak więc kolego zmień ustawienia rozdzielczości na max albo chociaż więcej niż kolega wyżej wymienił i wtedy daj znać gdyby się to nie zmieniło.

8 godzin temu, karniak1990 napisał:

Witam przedstawiam zmiane na wszystkich mapach napisu o "Vipie" gdyz denerwuje celownik jest na wysokosci liter i nie ma celnosci i wielu graczy na to sie skarzy . Pozdrawiam

To jest Twój błąd, a nie serwera XD hud_centerid na 0 ustaw, a nie se wymyślasz.

Pozdrawiam

Niestety Twoja propozycja została odrzucona!

---

Twoja propozycja nie sprawdzi się na naszym serwerze.

Dziękujemy jednak za pomoc w doskonaleniu naszego projektu.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Sub
      Przychodzę z propozycją na temat rankingu. Chodzi mi o ranking z Gametracker https://www.gametracker.com/server_info/193.33.176.61:27015/.
      Mogłoby to wyglądać tak jak kiedyś regulamin po lewej stronie wyświetlałby się top wszechczasów.
      @ GET  co o tym myślisz?
    • By NetaO aka device
      Przychodzę z propozycją stworzenia rangi typera. Ranga ta będzie dla osób które będą chciały zająć się działem typowania na forum. Do tego stworzyć rekrutacje dla typerów i zawrzeć tam wszystkie potrzebne informacje.

@ PACIU  chodzi mi o poszerzenie tego. Stworzenie nowych działów do typowania typu: e-sport, skoki, siatka itp. Ja na przykład jestem wielkim fanem cs:go i jest wiele turniejów gdzie można typować mecze czego mi tutaj brakuje. Gdyby powstała owa ranga dana osoba pisząca podanie zajmowała by się działem który ją interesuję i utrzymywałaby tam aktywność  
    • By GET
      Aktualizacje i zmiany na forum

W tym temacie będą umieszczane najświeższe informacje z życia forum, czyli zmiany, dodatki będą przekazywane na bieżąco!

• Create New...

Important Information

Privacy Policy