Skocz do zawartości
blysk

[KOSZ] Warp Problem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, kupilem niedawno lapka msi gs63vr, wszystko smiga elegancko, fpsy wysokie, ale w cs mam taki problem ze co jakis czas jest ścina na 2sek. Czasem jest to dwa/trzy razy na mecz, czasem częściej, czasem wcale. Nie jest to problem z fps, bo mam ich ok. 200 na wysokich, poprostu od czasu do czasu przytnie, przeszkadza to czasem bardzo bo np. wychodze zza sciany i 2sek lag. Laptop czysty, win10. 

Drugi problem to taki, że 2/3 razy na mecz wyrzuci mnie z serwera, wchodzi lag, polaczenie przerwane na czerwono, odliczy 0:25 do 0:20, wyrzuca mnie i od razu wchodze spowrotem na serwer. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to masz jasny problem w Internetem. Wykonaj sobie pomiar przez program winMTR i dzwoń do operatora, że masz dowód ( opisz sytuację ).

 

2 godziny temu, blysk napisał:

Nie jest to problem z fps, bo mam ich ok. 200 na wysokich, poprostu od czasu do czasu przytnie, przeszkadza to czasem bardzo bo np. wychodze zza sciany i 2sek lag

 

Kiedyś miałem podobny problem z tym ścinaniem. Te dwa problemy wiążą się ze sobą. Napisz mi, jakiego masz dostawcę Internetu?

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 15.09.2019 o 16:00, GET napisał:

No to masz jasny problem w Internetem. Wykonaj sobie pomiar przez program winMTR i dzwoń do operatora, że masz dowód ( opisz sytuację ).

 

 

Kiedyś miałem podobny problem z tym ścinaniem. Te dwa problemy wiążą się ze sobą. Napisz mi, jakiego masz dostawcę Internetu?

 

Pozdrawiam

 Mógłbyś trochę jaśniej, co wpisać w host, ile robić ten test, noi czy podczas gry czy jak, na co zwrócić uwagę w raporcie? Dostawca lokalny, mała miejscowość więc chyba zbędne ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wejdź na jakiś nasz serwer CS:GO, wpisz adres IP tego serwera ( bez portu ), rób pomiar przez 5 minut w czasie lagów i po skończeniu naciśnij "copy to the text" i wrzuć na jakąś stronę typu wklej.org. Podrzuć link do tematu to ocenimy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość została wygenerowana automatycznie.

 

Ten temat został oznaczony przez Moderatora jako spam i wyrzucony do -> archiwum.

[!] Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderatorzy forum rozpatrzą go ponownie.

  • Ustrzel fraga! (+) 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez TygryS
      Tworząc temat automat podstawia Ci wzór. Tak ciężko przeczytać i poprawnie wszystko uzupełnić? Wszystkie informacje wpisałeś w tagi 
    • Przez Easybizis
      Siemka, tutaj Easybizis. Kiedy chce połączyć się do servera GG, to wyskakuje mi komunikat, żebym zgłosił się na stronkę, a więc jestem. Cóż przeskrobałem? Jestem niewinny, prosze o ułaskawienie
    • Przez fporiuk
      Siema. Kupiłem VIP'a na 30 dni przez sms i pokazuje mi, że kod został albo wykorzystany albo jest błędny.
      Proszę o kontakt na priv.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności