Markowsky

[ROZWIĄZANY] Problem z Vipem

Recommended Posts

Serwer: Only Mirage 64tick

Usługa: VIP 7 DNI 

Dane usługi: STEAM_1:1:183117178,Nick : Markowsky 

Otrzymany kod SMS'a: poszedl priv

Data złożenia zamówienia: 15.09.19 godzina 11:00 
Opis problemu: Zły kod  lub kod wykorzystany

Uwagi: pamiętaj, że w tym miejscu możesz wskazywać inne, dodatkowe informacje, niezawarte powyżej, np. zdjęcie z błędu lub potwierdzenie zakupu

Cześć,

Zacznijmy od tego, że popełniłeś szereg błędów na skutek swojej nieostrożności oraz nieuwagi. 

1. Wysłałeś kod w prywatnej wiadomości, którą opuściłem po rozwiązaniu poprzedniej sprawy.
  2. Przesłany przez Ciebie kod SMS jest już przestarzały - zmieniliśmy treść oraz nr SMS-ów Premium, ponieważ wprowadziliśmy własne.
  3. Nie zauważyłeś żadnych komunikatów na naszej stronie, a także na serwerze, że mamy nowy system SMS Premium

Informacja o nowych metodach płatności znajduje się wszędzie, gdzie tylko jest to możliwe. Oto link do tematu, wyświetlany na całym forum na czerwonym pasku:

Oto screen z wyglądu panelu ogłoszeń w naszym sklepie -> http://sklep.fragujemy.com

LYl52XH.png

Ponadto, przed wysłaniem SMS'a na serwerze podana jest dokładnie NOWA treść oraz NOWY nr telefonu. Dlatego przez swoją niezdarność popełniłeś szereg błędów.

Pozdrawiam

Szef wsparcia technicznego,

Fragujemy.com

Zgłoszenie techniczne zostało rozpatrzone.

Problem został rozwiązany przez wsparcia techniczne.

---

W razie dodatkowych pytań, skontaktuj się z nami ponownie!

Pamiętaj, że wsparcie techniczne jest do Twojej dyspozycji w dni powszednie w godzinach 12 - 20.

[!] W nagłych przypadkach, prosimy o kontakt poprzez e-mail: kontakt[at]fragujemy.com | [at] = @

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Shezo
      Witam,

sprawa polega na tym, że od jakiegoś czasu gdy chcę sobie z nudów obejrzeć jakieś demko nie mogę użyć komendy viewdemo tylko muszę korzystać z komendy playdemo.   Nie wiem czym to jest spowodowane, że akurat z dnia na dzień nie mogę korzystać z tej komendy. Po wpisaniu, np. viewdemo [nazwa demka] wyskakuje mi w konsoli to:

] viewdemo hltv-1910071939-de_dust2.dem
      viewdemo not available.

Jakieś rady, żeby to naprawić?
    • By myname69
      Chodz na normalnego csa a nie sie w 1.6 bawisz mordo.
    • By patrol86
      Witam,dziś na serwie zauważyłem że perk ,,AntyHejdż" nie spełnia swojej funkcji bo pomimo tego że go miałem headshoty wchodziły normalnie moja prośba o jest o naprawienie tego.
      Pozdrawiam.