Jump to content

Witaj na naszym Fragowym forum!

Przyszły Fragowiczu, zarejestruj się teraz na naszym forum, aby uzyskać na nim dostęp do wszystkich funkcji.
Po zarejestrowaniu lub zalogowaniu się będziesz mógł tworzyć tematy, zamieszczać odpowiedzi do istniejących wątków, konwersować z innymi użytkownikami forum, dodawać reputację użytkownikom, publikować lub aktualizować własne statusy, a także zarządzać w pełni swoim profilem i wiele, wiele więcej...

Zespół FGTeam

Już 8 rok za nami...

Jak widzicie, nasz projekt przetrwał już 8 lat!
Przygodę w tym "brutalnym" świecie gier rozpoczęliśmy oficjalnie 1 stycznia 2012 roku.

Dlatego z tego miejsca dziękujemy wszystkim za pomoc, wsparcie i za to, że wciąż jesteście razem z nami -
to Wy, drodzy Fragowicze motywujecie nas do dalszego działania i to mimo wielu trudności,
które napotykamy na co dzień z różnych stron świata. 

Kolejny rok to nowe wyzwania - skupiamy się na nowościach i działamy dalej!
Pozdrawiamy gorąco, FGTeam

Nowy serwer CS:GO!

Drodzy Fragowicze,

Z przyjemnością informujemy o starcie nowego serwera CS:GO - RETAKE!

Wejdź wspólnie ze znajomymi - życzymy dobrej gry i zabawy!

NoScopy wkroczyły do akcji...

Jakiś czas temu otworzyliśmy nowy serwer CS:GO - ONLY AWP NO SCOPE!

Serdecznie zapraszamy do wspólnej gry i zabawy!

Recommended Posts

Siema, mam problem z TSem... do niedawna wszystko pięknie działało, 2 dni temu gadałem z Psiakiem normalnie, a od wczoraj dupa (nic nie zmieniałem w ustawieniach, nawet mnie w domu nie było). Próbowałem wywalić TSa i zainstalować na nowo żeby się ustawienia zresetowały, ale nie pomogło... Dodam jeszcze że w CSie mikro działa mi normalnie :/ 

Co się konkretnie dzieje? Nie działa mikrofon czy wyskakuje Ci jakiś błąd przy uruchamianiu?

Nie działa mikro... podobno słychać tylko szum jak próbuje coś powiedzieć

-> Narzędzia

-> Opcje

-> po lewej: Przechwytywanie

-> po prawej, drugi: Tryb przechwytywania i zmień z "Domyślny" na swój mikrofon.

-> Zatwierdź

-> OK

Daj znać czy pomogło. Jeśli nie to będziemy myśleć dalej.

• Shoot frag! (+) 2
    • Love Frag (+) 1

Dzięki, działa :)

• Shoot frag! (+) 1

Guest
    This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By GET
        Zgłoś problem na serwerze PAINTBALL

Temat został utworzony specjalnie dla wszelkich problemów dot. serwera PAINTBALL.

Zgłoszenia powinny dotyczyć tylko i wyłącznie problemów związanych z niestabilnościami samego serwera, np.
        crash ( restart serwera ), samoczynne wyłączenie się serwera, problem z płynnością gry na serwerze, zbyt częste skoki pingów, lagi lub ścinki.

---

Przy zgłaszaniu powyższych problemów, należy podać informacje tj.: 
        a) Data wraz z godziną zdarzenia.
        b) Krótki opis problemu.
        c) Pomiar sieciowy ( szczegóły poniżej ).

---

Zachęcamy również do wykonywania pomiarów za pomocą programu winMTR!
        Oto link: http://winmtr.net/

Instrukcja obsługi programu winMTR...

Pobierz program http://winmtr.net/ Zainstaluj go, a następnie otwórz. Następnie w polu HOST wpisz IP serwera bez portu. Naciśnij START i wykonuj pomiar przez co najmniej 3 minuty.
        [!] Pomiar może być wykonywany w czasie gry! Po tym czasie naciśnij STOP, a następnie: Copy text to clipboard. Wejdź na stronę http://wklej.org i wklej treść skopiowanego pomiaru.  Dołącz pomiar sieciowy do zgłoszenia, podając powyższy link.
      • By Damo
        Pojawił się problem ze spawnami. Randomowo w rundach, ( nie zależnie od tego ile jest zajętych slotów na serwerze ) zabija kilku graczy i dostają spawna na nowo. Wcześniej takie sytuacje nie miały w ogóle miejsca na żadnej mapie.
      • By SanCikClausik
        Forma zapłaty: przelew / paypal / psc / sms : SMS
        Data złożenia zamówienia: wpisz tu orientacyjną godzinę oraz datę przy składaniu zamówienia: to było dzisiaj [12.01.2020] i drugie zamówienie 9.01.2020 godzina z 12.01.2020 to około 12.45 a data kilka dni temu to 15:50

Nazwa zakupionej usługi: np. V.I.P czy rezerwacja slota: Klasa premium na serwerze COD 401, Klasa mega premium GHOST i klasa premium Zwiadowca. Zwiadowca 
        Dane identyfikacyjne usługi: wpisz tu jakieś dane wprowadzone przy zakupie usługi, np. nick lub steam:id

Serwer, którego dotyczy problem: np. CS 1.6 - 4fun: Cs 1.6 - COD 401
        Opis problemu: opisz dokładnie i zwięźle problem; pamiętaj, że opis musi być czytelny i zrozumiały: A więc tak, kupiłem range mega premium ghost kilka dni temu na nick Santa Claus, oczywiscie na haslo. Logowalem sie na innym koncie aby miec te premium Czyli - "Wchodze na cs, zmieniam nick z santa claus na "Ja nic" wchodze na serwera wpisuje haslo, wychodze i wchodze na nick Santa Claus. I było tak do dzis gdy kupiłem premium Zwiadowca. Teraz nie pomaga logowanie się. Wchodze na konto "Ja nic" loguje sie, wychodze, Zmieniam nick i no właśnie, NIE MOGE WEJŚĆ! Gdy nawet nie wejde na serwer wyskakuje mi "Nieprawidlowe haslo" A NA 100 PROCENT wpisuje na innym koncie to haslo dobrze! Wydałem na klasy łącznie 30 zł. Zwiadowca 30 dni i ghost 30 dni. 
        Uwagi: w tym miejscu możesz zawrzeć dodatkowe informacje, niezawarte powyżej, np. zdjęcie z błędu lub potwierdzenie zakupu usługi: Moge wam wysłać Kody z sms. : 
        klasa GHOST: N5C5R5W5
        klasa ZWIADOWCA: C3U8Y7R8

• Create New...

Important Information

Privacy Policy