Jump to content

Witaj na naszym Fragowym forum!

Przyszły Fragowiczu, zarejestruj się teraz na naszym forum, aby uzyskać na nim dostęp do wszystkich funkcji.
Po zarejestrowaniu lub zalogowaniu się będziesz mógł tworzyć tematy, zamieszczać odpowiedzi do istniejących wątków, konwersować z innymi użytkownikami forum, dodawać reputację użytkownikom, publikować lub aktualizować własne statusy, a także zarządzać w pełni swoim profilem i wiele, wiele więcej...

Zespół FGTeam

Nowe serwery CS:GO!

Drodzy Fragowicze,

Z przyjemnością informujemy o starcie dwóch nowych serwerów: 3 MAPS oraz RETAKE!

Wejdź wspólnie ze znajomymi - życzymy dobrej gry i zabawy!

Nowy system banów

Na wszystkich serwerach nastąpił reset banów!

Jeśli miałeś kiedyś karę, to z pewnością otrzymałeś amnestię... :-)

Nowy ranking CS:GO

Nowy system rankingu oraz odświeżony wygląd - to nowość od lutego na naszej sieci serwerów!

WiolQa

[PRZYJĘTE] Podanie na admina - WiolQa

Recommended Posts

Podanie dotyczy serwera: ARENA 128 TR 2#

Imię: Wioletta
Aktualny wiek: 16
Staż gry w Counter-Strike: Global Offensive: 3 lata

Nick na serwerze: WiolQa
Staż gry na serwerze: 300 godzin
Godziny w jakich grasz na serwerze: Zależy od dnia ale zawsze jestem w godzinach wieczornych
Link do wykresu aktywności na serwerze: https://www.gametracker.com/player/WiolQa/54.37.238.78:27015/

Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: NIE
Czy kiedykolwiek sprawowałeś funkcję admina: NIE
Czy posiadasz podstawową wiedzę w zakresie funkcji admina: TAK
Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: 1.Wykazuje się wysoką aktywnością na serwerze. 2.Zależy mi aby na serwerze zachowana była kultura i porządek. 3.Jestem osobą komunikatywną i chętną do pomocy

Oświadczam, że posiadam STEAM z grą Counter-Strike: Global Offensive ze statusem PRIME. Mój SID: STEAM_0:1:464762876

• Shoot frag! (+) 2
  • Love Frag (+) 2
  • Laugh 2

Wiolqa jak najbardziej props. Uważam że nadaje się na to stanowisko.

Jestem na tak

❤️

Edited by Philippe Nosaczi (see edit history)
  • Love Frag (+) 1

świeże konto na forum, kojarze Wiole z serverow ale na ten moment jestem na nie

• Shoot frag! (+) 1

Proponowałem i widzę że wzięła to do siebie.

Ogólnie miła osoba nieraz wymknie się coś ale jestem na tak kultura przede wszystkim. Bardzo ogarnięta. ?

• Love Frag (+) 1

Staż gry na serwerze na wielki +.

Nie było nigdy problemów i kojarze Cię pozytywnie +.

Konto na forum zrobione pod podanie -.

Popraw aktywność na forum, daj się poznać.

Na serwerze jesteś komunikatywna i rozmawiasz z każdym, porozmawiaj także z nami :).

Jak narazie jestem na nie.

• Shoot frag! (+) 1
  • Smutek 1

Widziałam Cię raz. Jeśli chodzi o podanie, brakuje mi czegoś więcej w powodach. Konto jakby zrobione tylko i wyłącznie pod podanie. Tak jak wyżej @ Akuma  wspomniał, daj się poznać i uczestnicz trochę bardziej w życiu forum. 

Na chwilę obecną jestem na nie.

• Shoot frag! (+) 2

Pominę już fakt, że o aktywności na forum wypowiadają się osoby, które same aktywnością nie świecą, ale...

Faktem jest, iż właśnie ta osoba sama ZGNIOTŁA swoją aktywnością całą administrację razem wziętą i nawet jeżeli w roku szkolnym to trochę opadnie, to moim zdaniem nadal jest to nie lada osiągnięcie

Forum można poprawić, a my teraz potrzebujemy aktywnych graczy, taka jest prawda

• Shoot frag! (+) 4
  • Love Frag (+) 2

Dodam coś od siebie... 

+ Bardzo duża aktywność na serwerze/GT

300 godzin to jest ogromne osiągnięcie. W sumie jest to nawet więcej niż ten staruch @ Akuma  ma wiosen. Wiolkę widuję bardzo często na serwerze. GT jest więcej niż dobry.

+ Ambicja

Zależy Ci, @ WiolQa , aby była zachowana kultura na serwerze. Dobrze, ale pamiętaj również, że któryś z Twoich 'kolegów' może coś zrobić i wtedy nie możesz zawahać się przy podjęciu decyzji. Pamiętaj, że każdy gracz jest równy, tak jak wszyscy są równi wobec prawa. Jeżeli dostaniesz szansę jako admin pamiętaj o tej rzeczy. Jest ona bardzo ważna. Odnośnie ambicji to mam nadzieję, że nie będzie to słomiany zapał.

Szczerze, nie wiem co jeszcze napisać. Sądzę, że naprawdę chcesz pomóc w rozwoju serwera, a nie robisz tego tylko dla rangi. ( tacy delikwenci też się zdarzali ) Nie jestem w administacji serwerów aren lecz uważam, że zasługujesz na szansę. Do wieku i forum się nie czepiam. Sam nie grzeszę wiekiem, a jak wchodziłem w grono adminów innego serwera Sieci, moje 'forum' też było na marnym poziomie.

Pozdrawiam :) 

• Shoot frag! (+) 1
  • Love Frag (+) 1
  • Laugh 2

Mam takie pytanie co do niektórych... A po co ma Wam dać się bardziej poznać poprzez forum, skoro na pewno ją kojarzycie z serwera, gdyż aktywność jest mega duża? Nie bądźmy tacy czepialscy, bo w pewnym sensie racja, że forum u niej leży, ale patrząc na aktywność na serwerze no wręcz wątpię, że nikt z Was adminów nie miał z nią nic wspólnego... 

Poza tym muszę wspomnieć o jeszcze jednej kwestii... Może i słaby argumenty, ogólnie słabe podanie, ale na pewno zyskała w moich oczach więcej w sytuacji z @ N.I.D.A.S 'em niż co niektórzy admini, np. @ DeHades , który ostatnio nawet sobie wszedł z tagiem ich nowego, wspaniałego projektu... Także tutaj dla mnie największy plus, że potrafiła się zachować obiektywnie i powiedzieć swoje zdanie.

Pozdrawiam

• Shoot frag! (+) 8

Wypraszam sobie. Ja zadengo projectu nie zrobilem a ze ludzie dodali sobie cos w nicku to nie moja wina wiec do mnie pretesij prosze nie miec bo nic zlego nie zrobilem. Dziekuje i pozdrawiamm

• Love Frag (+) 1
  • Laugh 1

Dobra aktywność na serwerze, często cie widuje, nie sprawiasz problemów 

Jestem na TAK 

Czas na krótkie podsumowanie. 
Z taką aktywnością na serwerze to wstydem by dla mnie było nie dać Tobie szansy, co prawda forum jest do nadrobienia, ale wierzę, że sobie poradzisz!
Piąteczka dla Ciebie i witam w rodzince!

• Shoot frag! (+) 2

Twoje podanie na admina zostało przyjęte. Gratuluję !

Po otrzymaniu uprawnień zapoznaj się obowiązkowo z TYM tematem.

Zespół Fragujemy.com!

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Johny™
      Nick jakiego używasz: Johny
      Zajmowane wcześniej stanowisko: Admin Serwera SURF (CS:GO) 
      Staż na zajmowanym wcześniej stanowisku: od początku kwietnia 2019 do około końca sierpnia 2019
      Na jakie zatem chcesz wrócić stanowisko: Admin
      Kilka argumentów przemawiającym za powrotem na stanowisko: [ MINIMUM 3 ARGUMENTY ]
      - gdy byłem adminem, nie było ze mną problemów ani skarg,
      - ludzie mnie dobrze kojarzyli (nadal kojarzą jak wbijam na serwer)
      - wydaje mi się, że jestem doświadczony w byciu adminem
      - mogę poświęcić dużo czasu na serwer (kiedyś byłem jednym z najbardziej aktywnych adminów)

• By somehoww
      Imię: Oskar
      Aktualny wiek: 17
      Staż gry w Counter-Strike: Global Offensive: 7k godzin - 5 lat
      Nick na serwerze: smhww
      Staż gry na serwerze: 2 miesiące 
      Godziny w jakich grasz na serwerze: od 12 do 24 nie zależnie od dnia tygodnia 
      Link do wykresu aktywności na serwerze: https://www.gametracker.com/player/smhww/193.33.176.21:27015/
      https://www.gametracker.com/player/somehowww/193.33.176.21:27015/ 
      https://www.gametracker.com/player/somehow/193.33.176.21:27015/   - GameTracker może być zbugowany ponieważ nie raz spędzałem dużo czasu na serwerze, lecz nie jest to pokazane.

Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: Nie
      Czy kiedykolwiek sprawowałeś funkcję admina: Tak, aktualnie jestem adminem na serwerze Mirage 128 tr.
      Czy posiadasz podstawową wiedzę w zakresie funkcji admina: Tak
      Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: Jestem bardzo często aktywny, posiadam doświadczenie w cs:go, potrafię rozpoznać cheaty, jestem kulturalny, pomocny i neutralny w podejmowaniu decyzji.
      Oświadczam, że posiadam Steam z grą Counter-Strike: Global Offensive ze statusem PRIME. Mój link do profilu: https://steamcommunity.com/id/smhw/
  • Create New...