Jump to content

Recommended Posts

Witam, chciałbym prosić o plugin, który się aktywuje gdy na mapie zostaje dwóch przeciwników (last man standing, zapewne wiadomo o co mi chodzi), plugin polega na tym, że przeciwnicy mogą wybrać czy chcą stoczyć ostatnią walkę na np. noscope z awp, noże, bądź cokolwiek innego, po czym zostają do siebie teleportowani i dzieje się całe show, oczywiście walki można odmówić i dograć rundę normalnie zostając tchórzem :D

Edited by Mejverik
  • Shoot frag! (+) 2
  • Love Frag (+) 3

Bardzo dobra propozycja, zawsze jak jest 1v1 to runda się przeciąga, a to rozwiązanie bardzo by pomogło.

Jestem zdecydowanie za wprowadzeniem takiego pluginu. Jestem na Tak.

• Love Frag (+) 1

Beacony na 1v1 to coś czego według mnie obowiązkowo brakuje. Jestem na Tak. 

• Love Frag (+) 1

Również jestem za, ciekawy pomysł ;) 

• Love Frag (+) 1

Propozycja jak dla mnie nawet fajna, lecz to jest SURF CLASSIC i nie może też być za dużo takich modyfikacji. Plugin taki musiałby być dopracowany, bo jak grałem na większości serwerów SURF to, albo gracze się respili pod mapą (oczywiście, gdy było 1 vs 1 ) lub  wchodzili w jakieś tekstury. Możliwe, że w przyszłości takie coś zostanie wprowadzone, lecz to nie będzie priorytetem. 

Temat zostawię otwarty do końca tygodnia może ktoś będzie miał jeszcze lepsze rozwiązanie. 

• Love Frag (+) 1

Wybacz małe czepialstwo, ale skoro to jest classic, to też nie powinno auto bh być, oczywiście to tylko moje zdanie, jako gracza tego serwera. To może by wziąć plugin z neta na jakieś 2-3 dni do testów i zobaczyć jak się będzie sprawował:
https://forums.alliedmods.net/showthread.php?t=234441
bądź mam jeszcze jedną opcję: gdy na mapie zostaje dwójka przeciwników mogą po prostu dostawać beacony, ale to już nie będzie takie fajne i widowiskowe jak 1v1 na no scopy z awp :D oraz może trochę być dokuczliwe w niektórych momentach.

Edited by Mejverik

No można spróbować wgrać to na 3 dni, ale to już by musiał @ GET  zadziałać. 

• Shoot frag! (+) 1
  • Love Frag (+) 1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By SeemsLegit
      Serwer: ARENA 1v1
      Nick podczas gry: SeemsLegit
      Nick admina podczas gry: Skarpetka
      Powód bana: Obrazanie graczy
      Opis sytuacji: Kolega dostał permanentnego bana na serwerze 1v1 gdyż AleXa zawołała admina i o to go ładnie poprosiła  z tego co wiem admin powinien ostrzegać i upomnieć zamiast sneaky beaky wchodzić bo "koleżanka" (zacytuje tu jej wypowiedź AleXa: "mam swoje kontakty") postanowiła poprosić o bany kiedy powiedziałem prawdę o tym, iż (użyje wersji ocenzurowanej ale przyznaje się że na serwerze poniosły mnie nerwy przy 3 takiej sytuacji) wystarczy być płci żeńskiej żeby admin wszedł i zrobił to o co ona tylko prosi. Nie minęła chwila i byłem zbanowany... Inni gracze potrafią się wyzywać godzinami ale jak powiesz jedno słowo na "AleXa" dostajesz bana bez żadnego "uspokój się", bądź "przeginasz" szanujmy siebie i nie traktujmy się jak psy... Tak samo powinno być w administracji jak w policji... praca w pracy a życie prywatne w domu... Jakby żona policjanta kazała aresztować sąsiada za to że powiedział jakieś słowo które ją uraziło, ponieważ byłaby to prawda o niej gościu wyleciał by z pracy... a wy zapewne albo mnie zlejecie albo odbanujecie a Adminowi nic nie zrobicie  i to jest właśnie najgorsze  brak odpowiedzialności za własne działania... Admin wejdzie na serwer bo ktoś zakablował na całą populacje, zbanuje ich, pójdzie robić co innego ponieważ adminów to rzadko widuje na serwie a jak już widzę to są oni tylko zawołani przez kogoś na "chwilę" i banowani pod pretekstem "bo znajoma mi powiedziała że on to a tamten tamto i podała mi nicki" Następnym razem proszę o wysłuchanie całej sytuacji od osób biorących w niej udział a nie przechodniów którzy nie potrafią wyciszyć kogoś, bądź używać konsoli... Bywałem administratorem na różnych serwerach jak i grach. I wiem że praca jako administrator polega na rozstrzyganiu sporów jak i ich zapobieganiu i umilaniu gry innym a mówiąc innym mam na myśli całej populacji serwera a nie dziewczyny która jest dla mnie miła. Nigdy nie spotkałem się z taką faworyzacją i chamstwem ze strony administratorskiej jak tutaj... zero kontaktu z Adminem... żadnej wymiany zdania... nic... dosłownie nic... Ban rozdany jak prezent pod choinkę i uśmiech na twarzy że zaplusował u koleżanki a my na tym ucierpieliśmy...
      Brak słów na takich ludzi... zapewne na odzew będę dłużej czekał niż czas  trwania mojego bana ale proszę o przeanalizowanie co się dzieje na tym serwerze i wyciągnięcia z tego wniosków. 
      Wydruk z konsoli: Disconnect Zostałeś zbanowany na tym serwerze, odwiedź httpwww.fragujemy.com aby poznać szczegóły

Gracz: SeemsLegit
      Steam IDSTEAM_1:0:47358357
      Steam3 ID[U:1:94716714]
      Profil STEAM76561198054982442
      Adres IP 79.163.152.183
      Wykonano: 06-12-17 20:53
      Długość bana: 1 dzień
      Wygasa: 06-13-17 20:53
      Powód: Obrazanie graczy
      Zbanowany przez Admina: Skarpetka
      Zbanowany z: [1v1 Arena][128TR] Fragujemy.com [FAST DROP] ^ 1...
      Łącznie banów: No previous bans
      Zablokowany: (0)nigdy
    • By Kurwikłak
      Witajcie!
      Chciał bym was gorąco zaprosić na turniej organizowany przez sieć serwerów 
      Fragujemy.com

Format:
      Turniej Odbywa się w systemie bo1
      W przypadku remisu odbywa się dogrywka.
      Gramy bez komendy !pause
      Gramy w systemie rundowym (no deathmatch)

Zasady:
      1.Używamy tylko i wyłącznie broni ak-47/m4a4/Deagle.
      2.Nie przechodzimy do teamu przeciwnego.
      3.Nie używamy niecenzuralnych słów na chacie podczas turnieju.
      3,1.Nie używamy niecenzuralnych słów używając micro podczas turnieju.
      4.W przypadku opuszczenia serwera przez użytkownika ma on 5 minut na ponowne połączenie się z nim w innym przypadku przegrywa on.
      5.Liczba rund wynosi 30 + dogrywka w przypadku remisu.
      6.Zapisy rozpoczynają się w momencie opublikowania postu na forum.
      7.Zapisy kończą się w Niedzielę 21.06.2015r o godzinie 12. O godzinie 13 pojawia się drzewko turniejowe a na nim informacje o godzinie rozgrywanego przez nich meczu.
      7.1. Drzewko turniejowe pojawi się w tym temacie.
      8.Maksymalne spóźnienie się wynosi 5 minut.
      9.Puszczanie muzyki na serwerze podczas oficjalnego meczu jest zabronione.
      10.Maxymalna liczba uczestników w turnieju wynosi 32. (64 w przypadku dużego zainteresowania).
      11.Wpisowe na Turniej wynosi 0.5 Euro w skinach z gry CounterStrike Global Offensive.
      12.Nagrodą za zajęcie pierwszego miejsca w turnieju jest skin o wartości 10Euro (20 w przypadku 64 slotowego turnieju lub 5 w przypadku 16 slotów) wybierany przez wygranego w turnieju.
      13.Wybrany skin jest dostarczany do zwycięscy tydzień po zakończeniu turnieju z powodu Trade-lock po zakupie skina.
      14.Użytkownicy zgłaszający się na turniej akceptują automatycznie regulamin a brak jego znajomości nie zwalnia z przestrzegania go.
      15.Złamanie regulaminu podczas gry skutkuje Ostrzeżeniem/Dyskwalifikacją zawodnika łamiącego regulamin z turnieju.
      16.Administracja Turnieju zastrzega sobie prawo do zmiany dowolnego elementu wchodzącego w skład turnieju.
      17.Uczestnicy zgłaszają się na turniej wzorem:
      18. Administrator Turnieju po wpłaceniu wpisowego ma obowiązek zostawić notkę pod postem zgłaszającym zawodnika potwierdzającą wpłatę.
      19.W przypadku nie obecności administratora na serwerze zawodnik wygrywający musi wykonać screena potwierdzającego wygraną.
      20.Żaden screen dostarczany Administracji nie może być edytowany.
      21.Uczestnicy podczas turnieju zobowiązują się do gry pod nickiem wpisanym w swoim zgłoszeniu.
      22.Zabrania się używania podczas turnieju Programów wspomagających.
      23.Minimalna wartość skina podczas płacenia wpisowego wynosi 0.1 Euro.
      24.Po zapisaniu się na turniej użytkownik nie może ustawiać swojego profilu steam na PRYWATNY!

FAQ
      W jakim celu mam płacić?
      -Za coś trzeba kupić nagrody.

Czy jeżeli zdecyduję odstąpić od turnieju to czy skiny zostaną mi zwrócone?
      -Tak ale tylko i wyłącznie gdy poinformujesz o tym Administrację wystarczająco wcześnie.

Jaką mam gwarancję że moje skiny nie zostaną poprostu skradzione?
      -Organizatorem turnieju zajmuje się Sieć Fragujemy.com której zależy na graczach i nie mamy zamiaru psuć swojej reputacji poprzez kradzieże waszych skinów.

32 sloty razy 0.5 euro to przecież 16 euro a nie 10! Co się dzieje z tymi 6?
      Sprzedaż skinów odbywa się dopiero po zapełnieniu listy zgłoszeń więc jeżeli na turniej zgłosi się mniej niż 16 osób to skiny zostaną wam zwrócone a te 6 euro to poprostu opłaty dla steama i samej gry przy sprzedaży.

Gdzie mam wpłacić wpisowe?
      -Wpisowe wpłacacie na konto Administratora turnieju: Link

Czy ktoś inny zbiera wpisowe?
      -NIE. wpisowe zbiera tylko administrator którego link do profilu steam znajduje się w poprzednim pytaniu.

Kiedy będą rozgrywane mecze?
      -Prawdopodobnie będzie to niedziela 21.06.2015
      W przypadku niewystarczającej ilości czasu turniej będzie dokończony tydzień później w niedziele.

Czy są przewidziane nagrody pocieszenia?
      -Prawdopodobnie 2 i 3 miejsce otrzymają takie nagrody, jeżeli po sprzedaży wszystkich skinów pozostaną jakieś środki.

Zawodnicy:
      1.GIANT
  • Create New...