Skocz do zawartości
who

[KOSZ] skarga na admina

Rekomendowane odpowiedzi

Skarga na:  admina 
Nick podczas gry: Ta
Nick osoby oskarżonej: SMIGLO
Dlaczego składasz skargę: chlop nie zna sie na grze i dal mi bana za wh
Data zdarzenia: 2019/08/07 21:48
Opis zdarzenia: ja czysty i w miare dobry gracz zostalem nieslusznie zbanowany przez tego chlopa bez szkoly. Masz link do faceit goldzie  https://www.faceit.com/pl/players/WhataGoose

 

Dowód:

DEMO http://553876.node29.pukawka.pl/dem-de_mirage-1565205566-1565207490.zip

 

17:00 cały czas trzymasz celownik  wprawo na okno.

17:10 Zdradzasz się i strzelasz z wyprzedzeniem, zanim przeciwnik się zdążył wychylić.

17:24 Przez ścianę widzisz przeciwnika na B, wchodzisz jak do siebie i od razu idziesz w jego kierunku, jak strzelasz w niego celownik masz z boku a on dostaje głowe.

17:40 Dajesz info, że z kuchni poszedł 1 na B - jasnowidz.

17:50 Celownik skacze tobie jak na taką odległość.

18:40 Troche model był za scianą. 

19:13 Akcja na B  aż 3 razy zerkasz na winiaka i modelu jego nie widać na pixelach, odwracasz się w kierunku kuchni by sprawdzić, potem idziesz prosto na niego.

23:11 Strzelasz idealnie przez box na głowę, ale nie trafiasz.

23:12 Chciałbym umieć tak sie poruszać w smoke i patrzeć na modele.

25:43 No taki reflex to nawet rzeźnik nie miał i zastanawia mnie czemu przed oddaniem strzału po namierzeniu wyłączasz skope i oddajesz strzał.

26:30 Nie mogłeś go widzieć

26:43 Fakt, że było info, ale na 2 pixele takli flik z dokładnym wcelowaniem jakoś nie wierzę.

28:15 Mogłeś dyskretniej sprawdzić położenie przeciwników zerkając w lewo przez scianę dokładnie na modele.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To są jakieś jaja... Skargę dajesz, bo Twoje odwołanie zostało odrzucone? Ty się dobrze czujesz? xD

  • Serduszko fragowe (+) 2
  • Śmiech 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś mojego życiorysu nie dawałem nigdzie tak więc, jak możesz kogoś oceniać, że jest bez szkoły beka ......

  • Ustrzel fraga! (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ja dobrze czytam powód? Chłop nie zna się na grze i dał mi bana? Idąc tym tropem już dawno każdy admin nie pełniłby tej funkcji, bo dajemy bany ?

Słuszne czy nie, od tego jest odwołanie skoro nie przeszło oznacza, że słusznie został dodany, a ty jeszcze składasz skargę, bo według ciebie, podkreślam, według ciebie, ŚMIGŁO nie zna się na grze. To jakby szef mnie z roboty zwolnił, a ja bym skargę na niego do urzędu pracy złożył ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość została wygenerowana automatycznie.

 

Ten temat został oznaczony przez Moderatora jako spam i wyrzucony do -> archiwum.

[!] Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderatorzy forum rozpatrzą go ponownie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności