Jump to content

Recommended Posts

Witam przychodzę z propozycjami mianowicie chodzi o mapy. Dałoby radę ustawić mapy tak aby każda była grana? Chodzi o to żeby nie było vote tylko po danej mapie zmieniała się mapa na taką jaka jest ustawiona. Na różnych serwerach typu 4fun jest właśnie takie coś że po danej mapie mapa zmienia się na kolejną mapę która jest po niej przypisana. I moje pytanie dałoby radę zrobić to samo na serwerze GG? Uniknęlibyśmy grania 24/7 tych samych map. Gracze się skarżą że grane są te same mapy. A jakby wgrać właśnie automatycznie zmienianie mapy to uniknęłoby się niepotrzebnych spin graczy. Tak samo jak polecam usunąć niektóre mapy takie jak:

GG_3way3

GG_33_circa

GG_33_lab

GG_aim_deagle

GG_complex_gg

GG_csbase_cs16

GG_electronic_t0ms

GG_fy_ag_world

GG_fy_deagle_dustworld

Gdyż żadna z tych map nie jest grana.

Dodam także czy dałoby radę wgrać plugin który automatycznie wywala graczy jeżeli są afk więcej niż 60 sek? Uniknęlibyśmy AFK-ów Jak i kamperów.

• Shoot frag! (+) 2

Spoko pomysł tylko jak mapy polecą z automatu i wleci mapa przykładowo fy_buzzkill a na serwie będzie 6 osób to będą się po niej szukać.

I w drugą stronę będzie 25 graczy i włączy się fy_italy i życzę powodzenia XD

A tak jak gracze sami wybierają to mniej więcej wiedzą co i jak jest ich 5 to wezmą hangary a jak 20 to wezmą pool_daya dużego.

Co do afk jestem za, bo nie raz wejdę na serwer a tam gracz staty 0/45 i stoi afk, więc tutaj koniecznie bym pomyślał.

Ewentualnie takie coś, że jak gracz przez dwie rundy jest afk to wywala go na spec i tyle.

Tak samo jak siedzę na spec na mapie dajmy na to fy_italy i zmienia się na fy_dubstep to żeby też zostawiało mnie na specie a nie dodawało do gry.

• Shoot frag! (+) 1

4 godziny temu, [Broken Heart]? napisał:

Dałoby radę ustawić mapy tak aby każda była grana? Chodzi o to żeby nie było vote tylko po danej mapie zmieniała się mapa na taką jaka jest ustawiona

To nie jest dobry pomysł. Gracze muszą mieć wybór, bo i inaczej będą zmuszeni grać mapy, których nie lubią... 

4 godziny temu, [Broken Heart]? napisał:

Gracze się skarżą że grane są te same mapy.

Zawsze jest takie narzekanie, a prawda jest taka, że dzięki temu frekwencja jest jakakolwiek na serwerze...

PS. Podeślijcie mapy, które mam wgrać.

• Shoot frag! (+) 1

@GET 

gg_rise fajna mała prosta :)

https://gamebanana.com/maps/202357

gg_incity - otwarta dość ciekawa

https://gamebanana.com/maps/202618

gg_room ciemna, mroczna :D

https://gamebanana.com/maps/200571

pg_bigcages prosta łatwa i przyjemna 

https://gamebanana.com/maps/200189

gg_castle może być rzeźnia, wygląda fajnie :)

https://gamebanana.com/maps/200727

W dniu 8.08.2019 o 15:33, Czerwion napisał:

Ewentualnie takie coś, że jak gracz przez dwie rundy jest afk to wywala go na spec i tyle.

Tak samo jak siedzę na spec na mapie dajmy na to fy_italy i zmienia się na fy_dubstep to żeby też zostawiało mnie na specie a nie dodawało do gry.

Co do tego wywalania na spec też nie dobrze bo gracz może być afk przez 3 mapy i zawala tylko slota.

Natomiast do tego drugiego pomysłu dodam to że lepiej byłoby samemu wybierać team w jakim chce się grać, a nie odrazu wrzuca cię do jakiegoś teamu. Uniknęłoby się FreeKill-i.

Co do tego votenize zmniejszyć ilość map z 5 do 3.

gg_aim_oragne_mini - mała przejrzysta mapa jadka będzie taka sama jak na italy

LINK: https://gamebanana.com/maps/197230

gg_sklad - mała mapka nic ciekawego na niej nie ma ale moim zdaniem warta uwagi na szybkie rozgrywki.

LINK: https://gamebanana.com/maps/193654

gg_azteczone - mapa w stylu aim_map

LINK: https://gamebanana.com/maps/186285

gg_headhunter - mapa w stylu aim_map_usp fajna mała i przejrzysta.

LINK: https://gamebanana.com/maps/185473

Edited by [Broken Heart]?
  • Shoot frag! (+) 1

W dniu 8.08.2019 o 11:26, [Broken Heart]? napisał:

Dodam także czy dałoby radę wgrać plugin który automatycznie wywala graczy jeżeli są afk więcej niż 60 sek? Uniknęlibyśmy AFK-ów Jak i kamperów

Mam pytanie co to ma do Kamperów ? Przecież od X czasu wiadomo, że na serwerze z Vipem można praktycznie stojąc wygrywać. Ci co mają dobrego skilla wiedzą o czym piszę. Proponuje dodać w końcu porządny CampMeter :) 

siemka, tak jak napisał @GET, słabą opcją było by ustawienie map z automatu, większość graczy sama chce wybierać mapy na których lubią  grać. Moim zdaniem tak jak jest teraz, tak powinno zostać ;) pozdro

Godzinę temu, Kaczi napisał:

tak jak napisał @GET, słabą opcją było by ustawienie map z automatu, większość graczy sama chce wybierać mapy na których lubią  grać. Moim zdaniem tak jak jest teraz, tak powinno zostać ;) 

1 godzinę temu, aaPSIKPL napisał:

Proponuje dodać w końcu porządny CampMeter :) 

@Kaczi niby kazdy może wybrać Ale większość graczy wciska Poprostu na oddał czyli przycisk 1. Moja propozycja to zmienić vote z 4 map na 2-3 z czego dac np. jedna mała mapę i jedna duża mape. Lub jeżeli vote będzie miało 3 mapy do wyboru to dac dwie duże mapy 1 mała mapę.

@aaPSIKPL

Jestem za problemem nie jest znaleźć odpowiedni plugin. Problemem jest wgrać to i ustawić miejmy nadzieję że @GET da radę i zrobi z tym co trzeba.

Camp meter był i na niektórych mapach (gg_dusty) i broniach (awp) kompletnie się nie sprawdzał.  

Plugin do pozbywania się afk by się przydał. Wrzucanie gracza na specta na początku mapy jak dla mnie bez sensu.

Co do map do wywalenia:

gg_3way3 

gg_fy_deagle_dustworld - wyrzucić lub zmienić to co już dawno zgłaszałam - wszyscy mają na niej kevlara

gg_hideout - część graczy nominuje ją tylko po to żeby siedzieć cały czas w kryjówce

gg_visual 

Z propozycji: 

https://gamebanana.com/maps/186917 - kiedyś była i gracze nie narzekali

https://gamebanana.com/maps/189178
https://www.17buddies.rocks/17b2/View/Map/108136/gg_fy_simpsons.html

https://www.17buddies.rocks/17b2/View/Map/80687/gg_thenano.html

https://www.17buddies.rocks/17b2/View/Map/18545/gg_dust_house.html

https://www.17buddies.rocks/17b2/View/Map/108282/gg_ice_rage.html

https://www.17buddies.rocks/17b2/View/Map/11640/fy_adrenaline.html

gg_room zaproponowana przez @Czerwion jak dla mnie stanowczo za ciemna.

• Shoot frag! (+) 2
  • Shock 1

1 godzinę temu, furyaa napisał:

Bardzo fajne mapki typowy GunGame :) 

2 godziny temu, furyaa napisał:

Camp meter był i na niektórych mapach (gg_dusty) i broniach (awp) kompletnie się nie sprawdzał. 

Owszem był ale był nie dopracowany. Z tego co mi wiadomo to w GunGame nie chodzi o walenie fragów na spect, tym bardziej że na VIP nie trzeba nawet przeładowywać. Dodatkowo pewnie istnieje opcja wyłączenia np na AWP. 

• Shoot frag! (+) 1

W dniu 10.08.2019 o 18:07, furyaa napisał:

Co do map do wywalenia:

gg_3way3 

gg_fy_deagle_dustworld - wyrzucić lub zmienić to co już dawno zgłaszałam - wszyscy mają na niej kevlara

gg_hideout - część graczy nominuje ją tylko po to żeby siedzieć cały czas w kryjówce

gg_visual 

Usunięte wszystkie te 4 mapy z rotacji. 

• Shoot frag! (+) 1

Wgrałem mapy:

• gg_rise
  • gg_sklad
  • gg_azteczone

• gg_tankers

• gg_headhunter ( tylko na noc )

Poprawiłem również pliki .res, ponieważ po ostatniej aktualizacji ( w tamtym roku rzecz jasna ) były w nich błędy...

Temat uważam za zrealizowany, co za tym idzie - zakończony.

Pozdrawiam

• Love Frag (+) 1
  • Shock 1
  • Smutek 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By maks0033
      Jak już powstał ten temat to ja go wykorzystam do swoich propozycji:

- Proponuję jakoś zareklamować naszego teamspeak-a na serwerach w formie np pojawiających się na chacie wiadomości
      - Na pewno jak już wyżej zostało wspomniane trzeba naprawić bota do kanałów
      - Proponuję dodać także automatycznego bota który tworzy kanał na prośbę użytkownika oraz bota nadającego rangi - zarejestrowany/zarejestrowana
      - Proponuję dodać system rang na ts3. Polegałoby to na tym, że nowy użytkownik dostaje range level 1 i po przesiedzeniu okreslonej ilosci czasu dostaje awanse
      - Proponuję stworzyć kanał w którego opisie będą interaktywne nazwy administracji ts3 oraz sieci do szybkiego kontaktu
      - Można spróbować coś pokombinować z botem muzycznym na ts3 np na poczekalni by grał lub na specjalnie stworzonym do tego kanale, wydaję mi się, że cena takiego bota to od 10 do 20 zł, można by też wprowadzić na ts3 możliwość zakupu własnego bota dla graczy co dodałoby także środki finansowe sieci.
      - Kanały vip u nas nie są drogie a na pewno fajnie wyglądają na samej górze, proponuję dodać wiadomości które będą zachęcały do zakupu takiego kanału
      - Proponuję zwiększyć ilość pod kanałów VIP z 5 do 7-8
    • By Dzik! Sz3ryF^^
      Ktoś mi temat usunął ale już ogarniam  

Scooter vs. Marc Acardipane & Dick Rules - Maria (I Like It Loud) (WANCHIZ Bootleg 2020) Alan Walker, K-391, Tungevaag, Mangoo - PLAY (WANCHIZ Bootleg 2020) WANCHIZ - Never wan't to lose you again (Original Mix) NOWOŚĆ 2020! WANCHIZ -Co ty kurwa miałczysz! (Original Mix) Basshunter - Home (WANCHIZ x Head Shock Bootleg 2020)
      Rocco - Everybody (WANCHIZ Bootleg)
      SWINGER - Bogini (Official Video)
      SWINGER - Lody (Official Video)
      Ona pyta się czy wezmę ją dzisiaj (Music Video)
      krtdz "oczy zielone" (prod. Domin Beats)
      Bedoes & Lanek - Nadchodzi Lato (Deep Domek Remix)
      Halsey - BALENCIAGA (Y3MR$ Remix)
      Otilia - Adelante (Y3MR$ Remix) | CAR VIDEO ◾️ LIMMA
      CAYRA VS ALCHEMIST PROJECT - Ostatnie Odliczanie (Official Video)
      Mallancia - Cały Tydzień Haru Haru (BuLi & Bass New Vocal Mix)
      Kašubovci: Chaka Chaka (Cover)
      Jacuś - Rakieta
      ARIA - Bleu Chanel (Ramzess REMIX) + Free DOWNLOAD
      Tungevaag - Knockout (SNGR Bootleg Edit)
      EXMO - Sea Shanties
      Żabson ft. Borixon - Vixa (EXMO BLEND)
      ŻABSON - DMT 2003 (ROXA REMIX)
      W.E.N.A x VNM x SZPAKU - CYTRYNÓWKA (Lukee x Padi Blend)
      DM3-Bosski, KaeN, Młody Bosski-"Lepsza Wersja"prod.Bngrski(official video)
      Rita Ora - Anywhere (Official Video)
      Boom - How Do You Do (Nightcore Remix) HD
      Andain - Promises (Seaven Bootleg) [re-upload]
      2. NULLO (Trzeci Wymiar) - SKREŚLILI NAS (prod. Donatan) - SPG Dystrykt
      Młody M ft. Słoń - Nikt mi tego nie dał, nikt mi tego nie zabierze
      Trzeci Wymiar - Murmurando (prod: Dj Creon, gitara: Maciej Kozak) [Official Video]
      ZBUKU x Małach x Rufuz x Dj Element - Wiem co jest 5 vol. II
      Onar ft. Paluch, Sitek - Miejsce w Oparach Absurdu
      Klaas "Party Like We're Animals" (Official Video)
      DISKOROLKA - Trzy pieprzyki Dominiki (2016 Official Video)  @ N I K A  z dedykacją  
      Da Tweekaz - Komon (Official Video Clip)
      A Kalina (ctrsk & MaJoR Bootleg 2020)
      Мэвл – Холодок (Ой детка между нами)
      WOW x Jarico - Диадема
      sanah - Szampan (MaJoR Bootleg)
      ⭕❌⭕ MR.CHEEZ - DON'T STOP! ⭕❌⭕ (ORGINAL MIX) PREMIERA ! FREE DOWNLOAD !!
      Wiśnia Bakajoko - Nawijam i Smażę (Mr.Cheez Bootleg 2020)
      C-Bool - House Baby (DJ Bounce Bootleg 2020) + FREE DOWNLOAD
      LIZOT - MENAGE A TROIS (ft. Holy Molly)
      Krawczyk MPK @ GET  ahahha XD
      Shakira - Whenever, Wherever (Flame Bootleg)
      Newik & Lost Carves - Robinson Anthem (Extended Mix)
      MaxRiven - Rhythm Is A Dancer (Original Mix)
      Junkie XL, Elvis Presley - A Little Less Conversation (Elvis vs JXL)
      kartky - koszmar minionego lata (prod. Favst)
      Diddy - Dirty Money - Coming Home ft. Skylar Grey (Official Video)
      Hans Solo - Dopóki jestem (prod. dj Robako)
      KWESTIA 07 - Na działce u Kamila (Official video) 2017 @ Looko. , @ psiaq*  to dobra biba  
    • By maks0033
      Witajcie !
      W tym temacie zbiorę propozycję odnośnie serwera 3 Maps

Zmiana komunikacji po śmierci

Według mnie, jest to najpotrzebniejsza zmiana z tym wszystkich. Powinno być tak samo jak na Mirage 128TR czyli jak na zwykłym mmie. Drużyna nawet po śmierci widzi tylko swoich sojuszników a nie przeciwnika. Na 3 maps po śmierci drużyna widzi także przeciwnika. Co prawda żyjące osoby nie słyszą info na mikrofonie ale potrafią czytac czat a admin nie może sprawdzić czy ktoś podpowiada bo nie widzi czatu druzynowego przeciwnika. Jest to też nie fajne pod tym wzgledem ze nie mozna podac swojemu teamowi po śmierci infa tylko trzeba pisać a podczas walki tego się zwyczajnie nie czyta.

Kraj pochodzenia

Ta propozycja jest czysto kosmetyczna, chodzi mi o takie flagi jakie sa na serwerze Retake przy nickach z jakiego kraju pochodzi.

Nowe komendy
      Proponuję dodać komendę !rs która jest na innych serwerach naszej sieci. Gracze często o nią pytają. Proponuję także dodać anty afk lub komendy votekick,votemute ze względu na dużą ilość osób afczących cała mape lub osób przeszkadzających w grze.

Dodanie dodatków dla VIP
      Serwer 3 Maps nie jest nastawiony pod tryb turniejowy tylko bardziej pod szybki i ciekawy meczyk. Proponuję dodać do usługi vip parę nowych opcji np;
      Healthshot
      Podwójny skok
      Hp za zabójstwo
      Granat WH
      Myślę, że zachęciło by to graczy do zakupu usługi.

Głosowanie na zwycięską drużynę 
       Gracze na początku rundy będą mogli poprzez odpowiednią komendę głosować na drużynę która ma wygrać, może być to czysto dla zabawy. Można zrobić także  jakąś topke głosowań kto ile razy miał racje odnośnie wyniku meczu. 

Losowy VIP na starcie mapy
       Na rozpoczęcie każdej mapy byłby losowany jeden darmowy vip na całą mapę. Pozwoliło by to graczom zapoznać się z daną usługą oraz zachęcić ich do zakupu takiej usługi w przyszłości.

VIP dla najlepszych graczy
      Jak pewnie wiecie na naszym serwerze co jakiś czas odbywa się reset rang. W tym pomyślę chodzi o to aby gracze z top 10 dostawali odpowiednio nagrody za wbijanie tych pkt. Dodatkowym pomysłem do tego jest to aby było to przyznawane tylko przez wypisanie wniosku na forum co zachęciłoby graczy do wchodzenia na forum.
      Moja propozycja nagród:
      Miejsce 1 - VIP 30 DNI  🥇
      Miejsce 2 - VIP 7 DNI  🥈
      Miejsce 3 - VIP 4 DNI  🥉

Dodatkowe wiadomości na chacie
       Kolejną propozycją są automatyczne wiadomości typu ,,Potrzebujesz pomocy ? Widzisz osobę używającą wspomagacze ? Zgłoś to na [email protected] !,, lub ,, Zapraszamy na nasze forum fragujemy.com aby zapoznać się z życiem serwera i nie przegapić nowych konkursów,,. Wiadomości pojawiałby się w odstępie około 2-3 minut. Na serwerze Retake przydałaby się też automatyczna wiadomość o rekrutacji na admina.

Limit AWP
      Proponuję zwiększenie limitu AWP do 2 sztuk w drużynie. Po wielu testach i pytaniach skierowanych do graczy ta liczba wydaję się najbardziej optymalna.

Zachęcam do wypowiadaniu się na temat zaproponowanych zmian

Przerzucanie graczy
      Można by też dorzucić do panelu admina opcję przerzucania graczy do innej drużyny. Opcja ta ułatwia balans drużyn i przenoszenie osób co ciągle zmieniają drużynę na wygrywającą

*Temat zostanie edytowany jeżeli przybędą nowe propozycję lub dacie pomysł jak zmienić te zamieszczone wyżej. 
  • Create New...