Skocz do zawartości
Kubaxes

[KOSZ] Problemy z fps

Rekomendowane odpowiedzi

Siema! Szukam pomocy więc udałem się tutaj. Tak, mam problem z FPS od pewnego czasu jak 90% osob. Problem jest w tym, że CSGO utrzymywał się na 120fps na latwo u mnie, potem zrobilem przerwe od grania i ostatnio wchodze a tutaj po 40-50-60 fps. Próbowałem wszystkiego, zmieniajac ustawienia w csie, opcje uruchamiania, zeskanowalem pliki, odinstalowalem gre, dalem na najwyzsza wydajnosc, czyscilem komputer w srodku oraz przez CCleanera i malwarebytes, aktualizowalem sterowniki i nadal to samo. Ma ktoś jakiś pomysł? Pojawiło sie to chyba po jednej aktualizacji która byla nie dawno, ale moj sprzet powinien udzwignac taka gre jaka jest csgo. Jeżeli ktos chce znac specyfikacje to mam 8gb ddr3, karta graficzna to MSI radeon r9 280x OC, procek  AMD a8-7600 radeon r7, 10 compute cores 4c+6g.

Ma ktoś jakiś pomysł o co chodzi? Z góry wielkie dzieki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, ustaw parametry startowe -novid -threads 4 +mat_queue_mode 2 +cl_forcepreload 1-nod3d9ex -nojoy +fps_max 120, a w grze ustaw po prostu wszystko jak niskie ustawianie gry.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Milioner Z Ulicy napisał:

Witam, ustaw parametry startowe -novid -threads 4 +mat_queue_mode 2 +cl_forcepreload 1-nod3d9ex -nojoy +fps_max 120, a w grze ustaw po prostu wszystko jak niskie ustawianie gry.

 

Pozdrawiam.

Ustawienia sa na niskie, przed przerwa mialem po 120 na srednich. Parametry też nie działają ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaką masz kartę?, ustawienia NVIDI, jak masz na Wydajność czy na jakość?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Milioner Z Ulicy napisał:

Jaką masz kartę?, ustawienia NVIDI, jak masz na Wydajność czy na jakość?

AMD MSI Radeon R9 280x - mam AMD a nie NVIDIE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z AMD nie miałem styczności, także nie pomogę bardziej ogarniam NVIDIĘ ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat

Pojawiło sie to chyba po jednej aktualizacji która byla nie dawno, ale moj sprzet powinien udzwignac taka gre jaka jest csgo. 


Masz potencjalnego winowajcę, bo rzeczywiście po ostatniej aktualce fpsy spadły mocno.
Aktualizacja sterów od AMD to żart, przeinstaluj stery przy pomocy DDU.

Upewniłeś się, że gra startuje z dedykowanej karty, a nie z integry?
Win10? Robiłeś jakieś aktualizacje systemu podczas przerwy? Tryb gry/DVR wyłączony?

Wywal komendę -threads i +mat_queue_mode z parametrów startowych, możesz co jedynie spróbować wklepać -high, ale to też nie jest najlepszy pomysł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Raijū napisał:


Masz potencjalnego winowajcę, bo rzeczywiście po ostatniej aktualce fpsy spadły mocno.
Aktualizacja sterów od AMD to żart, przeinstaluj stery przy pomocy DDU.

Upewniłeś się, że gra startuje z dedykowanej karty, a nie z integry?
Win10? Robiłeś jakieś aktualizacje systemu podczas przerwy? Tryb gry/DVR wyłączony?

Wywal komendę -threads i +mat_queue_mode z parametrów startowych, możesz co jedynie spróbować wklepać -high, ale to też nie jest najlepszy pomysł

Wydaje mi sie ze korzystam z lepszej karty a nie zintegrowanej, ale nie pamietam juz gdzie to zobaczyc, wiec mozesz mi powiedziec. Win 7(niestety) XD, podczas przerwy wlasnie zrobilem ta aktualizacje ktora pogorszyla calkowicie sytuacje tak mi sie wydaje, tryb gry dvr wylaczony, komendy wywalilem

14 minut temu, Raijū napisał:


Masz potencjalnego winowajcę, bo rzeczywiście po ostatniej aktualce fpsy spadły mocno.
Aktualizacja sterów od AMD to żart, przeinstaluj stery przy pomocy DDU.

Upewniłeś się, że gra startuje z dedykowanej karty, a nie z integry?
Win10? Robiłeś jakieś aktualizacje systemu podczas przerwy? Tryb gry/DVR wyłączony?

Wywal komendę -threads i +mat_queue_mode z parametrów startowych, możesz co jedynie spróbować wklepać -high, ale to też nie jest najlepszy pomysł

przy otwartym DDU co mam zrobić? usunac wszystkie sterowniki i uruchomic ponownie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DDU odpalasz w trybie awaryjnym, wtedy usuwasz wszystkie sterowniki (wybierasz z listy AMD), restartujesz komputer i instalujesz sterowniki "na czysto"
By upewnić się, że odpalasz gry z dedykowanej karty - podłącz monitor do karty graficznej (nie do płyty głównej, o ile tak masz) i najlepiej wyłącz kartę zintegrowaną w BIOS'ie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, Raijū napisał:

DDU odpalasz w trybie awaryjnym, wtedy usuwasz wszystkie sterowniki (wybierasz z listy AMD), restartujesz komputer i instalujesz sterowniki "na czysto"
By upewnić się, że odpalasz gry z dedykowanej karty - podłącz monitor do karty graficznej (nie do płyty głównej, o ile tak masz) i najlepiej wyłącz kartę zintegrowaną w BIOS'ie

chodzi o tryb awaryjny windowsa? I po tym zaznaczam opcje aby usunac wszystkie sterowniki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Kubaxes napisał:

chodzi o tryb awaryjny windowsa? I po tym zaznaczam opcje aby usunac wszystkie sterowniki?

tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Raijū napisał:

tak

niestety to nie pomogło, zaznacze, ze ten problem wystepuje tylko z CSGO. Jakieś pomysły? Re-instalowalem  2 razy, sprawdzalem spojnosc plikow, zmienialem ustawienia i rozdzielczosc na niska i nic. Opcje uruchamiania tez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to pewnie ostatnia aktualka od Valve, trzeba czekać na poprawki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość została wygenerowana automatycznie.

 

Ten temat został oznaczony przez Moderatora jako spam i wyrzucony do -> archiwum.

[!] Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderatorzy forum rozpatrzą go ponownie.

  • Ustrzel fraga! (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez jerzysaw
      problem nr 1 - Usunęliście i wyśmialiście moją skargę na Rzygulaka
      problem nr 2 - Dostałem bana na tydzień, co już wiadomo, ale czemu na WSZYSTKIE serwery FRAGUJEMY.COM? Chcę se pograć na gungame to nie mogę bo dostałem bana za nic. Proszę wyjaśnić błąd lub admina
    • Przez [BOT] Fraguś
      Spis "Problemy z urządzeniami mobilnymi":
       
      B
      "Błąd Karty Sim"  
      D
      Długie wybieranie  
      K
      Karta Pamięci  
      P
      Problem z kontem Problem z telefonem problem na szybko samsun galaxy  
      S
      Smartfon do 500-600zł
    • Przez Sweet_Candy
      Problem z mapą train - wybraliśmy traina, mapa się załadowała i pomimo tego, że było dużo graczy na serwerze w teamie tt i ct załadowały się boty. Nikt z graczy nie mógł dołączyć do żadnego z teamów, więc siedzieliśmy na spekcie i wpisaliśmy rtv co na szczęście poskutkowało szybką zmianą mapy, ale po zmianie mapy na następną już tego problemu nie było, a wyglądało to dokładnie tak  
       

       

       

       

       
      Często powtarzający się utwór z roundsoundu - jestem w Stegnie... słyszałam ten utwór 4-6 razy pod rząd na jednej mapie  
      http://583486.node43.pukawka.pl/hltv-2307220101-de_aztec-1689980460-1689981780.zip
      http://583486.node43.pukawka.pl/hltv-2307220123-de_fg_chateau-1689981780-1689983100.zip
       
       
      Nadal występuje błąd przy wyborze mapy pod 6 - nie można wybrać mapy  

       
       
      Jeśli ktoś z Was zauważył jeszcze jakieś problemy to piszcie 
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności