Jump to content
Kaczi

[PRZYJĘTE] Podanie na admina - Kaczi

Recommended Posts

Imię: Krystian
Aktualny wiek: 25 lat
Staż gry w Counter-Strike: steam  luty 2008.

Nick na serwerze: Kaczi
Staż gry na serwerze: od stycznia do chwili obecnej dzień w dzień
Godziny w jakich grasz na serwerze: 17 - 23, w dni wolne godziny ranne/popołudniowe
Link do wykresu aktywności na serwerze: [https://www.gametracker.com/player/Kaczi/193.33.176.62:27015/ ]

Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com NIE
Czy kiedykolwiek sprawowałeś funkcję adminaTAK
Czy posiadasz podstawową wiedzę w zakresie funkcji admina: TAK
Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: bezapelacyjnie będzie spokój na serwerze, bardzo często się zdarza, że latają odpaleni, a nie ma żadnego z adminów żeby zrobić z tym porządek, wyzwiska - nie znoszę tego, a jest paru gagatków którzy nadmiernie używają obraźliwych słów wobec graczy, CZERWION teraz jak już ze mną pograłeś to wiesz, że jednak ogarniam grę i JEDNAK coś do tej gry wnoszę.
Mam dobry kontakt z graczami którzy na serwerze są już od x czasu, wydaje mi się, że i z Adminami również.
Od godziny 17, jak ktoś będzie oczekiwał pomocy na serwerze będzie mógł na mnie liczyć, steam, fb i jestem.
Solidnie podchodzę do gry, zdarzyło mi się parę razy kogoś pocisnąć, ale to w OBRONIE WŁASNEJ, niestety jak nie ma admina, a ktoś zaczyna wyzywać, jedyną obroną jest ATAK. Pozdro

Oświadczam, że posiadam STEAM z grą Counter-Strike. Mój SID: [ STEAM_0:0:31112492 ]

Edited by Kaczi
  • Shoot frag! (+) 2

Witam!

Czekałem na to aż napiszesz @Kaczi, nawet sam już Ci chciałem pisać czy byś nie chciał wstąpić w nasze szeregi.

Na serwerze bywasz często, ogarniasz, zgłaszasz, steam jest, wymagania spełniasz , jedynie forum trochę leży ziomek, tutaj byś mógł poprawić - koniecznie.

Reasumując:

+sympatyczny 

+gt 

+wiek

+zgłasza/pomaga

kandydat cud, miód i malina :)

Masz moje TAK

P.S

popraw link do GT tak żeby dało się kliknąć i był odnośnik od razu bo tam jakieś nawiasy zostały.

W porównaniu do Twojego ostatniego podania to podanie jest napisane juz staranniej i lepiej.

pozdr

Jestem neutralny dam ci tak ze względu mimo iż jest mało adminów każda para tak sie przyda. Widzę Cię na serwerze prawie codziennie w godzinach wieczornych Ale kultury brakuje. Może nie przeklinasz itp. Ale miałem ostatnio taka sytuację z Tobą piszącym do mnie że jestem pionkiem z Vipem. Zanim coś napiszesz warto upewnić się że dana osoba nie jest W szeregach serwerowni. Mimo tych nie przyjemnych sytuacji które mnie spotkały przez twoja osobe masz moje duże TAK.

+GT

+Wiek

Rae, ja tam nie chce się wychylać, ale jak nie miałeś adma/vipa to podchodziłeś do gry normalnie, sceptycznie, a któregoś razu wchodząc na serwer (mając już vipa) powiedziałeś coś w stylu "teraz mam vipa, to was dojade", temu jesteś Pionek z Vipem, ale MORDO bez obrazy :) ja też jestem pionek :P

• Laugh 3

Podziwiam, a właściwie współczuję ludziom, którzy mają tzw. "ból dupy" jak ktoś posiada VIPa. Takie są uroki serwerów publicznych, więc jeżeli ktokolwiek ma z tym problem to może wyjść z serwera, bądź również zakupić VIPa. Typowe pierdoletty XXI wieku..

@[Broken Heart]?, pełnienie funkcji na sieci to przywilej i nic więcej. Nie ma ludzi lepszy i gorszych, a nerwy ponoszą czasami każdego, mimo iż w pewnych momentach jest to po prostu żałosne.

Twoje podanie na admina zostało przyjęte. Gratuluję !

Po otrzymaniu uprawnień zapoznaj się obowiązkowo z TYM tematem.

Zespół Fragujemy.com!

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Raa(PSM)
      Imię: Marcin
      Aktualny wiek: 29
      Staż gry w Counter-Strike:  10 lat z Przerwami

Nick na serwerze: Raa
      Staż gry na serwerze:  Mar 30, 2015 9:00 AM
      Godziny w jakich grasz na serwerze:  
      Link do wykresu aktywności na serwerze: https://www.gametracker.com/player/Raa/193.33.177.193:27015/

Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: NIe
      Czy kiedykolwiek sprawowałeś funkcję admina: TAK  Podam Na PW
      Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem:
      Byłem administratorem na 2 serwerach  z powodu zamkniecia serwerow typu DD2 lub upadku nie posiadalem dalej admina i mysle ze moja pomoc wam sie tutaj przyda. Przez ostatnia akualizacje darmowego CS'a wysyp cziterow jest ogromny na serwerze, ciezko jest czysto pograc, a czesty brak admina sprawia ze ludzie wychodza z serwera. Posiadam 10 letnie doswiadczenie  w C. S 1.6. Mysle ze dobrze bedzie nam sie wspolpracowalo 

Oświadczam, że posiadam Steam z grą Counter-Strike 1.6. Mój link do profilu: https://steamcommunity.com/id/PogonSzczecin/
    • By --ToM--
      Imię: Szymon
      Aktualny wiek: 18
      Staż gry w Counter-Strike: Global Offensive: ok 2000 godzin - 4 lata (na wszystkich kontach)

Nick na serwerze: ToM
      Staż gry na serwerze: 27 godzin i 55 minut (na chwilę obecną)
      Godziny w jakich grasz na serwerze: chodzę do pracy od 7 do 15 więc tak ok. 16 -22
      Link do wykresu aktywności na serwerze: https://www.gametracker.com/player/Tom/54.37.238.78:27015/

Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: NIE
      Czy kiedykolwiek sprawowałeś funkcję admina: TAK, jestem adminem na serwerze Only AWP, oraz kiedyś byłem na deathmatchu (na sieci Fragujemy)
      Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: Posiadam kilkuletnie doświadczenie w sprawowaniu funkcji jako admin, chcę tym samym pomóc innym w lepszej jakości gry. Często, gdy gram to potrzebna jest pomoc admina, ale niestety też ich brakuje - każdy ma swoje sprawy i nie należy zawracać im "gitary". W ostatnim czasie gram na tym serwerze i wiem o co tam biega . Znam się na tym fachu, haha. 

Oświadczam, że w pełni świadomie składam podanie na admina na serwerze: ARENA 128 TR
      Oświadczam, że posiadam Steam z grą Counter-Strike: Global Offensive ze statusem PRIME. Mój link do profilu: https://steamcommunity.com/tradeoffer/new/?partner=912114237&token=h-HpDNPl
  • Create New...