Remes_99

wywiad z CEO Super Game E-Sport nt. kobiecej sceny CSa w Polsce!

Recommended Posts

Marcin “Solar” Bryniarski: Zawodniczki, które pojawią się na Mistrzostwach Polski Kobiet, będą wzorem dla innych grających dziewczyn, do spełniania marzeń.

https://csgofemale.pl/marcin-solar-bryniarski-zawodniczki-ktore-pojawia-sie-na-mistrzostwach-polski-kobiet-beda-wzorem-dla-innych-grajacych-dziewczyn-do-spelniania-marzen/?fbclid=IwAR1JjIqIS1ePzYqMFB-Aa0GDqQOQCMDDw_uDM7qQFoNq74tD0SaEN6gfXlU

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

 • Similar Content

  • By Shezo
   Witajcie Fragowicze! Dzisiejszy wywiad przeprowadziłem z jednym z nowych redaktorów na forum w naszym składzie. Mowa tutaj oczywiście o @ Queen of Hell , poznajcie bliżej Sandrę:
    
   Redaktor: Cześć, Queen of Hell. Dziękuje, że zgodziłaś się na udzielenie odpowiedzi na kilka moich pytań.
    
   Queen of Hell: No witaj, nie ma problemu. Gotowa do działania!
    
   Redaktor: Świetnie w takim razie. Przejdźmy zatem do już tradycyjnego wstępu, przedstaw się nam na początku w kilku zdaniach. Powiedz, jak masz na imię, ile masz lat oraz skąd pochodzisz?
    
   Queen of Hell: Na imię mam Sandra, mam 22 lata. Generalnie pochodzę z Warmii i Mazur (piękne okolice, bardzo polecam), a obecnie mieszkam w Poznaniu.
    
   Redaktor: Poznań to bardzo znane miasto w naszym kraju. Co możesz nam opowiedzieć o nim? Jakie wydarzenia kulturowe czy miejsca poleciłabyś żeby priorytetowo je odwiedzić?
    
   Queen of Hell: Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie tak naprawdę. Jesteś imprezowiczem? Zapraszam na ul. Półwiejską, znajdziesz tam wszystkie kluby i bary. Oprócz tego, dla zwiedzających polecam odwiedzić (poza oczywiście Starym Rynkiem i Koziołkami, które są obowiązkowe) Zamek Cesarski, Park Cytadela, Muzeum Narodowe i wiele innych. Dodatkowo wspomnę, że 18-20 będą miały miejsce PGA, świetne wydarzenie, serdecznie zapraszam.
    
   Redaktor: Czyli dla każdego coś się tam znajdzie. W takim razie czym się zajmujesz na co dzień? Pracujesz już, a może studiujesz?
    
   Queen of Hell: Aktualnie pracuje i nie narzekam, aczkolwiek planuję kształcić się dalej. Jeśli chodzi o studia to już byłam na nich i stwierdziłam, że jak już mam się dokształcać, to wybiorę szkołę policealną i będę pomagała lekarzom weterynarii przy zabiegach (tak w skrócie). Czy się uda? Czas pokaże
    
   Redaktor: Trzymam kciuki, żeby się tak stało . Skoro już wspomniałaś o weterynarii to obstawiam, że masz swoje zwierzaczki. Jak się wabią?
    
   Queen of Hell: Oczywiście, ze mam swoje zwierzaczki. Posiadam dwa kotki (jeden to Leonard, drugi zaś to Pan Kicia) oraz gekona (wabi się Pan Gekon). Ot takie oryginalne imiona.
    
   Redaktor: Rzeczywiście, bardzo oryginalne imiona 😁 Każdy ma jakieś hobby, moje to np. sport, na czym polega twoje?
    
   Queen of Hell: Hobby? Mhmm... nigdy nie lubiłam biegać, zaś jakiś czas temu złapałam bakcyla i biegam. Sporo też śmigam rowerkiem. To są takie moje dwie główne aktywności, które pokochałam.
    
   Redaktor: Można rzec, że aktywnie spędzasz czas wolny . Zostając jeszcze przy temacie twojego hobby to zgaduję, że lubisz oglądać filmy i seriale czy czytać książki. Nie mylę się? Jaki jest twój ulubiony serial, film a może i książka i dlaczego?
    
   Queen of Hell: A owszem, czytam i oglądam różne rzeczy. Jeżeli chodzi o książki, to aktualnie jestem w związku z "I ŻE CIĘ NIE OPUSZCZĘ" Michelle Richmond, którą już na tym etapie mogę polecić. Natomiast, jeżeli chodzi o serial (bo filmów oglądam zdecydowanie mniej) to na wyróżnienie moim zdaniem zasługują trzy. Są to tytuły takie jak: Atypowy, Dom z papieru i The Big Bang Theory. To właśnie je mogłabym oglądać po kilka razy i nigdy mi się nie znudzą, a na kolejny sezon Atypowego i Domu z papieru czekam z niecierpliwością.
    
   Redaktor: Rzeczywiście The Big Bang Theory to naprawdę dobry serial, sam oglądałem i również polecam. Lubisz podróżować? Czy istnieje jakieś miejsce, które zawsze pragnęłaś odwiedzić? Jeżeli tak, to dlaczego akurat to?
    
   Queen of Hell: Kiedyś podróżowałam więcej i były to dłuższe podróże, teraz staram się odwiedzić wszystkie większe miasta Polski. Zawsze chciałam znaleźć się w Londynie, zobaczyć Big Bena i wszystkie punkty, z których znane jest to miasto. Jakiś czas temu mi się to udało. Kolejnym i większym celem jest Australia. Głównie chciałabym móc na własne oczy zobaczyć Sydney Opera House
   (te punkty można zmienić na miejsca)
    
   Redaktor: Ambitne plany, trzymam kciuki. Przejdźmy zatem do tematu Counter Strike'a. Jaki jest twój staż w tą grę? Jak w ogóle zaczęłaś w nią grać?
    
   Queen of Hell: Generalnie wszystko zaczęło się w gimnazjum, to była jakoś 1/2 klasa. Wtedy ma się chyba 13/14 lat. Ja i kilku moich kolegów po szkole spotykaliśmy się na Skype i testowaliśmy różne gry, to oni namówili mnie na CS’a. I tak już od prawie 9 lat z przerwami cieszę się tą grą.
    
   Redaktor: Grasz lub grałaś w coś jeszcze poza Cs'em?
    
   Queen of Hell: Poza Cs'em? Standardowo były to Simsy. Kiedyś grywałam również w Margonem, Metina, Wiedźmina, Paydaya i L4D2. Teraz już tylko CS 1.6 lub CS:GO.
    
   Redaktor: Standardowe pytanie - jak trafiłaś na forum i kiedy?
    
   Queen of Hell: Ogólnie miałam wtedy długie wakacje, czekałam aż wyjadę na uczelnie i skakałam tak sobie po serwerach. A jako, że mam pamięć do dat, to dokładnie 29 sierpnia 2016 roku trafiłam na DD2. Pograłam tak chwile, spodobała mi się atmosfera, która była świetna i po namowie kilku osób 2 września 2016 roku założyłam konto na forum.
    
   Redaktor: Czyli to dzięki naszemu DD2 możemy się cieszyć twoją obecnością na forum . Obecnie pełnisz funkcję Redaktora. Czym się dokładnie zajmujesz? Jakie są twoje obowiązki?
    
   Queen of Hell: Od listopada przejmuje dział z Wywiadami, tym głównie będę się zajmowała. Nie ukrywam, że bardzo mnie to cieszy, bo przygotowywanie i przeprowadzanie ich daje mi wiele satysfakcji. Poza tym mam w planie też kilka artykułów, ale to niebawem, nie uprzedzajmy faktów. 
    
   Redaktor: Z niecierpliwością czekamy na owoc twojej pracy. Jesteś częścią Fragujemy, jak każdy z Nas, jak oceniasz sieć? Co Ci się tutaj podoba? Może jest coś co byś zmieniła?
    
   Queen of Hell: Fragujemy wyróżnia profesjonalizm. Cieszę się, że mogę być częścią tego projektu i dokładać cegiełki. Mam nadzieję, że sieć będzie dalej rosła w siłę. Osoby funkcyjne mają świetne podejście do spraw dot. serwerów/graczy/sieci, to wszystko plusuje. Czy bym coś zmieniła? Myślę, że na obecną chwilę nie.
    
   Redaktor: Powoli zbliżamy się ku końcowi. Dlatego, zadam Ci kilka pytań (w stylu, co wolisz) na rozluźnienie. Co Ty na to?
    
   Queen of Hell: Jestem jak najbardziej za!
    
   Redaktor: AK-47 czy M4A1?
    
   Queen of Hell: AK-47
    
   Redaktor: Pizza czy Kebab?

   Queen of Hell: Pizza
    
   Redaktor: Rap czy Rock?
    
   Queen of Hell: Rock
    
   Redaktor: CS 1.6 czy CS:GO?
    
   Queen of Hell: CS 1.6
    
   Redaktor: MC Donalds czy KFC?
    
   Queen of Hell: KFC
    
   Redaktor: Pieniądze czy miłość?
    
   Queen of Hell: Miłość
    
   Redaktor: Samsung czy Huawei?
    
   Queen of Hell: Samsung
    
   Redaktor: Dobiegliśmy do końca wywiadu. Chciałabyś kogoś pozdrowić?
    
   Queen of Hell: Nie chcę zapomnieć o nikim, także łapcie pozdrówki wszyscy!
    
   Redaktor: W takim razie dziękuję za przeprowadzony wywiad i za to, że znalazłeś czas i chęci na to. Trzymaj się
    
   Wywiad jest dość krótki, gdyż był robiony na szybko i nie mieliśmy zbyt dużo czasu na wydłużenie go. Przepraszam za to oczywiście. Pozdrawiam, Shezo.
    
  • By gtx
   Gatunek: Dramat, Horror
   Rok: 1994
   Format: LektorPL
   Produkcja: USA
   Reżyseria: Neil Jordan
   Opis filmu: Historia wdowca, który by przestać cierpieć, zostaje przemieniony w wampira. Jego charakter nie pozwala mu zabijać ludzi z zimną krwią, ale nie jest na tyle silny, by wybrać samobójstwo.
   Link do filmu: https://zalukaj.com/zalukaj-film/1589/wywiad-z-wampirem-interview-with-the-vampire-the-vampire-chronicles-1994.html
   Plakat filmu: 

  • By Never Back Down
   Gatunek: Anime
   Rok: 2018
   Format: Dubbing
   Produkcja:  Japonia
   Reżyseria: Tatsuya Nagamine
   Opis filmu: Goku i Vegeta spotykają Broly'ego, wojownika odmiennego od wszystkich, z którymi się wcześniej zetknęli.
   Link do filmu: https://ebd.cda.pl/620x368/3082860b5?wersja=480p
   Plakat filmu: