Remes_99

wywiad z CEO Super Game E-Sport nt. kobiecej sceny CSa w Polsce!

Recommended Posts

Marcin “Solar” Bryniarski: Zawodniczki, które pojawią się na Mistrzostwach Polski Kobiet, będą wzorem dla innych grających dziewczyn, do spełniania marzeń.

https://csgofemale.pl/marcin-solar-bryniarski-zawodniczki-ktore-pojawia-sie-na-mistrzostwach-polski-kobiet-beda-wzorem-dla-innych-grajacych-dziewczyn-do-spelniania-marzen/?fbclid=IwAR1JjIqIS1ePzYqMFB-Aa0GDqQOQCMDDw_uDM7qQFoNq74tD0SaEN6gfXlU

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Shezo
      Witajcie Fragowicze! Dzisiejszy wywiad przeprowadziłem z jednym z nowych redaktorów na forum w naszym składzie. Mowa tutaj oczywiście o @ Queen of Hell , poznajcie bliżej Sandrę:

Redaktor: Cześć, Queen of Hell. Dziękuje, że zgodziłaś się na udzielenie odpowiedzi na kilka moich pytań.

Queen of Hell: No witaj, nie ma problemu. Gotowa do działania!

Redaktor: Świetnie w takim razie. Przejdźmy zatem do już tradycyjnego wstępu, przedstaw się nam na początku w kilku zdaniach. Powiedz, jak masz na imię, ile masz lat oraz skąd pochodzisz?

Queen of Hell: Na imię mam Sandra, mam 22 lata. Generalnie pochodzę z Warmii i Mazur (piękne okolice, bardzo polecam), a obecnie mieszkam w Poznaniu.

Redaktor: Poznań to bardzo znane miasto w naszym kraju. Co możesz nam opowiedzieć o nim? Jakie wydarzenia kulturowe czy miejsca poleciłabyś żeby priorytetowo je odwiedzić?

Queen of Hell: Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie tak naprawdę. Jesteś imprezowiczem? Zapraszam na ul. Półwiejską, znajdziesz tam wszystkie kluby i bary. Oprócz tego, dla zwiedzających polecam odwiedzić (poza oczywiście Starym Rynkiem i Koziołkami, które są obowiązkowe) Zamek Cesarski, Park Cytadela, Muzeum Narodowe i wiele innych. Dodatkowo wspomnę, że 18-20 będą miały miejsce PGA, świetne wydarzenie, serdecznie zapraszam.

Redaktor: Czyli dla każdego coś się tam znajdzie. W takim razie czym się zajmujesz na co dzień? Pracujesz już, a może studiujesz?

Queen of Hell: Aktualnie pracuje i nie narzekam, aczkolwiek planuję kształcić się dalej. Jeśli chodzi o studia to już byłam na nich i stwierdziłam, że jak już mam się dokształcać, to wybiorę szkołę policealną i będę pomagała lekarzom weterynarii przy zabiegach (tak w skrócie). Czy się uda? Czas pokaże

Redaktor: Trzymam kciuki, żeby się tak stało . Skoro już wspomniałaś o weterynarii to obstawiam, że masz swoje zwierzaczki. Jak się wabią?

Queen of Hell: Oczywiście, ze mam swoje zwierzaczki. Posiadam dwa kotki (jeden to Leonard, drugi zaś to Pan Kicia) oraz gekona (wabi się Pan Gekon). Ot takie oryginalne imiona.

Redaktor: Rzeczywiście, bardzo oryginalne imiona 😁 Każdy ma jakieś hobby, moje to np. sport, na czym polega twoje?

Queen of Hell: Hobby? Mhmm... nigdy nie lubiłam biegać, zaś jakiś czas temu złapałam bakcyla i biegam. Sporo też śmigam rowerkiem. To są takie moje dwie główne aktywności, które pokochałam.

Redaktor: Można rzec, że aktywnie spędzasz czas wolny . Zostając jeszcze przy temacie twojego hobby to zgaduję, że lubisz oglądać filmy i seriale czy czytać książki. Nie mylę się? Jaki jest twój ulubiony serial, film a może i książka i dlaczego?

Queen of Hell: A owszem, czytam i oglądam różne rzeczy. Jeżeli chodzi o książki, to aktualnie jestem w związku z "I ŻE CIĘ NIE OPUSZCZĘ" Michelle Richmond, którą już na tym etapie mogę polecić. Natomiast, jeżeli chodzi o serial (bo filmów oglądam zdecydowanie mniej) to na wyróżnienie moim zdaniem zasługują trzy. Są to tytuły takie jak: Atypowy, Dom z papieru i The Big Bang Theory. To właśnie je mogłabym oglądać po kilka razy i nigdy mi się nie znudzą, a na kolejny sezon Atypowego i Domu z papieru czekam z niecierpliwością.

Redaktor: Rzeczywiście The Big Bang Theory to naprawdę dobry serial, sam oglądałem i również polecam. Lubisz podróżować? Czy istnieje jakieś miejsce, które zawsze pragnęłaś odwiedzić? Jeżeli tak, to dlaczego akurat to?

Queen of Hell: Kiedyś podróżowałam więcej i były to dłuższe podróże, teraz staram się odwiedzić wszystkie większe miasta Polski. Zawsze chciałam znaleźć się w Londynie, zobaczyć Big Bena i wszystkie punkty, z których znane jest to miasto. Jakiś czas temu mi się to udało. Kolejnym i większym celem jest Australia. Głównie chciałabym móc na własne oczy zobaczyć Sydney Opera House
      (te punkty można zmienić na miejsca)

Redaktor: Ambitne plany, trzymam kciuki. Przejdźmy zatem do tematu Counter Strike'a. Jaki jest twój staż w tą grę? Jak w ogóle zaczęłaś w nią grać?

Queen of Hell: Generalnie wszystko zaczęło się w gimnazjum, to była jakoś 1/2 klasa. Wtedy ma się chyba 13/14 lat. Ja i kilku moich kolegów po szkole spotykaliśmy się na Skype i testowaliśmy różne gry, to oni namówili mnie na CS’a. I tak już od prawie 9 lat z przerwami cieszę się tą grą.

Redaktor: Grasz lub grałaś w coś jeszcze poza Cs'em?

Queen of Hell: Poza Cs'em? Standardowo były to Simsy. Kiedyś grywałam również w Margonem, Metina, Wiedźmina, Paydaya i L4D2. Teraz już tylko CS 1.6 lub CS:GO.

Redaktor: Standardowe pytanie - jak trafiłaś na forum i kiedy?

Queen of Hell: Ogólnie miałam wtedy długie wakacje, czekałam aż wyjadę na uczelnie i skakałam tak sobie po serwerach. A jako, że mam pamięć do dat, to dokładnie 29 sierpnia 2016 roku trafiłam na DD2. Pograłam tak chwile, spodobała mi się atmosfera, która była świetna i po namowie kilku osób 2 września 2016 roku założyłam konto na forum.

Redaktor: Czyli to dzięki naszemu DD2 możemy się cieszyć twoją obecnością na forum . Obecnie pełnisz funkcję Redaktora. Czym się dokładnie zajmujesz? Jakie są twoje obowiązki?

Queen of Hell: Od listopada przejmuje dział z Wywiadami, tym głównie będę się zajmowała. Nie ukrywam, że bardzo mnie to cieszy, bo przygotowywanie i przeprowadzanie ich daje mi wiele satysfakcji. Poza tym mam w planie też kilka artykułów, ale to niebawem, nie uprzedzajmy faktów. 

Redaktor: Z niecierpliwością czekamy na owoc twojej pracy. Jesteś częścią Fragujemy, jak każdy z Nas, jak oceniasz sieć? Co Ci się tutaj podoba? Może jest coś co byś zmieniła?

Queen of Hell: Fragujemy wyróżnia profesjonalizm. Cieszę się, że mogę być częścią tego projektu i dokładać cegiełki. Mam nadzieję, że sieć będzie dalej rosła w siłę. Osoby funkcyjne mają świetne podejście do spraw dot. serwerów/graczy/sieci, to wszystko plusuje. Czy bym coś zmieniła? Myślę, że na obecną chwilę nie.

Redaktor: Powoli zbliżamy się ku końcowi. Dlatego, zadam Ci kilka pytań (w stylu, co wolisz) na rozluźnienie. Co Ty na to?

Queen of Hell: Jestem jak najbardziej za!

Redaktor: AK-47 czy M4A1?

Queen of Hell: AK-47

Redaktor: Pizza czy Kebab?

Queen of Hell: Pizza

Redaktor: Rap czy Rock?

Queen of Hell: Rock

Redaktor: CS 1.6 czy CS:GO?

Queen of Hell: CS 1.6

Redaktor: MC Donalds czy KFC?

Queen of Hell: KFC

Redaktor: Pieniądze czy miłość?

Queen of Hell: Miłość

Redaktor: Samsung czy Huawei?

Queen of Hell: Samsung

Redaktor: Dobiegliśmy do końca wywiadu. Chciałabyś kogoś pozdrowić?

Queen of Hell: Nie chcę zapomnieć o nikim, także łapcie pozdrówki wszyscy!

Redaktor: W takim razie dziękuję za przeprowadzony wywiad i za to, że znalazłeś czas i chęci na to. Trzymaj się

Wywiad jest dość krótki, gdyż był robiony na szybko i nie mieliśmy zbyt dużo czasu na wydłużenie go. Przepraszam za to oczywiście. Pozdrawiam, Shezo.

• By gtx
      Gatunek: Dramat, Horror
      Rok: 1994
      Format: LektorPL
      Produkcja: USA
      Reżyseria: Neil Jordan
      Opis filmu: Historia wdowca, który by przestać cierpieć, zostaje przemieniony w wampira. Jego charakter nie pozwala mu zabijać ludzi z zimną krwią, ale nie jest na tyle silny, by wybrać samobójstwo.
      Link do filmu: https://zalukaj.com/zalukaj-film/1589/wywiad-z-wampirem-interview-with-the-vampire-the-vampire-chronicles-1994.html
      Plakat filmu: 

• By Never Back Down
      Gatunek: Anime
      Rok: 2018
      Format: Dubbing
      Produkcja:  Japonia
      Reżyseria: Tatsuya Nagamine
      Opis filmu: Goku i Vegeta spotykają Broly'ego, wojownika odmiennego od wszystkich, z którymi się wcześniej zetknęli.
      Link do filmu: https://ebd.cda.pl/620x368/3082860b5?wersja=480p
      Plakat filmu: