Jump to content
Kaczi

[ODRZUCONE] Podanie na admina - [Kaczi]

Recommended Posts

Imię: Krystian
Aktualny wiek: 25
Staż gry w Counter-Strike: ok 12 lat

Nick na serwerze: Kaczi
Staż gry na serwerze: ok 1 roku
Godziny w jakich grasz na serwerze: 16-23
Link do wykresu aktywności na serwerze: [ LINK DO GAMETRACKER ]

Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: tak, ale przez jakiegoś buga, szybko zostałem odbanowany.
Czy kiedykolwiek sprawowałeś funkcję admina: tak, kilkukrotnie bylem adminem, mialem nawet swoje serwery.
Czy posiadasz podstawową wiedzę w zakresie funkcji admina: tak
Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: [ MINIMUM 3 ARGUMENTY ]

Oświadczam, że posiadam STEAM z grą Counter-Strike. Mój SID: STEAM_0:0:31112492

Pozdrawiam.

Gdzie link do GT? 

Gdzie argumenty?

Podanie napisane byle jak, forum u Ciebie nie istnieje.Na serwerze widziałem Cię raz i się jakoś nie wyróżniałeś, zgłoszeń żadnych nie było.

Jestem na NIE.

• Shock 1

Twoje podanie na admina zostało rozpatrzone negatywnie.

Ponowne podanie możesz złożyć dopiero po upływie 14 dni.

Zespół Fragujemy.com!

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Raa(PSM)
      Imię: Marcin
      Aktualny wiek: 29
      Staż gry w Counter-Strike:  10 lat z Przerwami

Nick na serwerze: Raa
      Staż gry na serwerze:  Mar 30, 2015 9:00 AM
      Godziny w jakich grasz na serwerze:  
      Link do wykresu aktywności na serwerze: https://www.gametracker.com/player/Raa/193.33.177.193:27015/

Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: NIe
      Czy kiedykolwiek sprawowałeś funkcję admina: TAK  Podam Na PW
      Czy posiadasz podstawową wiedzę w zakresie funkcji admina: TAK 
      Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem:
      Byłem administratorem na 2 serwerach  z powodu zamkniecia serwerow typu DD2 lub upadku nie posiadalem dalej admina i mysle ze moja pomoc wam sie tutaj przyda. Przez ostatnia akualizacje darmowego CS'a wysyp cziterow jest ogromny na serwerze, ciezko jest czysto pograc, a czesty brak admina sprawia ze ludzie wychodza z serwera. Posiadam 10 letnie doswiadczenie  w C. S 1.6. Mysle ze dobrze bedzie nam sie wspolpracowalo 

Oświadczam, że posiadam Steam z grą Counter-Strike 1.6. Mój link do profilu: https://steamcommunity.com/id/PogonSzczecin/
    • By --ToM--
      Imię: Szymon
      Aktualny wiek: 18
      Staż gry w Counter-Strike: Global Offensive: ok 2000 godzin - 4 lata (na wszystkich kontach)

Nick na serwerze: ToM
      Staż gry na serwerze: 27 godzin i 55 minut (na chwilę obecną)
      Godziny w jakich grasz na serwerze: chodzę do pracy od 7 do 15 więc tak ok. 16 -22
      Link do wykresu aktywności na serwerze: https://www.gametracker.com/player/Tom/54.37.238.78:27015/

Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: NIE
      Czy kiedykolwiek sprawowałeś funkcję admina: TAK, jestem adminem na serwerze Only AWP, oraz kiedyś byłem na deathmatchu (na sieci Fragujemy)
      Czy posiadasz podstawową wiedzę w zakresie funkcji admina: TAK
      Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: Posiadam kilkuletnie doświadczenie w sprawowaniu funkcji jako admin, chcę tym samym pomóc innym w lepszej jakości gry. Często, gdy gram to potrzebna jest pomoc admina, ale niestety też ich brakuje - każdy ma swoje sprawy i nie należy zawracać im "gitary". W ostatnim czasie gram na tym serwerze i wiem o co tam biega . Znam się na tym fachu, haha. 

Oświadczam, że w pełni świadomie składam podanie na admina na serwerze: ARENA 128 TR
      Oświadczam, że posiadam Steam z grą Counter-Strike: Global Offensive ze statusem PRIME. Mój link do profilu: https://steamcommunity.com/tradeoffer/new/?partner=912114237&token=h-HpDNPl
  • Create New...