Recommended Posts

Posted (edited)

E-sportowe Mistrzostwa Szkół

 

Już w czerwcu startuje pierwsza edycja E-sportowych Mistrzostw Szkół, skierowana dla uczniów śląskich szkół ponadgimnazjalnych.

Pięcioosobowe drużyny, reprezentujące 48 placówek, mierzyć się będą w takich grach jak League of Legends oraz Counter Strike: Global Offensive

 

1_768x432.thumb.jpg.5602fd86f2c27bb090b8196ca02413f6.jpg
 
Rozgrywki odbędą się w dwóch etapach. Pierwszy z nich to eliminacje w czterech miastach: Rybnik, Bielsko-Biała, Katowice oraz Częstochowa, gdzie zdobycie dwóch zwycięskich miejsc zakwalifikuje drużyny do wielkiego finału. Dla wygranych każdego etapu przewidziana jest nagroda pełni sfinansowana w przez sponsorów współtworzących wydarzenie. 
 
Jednym z założeń projektu jest integracja uczestników. Warto tutaj wspomnieć o darmowym wstępie, który pozwoli nie tylko graczom, ale i wszystkim zainteresowanym na uczestnictwo w imprezie. Czekać tam na nich będą:

 • Strefa wirtualnej rzeczywistości
 • Strefa gier Retro
 • Strefa youtuberów
 • Strefa gier planszowych
 • Strefa EXPO
 • Strefa gastro
 • Strefa cosplay
 • Strefa kibica z komentatorami 

 
Więcej informacji na Facebooku: http://bit.ly/EMS_FB

Edited by E-sportowe Mistrzostwa (see edit history)
 • Shoot frag! (+) 3
 • Love Frag (++) 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

 • Similar Content

  • By frez
   Już tylko kilka dni pozostało do rozpoczęcia The Grand Finals 2016 – mistrzostw świata w World of Tanks. Najlepsze drużyny 8 i 9 kwietnia spotkają się w warszawskim Torwarze, by walczyć o najważniejszy tytuł oraz nagrody z puli, która wynosi 300 000 dolarów. Wstęp na to prestiżowe wydarzenie jest zupełnie darmowy, więc każdy z Was może na żywo śledzić emocjonujące spotkania.
    
   Uczestnicy zostali podzieleni na cztery grupy, które prezentują się następująco:
    

    
   Mistrzowskiego tytułu będą bronić reprezentanci HellRaisers, którzy od początku nie będą mieli łatwo, bo trafili do jednej grupy z Natus Vincere – jednym z faworytów do zwycięstwa. Zapowiada się ekscytująca walka – nie możecie tego przegapić!
    
   Wstęp na The Grand Finals 2016 jest w pełni darmowy. Odwiedzając to prestiżowe wydarzenie można także skorzystać z dodatkowych przywilejów, jakie dają Free Voucher i Premium Ticket:
    
   Free Voucher pozwala zdobyć czołg Excelsior. By uzyskać czołg najpierw należy zarejestrować się na stronie eBilet, pamiętając o użyciu e-maila połączonego z kontem Wargaming.net i nicka w grze, a następnie osobiście odwiedzić The Grand Finals 2016 z wydrukowanym Biletem Domowym i zeskanować kod przy wejściu lub na stoisku eBilet.
    
   Premium Tickety gwarantują trzy czołgi Premium: Excelsior, IS-3A oraz M 41 90, dedykowane miejsce Premium na trybunach, wejście do Torwaru godzinę przed oficjalnym otwarciem bram, dedykowaną kolejkę umożliwiającą szybsze wejście do Torwaru i zestaw gadżetów ze specjalnym voucherem UBER na dwa przejazdy o wartości 50 złotych dla nowych klientów. Koszt Premium Ticketu na jeden dzień to 290 złotych.
   Odbierz Free Voucher
   Kup Premium Ticket
    
   http://cybersport.pl/49868/mistrzostwa-swiata-w-world-of-tanks-juz-w-tym-tygodniu-w-warszawie/
  • By Basiek.
   Znamy 28-osobową kadrę polskich piłkarzy ręcznych na styczniowe mistrzostwa Europy. Na liście zgłoszonej do EHF jest kilka niespodzianek. W składzie Biało-Czerwonych znalazł się między innymi Mateusz Jachlewski.
   W szerokiej kadrze na ME - obok skrzydłowego Vive Tauronu Kielce - są także Adam Morawski (Orlen Wisła Płock), Maciej Majdziński (HSV Hamburg), oraz Andrzej Rojewski (SC Magdeburg). Tych czterech zawodników zabrakło w składzie reprezentacji Polski na grudniowe zgrupowanie w Płocku.
    
   Selekcjoner Michael Biegler znalazł w kadrze miejsce dla jednego debiutanta - 23-letniego Patryka Walczaka z Pogoni Szczecin.
   Polacy przygotowania do turnieju rozpoczną 14 grudnia w Płocku. Biało-Czerwoni w planach mają dwa turnieje towarzyskie: we Wrocławiu (29-30 grudnia) i w hiszpańskim Irun (8-10 stycznia). Do Krakowa zawodnicy Bieglera zawitają 13 stycznia.
   Nasz zespół w fazie grupowej ME zmierzy się z Francuzami, Macedończykami oraz Serbami. Pierwszy mecz zaplanowano na 15 stycznia. Kadra wszystkie spotkania pierwszej i drugiej rundy turnieju rozegra w Krakowie.
    

    
   Źródło: sportowefakty.wp.pl