Jump to content
GET

Druga wielka rekrutacja sieciowa!

Recommended Posts

Range: Admin na only mirage

Imię: Łukasz

Aktualny Wiek: 18

Kilka argumetów dlaczego właśnie Ty powinieneś pełnić wskazaną funkcję : 

-jestem aktywny na serwerze 

-dobre relacje z graczami 

-ogarniam regulamin

dodatkowe informacje: brak

Rangę, jaką chciałbym otrzymać: [CS:GO] Admin MIRAGE / Admin SURF (zależnie na którym bardziej potrzeba adminów, mogą być obydwa, bo na obydwu ostatnio gram i mam czas).

Imię: Adam
Aktualny wiek: 19

Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś pełnić wskazaną funkcję: Większość mnie zna, reszta kojarzy, zazwyczaj jest mnie wszędzie pełno bo lubię się wtrącać :D. Jestem rzetelny, stanowczy, szczery, staram się rozwiązywać problemy rozmową, ale nie mam dużo cierpliwości, więc nie zawsze wychodzi ?  Teraz kończy się szkoła => więcej czasu na grę. Moje GT nie oślepia wysokimi słupkami, ale to dlatego, że niedawno wróciłem do grania, tak czy siak chęci są (umiejętności nie do końca, bo nie byłem jeszcze adminem w CS:GO, ale 30min i będę śmigał jak Kubica xD). 

Dodatkowe informacje: Jestem nubkiem, z globala spadłem do g4 XD Oczywiście zwale to na brak aktywności przez ponad rok na matchmake'ach i ogólnie w grze... :D Surfuję całkiem dobrze, ponieważ w 1.6 bardzo dużo grałem na tego typu serwerach, a na mirage utrzymuje górną połowę tabeli, o ile oczywiście nie jestem pierwszy (tak skromnie mówiąc :>). Poza cs gram w lola, bf1, minecrafta, pubga, w fifę przestałem, czekam na 20 (kek) i w inne mniejsze tytuły. 

• Shoot frag! (+) 2
  • Confused 1

Ranga: Admin na serwerach 1v1 areny

Imię: Bartek
Argumenty:

1. Mam w tej chwili dużo czasu, na serwerze gram codziennie po kilka godzin. Wcześniej też grałem na serwerach fragujemy.

2. Mam dość ludzi wyzywających i podobnych osób łamiących regulamin, a admini których znam nie zawsze są online

3. Jestem kulturalny, i miły, co jednak nie oznacza, że łagodny i nie przestrzegałbym regulaminu nakładania kar.

4. Ludzie chętnie ze mną grają, co nie oznacza, że po jakiś lepszych akcjach nie jestem wyzywany od cheaterów, z czym też bym chciał zrobić porządek

O mnie:

Niby mam tylko 15 lat, ale jestem dojrzały i ludzie z którymi gram dziwią się jak się dowiadują ile mam lat, w grze spędziłem 1100 godzin około, a w robieniu map ponad 100. Admini mają już chyba dość tego że co chwile zgłaszam osoby łamiące regulamin. Kiedyś byłem adminem na innej serwerowni, ale z powodów osobistych musiałem zrezygnować, ale byli zadowoleni z mojej pracy. Oczywiście jestem po mutacji, a zasadę mikro po mutacji przestrzegałem

• Shoot frag! (+) 1
  • Laugh 1

Rangę, jaką chciałbym otrzymać:  Admin  na serwerze  MULTI ARENA :: 64 TR 

Imię:                                              Mateusz
Aktualny wiek:                          16

Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś pełnić wskazaną funkcję: 

1.-Chęć pomocy rozwoju serwera oraz promowanie sieci

2.-Nie da się mnie przekupić, jestem osobą szczerą i lojalną

3.-dobry kontakt z graczami

4.-Spędzam na serwerze ok od 2 do 5 godzin dziennie

Moje zainteresowania:

-Trenuje piłke ręczną od 6 lat

-Ide w kieruku programisty

-Znam się na komputerach

-Umiem programować

PS: Posiadam Prime i daje link do profilu steam    https://steamcommunity.com/id/lodomirispro/

Mam dyslekcje

Rangę, jaką chciałbym otrzymać: Admin serwera ★ ONLY DD2 ★ cs 1.6

Imię: Dariusz
Aktualny wiek: 17

• Chcę pomoc.
  • Jestem kulturalny.
  • Moja znajomość AMX jest bardzo duża .
  • Posiadam mikrofon oraz głos po mutacji.
  • Mam cs 1.6 na steam.

Dodatkowe informacje: możesz tu opisać siebie ( np. własne zainteresowania ) albo umieścić dodatkowe informacje ( np. doświadczenie, jeśli takowe posiadasz z innych sieci ) Mam duże doświadczenie w byciu adminem , byłem także członkiem UBT  więc na czitach się znam

Rangę, jaką chciałbym otrzymać: Admin CS 1.6 Gun Game

Imię: Kamil
Aktualny wiek: 23 lata

Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś pełnić wskazaną funkcję:  Spędzam ostatnio na serwerze co raz więcej czasu.

Panuje tam niekiedy chaos i lata trochę odpałów.Jest mało adminów, na pewno się przydam.Jestem członkiem Fragujemy już od roku i nie było ze mną nigdy problemów, zawsze starałem się wykonywać swoje funkcje.

Dodatkowe informacje: możesz tu opisać siebie ( np. własne zainteresowania ) albo umieścić dodatkowe informacje ( np. doświadczenie, jeśli takowe posiadasz z innych sieci) Doświadczenie oczywiście posiadam zarówno jako admin jak i sędzia czy moderator na forum.Większość osób mnie zna.Natomiast jeśli nie, to tak jak wspomniałem nazywa się Kamil mam 23 lata, studiuję a na co dzień jestem pełnoetatowym trenerem piłki nożnej.

To tak w skrócie.

Pozdrawiam

• Shoot frag! (+) 1

Rangę, jaką chciałbym otrzymać: Admin Multiarena 128

Imię: Mateusz

Aktualny wiek: 14

Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś pełnić wskazaną funkcję: 

+Nie wyzywam innych graczy

+Często gram o wczesnych godzinach o których nie grają admini

+Często się udzielam na czacie

Rangę, jaką chciałbym otrzymać: ADMIN ★ ZOMBIE INFECTION ★

Imię: Kacper
Aktualny wiek: 16 

- Jestem często na serwerze

- Chcę pomóc administracji

-  Znam całą administracje

Dodatkowe informacje:  

- Mam na imię Kacper, mam 16 lat mam blond włosy :D

• Shoot frag! (+) 1
  • Confused 1

Rangę, jaką chciałbym otrzymać: Sędzia CS 1.6

Imię: Kamil
Aktualny wiek: 23 lata

Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś pełnić wskazaną funkcję:  Niegdyś pełniłem już te funkcję.Dawałem radę, ale z powodów osobistych musiałem zrezygnować z funkcji.Mam chęci, doświadczenie minimalne i krzepę do chwytania i pochłaniania nowej wiedzy od @gtx :) Podstawową wiedzę posiadam co do demek, więc chyba ponownie sobie poradzę.

Dodatkowe informacje: możesz tu opisać siebie ( np. własne zainteresowania ) albo umieścić dodatkowe informacje ( np. doświadczenie, jeśli takowe posiadasz z innych sieci )

Wszyscy chyba mnie znają i nie trzeba nic dokładać.

• Extra 1

Rangę, jaką chciałbym otrzymać: Admin DISCORD 

Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś pełnić wskazaną funkcję: Jestem zajebisty, 11/10 rola administratora na discord, jestem aktywny, pomagałbym innym na discordzie, nie ma adminów na discordzie  i jest jeszcze dużo argumentów, dlaczego właśnie ja powinienem pełnić ową funkcję

Dodatkowe informacje: Mam na imię Mateusz i mieszkam w Częstochowie. Chodzę do klasy pierwszej techniku-technik budownictwa z elementami architektury. Interesuje się piłką nożną jak i  rysowanie różnego rodzaju rysunków technicznych. Moim ulubionym piłkarzem jest Leo Messi. Bardzo lubię grac w gry np. RP, CS:GO, LoL i Fortine. Lubię też dużo majsterkować przy komputerach jak i różnego rodzaju maszyn. 

Proszę się nie śmiać xd

• Shoot frag! (+) 1
  • Shock 2
  • Confused 1

Ranga jaką chciałbym orzymać :Admin Multiarena 128 

Imię: Norbert

Aktualny wiek: 20

-Znam regulamin i zasady panujące na serwerze.

-Gram od ponad roku na serwerze i chętnie pomogę w dalszym tworzeniu tak dobrze zgranej społeczności.

-Dziennie spędzam minimum 2h na serwerze.

-Nie buduję konfliktów a staram się je zawsze załagodzić.
-Zawsze przed podjęciem decyzji zastanawiam sie dwa razy.

Dodatkowe informacje: Gram w CS-GO od 5 lat więc mam też spore doświadczenie, jestem pomocną osobą, potrafię się dogadać praktycznie ze wszystkimi i chcę pomóc w budowaniu społeczności.

• Shoot frag! (+) 1
  • Love Frag (+) 1

Rangę, jaką chciałbym otrzymać: Admin ★ ONLY DD2 ★

Imię: Kacper.
Aktualny wiek: 16 lat.

- Aktywność: Jestem bardzo często na serwerze

- Chęć pomocy administracji

- Znam całą administrację, i myślę, że się świetnie dogadujemy

- Jestem bezkonfliktowy

- Mnóstwo czasu, zaczyna się okres wakacyjny

Dodatkowe informacje: Mam na imię Kacper, mam 16 lat. Jestem dość wysoki jak na swój wiek, bo mierze 182 cm wzrostu. Mam blond włosy, brązowe oczy. To tyle ode mnie.

Pozdrawiam

• Love Frag (+) 1

Rangę jaką chciałbym otrzymać: Admin Multiarena 128

Aktualny wiek: 14

+Nie wyzywam się z innymi graczami

+Często gram o wczesnych godzinach o których nie grają admini

+Często udzielam się na czacie

+Jestem bezkonfliktowy

+Są wakacje więc dużo czasu na granie

+codzienna frekwencja wynosząca 30 minut wzwyż

Dodatkowe informacje: Mam czarne włosy i 170cm wzrostu

Rangę, jaką chciałbym otrzymać: ADMINISTRATOR

Imię: KORDIAN

Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś pełnić wskazaną funkcję: Jestem aktywny , miiły , komunikatywny , co za tym idzie spełniam warunki mając mikrofon i nie tylko po za tym posiadam duzo czasu i jestem aktuwny po przez tel jak i nie tylko wiec w razie możliwości jestem kolokwialnie mówiąc na tel. zostane powiadomiony ze cos sie dzieje no i jestem , po za tym mam teraz duzo czasu i z chęcią go sporzytkuję na waszym serwerze jako administrator, dodatkowo jestem bez stronny co pomaga w weryfikacji osób posądzonych o oszustwa ,

Dodatkowe informacje: możesz tu opisać siebie ( np. własne zainteresowania ) albo umieścić dodatkowe informacje ( np. doświadczenie, jeśli takowe posiadasz z innych sieci )

Tu mogę napisać  że aktualnie przesiaduję w Angli wiec jestem tylko przed kompem lub w pracy wiem to mowi ze jestem dostepny do spełniania swoich działan na serwerze jezeli mi na nia pozwolicie ,co do zainteresowan , uprawiam sporty , troszke siedziałem nad programistyką , wedkuje , motoryzacja mnie bardzo ciekawi to krotkie ale zwiezłe wiec dziekuje i pozdrawiam .

Ps. prosze o pozytywne rozpatrzenie mojej prosby .

Odp: Serwer [1vs1 Arena]

• Shoot frag! (+) 1
  • Love Frag (+) 1
  • Shock 1
  • Confused 2

Rangę, jaką chciałbym otrzymać: Administrator serwera 1vs1 Multi Arena 64

Imię: Kacper
Aktualny wiek: 24

-punktualny
-zawsze obecny i chętny do współpracy
-pomocniczy
-sumienny
-rygorystyczny z rozsądnym spojrzeniem na świat
-ponad 10 letnie doświadczenie w prowadzeniu serwerów
-czas i kompetencje pozwalające na utrzymanie kultury i najwyższego poziomu na serwerze

-umiejętność świetnego zarządzania grupą ludzi oraz panowanie nad harmidrem

Dodatkowe informacje: Posiadam doświadczenie w zarządzaniu serwerami CS:GO, GTA, Teamspeak 3, Discord itp. Już  10 lat temu zacząłem się zajmować gospodarowaniem serwerami CS 1.6. Po kilku latach przesiadłem się na maszynę Bohemii i wraz ze znajomymi prowadziliśmy największy w Polsce serwer Altis Life do gry Arma3. Z biegiem lat migrowałem miedzy różnymi grami pomagając znajomym w realizowaniu projektów. Obecnie zakończyłem współpracę z serwerem GTA:RP i poszukuje nowego zajęcia. . 

Rangę, jaką chciałbym otrzymać: Admin serwera CSGO, arena 1vs1, 64 tick.

Imię: Kajetan

Kilka argumentów dlaczego to właśnie ja powinienem pełnić podaną funkcję: Jestem często aktywny na serwerze, często upominam kogoś jeśli się źle zachowuje a jeśli delikwent się nie posłucha piszę dm to jednego z adminów co złego dana osoba zrobiła + link do profilu steam. 

Dodatkowe informacje: lubię gotować, mam dobre kontakty z ludźmi, sporo osób mnie szanuje na serwerach i zalecali mi podanie na admina. Jestem spokojny ale z nikim się nie bawię w podchody jak trzeba to robię coś zamiast dyskutować. 

• Love Frag (+) 1

Rangę, jaką chciałbym otrzymać:  Administrator serwera  Multiarena 64 tick

Imię: Grzegorz
Aktualny wiek: 19 

Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś pełnić wskazaną funkcję: Spędzam tam dużo czasu i znam dużo ludzi. Dogadam sie z każdym i lubię wyjaśniać rzeczy . Często jestem na serwerze chciałbym  się dostać na admina dlatego że często jest jakiś cheater albo dziecko bez mutacji które kultury nie ma. Pare osób podpowiadało żebym spróbował napisać podanie , ponieważ może się udać . Jestem tez spokojny i nie toksycznym. 

Dodatkowe informacje: możesz tu opisać siebie  . Nie byłem adminem na żadnym serwerze ale mam dużo pozytywnej energii oraz chęć pomocy na serwerach. Lubię grać w piłkę nożną , tenisa ziemnego i stołowego .

Edited by ? gładka malina ?? (see edit history)
  • Shoot frag! (+) 1
  • Love Frag (+) 1
  • Laugh 1

Rangę, jaką chciałbym otrzymać:Admin CS:GO Only awp

Imię: Oliwia

Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś pełnić wskazaną funkcję: Co prawda gram od tygodnia niemniej jednak, myślę że jestem w miarę aktywna szczególnie w godzinach popołudniowych,wieczornych,nocnych, jestem raczej rozpoznawalną osobą wśród graczy i mam z nimi dobry kontakt oraz brak jakichkolwiek aktywnych adminów na serwerze.

Dodatkowe informacje: możesz tu opisać siebie ( np. własne zainteresowania ) albo umieścić dodatkowe informacje ( np. doświadczenie, jeśli takowe posiadasz z innych sieci ) Hmm interesuję się podróżami,zwiedzaniem,koszykówką oraz gotowaniem. Posiadam doświadczenie nie tylko w adminowaniu na serwerach, lecz w moderowaniu forum czy adminowaniu na ts obie funkcję nie są mi obce :D mam nadzieję, że będę mogła dostać szansę żeby wspomóc serwer i dobrze się przy tym bawiąc wraz z graczami! 

• Shoot frag! (+) 1
  • Extra 1

Ranga: Admin serwera  CS:GO ONLY AWP

Imię: Łukasz
Aktualny wiek: 37

- Spore doświadczenie w CS:GO ,10 lat ponad grywania na róznych serwerach 
- Bezkonfliktowo załatwiam co należy
- Mogę zająć się też nadzorem  od strony back-end' u serwera lub serwerwów z uwagi na moje doświadczenie zawodowe
- Mam dużo czasu obecnie do tej funkcji
- Nadzór i rozwój serwera to priorytet 

Dodatkowe informacje:  Niech MOC będzie z WAMI :) xD

UWAGA! UWAGA! UWAGA!

Drodzy Fragowicze,

Dziękujemy za tak duże zainteresowanie wielką rekrutacją sieciową na Fragujemy.com!

Osobiście, jako Właściciel projektu wyrażam głębokie zadowolone z faktu, że w tak krótkim czasie dołączyło do naszej ekipy wiele nowych osób!

Niebawem rekrutacja zostanie zakończona.

Zanim to się stanie, chcielibyśmy jeszcze przyjąć kilka osób na poniższe stanowiska:

1. Admin serwera CS:GO ONLY AWP - 3 kandydatów.

2. Admin serwera CS:GO MULTI-ARENA - 2 kandydatów.
3. Admin serwera CS:GO SURF - 2 kandydatów.
4. Redaktor na forum - 1 kandydat.
5. Redaktor fanpage - 1 kandydat.

Pozdrawiamy,

FGTeam

• Shoot frag! (+) 4
  • Love Frag (+) 4

Rangę, jaką chciałbym otrzymać:Redaktor

Imię:Kamil
Aktualny wiek:16

Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś pełnić wskazaną funkcję: Bardzo dobrze posługuję się językiem polskim, nie sprawia mi on problemu. Lubię publikować posty, redagować różnorodne teksty

Dodatkowe informacje: Byłem kiedyś redaktorem pewnej pól-profesjonalnej drużyny e-sportowej, niestety, drużyna się rozpadła, miałem jeszcze ofertę prowadzenia Social Mediów tego teamu, ale zrezygnowałem, z powodu złej atmosfery w drużynie.

• Laugh 6

Rangę, jaką chciałbym otrzymać: Admin ONLY AWP

Imię: Roksana
Aktualny wiek: 22 lata

Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś pełnić wskazaną funkcję:  Dużo gram na only AWP, jestem  lubiana przez użytkowników, nie jestem stronnicza oraz jestem odpowiedzialna.

Dodatkowe informacje:  Moją pasją jest wizaż i stylizacja. Zajmuję się tym na co dzień. Uwielbiam również  muzykę (śpiew) oraz ostatnio polubiłam się ze sportem.  Nie mam doświadczenia jako admin, ale lubię wyzwania i uważam że dała bym sobie rade, a co najważniejsze będę się starać sprostać oczekiwania i godnie reprezentować serwer. Pozdrawiam RaAbiosa

• Love Frag (+) 8
  • Smutek 1

Rangę, jaką chciałbym otrzymać: admin

Imię: Bartek
Aktualny wiek: 15

Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś pełnić wskazaną funkcj: Chciałbym zostać adminem serwera only AWP ponieważ jestem sprawiedliwy, zawsze miło witam nowych ludzi na serwerze a czasami gdy jest potrzeb aby admin był na serwerze bo np: jest jakieś nieporozumienie albo jest łamany regulamin to go / jej nie ma i dlatego chce zostac adminem 

Dodatkowe informacje: Mam w cs:go ponad 800 godzin a na serwerze fragujemy.com only AWP gram ok. 2 lat :)

Edited by Bartosz Bałuszewski (see edit history)
  • Shock 1
  • Laugh 2
  • Confused 1
  • Smutek 2

Wielka rekrutacja zostaje zamknięta!

Dziękujemy każdemu z Was za zgłoszenie się do naszej ekipy Fragujemy.com.

Niebawem ruszamy z rekrutacją na Moderatorów i Redaktorów.

Szczegóły wkrótce!

Pozdrawiamy,

FGTeam

• Shoot frag! (+) 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By GET
      Trzecia wielka rekrutacja sieciowa!

W dniu 01.03.2020 otwieramy wielką rekrutację na Fragujemy.com!
      W ramach tego zamierzamy przyjąć co najmniej 20 osób na różnego rodzaju stanowiska.

Ta rekrutacja będzie różnić się od tych, które odbyły się w ubiegłych latach w sposobie przyjmowania osób,
      dlatego koniecznie zapoznaj się ze wszystkimi informacjami poniżej!

W jaki sposób będziemy rekrutować nowe osoby?

Rekrutacja będzie odbywać się na nowych zasadach!

Dotychczas cały proces rekrutacji odbywał się w specjalnie dedykowanym do tego temacie.
      Teraz będzie to zależny od tego, o jaką rangę dany użytkownik zamierza się ubiegać.

[ UWAGA! ]

Czytaj uważnie, gdzie powinieneś napisać podanie!
      Jeśli zauważysz informacje, że należy złożyć kandydaturę na poszczególne stanowisko w osobnym temacie, to uczyń to!

Kogo poszukujemy na jakie stanowiska?

Podania na te stanowiska należy składać w osobnym temacie!

Admin serwera CS 1.6 - 4FUN
      Ilość wolnych miejsc: 1 z 5 Ilość darmowych miejsc: 1 z 2 Admin serwera CS 1.6 - ZOMBIE INFECTION
      Ilość wolnych miejsc: 1 z 5 Ilość darmowych miejsc: 1 z 2 Admin serwera CS 1.6 - ONLY DD2
      Ilość wolnych miejsc: 2 z 2 Ilość darmowych miejsc: 1 z 1 Admin serwera CS 1.6 - GUNGAME
      Ilość wolnych miejsc: 0 z 2 Ilość darmowych miejsc: 2  
      Admin serwera CS:GO - ONLY MIRAGE [ 64 TR ]
      Ilość wolnych miejsc: 2 z 7 ( dodano 1 miejsce ) Ilość darmowych miejsc: 1 z 3 Admin serwera CS:GO - ONLY MIRAGE [ 128 TR ]
      Ilość wolnych miejsc: 1 z 3 ( dodano 1 miejsce ) Ilość darmowych miejsc: 0 Admin serwera CS:GO - 3 MAPS >> ! ! NOWY SERWER ! ! <<
      Ilość wolnych miejsc: 3 z 3 Ilość darmowych miejsc: 2 z 2 Admin serwera CS:GO - ONLY AWP
      Ilość wolnych miejsc: 0 z 4 Ilość darmowych miejsc: 0 z 1 Admin serwera CS:GO - ONLY AWP :: NO SCOPE >> ! ! NOWY SERWER ! ! <<
      Ilość wolnych miejsc: 2 z 4 Ilość darmowych miejsc: 2 z 2 Admin serwera CS:GO - SURF
      Ilość wolnych miejsc: 2 z 6 ( dodano 1 miejsce ) Ilość darmowych miejsc: 1 z 2 Admin serwera CS:GO - MULTI-ARENY
      Ilość wolnych miejsc: 2 z 8 ( dodane 2 miejsca ) Ilość darmowych miejsc: 2 z 2 Admin serwera CS:GO - RETAKE
      Ilość wolnych miejsc: 2 z 2 Ilość darmowych miejsc: 2 z 2 O darmowym stanowisku decyduje tylko i wyłącznie Opiekun serwera lub Administrator serwerów, a nie kolejność zgłoszenia!

---

Podania na te stanowiska złóż w tym temacie według wzoru!
      Admin serwera TS3
      Ilość wolnych miejsc: 0 z 2 Admin serwera Discord
      Ilość wolnych miejsc: 1 z 3 ( dodano 1 miejsce )  
      Moderator forum
      Ilość wolnych miejsc: 1 z 2 Wymogi dotyczące Moderatora forum
      Chęci do pełnienia powyższej funkcji. Tworzenie miłej, sympatycznej atmosfery wśród użytkowników. Podstawowa wiedza w moderowaniu forum oraz obyciu z użytkownikami. Brak posiadania funkcji tudzież przywilejów, tj. Admin, Moderator na innej sieci serwerów.  
      Redaktor forum & fanpage
      Ilość wolnych miejsc: 1 z 2 Wymagania dotyczące Redaktora
      Chęci do pełnienia powyższej funkcji. Podstawowa znajomość języka polskiego w celu, np. redagowania informacji na fanpage. Brak posiadania funkcji tudzież przywilejów, tj. Admin, Moderator na innej sieci serwerów.  
      Obowiązkowy wzór...

Rangę, jaką chciałbym otrzymać: Admin TS3 / Admin Discord / Moderator Forum / Redaktor
      Imię:
      Aktualny wiek:
      Dodatkowe informacje: opisz tu siebie ( np. własne zainteresowania ) albo umieść dodatkowe informacje ( np. doświadczenie, jeśli takowe posiadasz z innych projektów )

Dodatkowe informacje...

Wielka rekrutacja trwa do odwołania!
      Zakazuje się komentowania podań złożonych w tym temacie!

Ilość zajętych stanowisk: 39 / 60

Let's go fragowicze!
  • Create New...