Skocz do zawartości
Rokita

[KOSZ] Problemy z FPS

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Od pewnego czasu (po oddaniu laptopa do czyszczenia) posiadam problem z graniem w CS GO. Konkretnie: wszystko jest okej do momentu oddania strzalow wtedy fpsy spadaja z 120-130 do 20-30 i nie da sie niestety kompletnie grac. Dodam, ze gram na najnizszych detalach. Probowalem juz wszystkiego, od instalacji sterownikow, czyszczenia laptopa roznymi programami typu CCleaner, odinstalowywania samej gry cs go po rozne Game Boostery itp. W ustawieniach graficznych ustawilem aby karta graficzna Nvidii pracowala na wydajnosc nie na jakosc - tez nie pomaga. Nie mam juz kompletnie pomyslu, rece opadaja. Gra jak napisalem chodzi plynnie do momentu strzelania, jakby procesor nie wyrabial? Odpalilem dzis program HOT CPU Tester. Ponizej wrzuce wyniki z niego, moze beda pomocne, mi niestety nic nie mowia, jestem lekkim "laikiem" w tych sprawach i wierze ze moze ktos z Panstwa bedzie w stanie mi pomoc. Predzej gra chodzila na tych najnizszych detalach plynnie miedzy 110 a maks 140 fps, teraz jest lipa. Na dysku nie ma nic praktycznie procz paru "malych" programow i csa. Pomozcie.. :(

PS Tego DVD Boxa czy jakos tak tez wylaczylem wiec nie jest to raczej wina nagrywania.
 

DIAGNOSTIC

Hot CPU Tester Pro(Lite Edition) 4.4.1
Copyright © 1999-2003 7Byte Computers
Tuesday, April 23, 2019 - 00:24:01
Diagnostic Report
---------------------------------------------
Test Started at:  18:11:23
Test Duration:  06:00:05
Physical Processors Available:  8
Logical Processors Available:  8
Multi-Processors System(SMP):  Available
Hyper-Threading Technology:  Not Available
CPU Name String:  Intel(R) Core(TM) i7-4720HQ CPU @ 2.60GHz
Speed:  2593MHz
Logical Processors Tested:  CPU 0, CPU 1, CPU 2, CPU 3, CPU 4, CPU 5, CPU 6, CPU 7
Average CPU(s) Performance:  100.0%

 Modules Results: 
Complex Matrix:   Finished without error
Calculating Pi:   Finished without error
Sorting Algorithms:   Finished without error
Prime Test:   Finished without error
Fast Fourier Transforms:  
Chipset:  
L1 Cache:  
L2 Cache:  
Memory:   Finished without error
HD:   Finished without error
MMX:   Finished without error
SSE:  
SSE2/SSE3:  
3DNow!:  

 


 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh tak na przyszłość programy typu game booster, ccleaner gówno tak naprawdę pomagają, de facto potrafią zaszkodzić.

Jak wygląda sytuacja w innych grach ? Skanowałeś kompa adwcleanerm, malwarebytes ? Ustaw maks. wydajność na baterii, usuń profilaktycznie CS'a z wszystkimi folderami, wyczyść rejestr, jak masz taką możliwość, zainstaluj Steama z grą na innym dysku. Możesz też sprawdzić bad sectory na dysku, ale wątpię, żeby to było przyczyną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość została wygenerowana automatycznie.

 

Ten temat został oznaczony przez Moderatora jako spam i wyrzucony do -> archiwum.

[!] Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderatorzy forum rozpatrzą go ponownie.

  • Ustrzel fraga! (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez jerzysaw
      problem nr 1 - Usunęliście i wyśmialiście moją skargę na Rzygulaka
      problem nr 2 - Dostałem bana na tydzień, co już wiadomo, ale czemu na WSZYSTKIE serwery FRAGUJEMY.COM? Chcę se pograć na gungame to nie mogę bo dostałem bana za nic. Proszę wyjaśnić błąd lub admina
    • Przez [BOT] Fraguś
      Spis "Problemy z urządzeniami mobilnymi":
       
      B
      "Błąd Karty Sim"  
      D
      Długie wybieranie  
      K
      Karta Pamięci  
      P
      Problem z kontem Problem z telefonem problem na szybko samsun galaxy  
      S
      Smartfon do 500-600zł
    • Przez Sweet_Candy
      Problem z mapą train - wybraliśmy traina, mapa się załadowała i pomimo tego, że było dużo graczy na serwerze w teamie tt i ct załadowały się boty. Nikt z graczy nie mógł dołączyć do żadnego z teamów, więc siedzieliśmy na spekcie i wpisaliśmy rtv co na szczęście poskutkowało szybką zmianą mapy, ale po zmianie mapy na następną już tego problemu nie było, a wyglądało to dokładnie tak  
       

       

       

       

       
      Często powtarzający się utwór z roundsoundu - jestem w Stegnie... słyszałam ten utwór 4-6 razy pod rząd na jednej mapie  
      http://583486.node43.pukawka.pl/hltv-2307220101-de_aztec-1689980460-1689981780.zip
      http://583486.node43.pukawka.pl/hltv-2307220123-de_fg_chateau-1689981780-1689983100.zip
       
       
      Nadal występuje błąd przy wyborze mapy pod 6 - nie można wybrać mapy  

       
       
      Jeśli ktoś z Was zauważył jeszcze jakieś problemy to piszcie 
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności