Jump to content

Witaj na naszym Fragowym forum!

Przyszły Fragowiczu, zarejestruj się teraz na naszym forum, aby uzyskać na nim dostęp do wszystkich funkcji.
Po zarejestrowaniu lub zalogowaniu się będziesz mógł tworzyć tematy, zamieszczać odpowiedzi do istniejących wątków, konwersować z innymi użytkownikami forum, dodawać reputację użytkownikom, publikować lub aktualizować własne statusy, a także zarządzać w pełni swoim profilem i wiele, wiele więcej...

Zespół FGTeam

Ruszył Garry's Mod!

Otworzyliśmy nowy serwer w grze Garry's Mod - Trouble in Terrorist Town!
Serdecznie zapraszamy do zabawy!

MTA:DayZ niebawem wraca!

Niebawem wraca legendarny serwer...

Śledź naszego FanPage, a dowiesz się jak przebiegają beta-testy!

Recommended Posts

Cześć!
Pierwszy raz, gdy wszedłem na discorda czegoś mi brakowało, chciałbym tutaj zaproponować opcje, by dodać bota muzycznego, dzięki któremu możemy puszczać swoje ulubione piosenki z Youtube, by wspólnie sobie czegoś posłuchać. Zawsze taka opcja rozwija nasz komunikator. 
Jest to darmowe i można na Youtubi'e znaleźć wiele poradników. :)

• Shoot frag! (+) 3

Z tego co mi wiadomo to taki bot istnieje na discord, pod nazwą "Grovy" bodajże. 

?

// Ja po wpisaniu komendy "-play tytuł piosenki" słucham tej której chce nawet po przkopiowanu całego tytułu da się słuchać remixów. Więc dla mnie wszystko jest. 

• Shoot frag! (+) 1

Boty są ogarnięte, a prace są w trakcie. Dużym ułatwieniem dla naszej kadry będzie umieszczanie popularnych piosenek, które chcielibyście usłyszeć na botach muzycznych w odpowiedzieć pod tym tematem. 

Na bocie "Rythm" wystarczy wpisać "!p link do piosenki". To by było chyba lepsze rozwiązanie niż dodawanie bota, który będzie miał już góry ustaloną muzykę do puszczania.

Przy groovy którego posiadamy można wpisać -play <link z youtube> i automatycznie dołączy do naszego kanału głosowego i odtworzy muzykę z linku.

Dziękuje za informacje, nie wiedziałem, że takie coś istnieje. :)

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Sub
      Przychodzę z propozycją na temat rankingu. Chodzi mi o ranking z Gametracker https://www.gametracker.com/server_info/193.33.176.61:27015/.
      Mogłoby to wyglądać tak jak kiedyś regulamin po lewej stronie wyświetlałby się top wszechczasów.
      @ GET  co o tym myślisz?
    • By NetaO aka device
      Przychodzę z propozycją stworzenia rangi typera. Ranga ta będzie dla osób które będą chciały zająć się działem typowania na forum. Do tego stworzyć rekrutacje dla typerów i zawrzeć tam wszystkie potrzebne informacje.

@ PACIU  chodzi mi o poszerzenie tego. Stworzenie nowych działów do typowania typu: e-sport, skoki, siatka itp. Ja na przykład jestem wielkim fanem cs:go i jest wiele turniejów gdzie można typować mecze czego mi tutaj brakuje. Gdyby powstała owa ranga dana osoba pisząca podanie zajmowała by się działem który ją interesuję i utrzymywałaby tam aktywność  
    • By karniak1990
      Witam przedstawiam zmiane na wszystkich mapach napisu o "Vipie" gdyz denerwuje celownik jest na wysokosci liter i nie ma celnosci i wielu graczy na to sie skarzy . Pozdrawiam
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy