Recommended Posts

Cześć!
Pierwszy raz, gdy wszedłem na discorda czegoś mi brakowało, chciałbym tutaj zaproponować opcje, by dodać bota muzycznego, dzięki któremu możemy puszczać swoje ulubione piosenki z Youtube, by wspólnie sobie czegoś posłuchać. Zawsze taka opcja rozwija nasz komunikator. 
Jest to darmowe i można na Youtubi'e znaleźć wiele poradników. :)

 • Shoot frag! (+) 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z tego co mi wiadomo to taki bot istnieje na discord, pod nazwą "Grovy" bodajże. 

?

 

// Ja po wpisaniu komendy "-play tytuł piosenki" słucham tej której chce nawet po przkopiowanu całego tytułu da się słuchać remixów. Więc dla mnie wszystko jest. 

 • Shoot frag! (+) 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Boty są ogarnięte, a prace są w trakcie. Dużym ułatwieniem dla naszej kadry będzie umieszczanie popularnych piosenek, które chcielibyście usłyszeć na botach muzycznych w odpowiedzieć pod tym tematem. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na bocie "Rythm" wystarczy wpisać "!p link do piosenki". To by było chyba lepsze rozwiązanie niż dodawanie bota, który będzie miał już góry ustaloną muzykę do puszczania.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przy groovy którego posiadamy można wpisać -play <link z youtube> i automatycznie dołączy do naszego kanału głosowego i odtworzy muzykę z linku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziękuje za informacje, nie wiedziałem, że takie coś istnieje. :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

 • Similar Content

  • By NetaO aka device
   Przychodzę z propozycją stworzenia rangi typera. Ranga ta będzie dla osób które będą chciały zająć się działem typowania na forum. Do tego stworzyć rekrutacje dla typerów i zawrzeć tam wszystkie potrzebne informacje.
    
   @ PACIU  chodzi mi o poszerzenie tego. Stworzenie nowych działów do typowania typu: e-sport, skoki, siatka itp. Ja na przykład jestem wielkim fanem cs:go i jest wiele turniejów gdzie można typować mecze czego mi tutaj brakuje. Gdyby powstała owa ranga dana osoba pisząca podanie zajmowała by się działem który ją interesuję i utrzymywałaby tam aktywność  
  • By karniak1990
   Witam przedstawiam zmiane na wszystkich mapach napisu o "Vipie" gdyz denerwuje celownik jest na wysokosci liter i nie ma celnosci i wielu graczy na to sie skarzy . Pozdrawiam
  • By UrBaN ︻芫═──
   Witam mam taką propozycję by na forum wprowadzić zakładkę "Nieobecności" Każdy admin, moderator itp mógłby tam zgłaszać swoje nieobecności wtedy każdy by wiedział kto jest lub będzie aktywny albo go poprostu nie bedzie, byłoby to funkcjonalne i pożyteczne a moją propozycją wzoru byłoby
    
   Nick: 
   Data nieobecności: np 7 dni lub od dnia 27.07 do 4.08
   Powód nieobecności: