Jump to content
Sign in to follow this  
GET

[CS:GO] Dyskusja o zmianach na serwerze DEATHMATCH

Recommended Posts

Dyskusja o zmianach na serwerze DEATHMATCH

Tutaj możecie dyskutować o zmianach, które trzeba wprowadzić na serwer lub o tym, co zostało już wprowadzone.

Zapraszamy!

Wnoszę o zmianę dwóch dość irytujących respów na mapie de_cache.
1).
1.thumb.png.9b4ecf7f5208af725559aa5c11bf6e8f.png (connector)
- problem z tym respem jest taki, że jesteśmy ze stackowani w skrzynce i nie możemy się ruszyć i musimy czekać, aż ktoś nas zabije lub wpisać "kill" w konsoli.

2).
2.thumb.png.01e2a114393234f79fd6f1afb1ee4d66.png (cement na midzie)
- problem z tym respem ( o ile ten resp ciągle istnieje, bo wcześniej był, a teraz jak chciałem zrobić ss'a to nie zrespiłem się w nim przez całą mapę ) jest to, że o ile możemy się ruszyć, to
sprawia to dość duże problemy.

Edited by Emekk
  • Shoot frag! (+) 1

Poprawione.

@ Emekk  takich spawnów jest więcej, nie tylko na mapie de_cache. Żeby się "uwolnić" wystarczy przytrzymać ctrl, albo ctrl i skakać jak opętany.

Pogram i porobię ss'y tych spawnów, znajdę więcej to podeślę.

• Shoot frag! (+) 1

Siema,

Pograłem parę minut na DM i jedyną rzeczą, która była irytująca to odpalające się powtórki raz na 2-3 śmierci. Według powinne one być całkowite usunięte z Deathmatcha, bo przeciez na tym serwerze chodzi o to żeby jak najszybciej się respić i napierdalać.

• Shoot frag! (+) 2

3 godziny temu, Hayu napisał:

@ Emekk  takich spawnów jest więcej, nie tylko na mapie de_cache. Żeby się "uwolnić" wystarczy przytrzymać ctrl, albo ctrl i skakać jak opętany.

Pogram i porobię ss'y tych spawnów, znajdę więcej to podeślę.

Wszystkie spawny zostały przeze mnie już sprawdzone. I uwierz mi, ale był tylko 1 spawn, który blokował, czyli ten o którym napisał @ Emekk . Dodatkowo na dust2 przerobiłem parę spawnów, niektóre usunąłem, a na mirage dokonałem korekty ( szczególnie zlikwidowałem spawny w powietrzu, przez co był efekt skoku ), zaś cache zrobiłem całkowicie od nowa.

2 godziny temu, k4rlos napisał:

to odpalające się powtórki raz na 2-3 śmierci. Według powinne one być całkowite usunięte z Deathmatcha

Dziękuję za zgłoszenie. Błąd wynika z faktu, iż konfigurowałem od podstaw serwer dziś w nocy zmieniając jego tryb z competetive na casual. Możliwe, że przez to zapomniałem o powtórce, zaraz poprawię.

Pozdrawiam 

• Shoot frag! (+) 1
  • Love Frag (+) 1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By ShoxX
      ej dajcie admina bo jestem super czadowy chlopak
    • By GET
      Szybka rekrutacja na serwerze ONLY MIRAGE #02

Szybka rekrutacja jest przyspieszoną formą przyjęcia kandydata na stanowisko Admina danego serwera.
      Decyzję o jej otwarciu lub zamknięciu podejmuje Opiekun serwera lub wyznaczony do tego Administrator serwerów.

Jeśli chciałbyś zgłosić swoją kandydaturę upewnij się, że Szybka Rekrutacja jest otwarta!
      Jeśli tak, zapoznaj się z wymaganiami, a następnie napisz podanie zgodnie z poniższym wzorem.
      Jeśli nie, napisz normalne podanie do oceny dla wszystkich.

Wynik rekrutacji jest ogłaszany za pomocą notatek, co za tym idzie w podaniach nie wolno komentować czegokolwiek!

Wymagania
      Kilka sensownych postów na forum. STEAM oraz brak blokady VAC na nim. Wiek powyżej 16 - ale liczy się przede wszystkim dojrzałość, dlatego można warunkowo przyjąć osoby mające mniejszy próg wiekowy. Brak posiadania funkcji lub przywilejów ( np. admin serwera, moderator ) na innych sieciach serwerów. Chęć do stałego poszerzania swojej wiedzy i podnoszenia własnych kwalifikacji. Ukończenie mutacji lub głos na poważnym poziomie. Posiadanie i używanie mikrofonu. Humor! Oczekiwania
      Aktywność w życiu forum, jak i serwera. Rzetelne wypełniania obowiązków admina. Zdobywania wiedzy w zakresie serwera i gry. Znajomości regulaminów - szczególnie Regulaminu Admina. Integracja z graczami i innymi adminami serwera. Systematyczność.  
      Obowiązkowy wzór do wypełnienia...

Nick jakiego używasz: 
      Czy jesteś zaznajomiony z zasadami naszej sieci: TAK / NIE
      Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: TAK [ LINK DO TWOICH BANÓW W SOURCEBANS ] / NIE
      Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: [ MINIMUM 3 ARGUMENTY ]

Oświadczam, iż przebywam na serwerze: rano / po południu / wieczorem / w nocy
      Oświadczam, że posiadam STEAM z grą Counter-Strike. Mój link do profilu: [ TWÓJ LINK DO PROFILU STEAM ]

Pozostałe informacje...

Pamiętaj, że im bardziej bogate, treściwe podanie tym lepiej dla Ciebie - podanie świadczy o Tobie!
      Jakiekolwiek oszukiwanie lub podawanie błędnych informacji w podaniu jest surowo karane!
      Podanie bez wzoru zostaje natychmiastowo odrzucone!

---

Copyright by GET dla Fragujemy.com - zakaz kopiowania.
      Administrator zastrzega sobie prawo do edycji niniejszego tematu w każdym momencie oraz niepodważalnego prawa do wszystkiego zawartego w nim.
    • By DZANAS
      Imię: Mateusz
      Nick jakiego używasz:  DZANAS
      Staż gry na serwerze: ok 40h
      Czy jesteś zaznajomiony z zasadami naszej sieci: TAK 
      Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: NIE
      Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: [ MINIMUM 3 ARGUMENTY ]
      - Grywam na tym serwerze praktycznie codziennie
      - Niekiedy bywa tak, że na serwerze nie ma żadnego admina, bądź osoby uprzywilejowanej do tzw. porządku a ja w tej kwestii jestem pedantem i lubię rozgrywkę fairplay : P 
      - Komendy raczej szybko ogarnę
      - Kultura i pewne zasady są zachowane 
      - Sporo osób mnie kojarzy, więc można pytać  ; )

Oświadczam, iż przebywam na serwerze: rano, po południu, wieczorem 
      Oświadczam, że posiadam STEAM z grą Counter-Strike. Mój link do profilu: https://steamcommunity.com/profiles/76561198072106766/
  • Create New...