Skocz do zawartości
GET

[KOSZ] [CS:GO] Propozycje nowych map na serwer SURF

Rekomendowane odpowiedzi

Propozycje nowych map na serwer SURF
 

W związku z tym, iż powstaje bardzo dużo tematów związanych z mapami na serwer SURF

postanowiliśmy utworzyć specjalny do tego temat tak, aby nie robić spamu w dziale Propozycje i uwagi.

 

Zapraszamy do składania propozycji, uwag, a przede wszystkim pisania opinii.

 

Pozdrawiamy,

FGTeam

  • Ustrzel fraga! (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpadłem na pomysł przywrócenia kilku map, które już kiedyś były na serwerze ze względu na to, że niektóre z obecnych map nie są prawie w ogóle grane.

surf_utopia_v3 - Po zapytaniu się na serwerze, czy pamięta ktoś tę mapę dużo osób powiedziało, że chętnie by na niej znów zagrało
surf_pulse_v2 - Mapa raczej znana ze swojego "bonusowego" secreta
surf_year3000_dm_csgo - Ogólnie mapa wydaje się okej, posiada też ona ciekawego jaila


Ewentualnie można byłoby spróbować wprowadzić z powrotem na próbę te mapy:

surf_rocketman_csgo - Ostatni raz na serwerze była jakoś prawie 2 lata temu, również wydaje się okej
mg_ski_mountain_v2_csgo - Mapa dosyć mała, ale kto wie - może się graczom spodoba
 

  • Serduszko fragowe (+) 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, ?.? napisał:

surf_utopia_v3 - Po zapytaniu się na serwerze, czy pamięta ktoś tę mapę dużo osób powiedziało, że chętnie by na niej znów zagrało

Ta mapa niestety odpada, ponieważ jest to mapa bardzo duża jak i jest stworzona pod typ SURF TIMER. 

 

18 godzin temu, ?.? napisał:

surf_pulse_v2 - Mapa raczej znana ze swojego "bonusowego" secreta

Tą mapę przedyskutuję na spotkaniu adminów i zdecydujemy jak będzie :) 

 

18 godzin temu, ?.? napisał:

surf_year3000_dm_csgo - Ogólnie mapa wydaje się okej, posiada też ona ciekawego jaila

Pamiętam tą mapę, możliwe, że mapa zostanie dodana w najbliższym czasie :)

 

18 godzin temu, ?.? napisał:

surf_rocketman_csgo - Ostatni raz na serwerze była jakoś prawie 2 lata temu, również wydaje się okej

Mapa wydaje się być okej, więc możliwe, że zostanie dodana w najbliższym czasie  :) 

 

18 godzin temu, ?.? napisał:

mg_ski_mountain_v2_csgo - Mapa dosyć mała, ale kto wie - może się graczom spodoba

Mapa jest monotonna i bardzo mała, więc odpada :v 

 

 

Jeżeli masz więcej propozycji to możesz napisać jeszcze jakieś mapy, które uważasz, że powinny wejść do puli map serwera :) 

 

Innych też zapraszam do składani swoich propozycji :) 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie pomysł aby dodać te mapy jest bardzo dobry. Kiedyś były na serwerze i nie pamiętam aby ktoś się skarżył.

Jestem na TAK ABY JE DODAĆ.

  • Serduszko fragowe (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba pora na moje propozycje ^^

surf_greatriver_2015 - klasyczna mapa surf, bardzo mi jej brakuje tutaj. Mnóstwo możliwości do surfowania, oryginalny jail. Zabawa dla całej rodziny,

surf_candyskate - na tym serwerze myślę, że by pasowała dobrze z uwagi na fakt, że w buyzone można zabijać, dlatego, że na serwerach gdzie nie można tego robić, ludzie na tej mapie potrafili nadużywać tej zasady. Mapa niezbyt trudna, otwarta, niestety z uciążliwą piosenką przy starcie rundy.

surf_forbidden_ways - mapa podobna do utopii. Mam na myśli długie surfy, równie interesującego jaila. No i nie ukrywajmy mapa jest świetna zarówno dla combata jak i timera :D.

surf_old_sand - oj jak mi jej brakuje, dobrze wykonana praca, mnóstwo możliwości zabicia wroga. Ale jestem egoistyczny ?.

Zamiana surf_rebel_resistance_final3_fg na surf_rebel_scaz - Chcę powiedzieć, że bardzo faworyzuję tą mapę, moim zdaniem jedna z legendarnych, jeżeli chodzi o mapy dla serwerów surf combat, lecz niestety większej społeczności serwera, bardzo zawadza. Chciałbym spróbować ożywić tą mapę, wrzucając remake tejże mapy. Oprócz tego, że jest milsza dla oka, to dodaje 1 nowe przejście, którego ukończenie pozwala na wejście na platformę nad jailem.

  • Ustrzel fraga! (+) 1
  • Serduszko fragowe (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ MordeK jak dla mnie wszystkie mapy kozak i jak by ode mnie to zależało to bym je wszystkie dodał, lecz jest mały problem bo rebel resistance jest pobugowany i teleporty często zabijają. @ PoLaR ostatnio dodał te mapę i były problemy z nią. 

  • Ustrzel fraga! (+) 1
  • Serduszko fragowe (+) 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich fragowiczów mam propozycję aby usunąć mapę surf_fillory_fg bo jest od dłuższego czasu a pozwalająca nie jest i często na niej jest pisane rtv, a na jej miejsce proponuję dodać surf_greatriver_xdream_ctfix_fg ponieważ dużo graczy ją lubi w tym ja i od dłuższego czasu jej nie było to czemu jej nie przywrócić. 

 

 @ PoLaR ?

Edytowane przez TURBO LACZEK
Błąd
  • Serduszko fragowe (+) 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam moją propozycję dodania surf_pulse_v2, chciałbym znowu ujrzeć na serwerze ten chory do przejścia bonus :D

 

Pozdrawiam

 

  • Serduszko fragowe (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 26.12.2019 o 15:05, ?.? napisał:

Ponawiam moją propozycję dodania surf_pulse_v2, chciałbym znowu ujrzeć na serwerze ten chory do przejścia bonus :D

 

Pozdrawiam

 

I ja również się pod to podpisuję.

  • Serduszko fragowe (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, TURBO LACZEK napisał:

I ja również się pod to podpisuję.

i ja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam bardzo serdecznie @ GET  mam do ciebie prośbę a mianowicie, możesz usunąć mapę surf_destination_atla_fg ponieważ jest na niej duży błąd (zakładam, że to błąd), a mianowicie jak spada się do jaila to osoba mająca mniej niż 50hp z automatu ginie i nie ukrywam ja i cały serwer narzeka na tą mapę. A na jej miejsce fajnie jak by została dodana mapa Surf Greatriver 2015.

 

Pozdrawiam,

Laczuś.

  • Ustrzel fraga! (+) 3
  • Serduszko fragowe (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Usunąłem mapę. Natomiast co do dodania, to zrobię to później.

 

Pozdrawiam

  • Ustrzel fraga! (+) 3
  • Serduszko fragowe (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję ❤️ 

  • Serduszko fragowe (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość została wygenerowana automatycznie.

 

Ten temat został oznaczony przez Moderatora jako spam i wyrzucony do -> archiwum.

[!] Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderatorzy forum rozpatrzą go ponownie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności