Skocz do zawartości
słodż bendżamodż

[KOSZ] Problem z początkiem mapy

Rekomendowane odpowiedzi

Od dłuższego czasu zauważam że po rozpoczęciu się nowej mapy np zaraz po wybraniu drużyny (dodam że nie zauważyłem zależności od mapy ale może mieć to związek z którąś z nich)

Wywala mnie na pulpit a na środku wyskakuje okno z napisem "cs go exe przestał działać" spytałem się reszty graczy na serwerze i odpowiedzieli że też mają ten problem. Czy da się to jakoś naprawić?

  • Ustrzel fraga! (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem. To jest błąd od CS:GO i pojawia się losowo. 

 

Pozdrawiam

  • Ekstra 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość została wygenerowana automatycznie.

 

Ten temat został oznaczony przez Moderatora jako spam i wyrzucony do -> archiwum.

[!] Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderatorzy forum rozpatrzą go ponownie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez Drum' N' Bass
      Witam,mam problem z zakupem vip,iż zawsze wysyłałem smsa  na 76480 i teraz też tak zrobiłem,ale nie zauważyłem że zmieniło się na 75480... I wysyłając na ten stary numer pobrało mi z konta oraz dostałem kod vip lecz on nie działa jak go wpisuje.Więc moje zapytanie co teraz ?
    • Przez czarek2209
      Czesc, od wczoraj nie mogę wejsc na serwer 4fun, w momencie gdy probuje pasek ladowania w ogole nie zaczyna sie ladowac i po chwili jest retry connection i na tym sie konczy. na serwer FFA wchodzę normalnie a serwer 4fun nie reaguje. pomocy
      pozdro
      Nick Jastrząb 
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności