Jump to content

Witaj na naszym Fragowym forum!

Przyszły Fragowiczu, zarejestruj się teraz na naszym forum, aby uzyskać na nim dostęp do wszystkich funkcji.
Po zarejestrowaniu lub zalogowaniu się będziesz mógł tworzyć tematy, zamieszczać odpowiedzi do istniejących wątków, konwersować z innymi użytkownikami forum, dodawać reputację użytkownikom, publikować lub aktualizować własne statusy, a także zarządzać w pełni swoim profilem i wiele, wiele więcej...

Zespół FGTeam

AWP wkracza do akcji...

Na dniach rusza nowy serwer CS:GO AWP No-Scope!

Nowy ranking w CS:GO!

Z przyjemnością informujemy naszych Fragowiczów,
iż udostępniliśmy Wam nową wersję rankingu na naszych serwerach CS:GO!

Graj na naszych serwerach i zdobądź koniecznie rangę Global Elite!

MTA:DayZ wraca w grudniu!

Wraca nasz legendarny serwer MTA:DayZ...

Śledź naszego FanPage, a dowiesz się jak przebiegają beta-testy!

GET

[CS:GO] Szybka rekrutacja na serwerze ONLY AWP

Recommended Posts

Szybka rekrutacja na serwerze ONLY AWP

Szybka rekrutacja jest przyspieszoną formą przyjęcia kandydata na stanowisko Admina danego serwera.

Decyzję o jej otwarciu lub zamknięciu podejmuje Opiekun serwera lub wyznaczony do tego Administrator serwerów.

Jeśli chciałbyś zgłosić swoją kandydaturę upewnij się, że Szybka Rekrutacja jest otwarta!

Jeśli tak, zapoznaj się z wymaganiami, a następnie napisz podanie zgodnie z poniższym wzorem.

Jeśli nie, napisz normalne podanie do oceny dla wszystkich.

Wynik rekrutacji jest ogłaszany za pomocą notatek, co za tym idzie w podaniach nie wolno komentować czegokolwiek!

Wymagania

• Kilka sensownych postów na forum.
  • STEAM oraz brak blokady VAC na nim.
  • Wiek powyżej 16 - ale liczy się przede wszystkim dojrzałość, dlatego można warunkowo przyjąć osoby mające mniejszy próg wiekowy.
  • Brak posiadania funkcji lub przywilejów ( np. admin serwera, moderator ) na innych sieciach serwerów.
  • Chęć do stałego poszerzania swojej wiedzy i podnoszenia własnych kwalifikacji.
  • Ukończenie mutacji lub głos na poważnym poziomie.
  • Posiadanie i używanie mikrofonu.
  • Humor!

Oczekiwania

• Aktywność w życiu forum, jak i serwera.
  • Rzetelne wypełniania obowiązków admina.
  • Zdobywania wiedzy w zakresie serwera i gry.
  • Znajomości regulaminów - szczególnie Regulaminu Admina.
  • Integracja z graczami i innymi adminami serwera.
  • Systematyczność.

Obowiązkowy wzór do wypełnienia...

Jestem graczem: porannym / dziennym / wieczornym / nocnym

Nick jakiego używasz
Staż gry na serwerze

Czy jesteś zaznajomiony z zasadami naszej sieci: TAK / NIE
Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: TAK [LINK DO TWOICH BANÓW W FRAGBANS] / NIE
Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: [ MINIMUM 3 ARGUMENTY ]

Oświadczam, że posiadam STEAM. Mój SID: [TWÓJ STEAM:ID]

Pozostałe informacje...

Pamiętaj, że im bardziej bogate, treściwe podanie tym lepiej dla Ciebie - podanie świadczy o Tobie!

Jakiekolwiek oszukiwanie lub podawanie błędnych informacji w podaniu jest surowo karane!
Podanie bez wzoru zostaje natychmiastowo odrzucone!

---

Copyright by Nesty dla Fragujemy.com - zakaz kopiowania.
Administrator zastrzega sobie prawo do edycji niniejszego tematu w każdym momencie oraz niepodważalnego prawa do wszystkiego zawartego w nim.

Posted (edited)

Wzór z szybkiej rekrutacji.

Jestem graczem:  nocnym

Nick jakiego używasz: Ar0
Staż gry na serwerze: Według GT prawie 50h https://www.gametracker.com/player/Ar0/193.33.176.61:27015/

Czy jesteś zaznajomiony z zasadami naszej sieci: TAK 
Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: NIE (przynajmniej nic mi o tym nie wiadomo)
Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: 1: jest deficyt adminów, 2: gram często w godzinach późno wieczornych lub nocnych jak nie ma innych adminów, 3: wiek

Oświadczam, że posiadam STEAM. Mój SID: STEAM_1:0:27448885

Imię: Arkadiusz
Aktualny wiek:  34
Staż gry w Counter-Strike: Global Offensive: 961 godz

Nick na serwerze: Ar0
Staż gry na serwerze: Według GT prawie 50h
Godziny w jakich grasz na serwerze: Późny wieczór, noc albo przedpołudnie
Link do wykresu aktywności na serwerze: [ https://www.gametracker.com/player/Ar0/193.33.176.61:27015/ ]

Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.comNIE  (przynajmniej nic mi o tym nie wiadomo)
Czy kiedykolwiek sprawowałeś funkcję adminaTAK [Tak, miałem swoją sieć z 1.6 i CS:GO i wcześniej od Admina do [email protected] na innych sieciach ] 
Czy posiadasz podstawową wiedzę w zakresie funkcji admina: TAK (komendy do odświeżenia w pamięci) , a to czego nie wiem mogę się nauczyć
Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: [1: jest deficyt adminów, 2: gram często w godzinach późno wieczornych lub nocnych jak nie ma innych adminów, 3: wiek ]

Oświadczam, że posiadam STEAM z grą Counter-Strike: Global Offensive ze statusem PRIME. Mój SID: [ STEAM_1:0:27448885 ]

Mam na imię Arek, jestem z Koszalina, za 5 dni kończę 34 lata. Jestem kierowcą ciężarówki na Skandynawii i głównie gram w ciężarówce, tak ... w ciężarówce. Większość stałych bywalców mnie kojarzy. A nawet trochę zbanowanych, starych adminów. Ogólnie nie składałbym podania ale z racji początku wakacji wchodzi dużo pokemonów, którzy nadużywają mikro, a na zwracanie uwagi, to już całkowicie patologiczne zachowanie mają. Do tego jeden taki z nickiem na W. męczy ucho bym składał podanie. 

Z racji tego iż mam zawód jaki mam, częste wyjazdy, granice, promy... bywa czas, że nie gram po kilka dni, ale raczej regularnie bywam na serwerze.

Miłego wieczoru, pozdrawiam.

@Edit: Nie wiem co się stało, tworzyłem nowy temat, a pokazał się post w tym temacie. Przeniesiony, bo tak miało być czy coś źle zrobiłem?! Jeśli źle, to wybaczcie i proszę o poprawę tego.

Edited by Ar0 (see edit history)
  • Shoot frag! (+) 3

Jestem graczem: dziennym / wieczornym / nocnym

Nick jakiego używasz: Anana$
Staż gry na serwerze: Trudno określić, około dwa miesiące

Czy jesteś zaznajomiony z zasadami naszej sieci: TAK 
Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com:  NIE
Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: 

- Doświadczenie na takim samym stanowisku.

Na serwerze ONLY MIRAGE pełnię funkcję administratora od mniej więcej trzech miesięcy. Przez ten czas, uważam, nauczyłem się jak pełnić funkcję w sposób co najmniej dobry.  Mam około 2000 godzin w             CS:GO co przekłada się na umiejętność ocenienia 'czystości' gracza i ewentualnej jego oceny pod względem gry.

-  Liczebność obecnej administracji jest niska.

Pomimo młodego wieku uważam siebie za osobę odpowiedzialną, posiadającą własne zdanie i nie bojącą się konfrontacji z innym graczem.

Oświadczam, że posiadam STEAM. Mój SID: STEAM_1:0:42058177

Edit. Na koncie zarejestrowana jest jedna blokada VAC. Powodem jest dodanie achievment'ow w COD:MW2.

Rekrutacja na admina ONLY AWP OFF

W dniu 10.07.2019 rekrutacja na admina Only Awp zostaje zamknięta.

Każde podanie zostanie natychmiastowo odrzucone.

Pozdrawiam WasterPl

• Shoot frag! (+) 1

Rekrutacja na admina ONLY AWP ON

W dniu 07.11.2019 rekrutacja na admina Only Awp zostaje otwarta.

Zapraszam do składania podań!

• Shoot frag! (+) 2

Witam, mam na imię Michał 

Głównie na serwerze jestem dostępny  od godziny 17 aż do godzin nocnych (zależy od dnia)

Nick: LenDzioch_YT

Staż gry na serwerze: Trudno określić, około 3 / 3,5 miesiące

Czy jesteś zaznajomiony z zasadami naszej sieci: TAK 
Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com:  NIE

Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: 

- gram często  o różnych godzinach, czasami  jestem na serwerze co 30min. przez co widzę często osoby, które zasługują na bana/muta, a w danym momencie nie ma żadnego admina

- jak wiemy każdy może się zdenerwować, lecz jestem kulturalnym człowiekiem, który potrafi zapanować nad sobą tak i nad innymi graczami. Do tej pory jedynie to zwracam uwagę słowną innym graczom.

- jestem miłą, zabawną osobą. A przede wszystkim osobą z dystansem do siebie. Potrafię rozmawiać z ludźmi, nauczył mnie tego mój kanał na YT, który prowadzę od ładnych paru lat.

- dodatkowo wszystkiego idzie się nauczyć tak jak np komend itp.  z tym problemów nie będzie :)

- mimo młodego wieku uważam, że jestem osobą odpowiedzialną, posiadającą własne zdanie i nie bojącą się konfrontacji z innym graczem.

- przez moją aktywność na serwerze jestem rozpoznawalny i lubiany co pokazuje jak potrafię dogadać się z innymi graczami

Oświadczam, że posiadam STEAM z grą Counter-Strike: Global Offensive ze statusem PRIME. Mój SID: STEAM_0:1:459941598STEAM_0:1:459941598

Mam na imię Michał ( Lendzioch), jestem ze Skwierzyny (woj. Lubuskie). Mam ukończone 17 lat, uczęszczam do liceum i jestem zwykłym nastolatkiem z różnymi pasjami takimi jak: nagrywanie filmów, montaż, gry, jazda quadem, wszelakie sporty. Człowiek do tańca i do różańca. Jestem zabawny, mam duży dystans, lecz kiedy trzeba to potrafię być poważny.  Już po miesiącu grania na tym serwerze zastanawiałem się czy nie napisać podania, lecz minęło trochę czasu i zrezygnowałem. Ale dzięki jednej osobie, która coś znaczy na serwerze  postanowiłem wrócić na forum i spróbować, bo podobno nadaję się. No cóż wszystko wyjdzie w praniu :P pozdrawiam serdecznie i obiecuję, że jeśli coś będę musiał poprawić to się w tym poprawię.

• Shoot frag! (+) 2

Jestem Jakub, gram na serwerze  gdzieś od 3 miesięcy.

Głownie jestem dostępny w godzinach dziennych i wieczornych.

Mój nick $Gracz_Kojot$

Znam zasady sieci Fragujemy

Nie byłem nigdy karany na sieci serwerów

Moje argumenty to :

- zwracam często uwagę innym osobą żeby przestrzegali regulamin 

- informuje często adminów jak jest osoba z podejrzeniem niedostępnych na serwerze rzeczy typu wallhack

- często bywam na serwerze gdy nie ma żadnego admina i osoby nie przestrzegają regulaminu

- dużo przebywam na serwerze i jestem rozpoznawany na sewrerze 

- dogaduje się z osobami z serwera i także z adminami 

Chciałbym zostać jednym z Administratorów serwer ponieważ jest ich mała liczba. To jest mój profil Steam https://steamcommunity.com/profiles/76561198201008617/

• Shoot frag! (+) 2