Skocz do zawartości
GET

[KOSZ] [CS:GO] Szybka rekrutacja na serwerze ONLY MIRAGE

Rekomendowane odpowiedzi

Szybka rekrutacja na serwerze ONLY MIRAGE

 

Szybka rekrutacja jest przyspieszoną formą przyjęcia kandydata na stanowisko Admina danego serwera.

Decyzję o jej otwarciu lub zamknięciu podejmuje Opiekun serwera lub wyznaczony do tego Administrator serwerów.
 

Jeśli chciałbyś zgłosić swoją kandydaturę upewnij się, że Szybka Rekrutacja jest otwarta!

Jeśli tak, zapoznaj się z wymaganiami, a następnie napisz podanie zgodnie z poniższym wzorem.

Jeśli nie, napisz normalne podanie do oceny dla wszystkich.

 

Wynik rekrutacji jest ogłaszany za pomocą notatek, co za tym idzie w podaniach nie wolno komentować czegokolwiek!

 


 

Wymagania

  • Kilka sensownych postów na forum.
  • Aktywność na serwerze (min. 3 tygodnie)
  • STEAM oraz brak blokady VAC na nim.
  • Wiek powyżej 16 - ale liczy się przede wszystkim dojrzałość, dlatego można warunkowo przyjąć osoby mające mniejszy próg wiekowy.
  • Brak posiadania funkcji lub przywilejów ( np. admin serwera, moderator ) na innych sieciach serwerów.
  • Chęć do stałego poszerzania swojej wiedzy i podnoszenia własnych kwalifikacji.
  • Ukończenie mutacji lub głos na poważnym poziomie.
  • Posiadanie i używanie mikrofonu.
  • Humor!

Oczekiwania

  • Aktywność w życiu forum, jak i serwera.
  • Rzetelne wypełniania obowiązków admina.
  • Zdobywania wiedzy w zakresie serwera i gry.
  • Znajomości regulaminów - szczególnie Regulaminu Admina.
  • Integracja z graczami i innymi adminami serwera.
  • Systematyczność.

 

Obowiązkowy wzór do wypełnienia...

 

Jestem graczem: porannym / dziennym / wieczornym / nocnym


Nick jakiego używasz
Wiek: 20
Staż gry na serwerze

Czy jesteś zaznajomiony z zasadami naszej sieci: TAK / NIE
Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: TAK [LINK DO TWOICH BANÓW W FRAGBANS] / NIE
Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: [ MINIMUM 3 ARGUMENTY ]

Oświadczam, że posiadam STEAM. Mój SID: [TWÓJ STEAM:ID]

 

Załączam link do aktywności na serwerze: [Link do GT] 

 


 

Pozostałe informacje...

 

Pamiętaj, że im bardziej bogate, treściwe podanie tym lepiej dla Ciebie - podanie świadczy o Tobie!

Jakiekolwiek oszukiwanie lub podawanie błędnych informacji w podaniu jest surowo karane!
Podanie bez wzoru zostaje natychmiastowo odrzucone!

 

---


Copyright by Nesty dla Fragujemy.com - zakaz kopiowania.
Administrator zastrzega sobie prawo do edycji niniejszego tematu w każdym momencie oraz niepodważalnego prawa do wszystkiego zawartego w nim.

  • Serduszko fragowe (+) 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem graczem: porannym / dziennym / wieczornym / nocnym 

Dniem i wieczorem w wekendy nocą.


Nick jakiego używasz: Seba3k (22) 
Wiek: 16
Staż gry na serwerze:około 2-3 miesiące (ale średnio dziennie po 3h)

Czy jesteś zaznajomiony z zasadami naszej sieci: TAK 
Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com:  NIE
Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem:
1.Jestem często na serwerze i wiele osób mnie zna.
2.Jestem młody lecz szybko się uczę i jestem pewny że będę dobry administratorem serwera.
3.Staram się pomagać innym na serwerze oraz znam kilka osób pełniących funkcję admina i zgłaszam się do nich w sprawie osób psujących grę oraz zakłócających spokój. 

Oświadczam, że posiadam STEAM. Mój SID: STEAM_1:0:152171769

Edytowane przez Seba3k
  • Ustrzel fraga! (+) 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Jestem graczem: porannym / dziennym / wieczornym / nocnym : Wieczorno-Nocnym


*Nick jakiego używasz: MatseyW
*Wiek: Mam niestety już 30 lat, a w zasadzie prawie 31 ;(.
*Staż gry na serwerze: około 3 miesięcy.

*Czy jesteś zaznajomiony z zasadami naszej sieci: TAK / NIE: TAK.
*Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: TAK [LINK DO TWOICH BANÓW W FRAGBANS] / NIE : Nigdy nie dostałem bana, albo mi o tym nie wiadomo :].
*Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: [ MINIMUM 3 ARGUMENTY ]:

- Posiadam już dośc długi staż w counter-strike, gram w tą gre bodajże od wersji 1.3 gdzie to się jeszcze na "kafejkach" grało bo komputerów w domu sie nie miało :P,

 

- Jestem dośc systematyczny gram codziennie po pracy czyli po godzinie 20:00, gram różnie do 24:00 lub do końca, dopóki są gracze na serwerze, zdarza się również, że kończę przed 24:00, jeśli miałem naprawdę pracowity dzień i jestem zmęczony, ale raczej zdarza mi się to rzadko,

 

- Jestem komunikatywny jak przystało na etykę counter-strike, więc parę osób na serwerze pewnie mnie zna  :),

 

- Mam dość sporę doświadczenie, kiedyś coś tam nawet działałem na Source modzie :)

 

 

*Oświadczam, że posiadam STEAM. Mój SID: STEAM_1:1:151617811

 

 

Miłego czytania,

Pozdrawiam ;-)
 

Edytowane przez MatseyW
  • Ustrzel fraga! (+) 4
  • Serduszko fragowe (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem graczem:  wieczornym / nocnym


Nick jakiego używasz: styyyx


Wiek: 14


Staż gry na serwerze:  2 dni.

 

Czy jesteś zaznajomiony z zasadami naszej sieci: TAK


Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com:  NIE


Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: [ MINIMUM 3 ARGUMENTY ]  Jestem osobą ogarniętą, która umie poprawnie pisać i mówić. Mam niemały staż w randze admina na innych serwerach i umiem zapanować nad dzikimi graczami tak, aby na serwerze atmosfera zawsze była dla wszystkich zabawna a przede wszystkim miła. Lubię pomagać graczom więc zawsze będą mogli zgłaszać się do mnie jeśli znajdzie się cziter bądź znajdą jakieś błędy. Również umiem zachować zimną krew czyli jestem spokojny w każdej sytuacji.

 

Oświadczam, że posiadam STEAM. Mój SID: STEAM_0:0:98497556

 

(Wiem że mój staż nie zachwyca ale wszystko da się nadrobić)

Edytowane przez styyyx
  • Karambit w plecy (-) 1
  • Śmiech 1
  • Smutek 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem graczem: w zaleznosci od dnia, gram o różnych porach dnia


Nick jakiego używasz: Que1916
Wiek: 18 
Staż gry na serwerze: ok 6 miesięcy 

Czy jesteś zaznajomiony z zasadami naszej sieci: TAK 
Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: posiadałem 2 bany jeden na 4 h a drugi na 30 minut 
Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: Jestem często dostępny, nie toleruje haxów , i jestem kreatywny 

Oświadczam, że posiadam STEAM. Mój SID:  STEAM_1:1:173228960 01:14 41 0 active 196608

  • Serduszko fragowe (+) 1
  • Karambit w plecy (-) 1
  • Śmiech 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem graczem: porannym / dziennym / wieczornym / nocnym


Nick jakiego używasz: Sebox
Wiek: 20
Staż gry na serwerze: Ciężko mi stwierdzić,około dwóch tygodni.

Czy jesteś zaznajomiony z zasadami naszej sieci: TAK / NIE
Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: TAK [LINK DO TWOICH BANÓW W FRAGBANS] / NIE
Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: [ MINIMUM 3 ARGUMENTY ]

- Doświadczenie które nabyłem podczas półtora rocznej kariery począwszy od administratora kończąc na współwłaścicielu serwera na jednej z serwerowni CS:GO

 

- Wolny czas który jestem w stanie przekuć na spędzone godziny na serwerze.

 

- Z charakteru jestem skłonny do pomocy,otwarty na potrzeby innych ludzi. Umiem wysłuchać,doradzić a czasem jeśli moje możliwości na to pozwalają doraźnie bądź w pełni pomóc zniwelować dany problem.

 

- Jestem człowiekiem który - jak mówiła moja babcia - ma tysiąc wiatrów w tyłku. Chodząca burza mózgów która byłaby w stanie "wykminić" coś pozytywnego na rzecz rozwoju serwera bądź sieci.

Oświadczam, że posiadam STEAM. Mój SID: STEAM_0:1:106306397

  • Zmieszanie 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem graczem: porannym / dziennym / wieczornym / nocnym : Zależy to też od dnia weekendy to prawie cały dzień a w tygodniu to raczej wieczornym.


Nick jakiego używasz:  Dawid 
Wiek: 17 w tym roku
Staż gry na serwerze: Jakoś z tydzień już będzie

Czy jesteś zaznajomiony z zasadami naszej sieci: TAK 
Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com:  NIE
Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: 

* Myślę że jako iż teraz cs go jest darmowy to potrzeba jest większej ilości adminów

* Myślę ze jestem osobą dość kreatywną 

* Mam dość duże doświadczenie w grze 

* Staram się aby wszystko co robię było robione z dokładnością

Oświadczam, że posiadam STEAM. Mój SID:  STEAM_0:0:203205283

  • Ustrzel fraga! (+) 1
  • Karambit w plecy (-) 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nick jakiego używasz: Jasiek
Wiek: 18
Staż gry CS:GO: 4 lata
Staż gry na serwerze: od 3 miesięcy
Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: NIE
Czy kiedykolwiek sprawowałeś tę funkcję: NIE
Podstawowa wiedza w zakresie funkcji admina: TAK
Godziny w jakich grasz: popołudnie i wieczorami

Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: 

-Nie toleruje cheaterów

-Duże doświadczenie w grze

-Chciałbym pomóc w rozwoju servera

-Jestem komunikatywny

-Jestem aktywny często i chętnie wchodzę na serwer

 

Oświadczam, że posiadam STEAM. Mój SID: STEAM_1:1:110731984

Edytowane przez .jasiek
  • Serduszko fragowe (+) 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem graczem: dziennym, wieczornym bądź nocnym. Wszystko zależy od mojego grafiku i tego jaką zmianę mam :)


Nick jakiego używasz: Sebox
Wiek: 20
Staż gry na serwerze: Około miesiąca

Czy jesteś zaznajomiony z zasadami naszej sieci: TAK 
Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com:  NIE
Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: [ MINIMUM 3 ARGUMENTY ]

- Przez półtora roku zdobywałem doświadczenie poczynając od administratora przez opiekuna kończąc na współwłaścicielu jednego z serwerów typu "only mirage" jednej z sieci serwerów.

- Z racji pracy jaką mam w tygodniu mam sporą część dnia (najczęściej jest to popołudnie od godziny 15)  wolną. W weekendy jest gorzej ale też staram się nie zaniedbywać swojej aktywności na sewerze w te dni :) .

- Niezależnie od sytuacji,podchodzę do sprawy z chłodnym umysłem i zimną krwią. Żeby mieć pewność swoich czynów mając z tyłu głowy świadomość konsekwencji analizuję sprawę na spokojnie,bez pośpiechu.

- Jestem człowiekiem który - jak mówiła moja babcia - ma tysiąc wiatrów w tyłku. Chodząca burza mózgów która byłaby w stanie "wykminić" coś pozytywnego na rzecz rozwoju serwera bądź sieci

- Poczucie humoru i dystans do siebie i otaczającego mnie świata- moje główne cechy charakteru. Bardzo trudno mnie zdenerować czy sprowokować. Humor specyficzny gdyż głównie żartuję z siebie i w ten sposób w większości przypadków rozluźniam napiętą atmosferę wśród graczy. 

- Nigdy w życiu nie odmówiłem drugiemu człowiekowi pomocy i nie zamierzam tego zmieniać. Zadaniem admina jest pomagać,reagować,doradzać w razie wątpliwości co jak i gdzie zrobić gdyby ktoś chciał na przykład złożyć skargę.
Oświadczam, że posiadam STEAM. Mój SID: STEAM_0:1:106306397

  • Ustrzel fraga! (+) 1
  • Ekstra 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem graczem: porannym / dziennym / wieczornym / nocnym

O każdej Porze Mogę Grać więc Nie ma z tym problemu 
Nick jakiego używasz: Bialy
Wiek: 15
Staż gry na serwerze: Dopiero 2 dni ale teraz gram cały czas 

Czy jesteś zaznajomiony z zasadami naszej sieci: TAK
Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: NIE
Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem:

 1. Wstęp
Chciałbym zostać administratorem tego serwera ponieważ chcę pomagać społeczności serwera oraz zależy mi na rozwoju serwera jak i całej serwerowni. Lubię pomagać innym użytkownikom (w miarę moich możliwości). 

2.Reasumując
Bardzo zależy mi na rozwoju serwera jak i serwerowni. Chcę się przyczynić do rozwoju serwera jak i forum. Zależy mi na zachowaniu kultury, porządku oraz na przestrzeganiu regulaminu. Zależy mi również na tym aby na serwerze panowała jak najlepszą atmosfera.

3.Ponieważ byłem Też adminem Serwera innej Sieci i ogarniam 
Oświadczam, że posiadam STEAM. Mój SID: STEAM_0:0:227555529

  • Karambit w plecy (-) 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem graczem: dziennym i wieczornym 


Nick jakiego używasz: KaTSu || NXS
Wiek: 23
Staż gry na serwerze: ok. 200h https://www.gametracker.com/player/KaTSu || NXS/193.33.176.21:27015/

Czy jesteś zaznajomiony z zasadami naszej sieci: TAK
Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: TAK  http://sbans.fragujemy.com/index.php?p=banlist&searchText=KaTSu+||+NXS
Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: 

1. Często gram w godzinach kiedy nie ma adminów ( praca, szkoła) i to jest jedyny serwer społecznościowy na którym grałem i gram.

2. Jeżeli chodzi o cheaterów to miedzy innym dlatego założyłem konto na forum (2 już złapanych :P ) mam nosa do ludzi oszukujących prawie jak Pan Boyka tylko, że zanim kogoś oskarżę poświęcam swój wolny czas na sprawdzanie demek aby mieć pewność i nie robić problemów innym przy czytaniu skarg itp.

3. Staż jako admin hmm kiedyś miałem admina (inne konto) na 4Fun teraz to chyba serwer pukawka jak dobrze pamiętam, zrezygnowałem ponieważ przenosiłem się w inne miejsce za pracą :P 

4. Wchodząc na serwer zawsze staram się aby rozgrywka była przyjemna czyli nie wyzywam ludzi na lewo i prawo fakt jak widać wyżej dostałem bana za wyzywanie ponieważ Pan Miodek nie przepada za mną i się chłopak zapomniał, też jestem człowiekiem i mam swoje granice ale od momentu kiedy zacząłem myśleć o Adminie staram się rozwiązywać problemy pokojowo i nawet jak ktoś mnie wyzywa po prostu go ignoruje. Myślę, że wiele osób i adminów z only mirage mnie zna, mam swoje wady ale bardzo chętnie pomogę utrzymać miłą i przyjazną atmosferę na serwerze ponieważ chyba o to chodzi aby fajnie się grało z innymi ludźmi :) 
5. Jeżeli chodzi o komunikacje z graczami to myślę, że jest na dobrym poziomie. Bardzo często staram się pomóc z komendami typu wyłączyć muzyke czy skiny czy reset statystyk. Używam w większości voice chat ponieważ od urodzenia nie otworzyłem słownika a na polskim spałem więc moja ortografia i budowanie zdań pozostawia wiele do życzenia :P może dlatego lubię sobie pogadać z ludźmi co powoduje, że mam z nimi dobry kontakt. W końcu Admin nie musi być zawsze katem :)

5. Na pewno będę się starał dawać ludziom 2 szanse jeżeli chodzi np o rozmowy osób tzn (piski) że jednak może dawać info jak to zignoruje to mute. tak samo się bedzie dotyczyć sprawa obrażania graczy. 

To wszystko co akurat mam w głowie :) nawet jak się nie uda to i tak nie przestanę wysyłać demek z cheaterami i kiedyś spróbuje ponownie :D życzę miłego dnia. 
Oświadczam, że posiadam STEAM. Mój SID: STEAM_1:0:436218626

  • Ustrzel fraga! (+) 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem graczem:  dziennym / wieczornym / nocnym


Nick jakiego używasz: Bialy
Wiek: 15
Staż gry na serwerze: 2 miesiące 

Czy jesteś zaznajomiony z zasadami naszej sieci: TAK
Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: NIE
Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: [ MINIMUM 3 ARGUMENTY ]

- Bardzo mi zależy na serwerze jak i na graczach, którzy tam grają
- Chcę przyczynić się do rozwoju serwera

- Uważam, iż zawsze się przyda kolejna osoba do pomocy
- Staram się utrzymywać wysoki poziom kultury osobistej, lecz jestem tylko człowiekiem


Oświadczam, że posiadam STEAM. Mój SID: STEAM_0:0:227555529

  • Karambit w plecy (-) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem graczem:  wieczornym / nocnym


Nick jakiego używasz:  VetraX
Wiek: 17
Staż gry na serwerze: Rok

Czy jesteś zaznajomiony z zasadami naszej sieci: TAK 
Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: NIE
Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: 

1. Myślę, że mogę zostać adminem, ponieważ jestem zapalonym graczem CS:GO i często bywam na community serwerach, mogę poświęcić swój czas na uprzyjemnienie rozgrywki innym poprzez kontrolę nieuczciwych graczy.

2. Staram się być wyrozumiałą osobą, (byłem kiedyś adminem) sprawiedliwie osądzać winnych, tak wiem zabrzmiało to komicznie :P 

3. Lubię pożartować, oczywiście w miarę ludzkiej godności, chętnie wchodzę w różnego rodzaju konwersację.

4. Nie daje się sprowokować, bo ktoś wyzwał mi mamę od ku.ew, po prostu mutuje delikwenta. Przez Internet każdy może, prawda ? 

5. Jestem w miarę rozpoznawalny na serwerach Fragujemy, więc subiektywnie oceniam , że nie jestem pierwszym lepszym kandydatem :) 

Oświadczam, że posiadam STEAM. Mój SID: STEAM_0:0:105278913

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem graczem: wieczornym 


Nick jakiego używasz: ave^^
Wiek: 18
Staż gry na serwerze: 3 miesiące

Czy jesteś zaznajomiony z zasadami naszej sieci: TAK
Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: NIE
Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: [ MINIMUM 3 ARGUMENTY ]
- Staram się dość często grać na serwerze

- Byłem kiedyś administratorem

- Duże doświadczenie w CS:GO

- Nie znoszę cheaterów
Oświadczam, że posiadam STEAM. Mój SID: STEAM_0:1:114624786

  • Ustrzel fraga! (+) 1
  • Serduszko fragowe (+) 1
  • Śmiech 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem graczem:  dziennym, wieczornym, nocnym (w zależności od godziny pracy)


Nick jakiego używasz: 乡 Sznurke
Wiek: 25
Staż gry na serwerze: około 1 roku

Czy jesteś zaznajomiony z zasadami naszej sieci: TAK
Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: NIE
Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: [ MINIMUM 3 ARGUMENTY ]

1. Posiadałem wcześniej propozycje do zostania adminem na tym serwerze jednak czas mi uniemożliwił podjęcia decyzji, znam środowisko adminów nie raz spędzaliśmy czas poza serwerem w postaci rozgrywania mmów, faceitów czy mixów 5 vs 5.

2. Dzięki posiadaniu administratorów wśród znajomych mogłem szybko zgłosić obecność cheatera aby rozgrywka znów była przyjemna. ;)

3. Co to samych umiejętności wykrywania oszustów mam bardzo duże doświadczenie (częste overwatche) jednak nie uważam się za nieomylnego dlatego długo weryfikuję zanim kogoś osądzę o "wspomagacze".

4. Uważam się za miłego i spokojnego gracza. Środowisko fragujemy zna mnie z dobrej strony w sumie to dzięki nim składam podanie do administracji.  Zostaje mi podziękować za zaufanie. :)
5. Co człowiek to charakter-często podczas kłótni czy wymiany zdań staram się uspokoić obie strony aby skupili się na przyjemności z gry zamiast niepotrzebnej dyskusji ❤️ 
Oświadczam, że posiadam STEAM. Mój SID: STEAM_0:0:137613766

  • Serduszko fragowe (+) 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem graczem: wieczornym, nocnym


Nick jakiego używasz: Fakerz ツ
Wiek: 18
Staż gry na serwerze: Coś ponad roku z lekką przerwą.

Czy jesteś zaznajomiony z zasadami naszej sieci: Tak.
Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: Nie.
Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: 
- Mam doświadczenie w administracji z innych serwerowni.
- Posiadam dość duży staż w grze - około 4k godzin.
- Dosyć często przebywam na serwerze.
- Potrafię rozpoznać czy ktoś oszukuje czy gra po prostu dobrze - staram się obejrzeć demko podejrzanego, zweryfikować i dopiero osądzić.
Oświadczam, że posiadam STEAM. Mój SID: STEAM_0:0:438938292

Edytowane przez Fakerz
  • Ustrzel fraga! (+) 1
  • Serduszko fragowe (+) 3
  • Ekstra 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem graczem:  dziennym / wieczornym / nocnym


Nick jakiego używasz: MovingTarget
Wiek: 17
Staż gry na serwerze: około 10 miesięcy

Czy jesteś zaznajomiony z zasadami naszej sieci: TAK 
Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: NIE
Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: [ MINIMUM 3 ARGUMENTY ]

-Jestem aktywny i gram codziennie na serwerze.

-Nie toleruję cziterów i wiem jak rozpoznać dobrego gracza od cheatera.

-Mam 2,5 tys. Godzin w grze i dobre doświadczenie. 

-Jestem miły i nie toksycznym graczem, więc wielu ludzi mnie lubi :D 

Oświadczam, że posiadam STEAM. Mój SID: STEAM_0:0:79346621

  • Ustrzel fraga! (+) 2
  • Serduszko fragowe (+) 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem graczem: porannym / dziennym / wieczornym / nocnym


Nick jakiego używasz: F3ZYLIVE
Wiek: 18
Staż gry na serwerze: 2 miesiące zaraz

Czy jesteś zaznajomiony z zasadami naszej sieci: TAK 
Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com:  NIE
Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: 

-Spędzam dużo czasu na serwerze

-Posiadam doświadczenie na pozycji admina

-Jestem osobą komunikatywną

-Posiadam status Prime 

 

Oświadczam, że posiadam STEAM. Mój SID: STEAM_0:1:498932431

  • Śmiech 1
  • Zmieszanie 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nick jakiego używasz: Never Back Down. Dawniej znany jako Milioner Z Ulicy
Wiek: 23.
Staż gry na serwerze: Grę na naszym pięknym serwerze zacząłem od sierpnia pod nickiem Milioner Z Ulicy, a teraz mam Never Back Down, przyznaję się bez bicia że teraz mam słaby GT, ponieważ miałem problemy osobiste i tak wyszło. Według mnie godziny są do nadrobienia i na spokojnie GT poprawię. Co mogę powiedzieć o doświadczeniu swoim: Posiadłem wiele razy admina na serwerach  składam podanie ponieważ, poszukujecie adminów, więc chciałbym zgłosić swoją kandydaturę, Panel Admina SM jest podobny do panelu admina z cs 1.6 więc dla mnie to nie problemu na wielu sieciach byłem adminem i ogarniałem admina, sądzę że jestem doświadczonym graczem mam na mienie 4600 godzin i wiem jak ktoś używa WH, Aima i SPinbota.

Czy jesteś zaznajomiony z zasadami naszej sieci: Oczywiście.
Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: Nie byłem karany.

Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: 

-posiadam podstawową wiedzę w zakresie funkcji admina.

-jestem bardzo komunikatywnym graczem.

-posiadam konto prime.

-nie toleruję haxów.

 

Pozdrawiam Never.

 

  • Serduszko fragowe (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem graczem: wieczornym / nocnym


Nick jakiego używasz: nono
Wiek: 20
Staż gry na serwerze: około tygodnia

Czy jesteś zaznajomiony z zasadami naszej sieci: TAK
Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com:  NIE
Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: 

Witam, niestety nie posiadam postów na forum z tego względu że chce zostać administratorem serwera a nie forum.

Na steam nie posiadam blokady VAC . Wymagania co do wieku spełniam, ukończyłem 20 wiosen.

Nie posiadam żadnych przywilejów na serwerach. Mikrofon posiadam, często rozmawiam na voicechat. 

Dlaczego chce zostać administratorem? 

Prosta odpowiedź, kiedy gram na serwerze a zwykle jest to w godzinach 16:00-01:00 widzę dużo osób ze wspomagaczami co niestety sprawia ból ludziom także mi.

Ogólnie posiadam range Global Elite oraz w przeszłości 10 lvl faceit aktualnie to 7-9 w zależności od dnia. Przegrałem w tę grę około 5000h, boostowałem różne konta dlatego też wiem kiedy ktos używa wspomagaczy i umiem odróżnić dobrego gracza od odpała. 

Dziękuję za wysłuchanie moich wypociń, mam nadzieję że się uda bo cheaterzy sa naprawdę irytujący.



Oświadczam, że posiadam STEAM. Mój SID: STEAM_0:0:141300119

 

edit: uzupełnione głównie od 16:00 do 2:00

Edytowane przez nono0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nick jakiego używasz:  ProWojKox123.pl
Wiek: 21
Staż gry na serwerze: 1miesiac +

Czy jesteś zaznajomiony z zasadami naszej sieci: TAK 
Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com:  NIE
Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem:

 

staz jako admin na wielu serwerach 1.6.
testowalem odpaly dla wielu osob w 1.6, spedzilem duzo czasu na hiding looking (ogladanie odpalonych na specie w ramach projektu) 
jestem rzetelny i nie mam litosci dla odpalonych osob. Jesli jest u@ ide odrazu, a nie gram sobie jeszcze z 10 rund.
nie mam dowod na to co pisze ale szybko sie przekonacie do mnie jesli go dostane :)
Mam staz w cs ponad 4k godzin, 1.6 okolo 6k. Doswiadczenie odpowiednie do stazu.
Nie ma praktycznie zadnego admina online na only mirage wiec zglaszam sie i oferuje dobrze wykonywana robote :)



Oświadczam, że posiadam STEAM. Mój SID: STEAM_1:0:154354228

Edytowane przez shagur
  • Ustrzel fraga! (+) 1
  • Karambit w plecy (-) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem graczem: Dziennym


Nick jakiego używasz: Escanor
Wiek: 20
Staż gry na serwerze Mały 

Czy jesteś zaznajomiony z zasadami naszej sieci: TAK 
Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: Nie
Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: 

Jestem byłym członkiem UB:Team i rozpoznam cheatera od normalnego gracza 

Staż ogólny w cs:go mam 4 lata i ponad 2500 h na koncie 

I myślę że pomogę wyłapać cheaterów i nie zawracać tyłka osobie o nicku Jasiek

Rozumiem że mam mały staż lecz w ciągu jednego dnia wyłapałem poprzez zgłoszenia 4 cheaterów + 1 dzisiaj którego zgłosiłem na serwerze członkowi od rozpatrywania demek cs:go

STEAM_0:1:150486127 

https://www.gametracker.com/player/Escanor/145.239.23.149:27015/

Jeśli,ktoś chce się dowiedzieć czegoś więcej odnośnie konta to zapraszam.

Edytowane przez Escanor
  • Karambit w plecy (-) 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



Nick jakiego używasz: ♫₯₰๛ℓ♫ divaD
Wiek: 37
Staż gry CS:GO: od początku, z różnymi przerwami,rodzina itp...
Staż gry na serwerze: 4 dni ? Edit :pomyłka 3 dni
Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com:  NIE
Czy kiedykolwiek sprawowałeś tę funkcję: TAK 
Podstawowa wiedza w zakresie funkcji admina: TAK (zaawansowana)
Godziny w jakich grasz: Różnie,pracuje od rana do 14,ale mam też inne obowiązki....  
Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem:chciałem być zwykłym graczem,ale irytują mnie osoby afk i dzieciaki które nie przeszły mutacji a gadają o dupie(przepraszam za słownictwo) Marynie. Są takie dzieciaki gdzie dadzą info i jest ok.... ale są gdzie głoś jest naprawdę irytujący a oni jeszcze wchodzą w rożne konwersacje lub wyzywają. Miałem Opiekuna na serwerze .... AWP ONLY top5 swego czasu , Opiekun Mirage-Cache only.  Jedyny problem jaki był... to tak jak każdy admin i opiekun ma... Bany,odwołania i rozstrzygnięcia....  Ale to rola opiekuna.... Admin musi zadbać nad kulturą,której brakuje jak admina nie ma, i czystością gry, oraz zgłaszać błędy.... ok. Jak Opiekun lub ktoś będzie chciał bym powiedział na jakich serwisach(stronach byłem Opiekunem i junior adminem to proszę o PW) reklam nie będę robił. 

 Mój SID: STEAM_1:0:67468498

 

Link do aktywności na serwerze: [www.gametracker.com]: https://www.gametracker.com/player/♫₯₰๛ℓ♫ divaD/193.33.176.21:27015/

Edytowane przez divaD
  • Ustrzel fraga! (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość została wygenerowana automatycznie.

 

Ten temat został oznaczony przez Moderatora jako spam i wyrzucony do -> archiwum.

[!] Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderatorzy forum rozpatrzą go ponownie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez [BOT] Fraguś
      Lista obecnej administracji serwera ONLY DD2 #02
       

       
       
      @ Hopsialala

       
      @ Roxie Carbon

       
      @ CRZ

       
      @ j4s-

       

       
      @ De0

       
       

       
      @ Lunatyk^^

       
      @ zBaKaNy RafaBiceps

       
      @ Bodzio

       
      @ Chlebek^^

       
      @ WheaRe.

       
       
      @ Rabbit97

       
      @ Kaymansky420!

       
      @ PornSteen

       
      @ don.

       
      @ Smażony Ogórek

    • Przez [BOT] Fraguś
      Lista obecnej administracji serwera ONLY DD2 #01
       

       
       
      @ Hopsialala

       
      @ Roxie Carbon

       
      @ CRZ

       
      @ j4s-

       

       
       
       

       
       

       
      @ [e-SporTEAM] hOpeXs

       
      @ Svoopek

       
      @ ABS

       
      @ Gruszi

       
      @ нaтe.

       
      @ BlantareSaluto

       
      @ Wojtasss

       
      @ DecybeL

       
      @ 4M4TOR


      @ Delfinek

       
    • Przez PoLaR
      W tym temacie będą zamieszczane konkursy lub giveaway'e, które odbywają się na DC

      Zapraszamy, Fragowicze! Konkurs Bumbowiczów już wystartował!

      Czy marzysz o wygraniu wyjątkowego VIP'a na 45 dni na swoim ulubionym serwerze CS 1.6 lub CS:GO? A może chcesz zdobyć unikatową rangę na Discordzie na okres 2 miesięcy? Ten konkurs jest dla Ciebie!

      Twoje zadanie jest proste: zbumbuj serwer jak najwięcej razy na kanale ⁠👍┊ʙᴜᴍᴘʏ! Im więcej bumbów, tym większe szanse na zdobycie fantastycznych nagród!

      Konkurs trwa od dzisiaj, 4 marca 2024 roku, do 11 marca 2024 roku do godziny 23:59. Masz więc cały tydzień, aby pokazać swoje umiejętności i sięgnąć po nagrody!

      1 miejsce wygrywa vip'a na dowolnym serwerze na okres 45 dni
      2 miejsce wygrywa unikatową rangę na sewerze discorda

      Czy jesteście gotowi na wyzwanie, Fragowicze? Dołączcie do nas już teraz i pokażcie, że potraficie być mistrzami bumbowania! Powodzenia w rywalizacji! Niech najlepsi wygrają!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności