Skocz do zawartości
GET

[KOSZ] [CS 1.6] Szybka rekrutacja na serwerze ZOMBIE INFECTION

Rekomendowane odpowiedzi

Szybka rekrutacja na serwerze ZOMBIE INFECTION

 

Szybka rekrutacja jest przyspieszoną formą przyjęcia kandydata na stanowisko Admina danego serwera.

Decyzję o jej otwarciu lub zamknięciu podejmuje Opiekun serwera lub wyznaczony do tego Administrator serwerów.
 

Jeśli chciałbyś zgłosić swoją kandydaturę upewnij się, że Szybka Rekrutacja jest otwarta!

Jeśli tak, zapoznaj się z wymaganiami, a następnie napisz podanie zgodnie z poniższym wzorem.

Jeśli nie, napisz normalne podanie do oceny dla wszystkich.

 

Wynik rekrutacji jest ogłaszany za pomocą notatek, co za tym idzie w podaniach nie wolno komentować czegokolwiek!

 


 

Wymagania

  • Kilka sensownych postów na forum.
  • STEAM oraz brak blokady VAC na nim.
  • Wiek powyżej 16 - ale liczy się przede wszystkim dojrzałość, dlatego można warunkowo przyjąć osoby mające mniejszy próg wiekowy.
  • Brak posiadania funkcji lub przywilejów ( np. admin serwera, moderator ) na innych sieciach serwerów.
  • Chęć do stałego poszerzania swojej wiedzy i podnoszenia własnych kwalifikacji.
  • Ukończenie mutacji lub głos na poważnym poziomie.
  • Posiadanie i używanie mikrofonu.
  • Humor!

Oczekiwania

  • Aktywność w życiu forum, jak i serwera.
  • Rzetelne wypełniania obowiązków admina.
  • Zdobywania wiedzy w zakresie serwera i gry.
  • Znajomości regulaminów - szczególnie Regulaminu Admina.
  • Integracja z graczami i innymi adminami serwera.
  • Systematyczność.

 

Obowiązkowy wzór do wypełnienia...

 

Jestem graczem: porannym / dziennym / wieczornym / nocnym


Nick jakiego używasz
Wiek: 20
Staż gry na serwerze

Czy jesteś zaznajomiony z zasadami naszej sieci: TAK / NIE
Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: TAK [LINK DO TWOICH BANÓW W FRAGBANS] / NIE
Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: [ MINIMUM 3 ARGUMENTY ]

Oświadczam, że posiadam STEAM. Mój SID: [TWÓJ STEAM:ID]

 


 

Pozostałe informacje...

 

Pamiętaj, że im bardziej bogate, treściwe podanie tym lepiej dla Ciebie - podanie świadczy o Tobie!

Jakiekolwiek oszukiwanie lub podawanie błędnych informacji w podaniu jest surowo karane!
Podanie bez wzoru zostaje natychmiastowo odrzucone!

 

---


Copyright by Nesty dla Fragujemy.com - zakaz kopiowania.
Administrator zastrzega sobie prawo do edycji niniejszego tematu w każdym momencie oraz niepodważalnego prawa do wszystkiego zawartego w nim.

  • Ekstra 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybka rekrutacja zostaje OTWARTA!

  • Ustrzel fraga! (+) 1
  • Zmieszanie 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem graczem: porannym / dziennym / wieczornym / nocnym . O różnych porach.


Nick jakiego używasz:  _-FM-_ Player xd
Wiek: 19 a we Wrześniu 20
Staż gry na serwerze: https://www.gametracker.com/server_info/193.33.176.234:27015/top_players/?query=_-FM-_+Player+xd ( Dokładnie to nie wiem ile)

Czy jesteś zaznajomiony z zasadami naszej sieci: TAK
Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: TAK  (Nie znalazłem tego bana ale mam link do Tematu

)
Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem:  Chęć pomocy rozwoju na serwerze, Gram na serwerze i nie raz Admina nie ma i jest sporo graczy co się nie dostosowują do Regulaminu serwera ,  Posiadam Mikrofon i go używam, Chcę pomagać w ogarnięciu serwera gdy nie ma Admina na serwerze, Gram z wielką chęcią na serwerze uwielbiam go bardzo.

Oświadczam, że posiadam STEAM. Mój SID: [TWÓJ STEAM:ID] STEAM_0:1:151725084

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem graczem: Tak jestem graczem.


Nick jakiego używasz: Alpej
Wiek: 264 miesiace
Staż gry na serwerze: Dwa lata

Czy jesteś zaznajomiony z zasadami naszej sieci: TAK, owszem, jestem
Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: Bylem, za utrudnianie gry, wpychanie do kamp, podkladki, ale malo
Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: 

1. mam silna psychike, kiedy robie zakupy z mama, i zostaje sam przy kasie, to twardo, czekam i nie stresuje sie

2. poniewaz nie lubie cziterow, uzywajacych czitow, bo one sa zle

3. bardzo dobra znajomosc amx, mialem pralke tej firmy

Oświadczam, że posiadam STEAM. Mój SID: pobralem z neta, ale cs mi nie dziala na nim, ale mam stima na kompie, wiec mysle ze spelniam i jestem powaznym kandydatem

 

pozdrawiam, ps kiedy dostane admina?

  • Karambit w plecy (-) 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem graczem: porannym, dziennym, wieczornym 

 

nick jakiego używasz: stypek0909

wiek: 14

staż gry na serwerze: 1 rok i 7 miesięcy 

Czy jesteś zaznajomiony z zasadami naszej sieci: TAK, jestem zapoznany  z zasadami

Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: byłem 2 razy za podkładkę oraz obraza gracza 

Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: 

1. chciałbym dla serwera jak najlepiej ponieważ: w niektórych porach dnia nie ma Administracji i gracze nie stosują się do regulaminu serwera i rozrabiają mając na myśli (rozrabiają) - przeklinają na sererach do osób młodszych czy tak że przeszkadzają w rozgrywce, chiałbym temu zapobiegać,

2. mam mocną psychikę nie łatwo mnie przekonać do złych zamiarów czy także sprowokować do np: ( bana, muta, )

3. mam bardzo dobrą znajomość z serwerem oraz komendami serwerowymi. 

 

Oświadczam że posiadam  konto steam: (moje id ) - STEAM_0: 1: 95796219

 

                                                                                                                   

               

                                                                                                                                                             Pozdrawiam i życzę miłego dnia / wieczoru stypek0909

 

P.S:Posiadam Mikrofon (

Edytowane przez fstypek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem graczem: Gram w różnych godzinach, wszystko zależy od pracy.


Nick jakiego używasz: Siwy
Wiek: 25
Staż gry na serwerze: Gram od ponad roku z przerwami.

Czy jesteś zaznajomiony z zasadami naszej sieci: TAK 
Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: TAK http://fbans.fragujemy.com/bans/1167.html
Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem:  Chcę pomóc w utrzymywaniu porządku na serwerze, jestem pomocny staram się wprowadzać nowych graczy, nie dziele graczy na tych co lubię, bądź nie.. Wszystkich stawiam w jednym szeregu. 
Oświadczam, że posiadam STEAM. Mój SID:  STEAM_0:1:36778125

Edytowane przez Siwy ?
  • Ustrzel fraga! (+) 3
  • Serduszko fragowe (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu dzisiejszym szybka rekrutacja na serwer ZOMBIE INFECTION zostaje ZAMKNIĘTA do odwołania!

 

Zapraszam do składania podań w dziale - Podanie na admina.

 

  • Ustrzel fraga! (+) 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość została wygenerowana automatycznie.

 

Ten temat został oznaczony przez Moderatora jako spam i wyrzucony do -> archiwum.

[!] Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderatorzy forum rozpatrzą go ponownie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez [BOT] Fraguś
      Lista obecnej administracji serwera ZOMBIE INFECTION
         

       
      @ Hopsialala

       
      @ Roxie Carbon

       
      @ CRZ

       
      @ j4s-

       

       
      @ Walunio

       
       

       
      @ ~#AkaZabijaka__


      @ smile.

       
      @ Busiarz

       
      @ John Rambo.

       
      @ HLTV<3

       
      @ Upsik

       
      @ Sunwolf

       
      @ Rzygulak

       
      @ WOJT4NKZ

       
      @ ShPaQ

    • Przez PoLaR
      W tym temacie będą zamieszczane konkursy lub giveaway'e, które odbywają się na DC

      Zapraszamy, Fragowicze! Konkurs Bumbowiczów już wystartował!

      Czy marzysz o wygraniu wyjątkowego VIP'a na 45 dni na swoim ulubionym serwerze CS 1.6 lub CS:GO? A może chcesz zdobyć unikatową rangę na Discordzie na okres 2 miesięcy? Ten konkurs jest dla Ciebie!

      Twoje zadanie jest proste: zbumbuj serwer jak najwięcej razy na kanale ⁠👍┊ʙᴜᴍᴘʏ! Im więcej bumbów, tym większe szanse na zdobycie fantastycznych nagród!

      Konkurs trwa od dzisiaj, 4 marca 2024 roku, do 11 marca 2024 roku do godziny 23:59. Masz więc cały tydzień, aby pokazać swoje umiejętności i sięgnąć po nagrody!

      1 miejsce wygrywa vip'a na dowolnym serwerze na okres 45 dni
      2 miejsce wygrywa unikatową rangę na sewerze discorda

      Czy jesteście gotowi na wyzwanie, Fragowicze? Dołączcie do nas już teraz i pokażcie, że potraficie być mistrzami bumbowania! Powodzenia w rywalizacji! Niech najlepsi wygrają!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności