Skocz do zawartości
[BOT] Raporcik

Ostrzeżenie nadane dla x_warrior

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 01.12.2018 22:52 użytkownik x_warrior otrzymał ostrzeżenie od GET.

 

Ostrzeżenie nadane za ten post.

Typ ostrzeżenia: Spam

Ilość punktów karnych: 1 ( wygasa 01.12.2019 21:52 )

 

Notatka administracyjna:

Nie dodano notatki.

 

Notatka do użytkownika:

Po co takie słownictwo? Reprezentuj sobą jakiś poziom z racji posiadania rangi Zasłużony.

 

Jeśli widzisz nieprawidłowość tego ostrzeżenia, napisz w tym temacie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.12.2018 13:54 użytkownik x_warrior otrzymał ostrzeżenie od Berso.

 

Ostrzeżenie nadane za ten post.

Typ ostrzeżenia: Spam

Ilość punktów karnych: 1 ( wygasa 26.12.2019 12:54 )

 

Notatka administracyjna:

Nie dodano notatki.

 

Notatka do użytkownika:

Twój post nie wnosi nic do tematu.

 

Jeśli widzisz nieprawidłowość tego ostrzeżenia, napisz w tym temacie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.03.2019 21:33 użytkownik x_warrior otrzymał ostrzeżenie od Hory Portier.

 

Ostrzeżenie nadane za ten post.

Typ ostrzeżenia: Stosowanie niewłaściwego języka

Ilość punktów karnych: 1 ( wygasa 27.03.2020 20:32 )

 

Notatka administracyjna:

Nie dodano notatki.

 

Notatka do użytkownika:

Daruj sobie takie teksty w kierunku użytkowników. 

 

Jeśli widzisz nieprawidłowość tego ostrzeżenia, napisz w tym temacie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.01.2020 22:51 użytkownik Szyderca otrzymał ostrzeżenie od GET.

 

Ostrzeżenie nadane za ten profile.

Typ ostrzeżenia: Naruszenie regulaminu działu

Ilość punktów karnych: 2 ( wygasa 14.01.2021 21:51 )

 

Notatka administracyjna:

Nie dodano notatki.

 

Notatka do użytkownika:

Wypowiadasz się w temacie, który Ciebie nie dotyczy jak zwykle. Ogarnij się, bo nie jesteś Administratorem.

 

Jeśli widzisz nieprawidłowość tego ostrzeżenia, napisz w tym temacie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

@ GET

 

2 godziny temu, Michalek napisał:

Byłem świadkiem tej sytuacji, więc się wypowiem:

Na serwerze blokowałeś @ In Qontrol by Q-dance z nl  w tak zwanym ślimaku.

[...]

na mapie zm_horror blokowałeś 2 osoby  tak twierdzi @ kZa  , niestety nie widziałem tej sytuacji

 

Z regulaminu działu:

 

Ważne informacje...

Świadkowie zdarzenia nie są uznawani za dowód wiążący w sprawie.

[...]zabrania się komentowania skarg w jakikolwiek sposób przez osoby trzecie!

 

Swój post uzasadniam słowami Michałka - osoba trzecia tak jak i ja (więc albo obaj zasłużyliśmy na ostrzeżenia albo żaden), brak dema, rozpiski, "ktoś tak powiedział", "napisał na say". Nikt tak naprawdę nie dodał dema w tym temacie na co zwróciłem uwagę.

 

Edytowane przez Szyderca
  • Śmiech 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od zwracania uwagi w sprawach merytorycznych jest Administracja, a Ty mimo, że od dawna do niej nie należysz próbujesz na siłę wymądrzać się na wiele tematów, które Ciebie nie dotyczą. Wprowadzasz przez to jeszcze większy chaos, bo Twoje uwagi są po prostu zbyteczne. Jeśli masz jakiekolwiek uwagi w skargach czy odwołaniach to do tego służy coś takiego jak raportowanie potów

 

Szanuję Twoją pracę, Michał, jaką wykonałeś kiedyś dla nas, ale trzymajmy się pewnych zasad i reguł obowiązujących. 

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko rozumiem, po prostu czytam  co jakiś czas niektóre wypowiedzi , skargi, odwołania etc. i  ciężko jest "przejść obok", tym bardziej, że pozostają bez jakiejkolwiek reakcji. Dlaczego nikt tego nie widzi ?! Ja patrze ten jeden dział, zdaje sobie sprawę, że Tobie byłoby ciężko się skupiać tylko tam. 

 

Tak swoją drogą. Raportowanie, pisanie do czerwonych (albo moderatorów) nic nie daje, mimo faktów podstawionych na tacy pod nos. Nie jest tajemnicą, że Administracja trzyma się razem, a szary użytkownik niewiele może. I na pewno nie tylko ja tak to widzę, znajdzie się takich osób sporo więcej.  Jakikolwiek obiektywizm od dawna jest zatracony całkowicie. To tak jak z PISem - mamy władze, możemy wszystko, a niewygodnych (taki np. Grodzki) się pozbyć. 

 

Stare, ale na czasie.

Szary_gracz.thumb.png.7be6f9e8050baabfba5990cdc5a39543.png

 

Więcej już się nie wypowiadam, co musiałem dodałem.

 

Trzymaj się.

 

 

 

 

  • Karambit w plecy (-) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi, że po rozstaniu zdziadziałeś kompletnie i grasz każdemu na nerwach - szukasz tylko okazji do przypierdolenia się do wszystkich i o wszystko.

 

30 minut temu, Szyderca napisał:

Nie jest tajemnicą, że Administracja trzyma się razem, a szary użytkownik niewiele może.

 

Czyli Ty jako Administrator też trzymałeś się "razem" za jajka i miałeś gdzieś szarych użytkowników? Bo przypomnę, że burdel jaki zostawiłeś po "odejściu" swoim był tak duży, że Administracja miała spore problemy, aby wszystko przywrócić na właściwe tory. Poza tym przypominam, że to Ty wiele zasad wprowadzałeś bez jakiegokolwiek uzgadniania z kimkolwiek, o co były kłótnie niejednokrotnie. 

 

30 minut temu, Szyderca napisał:

Raportowanie, pisanie do czerwonych (albo moderatorów) nic nie daje, mimo faktów podstawionych na tacy pod nos

 

Czyżby? Mam zaraz powklejać, jak ostatnio reagowaliśmy, np. na przewinienia @ Michalek  czy @ Damo ? Ile się zmieniło przez ostatnie pół roku? @ Berso  cały czas pilnuje porządku, wiec przestań pierdolić mi dyrdymały o trzymaniu się za chuje i nic nie robieniu. Moderatorzy również reagują na przewinienia w tematach, ale głównie od takich spraw jest Opiekun, którego w tej chwili brak na ZM ( kwestia paru dni, aż dopełnimy formalności, bo rozmowy się toczą ).

 

Pozdrawiam

 

PS. Zapomniał wół jak cielęciem był...

  • Ustrzel fraga! (+) 6
  • Serduszko fragowe (+) 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 07.11.2020 00:17 użytkownik Szyderca otrzymał ostrzeżenie od Rithorax.

 

Ostrzeżenie nadane naprofil użytkownika.

Typ ostrzeżenia: Naruszenie regulaminu forum

Ilość punktów karnych: 3 ( wygasa 06.11.2021 23:14 )

 

Notatka do użytkownika:

Cwaniactwo --> tło

 

[!] Jeśli widzisz nieprawidłowość tego ostrzeżenia, napisz w tym temacie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 02.05.2021 14:17 użytkownik Szyderca otrzymał ostrzeżenie od Ricio.

 

Ostrzeżenie nadane przez profil użytkownika.

Typ ostrzeżenia: Spam

Ilość punktów karnych: 1 ( wygasa 02.05.2022 12:12 )

 

Notatka do użytkownika:

Sianie zamętu wokół własnej osoby. Wypowiadanie się w tematach, które Cię nie dotyczą. Udzielanie reputacji po złości, niezgodnie z ich przeznaczaniem, a także podważanie słuszności działań podejmowanych przez moderatora, w sytuacji, kiedy ta została już wyjaśniona z ukaranym, którym uwaga - nie byłeś Ty. Dodatkowo dochodzi spam zarówno tematami, jak i zgłoszeniami, w których również zamieszczałeś swoje gargamelskie uwagi. Następnym razem nie będzie warna. Bez żadnych skrupułów zmienię Ci rangę i totalnie nie obchodzi mnie co robiłeś w przeszłości dla sieci.
Nie jestem osobą żyjącą wspomnieniami.

 

[!] Jeśli widzisz nieprawidłowość tego ostrzeżenia, napisz to w tym temacie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ Ricio , bądź poważny - obaj wiemy, że to ostrzeżenie jest tylko i wyłącznie za reputację, którą ostatnio przyznałem (zresztą tak samo sprawiedliwie), po szybkości reakcji i warnie nie trudno się domyśleć kto się zbeczał...  pozostaje mi współczuć... tak czy owak z tym warnem jestem OK. Zastanawia mnie tylko, po co ta cała "gargamelska" otoczka w tej notce. Sianie zamętu wokół własnej osoby, spam tematami i zgłoszeniami ? Serio ? Chętnie zobaczę ;) i jeszce jeszcze aim, wh i abh do tego. Dobre sobie... 

  • Ustrzel fraga! (+) 1
  • Śmiech 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności