Skocz do zawartości
_Patrykoo_

[Oddzielony] [Skarga] Admin

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, KRYSTIAN napisał:

 

Poczekamy aż wszystkie wymienione przeze mnie osoby ocenią nagranie i wtedy będziemy wydawać jakikolwiek werdykt.

 

Cierpliwości.

Spokojnie @KRYSTIAN należę do ludzi cierpliwych :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem dlaczego piszesz skargę?  człowieku według admina miałeś abh i wlepił ci bana. Takie są jego obowiązki! Jeżeli nie zgadzasz się z jego werdyktem od tego jest dział odwołania od bana a nie zachowujesz się jak nastolatka z którą zerwał chłopak i musi się zemścić. DOROŚNIJ!

  • Ustrzel fraga! (+) 4
  • Serduszko fragowe (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, kZa napisał:

Nie rozumiem dlaczego piszesz skargę?  człowieku według admina miałeś abh i wlepił ci bana. Takie są jego obowiązki! Jeżeli nie zgadzasz się z jego werdyktem od tego jest dział odwołania od bana a nie zachowujesz się jak nastolatka z którą zerwał chłopak i musi się zemścić. DOROŚNIJ!

Dorosnij to Ty czlowieczku, i nie wypowiadaj się w temacie, w którym nie jesteś powiązany. 

  • Karambit w plecy (-) 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez Rugged1290
      Skarga na: Rzygulak
      Dlaczego składasz skargę: Podwazanie autorytetu admina

      Nick z gry: Rugged1920
      Nick osoby oskarżonej: Rzygulak

      Data zdarzenia: 13:37:04
      Opis zdarzenia: Dostałem od szanownego admina kicka ze niby się podkładam, a ja wychyliłem z kampy zobaczyć gdzie jest zm i mnie zarazil zly taiming tak sie zdarza, a po czym zostałem wyrzucony wróciłem na serwer i spytałem się przez mikrofon czy admin nie jest yebniety dając bez powodu kicka, a po czym mnie zapytał która wole opcje 1 czy 2 odpisalem ze 1 i dostałem za to bana na 1 dzien. 

      Dowód: wstaw tu dowód popierający skargę, np. w postaci dema lub screen''ów
    • Przez pianista
      Witam, chciałem zadać pytanie. Mianowicie admin CRZ najpierw wyzywa od botów a nastepnie jak się mu odpowie w taki sam sposób rownoznaczne jest to z banem na 2 tygodnie. Szanujmy się, gość ciśnie w gierce na graczy a pozniej daje bany wykorzystując swoje przywileje. Co to ma byc? Człowiek teraz sobie na zaden serwer fragujemy nie wejdzie bo sie trafi taki ktoś... Prosze o UB i zweryfikowanie tego admina. 
    • Przez aimex
      Imię: WoJtek
      Aktualny wiek: 36
      Krótkie przedstawienie się: czesc jestem aimex mam na imie Wojtek 


      Czy kiedykolwiek pełniłeś funkcję podobną do typera: TAK / NIE tak

      Ile średnio dziennie spędzasz czasu na analizowanie zakładów: 6godz
       
      Dlaczego chciałbyś otrzymać rangę typera: [ MINIMUM 3 ARGUMENTY ] bo chcial bym pomagac adminom oraz wszystkim
      ... ... ... Dodatkowe informacje: [ JEŚLI NIE UWZGLĘDNIŁEŚ CZEGOŚ W PODANIU, MOŻESZ TO TU WPISAĆ ]
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności