Jump to content

Witaj na naszym Fragowym forum!

Przyszły Fragowiczu, zarejestruj się teraz na naszym forum, aby uzyskać na nim dostęp do wszystkich funkcji.
Po zarejestrowaniu lub zalogowaniu się będziesz mógł tworzyć tematy, zamieszczać odpowiedzi do istniejących wątków, konwersować z innymi użytkownikami forum, dodawać reputację użytkownikom, publikować lub aktualizować własne statusy, a także zarządzać w pełni swoim profilem i wiele, wiele więcej...

Zespół FGTeam

Już 8 rok za nami...

Jak widzicie, nasz projekt przetrwał już 8 lat!
Przygodę w tym "brutalnym" świecie gier rozpoczęliśmy oficjalnie 1 stycznia 2012 roku.

Dlatego z tego miejsca dziękujemy wszystkim za pomoc, wsparcie i za to, że wciąż jesteście razem z nami -
to Wy, drodzy Fragowicze motywujecie nas do dalszego działania i to mimo wielu trudności,
które napotykamy na co dzień z różnych stron świata. 

Kolejny rok to nowe wyzwania - skupiamy się na nowościach i działamy dalej!
Pozdrawiamy gorąco, FGTeam

Nowy serwer CS:GO!

Drodzy Fragowicze,

Z przyjemnością informujemy o starcie nowego serwera CS:GO - RETAKE!

Wejdź wspólnie ze znajomymi - życzymy dobrej gry i zabawy!

NoScopy wkroczyły do akcji...

Jakiś czas temu otworzyliśmy nowy serwer CS:GO - ONLY AWP NO SCOPE!

Serdecznie zapraszamy do wspólnej gry i zabawy!

NervousReckless

[ZAMKNIĘTA] Przyspieszona rekrutacja na Redaktora!

Recommended Posts

Wraz z dzisiejszym dniem startuje przyspieszona rekrutacja na Redaktora!

image.png

Możesz zostać Redaktorem jeśli tylko spełniasz podstawowe wymagania:

--> Aktywny udział w życiu forum.
    --> Posługiwanie się poprawną polszczyzną.
    --> Przynajmniej 15 sensownych postów na forum.
    --> Nieskalana opinia pośród użytkowników.

Napisz podanie według wzoru:

Imię:
    Napisz coś krótko o sobie:

• Shoot frag! (+) 1
    • Love Frag (+) 7

Aleksander

15 lat

Chciałbym zostać Redaktorem z tego względu, że chciałbym pomagać przy rozwoju sieci jak i uczestniczyć w jego "codziennym życiu" oraz dużo przesiaduje na forum.

Jestem Aleksander sporo gram w cska, lubię siedzieć na forum i czytać wypowiedzi oraz zdania innych osób na dany temat. Poza życiem komputerowym jestem dosyć aktywną osobą lubiącą sporty

• Love Frag (+) 1

Imię: Karol

Dlaczego chciałbyś zostać Redaktorem: Ponieważ chciałbym lepiej poznać ludzi na forum poprzez Q&A, lubię współpracę oraz chciałbym pomóc Redaktorom

Napisz coś krótko o sobie: Karol pogrywam w Cs^a, polubiłem wasze forum i wróciłem, na co dzień mam do czynienia z elektryką jak i motoryzacją(robię instalacje domowe oraz jeżdżę motorkiem), gram w koszykówkę oraz aktywnie biorę udział w życiu szkolnym

• Shoot frag! (+) 1
    • Karambit (-) 2
    • Laugh 2

Imię: Nikola

Dlaczego chciałabyś zostać Redaktorem: mam mnóstwo pomysłów w głowie, dzięki którym można by było stworzyć nowe serie w redakcji (może któryś z nich się sprawdzi). Mogłabym troszeczkę odciążyć chłopaków od aktualnych zadań w redakcji. I wtrącić swoje 3 grosze na temat tego, co bym zmieniła - minimalne poprawki. 

W głównej mierze chciałabym się skupić na użytkownikach forum: bezpośrednio zaangażować ich w tworzenie dzieł w redakcji oraz zachęcić do częstszego odwiedzania tego zakątka.

Jako osoba, która uważa, że edukacja i kształcenie się jest bardzo ważnym elementem w życiu człowieka, z chęcią bym poprowadziła jakąś serię o ciekawostkach - informacje ważne, łatwe do zapamiętania, a zarazem przedstawione w sposób ciekawy i czytelny. 

Napisz coś krótko o sobie: nie jestem typem osoby, która lubi opowiadać o sobie, ale jeżeli jest to konieczne, to co nieco naskrobię. Jak zapewne wiecie, nazywam się Nikola i udało mi się przeżyć już 23. wiosnę (juhu, ciekawe ile jeszcze mi jest dane :D PS: gdybym miała możliwość otworzenia tzw. listu z datą swojej śmierci, to bym tego nie zrobiła). Aktualnie najwięcej czasu zabierają mi studia, ale oczywiście nigdy mi go nie zabraknie dla rodzinki, znajomych czy jednej mapki w cs'a, hihi. 

Pozdrawiam

Zaginiona księżniczka*

*taki mini śmieszek, na rozluźnienie tego ponurego wieczoru.

• Shoot frag! (+) 5
    • Love Frag (+) 7

Z dniem dzisiejszym zamykamy szybką rekrutację na Redaktora. 

Wraz z dniem dzisiejszym tj. 21.01.2019 otwieram przyśpieszoną rekrutację na Redaktora.

Zapraszam do składania podań!

FG Team

• Shoot frag! (+) 3
    • Extra 1

Imię:Oskar

Dlaczego chciałbyś zostać Redaktorem: Chciałbym posiadać tą rangę iż jestem mądrą i kreatywną osobą. Wiem żadnych z wymagań nie spełniam. Miałem tą rangę i mam doświadczenie. <------ dlatego.

Napisz coś krótko o sobie:Nazywam się Oskar, mam lat 16. Posiadałem na innych forach rangę redaktor. Jestem w stanie dorzucić od siebie tą cegiełkę do forum co doprowadzi do rozwoju forum. Czytam dużo artykułów i książek (nie jestem kujonem, a w ręcz przeciwnie). Rzadko kiedy popełniam błędy.

Edited by Zielone[$] (see edit history)
    • Karambit (-) 1
    • Laugh 7

--> Aktywny udział w życiu forum. ✔️

--> Posługiwanie się poprawną polszczyzną. ✔️

--> Przynajmniej 15 sensownych postów na forum.  ✔️

--> Nieskalana opinia pośród użytkowników. Nie mi to oceniac :)

Imię: Kacper

Dlaczego chciałbyś zostać Redaktorem: Myślę, że w sumie dlatego, że po szkole nie mam żadnego zajęcia :) Często piszę jakieś krótkie powieści, które potrzebowałbym gdzieś opublikować. Ogólnie świat podróży jest moją pasją, więc chciałbym jakoś mógł ją "przedstawić" w formie artykułów. Dużo podróżowałem, a właściwie mieszkałem z rodzicami w różnych krajach Azji (Tata dostaje przydziały w wojsku) więc mam jakąś wiedzę na temat odwiedzonych przeze mnie miejsc. Tą wiedzę mógłbym śmiało przelać na przysłowiowy "papier" :)

Napisz coś krótko o sobie: Kacper. 14 lat. Mieszkałem kilka lat w Chinach i Japonii, kilka miesięcy w Tajlandii. Teraz mieszkasz w najbardziej zasmrodzonym mieście w Pl - Krk :) Lubie programować, medytować i zgłębiać wiedzę o religiach świata.

• Shoot frag! (+) 3

Imię: Mam na imię Patryk.

Dlaczego chciałbyś zostać Redaktorem: Od jakiegoś czasu zaciekawiło mnie pisanie wszelkich artykułów, wydarzeń i tworzenie innych tematów niż odpisywanie bądź pisanie poradników. Chciałbym pełnić tą funkcję, ponieważ w ostatnim czasie dużo osób się posypało z owej rangi i jest to idealne myślę miejsce dla mnie, gdyż staram się daną prace robić nie na 100% a dwieście. Wiem, że nie mam aktualnie za dużo spędzone czasu w kącie redaktorskim na fragu bo zaledwie kilka tematów, ale sądzę, że moja poprawna polszczyzna oraz interpunkcja przykują oko pani/pana, który będzie oceniał moje podanie i zlituje się pod względem aktywności :D. 

Napisz coś krótko o sobie: Wszelkie informację już znacie dla tego myślę, że rozpisywanie tutaj będzie nudne i pokrótce. Mam na imię Patryk, jestem z Trójmiasta dokładnie to pięćdziesiąt kilometrów od centrum, mam dziewiętnaście lat i pracuje jako mechanik pojazdów samochodowych.

• Shoot frag! (+) 6

Imię: Kuba

Dlaczego chciałbyś zostać Redaktorem: Moim hobby jest pisanie różnych tekstów, w tym felietonów, rozmaitych artykułów czy opowiadań. Potrafię posługiwać się poprawną polszczyzną, tworzyć rozbudowane zdania, wyszukiwać i weryfikować informacje. Posiadam szeroki zasób słownictwa. Zaproponowano mi tą funkcję, korzystam więc z okazji. 

Napisz coś krótko o sobie: Jestem Kuba, czy może Jakub, jak kto woli. Pisaniem zajmuję się hobbystycznie od kilku lat, poza tym interesuje mnie grafika komputerowa i gry video. Posiadam dość specyficzne poczucie humoru, lubię poruszać tematy, które niekoniecznie powinny interesować typowego gimnazjalistę. 

• Shoot frag! (+) 10

Z dniem dzisiejszym przyspieszona rekrutacja na Redaktora zostaje zamknięta do odwołania. 

• Shoot frag! (+) 3
    • Love Frag (+) 1

Z dniem dzisiejszym przyspieszona rekrutacja na Redaktora zostaje OTWARTA!

Zapraszamy do składania podań. :) 

• Shoot frag! (+) 3

Imię:  Paweł. 

Dlaczego chciałbyś zostać Redaktorem:  Jako, że na forum przebywam dużo, mam dostęp do internetu cały czas, poprzez telefon. Przyznam, że nigdy nie byłem w redakcji. Chciałbym spróbować swoich sił, może dam radę. Na początku, jeżeli został bym przyjęty i bym czegoś nie wiedział, to liczył bym na pomoc od kogoś. 

Napisz coś krótko o sobie: Mam na imię Paweł, lat 19. Pochodzę z małopolski. Na codzień pracuję. 

• Shoot frag! (+) 1
    • Laugh 6

Imię: Paweł

Dlaczego chciałbyś zostać Redaktorem: Przez długi okres czasu interesowałem się pisaniem opowiadań, czy też artykułów do szkolnej gazetki. Swoją przyszłość możliwe, że zwiąże z dziennikarstwem bądź radiem więc chciałbym nabyć większego doświadczenia. :)  Na forum myślę, że jest za mało polityki więc, w miarę możliwości, chciałbym zainteresować ludzi, może przyszłymi, swoimi artykułami dotyczącymi tego właśnie zagadnienia - polityki. :) 

Napisz coś krótko o sobie: Mam na imię Paweł. Jestem optymistą, osobą interesującą się wieloma zagadnieniami. Mam specyficzne, sarkastyczne poczucie humoru, czasem nie rozumiane przez innych. :) Na co dzień uczęszczam do liceum ogólnokształcącego. Ukończyłem Szkołę Muzyczną pierwszego stopnia w Giżycku. Interesuję się muzyką, piszę własne piosenki, gram na 4 instrumentach tj. gitara, fortepian, bass, skrzypce. Lubię czasem wyjść z kolegami na piwko czy inne ciekawe rzeczy. ? Mam ukończony kurs programowania języka JAVA, a od czerwca zaczynam C++. Jeżeli dostanę szansę wstąpienia w szereg redaktorów dam z siebie wszystko lecz nie obiecuję, że nigdy nie zawiodę, jestem przecież tylko człowiekiem. :) Per aspera ad astra ! :) 

• Shoot frag! (+) 2
    • Love Frag (+) 5
    • Extra 2
    • Shock 1
    • Confused 1

Z dniem dzisiejszym przyspieszona rekrutacja na Redaktora zostaje zamknięta do odwołania. 

• Shoot frag! (+) 1
    • Smutek 1

Guest
    This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By GET
        Szybka rekrutacja na serwerze ONLY AWP NO SCOPE

Szybka rekrutacja jest przyspieszoną formą przyjęcia kandydata na stanowisko Admina danego serwera.
        Decyzję o jej otwarciu lub zamknięciu podejmuje Opiekun serwera lub wyznaczony do tego Administrator serwerów.

Jeśli chciałbyś zgłosić swoją kandydaturę upewnij się, że Szybka Rekrutacja jest otwarta!
        Jeśli tak, zapoznaj się z wymaganiami, a następnie napisz podanie zgodnie z poniższym wzorem.
        Jeśli nie, napisz normalne podanie do oceny dla wszystkich.

Wynik rekrutacji jest ogłaszany za pomocą notatek, co za tym idzie w podaniach nie wolno komentować czegokolwiek!

Wymagania
        Kilka sensownych postów na forum. STEAM oraz brak blokady VAC na nim. Wiek powyżej 16 - ale liczy się przede wszystkim dojrzałość, dlatego można warunkowo przyjąć osoby mające mniejszy próg wiekowy. Brak posiadania funkcji lub przywilejów ( np. admin serwera, moderator ) na innych sieciach serwerów. Chęć do stałego poszerzania swojej wiedzy i podnoszenia własnych kwalifikacji. Ukończenie mutacji lub głos na poważnym poziomie. Posiadanie i używanie mikrofonu. Humor! Oczekiwania
        Aktywność w życiu forum, jak i serwera. Rzetelne wypełniania obowiązków admina. Zdobywania wiedzy w zakresie serwera i gry. Znajomości regulaminów - szczególnie Regulaminu Admina. Integracja z graczami i innymi adminami serwera. Systematyczność.  
        Obowiązkowy wzór do wypełnienia...

Nick jakiego używasz: 
        Staż gry na serwerze: 
        Czy jesteś zaznajomiony z zasadami naszej sieci: TAK / NIE
        Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: TAK [LINK DO TWOICH BANÓW W FRAGBANS] / NIE
        Godziny w jakich grasz: 
        Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: [ MINIMUM 3 ARGUMENTY ]

Oświadczam, że posiadam STEAM. Mój SID: [TWÓJ STEAM:ID]

Pozostałe informacje...

Pamiętaj, że im bardziej bogate, treściwe podanie tym lepiej dla Ciebie - podanie świadczy o Tobie!
        Jakiekolwiek oszukiwanie lub podawanie błędnych informacji w podaniu jest surowo karane!
        Podanie bez wzoru zostaje natychmiastowo odrzucone!

---

Copyright by GET dla Fragujemy.com - zakaz kopiowania.
        Administrator zastrzega sobie prawo do edycji niniejszego tematu w każdym momencie oraz niepodważalnego prawa do wszystkiego zawartego w nim.
      • By GET
        Szybka rekrutacja na serwerze ONLY MIRAGE

Szybka rekrutacja jest przyspieszoną formą przyjęcia kandydata na stanowisko Admina danego serwera.
        Decyzję o jej otwarciu lub zamknięciu podejmuje Opiekun serwera lub wyznaczony do tego Administrator serwerów.

Jeśli chciałbyś zgłosić swoją kandydaturę upewnij się, że Szybka Rekrutacja jest otwarta!
        Jeśli tak, zapoznaj się z wymaganiami, a następnie napisz podanie zgodnie z poniższym wzorem.
        Jeśli nie, napisz normalne podanie do oceny dla wszystkich.

Wynik rekrutacji jest ogłaszany za pomocą notatek, co za tym idzie w podaniach nie wolno komentować czegokolwiek!

Wymagania
        Kilka sensownych postów na forum. Aktywność na serwerze (min. 3 tygodnie) STEAM oraz brak blokady VAC na nim. Wiek powyżej 16 - ale liczy się przede wszystkim dojrzałość, dlatego można warunkowo przyjąć osoby mające mniejszy próg wiekowy. Brak posiadania funkcji lub przywilejów ( np. admin serwera, moderator ) na innych sieciach serwerów. Chęć do stałego poszerzania swojej wiedzy i podnoszenia własnych kwalifikacji. Ukończenie mutacji lub głos na poważnym poziomie. Posiadanie i używanie mikrofonu. Humor! Oczekiwania
        Aktywność w życiu forum, jak i serwera. Rzetelne wypełniania obowiązków admina. Zdobywania wiedzy w zakresie serwera i gry. Znajomości regulaminów - szczególnie Regulaminu Admina. Integracja z graczami i innymi adminami serwera. Systematyczność.  
        Obowiązkowy wzór do wypełnienia...

Jestem graczem: porannym / dziennym / wieczornym / nocnym

Nick jakiego używasz: 
        Staż gry na serwerze: 
        Czy jesteś zaznajomiony z zasadami naszej sieci: TAK / NIE
        Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: TAK [LINK DO TWOICH BANÓW W FRAGBANS] / NIE
        Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: [ MINIMUM 3 ARGUMENTY ]

Oświadczam, że posiadam STEAM. Mój SID: [TWÓJ STEAM:ID]

Załączam link do aktywności na serwerze: [Link do GT] 

Pozostałe informacje...

Pamiętaj, że im bardziej bogate, treściwe podanie tym lepiej dla Ciebie - podanie świadczy o Tobie!
        Jakiekolwiek oszukiwanie lub podawanie błędnych informacji w podaniu jest surowo karane!
        Podanie bez wzoru zostaje natychmiastowo odrzucone!

---

Copyright by Nesty dla Fragujemy.com - zakaz kopiowania.
        Administrator zastrzega sobie prawo do edycji niniejszego tematu w każdym momencie oraz niepodważalnego prawa do wszystkiego zawartego w nim.
      • By Luki1521 ツ
        Lider → Luki1521
        Zastępca → 
        Członek →
        Członek →

⇒ Prywatny serwer TS3 ⇐
        ⇒ Baze niestandardową (Ultra) ⇐
        ⇒ Skina grupowego ⇐
        ⇒ Poczucie humoru ⇐
        ⇒ Obecność na resetach pojazdów ⇐
        ⇒ Aktywność ⇐

⇒ Wiek 16+ (możliwe wyjątki) ⇐