Jump to content

Witaj na naszym Fragowym forum!

Przyszły Fragowiczu, zarejestruj się teraz na naszym forum, aby uzyskać na nim dostęp do wszystkich funkcji.
Po zarejestrowaniu lub zalogowaniu się będziesz mógł tworzyć tematy, zamieszczać odpowiedzi do istniejących wątków, konwersować z innymi użytkownikami forum, dodawać reputację użytkownikom, publikować lub aktualizować własne statusy, a także zarządzać w pełni swoim profilem i wiele, wiele więcej...

Zespół FGTeam

AWP wkracza do akcji...

Na dniach rusza nowy serwer CS:GO AWP No-Scope!

Nowy ranking w CS:GO!

Z przyjemnością informujemy naszych Fragowiczów,
iż udostępniliśmy Wam nową wersję rankingu na naszych serwerach CS:GO!

Graj na naszych serwerach i zdobądź koniecznie rangę Global Elite!

MTA:DayZ wraca w grudniu!

Wraca nasz legendarny serwer MTA:DayZ...

Śledź naszego FanPage, a dowiesz się jak przebiegają beta-testy!

BrOnEk

Szybka rekrutacja na sędziego ocen!

Recommended Posts

W dniu dzisiejszym rusza szybka rekrutacja na 

Sędziego Ocen Dem  CS 1.6 / CS:GO 

Jeśli spełniasz podstawowe wymagania --->

--- Minimalne doświadczenie w ocenianiu demek lub screenów.
 --- Umiejętne organizowanie czasu oraz skupienie podczas dokonywania ocen.
 --- Chęć stałego poszerzania własnej wiedzy i podnoszenia kwalifikacji.
 --- Nieposzlakowana opinia wśród forumowiczów i umiejętna współpraca wśród ludzi.
 --- Humor!

Wzór podania ---> 

Nick: 

Staż gry w CS:GO / CS 1.6: 

Jaką grą chciałbyś się zajmować: 

Czy byłeś karany na naszej sieci: 

Doświadczenie na podobnym stanowisku: 

Kilka informacji o sobie: 

Aktualne zapotrzebowanie:

Sędzia Ocen dem CS:GO: 0

Sędzia Ocen CS 1.6: 2

Proszę zwracać uwagę jakie jest zapotrzebowanie i na co przy pisaniu podania.

Każdy kandydat który przejdzie, dostanie demo na PW do oceny po czym zadecyduje czy otrzyma on uprawnienia czy też nie.

Podania proszę składać w tym temacie.

• Shoot frag! (+) 2
  • Love Frag (++) 4

Nick:  Wuj3k

Staż gry w CS:GO / CS 1.6:  kilka ładnych lat - rzecz jasna 1.6 dłuższy ;)

Jaką grą chciałbyś się zajmować:  CS 1.6

Czy byłeś karany na naszej sieci: Na serwerze MTA DayZ czasami mutami.

Doświadczenie na podobnym stanowisku: Kilka razy byłem na posadzie tego typu, miały one różne nazwy, m.in AntyCheat, UB Team. Podczas swojej kariery na owej posadzie nie miałem większych problemów.

Kilka informacji o sobie:  

Mam na imię Bartłomiej, latek mam 22 i mieszkam sobie w Zabrzu (woj. Śląskie) - tutaj się urodziłem i mieszkam aż do dnia dzisiejszego. Z zawodu jestem Mechanikiem Samochodowym,w sumie jestem i nie jestem, ponieważ nie wstawiłem się na egzamin zawodowy co nie oznacza, że jestem jakiś totalnie zielony w sprawach samochodowych. W zawodzie pracowałem tylko i wyłącznie jak miałem praktyki. Później pracowałem na ochronie (na Rossmanie) a następnie na   produkcji skrzyń plastikowych (skrzynie, transportery do piwa etc), gdzie pracuję do dnia dzisiejszego. Generalnie to jestem widlakowym i jak można się domyślić - jeżdżę na widlaku (tak, tak, mam papiery na wszystkie typy wózków). Czasami jak brakuje kogoś z brygady to stoję sobie przy maszynie, okrawając sobie jakąś skrzyneczkę.

Do moich zainteresowań można zaliczyć sport, motoryzację, doping (mowa o dopingu na meczach) oraz muzykę (techno, polski i zagraniczny rap, disco-polo). Jak każdy chłop lubię wypić sobie zimne piwo, rzecz jasna nie tylko jedno ^^. Preferuję Tyskie. Jaki jestem? Nie będę pisał jaki jestem według siebie, lecz jak oceniają mnie moi znajomi a mianowicie według nich, jestem osobą spokojną, zabawną oraz kulturalną. Tak, tak - Boczuś człowiek idealny... Nie, skąd.. Nie ma ludzi idealnych a co za tym idzie, mam też wady z którymi walczę i staram się je niwelować a mianowicie jestem troszku nerwowy ale nie odbija się to na nikim, nie wyżywam się ani nic.. Na pewno do wad mogę zaliczyć to, że dosyć często piję piwo ale to chyba nie ma jakiegoś większego znaczenia.

• Shoot frag! (+) 1
  • Love Frag (++) 4
  • Confused 1

Nick: aluu

Staż gry w CS:GO / CS 1.6: 6 lat

Jaką grą chciałbyś się zajmować: Go, ale 1.6 też nie odmówię ;)

Czy byłeś karany na naszej sieci: Nie

Doświadczenie na podobnym stanowisku: Tak, po tylu latach gry i własnych sieciach doświadczenie jest.

Kilka informacji o sobie: Jestem młodą osobą która posiada zapas wolnego czasu który może wykorzystać na dodatkowe zajęcia. Nie lubię rozpisywać się o sobie więc myślę ze lepiej poznamy się już w trakcie zajęć ;)

• Shoot frag! (+) 1

Nick: 6IX9INE

Staż gry w CS:GO / CS 1.6: 6 lat w 1.6

Jaką grą chciałbyś się zajmować: Cs 1.6

Doświadczenie na podobnym stanowisku: Bardzo duże, byłem w UBT na kilku sieciach, oceniałem setki demek i na pewno nadam się na tą posadę.

Kilka informacji o sobie: Mam na imię Damian, posiadam 17 lat i mieszkam w Słupsku. Byłem kiedyś właścicielem własnej sieci. Jestem pracowitą, pozytywną, pomocną i charyzmatyczną osobą a te cechy są bardzo ważne na tej posadzie.
Tak wiem, że jestem nowy, nikt mnie nie zna ale liczył bym na przynajmniej tygodniowy okres próbny. Nie pożałujecie tej decyzji :) 

Nick: PoLaR

Staż gry w CS:GO / CS 1.6:  4 lata (3270h)

Jaką grą chciałbyś się zajmować:  CS:GO

Doświadczenie na podobnym stanowisku: Nigdy jeszcze nie byłem na podobnym stanowisku, ale szybko się uczę 

Kilka informacji o sobie: Jestem Mateusz i pochodzę z Częstochowy, w której również mieszkam. Mam 15 lat, a moim hobby jest granie w piłkę nożną, podobnie, jak moi rówieśnicy ;v. Gdy dorosnę, chciałbym naprawiać samoloty (bardzo lubię czytać i oglądać filmy o nich). Dużo wolnego czasu przeznaczam na gry komputerowe, natomiast zawsze znajduje czas, by spotkać się ze znajomymi, albo pograć w piłkę. Moimi ulubionymi grami jest CS:GO, Fortnite i Euro truck simulator 2. Najwięcej czasu, przeznaczam na CS:GO, ponieważ jest to moja ulubiona gra, w którą gram najdłużej ze wszystkich i najbardziej ją lubię. Liczę na to, że moje podanie zostanie rozpatrzone pozytywnie i będę mógł pomóc w ocenie dem.

• Confused 1

Nick: KoKeR

Staż gry w CS:GO / CS 1.6: W 1.6 kiedyś grałem bardzo dużo natomiast mój staż w CS:GO to 3,5 roku(2000 godzin i ranga LEM)

Jaką grą chciałbyś się zajmować: CS:GO

Czy byłeś karany na naszej sieci: Raz byłem jednakże sytuacja ta została wyjaśniona, teraz pełnię funkcję admina i przestrzegam wszystkich zasad.

Doświadczenie na podobnym stanowisku: Nie posiadam takowego doświadczenie jednakże chciałbym spróbować swoich sił na tym stanowisku i myślę, że szybko zaadaptowałbym się do nowej funkcji. Znam się trochę na CS'ie dlatego myślę, że potrafiłbym trafnie ocenić demka.

Kilka informacji o sobie: Nazywam się Maciej i mam 16 lat. Pochodzę z województwa podkarpackiego z miejscowości Stalowa Wola. Interesuje się przede wszystkim piłką nożną i CS:GO. Moje cechy to przede wszystkim bezstronność przy podejmowaniu decyzji, spokój i opanowanie. Jestem również miły w stosunku do innych i można ze mną fajnie porozmawiać.

Pozdrawiam.

Edited by KoKeR (see edit history)
  • Shoot frag! (+) 5
  • Love Frag (++) 1

Nick: ChmielxDD

Staż gry w CS:GO / CS 1.6: w cs go z jak i w 1.6 po 3 lata

Jaką grą chciałbyś się zajmować: cs 1.6

Czy byłeś karany na naszej sieci: nie

Doświadczenie na podobnym stanowisku: Byłem chwile w UBT Team i sprawdzałem demka lecz do bansa nie miałem dostępu gdyż był to test chciałbym sie spróbować na tym stanowisku.

Kilka informacji o sobie: Nazywam się Grzegorz mam 16 lat. Jestem ze śląska w wolnym czasie lubię pograć w piłkę jak i zagrać w cska lubię pomagać innym dlatego składam podanie

• Laugh 1

Nick: Sub

Staż gry w CS:GO / CS 1.6: około 4 lata

Czy byłeś karany na naszej sieci: nie nie byłem oprócz mute który został zdjęty 

Doświadczenie na podobnym stanowisku:  byłem adminem na serwerze only awp więc oglądałem sporo demek i banowałem cheaterów.

Kilka informacji o sobie: Mam na imię Michał, lubię piłkę nożną oraz siatkówkę, interesuję się również grami typu fps takimi jak CS, Batllefield czy też Cod. W wolnym czasie również oglądam seriale (Netflix :) )

• Shoot frag! (+) 2
  • Love Frag (++) 1

Nick: Czerwion.

Staż gry w CS:GO / CS 1.6:  W CS 1.6 gram od wielu wielu lat, około 10 z przerwami.

Doświadczenie na podobnym stanowisku: Tak, niegdyś pełniłem funkcję UBTeamu na dwóch lub trzech znanych sieciach CS 1.6.

Kilka informacji o sobie: Mam na imię Kamil, jestem studentem 3 roku, gram w piłkę i jestem trenerem.Jestem osobą rzetelną, komunikatywną i lubianą.Do każdego zajęcia podchodzę poważnie i lubię wyzwania.Mam chęć nauczyć się czegoś nowego i przy okazji sprawdzić swoje umiejętności już posiadane.

Edited by Czerwion. (see edit history)
  • Love Frag (++) 1

Nick: Kappirano

Staż gry w CS:GO / CS 1.6: W CS:GO gram od 3 lat i 6,032 godzin. 

Czy byłeś karany na naszej sieci: NIE

Doświadczenie na podobnym stanowisku: Pełniłem już funkcję "Sędziego Ocen Dem CS:GO" na innych sieciach. Mam duże doświadczenie.

Kilka informacji o sobie: Mam na imię Dominik i mam 20 lat, interesuję się robieniem map cs:go, sportem, e-sportem, czasami piłką nożną, siatkówką lub inny sport. Jestem osobą miłą, aktywny, pomocny. Trochę czasami zajmuję się informatyką m.in żeby tej osobie pomóc. :P

Edited by Kappirano (see edit history)
  • Shoot frag! (+) 2
  • Love Frag (++) 2

Nick: VeksuaL 

Staż gry w CS:GO / CS 1.6: w CS 1.6 jeśli mnie pamięć nie myli będzie około 7lat z przerwami. 

Jaką grą chciałbyś się zajmować: CS 1.6 

Czy byłeś karany na naszej sieci: Tak

Doświadczenie na podobnym stanowisku: Nie posiadam owego, ale chciałbym się sprawdzić na tym stanowisku i poszerzyć swoje horyzonty o nowe doświadczenia. 

Kilka informacji o sobie: Mam na imię Marek i mam 17 lat. Interesuje się muzyką (głównie Imagine Dragons), oglądam również wszelkie interesujące seriale, takie jak np. Gra o Tron, jestem pasjonatem wędkarstwa, od nie dawna gram w klubie piłkarskim. Jestem przeważnie spokojnym i pomocnym w miarę swojej wiedzy blondynkiem. Co do aktywności jestem praktycznie codziennie, głównie na telefonie. Natomiast po szkole bądź w weekend przesiaduje przed komputerem. ?

• Shoot frag! (+) 3
  • Love Frag (++) 4

Nick:  Czerwion.

Staż gry w CS 1.6:  Około 8 lat

Czy byłeś karany na naszej sieci:  Tak

Doświadczenie na podobnym stanowisku:  Doświadczenie posiadam z poprzedniej sieci na które sprawowałem funkcję UnBanTeamu, miałem też niegdyś własny serwer i chciałbym spróbować swoich sił na nowo w ocenianiu demek i ss'ów.

Kilka informacji o sobie: Nazywam się Kamil, jestem studentem 3 roku na kierunku ekonomicznym.Interesuję się sportem głównie piłką nożną w którą sam gram  i której uczę dzieci.W wolnym czasie spędzam czas ze swoją dziewczyną lub chodzę na siłownie.Gdy tylko czas pozwala staram się dorobić do studenckiego życia.Jestem osobą rzetelną, kulturalną i cierpliwą.Potrafię dogadywać się z innymi i przyjąć krytykę lub wysłuchać innych "mądrzejszych" ode mnie.Wychodzę z założenia, że każdy z nas każdego dnia uczy się czegoś nowego, jestem otwarty na wyzwania.

Pozdrawiam,

Kamil

Edited by Czerwion. (see edit history)
  • Shoot frag! (+) 2
  • Love Frag (++) 1

Nick:  FREESTYLER

Staż gry w  CS 1.6:  10 lat

Jaką grą chciałbyś się zajmować:  Cs 1.6

Czy byłeś karany na naszej sieci:  Siedziałem 25 za gwałt, oczywiście,że nie byłem  karany ;D 

Doświadczenie na podobnym stanowisku:  Doświadczenie posiadam ogromne, nie raz przesiadywałem na tym stanowisku i nigdy nie miałem z tym problemu. Dla mnie nie jest nic trudnego by rozpoznać czitera a skillowego gracza. 

Kilka informacji o sobie:   Jestem Dawid mam 19 lat aktualnie sie uczę i jestem w 4 klasie technikum, w tym roku maturka ;x zbliza sie duzymi krokami. Interesuje się sportem e sportem jak i motoryzacja.  Bije botów na dd2 jak i na 4funie.  Co chwile ktos na mnie tam placze ;x cwaniaczki jedne nawet admini a zbanowac nie potrafia :D . Nic wiecej nie dodam jestem inkognito 

• Extra 1
  • Shock 1

Na chwilę obecną rekrutacja zostaje zamknięta z pełnej obsady. 

• Shoot frag! (+) 1
  • Love Frag (++) 2

Ogłoszenie!

Z dniem dzisiejszym tj. 10/05/2019 otwieram szybką rekrutacje na sędziego ocen. 

Zapraszam do składania podań.

• Shoot frag! (+) 2
  • Love Frag (++) 2

Brak chętnych na stanowisko sędziego ocen..? Zapraszam do składania podań!

• Laugh 1
  • Smutek 1

Nick: RageBlood

Staż gry w CS:GO / CS 1.6: około 5 lat

Jaką grą chciałbyś się zajmować: CS 1.6

Doświadczenie na podobnym stanowisku: Byłem kiedyś UB Team na innej sieci

Kilka informacji o sobie: Hej, jestem Mateusz i mam 15 (niedługo 16) lat. Interesuje się komputerami  i grafiką, w wolnym czasie lubię sobie posłuchać muzyki  i pograć w gry.

• Laugh 1

Ogłoszenie!

Z dniem dzisiejszym tj. 07/08/2019 szybka rekrutacja na Sędziego Ocen zostaje zamknięta do odwołania.

Ogłoszenie!

Z dniem dzisiejszym szybka rekrutacja na Sędziego Ocen zostaje otwarta.

Zapraszam do składania podań w tym temacie! 

Aktualne zapotrzebowanie:

• Sędzia Ocen dem CS:GO: 0
  • Sędzia Ocen CS 1.6: 1

Inne informacje:

• Podanie z konta, które zostało zarejestrowane "wczoraj", z jednym postem na forum to duży minus
  • Posiadanie admina na naszej sieci serwerów to duży plus
  • Aktywność w dziale "Strefa Banów Serwerowych" to bardzo duży plus! Dałeś swoją rozpiskę? Oceniłeś innego gracza, oraz wyraziłeś swoją opinię bezinteresownie? Napisz o tym w podaniu, a na pewno będę miał to na uwadze. Jeśli twoja rozpiska była rzetelna, czytelna i przede wszystkim trafna, możesz zostać przyjęty od razu (pomijając test w postaci screenów/demka)
  • Wzór do podania znajduję się w pierwszym poście tego tematu!
  • Szybka rekrutacja pozostanie otwarta do odwołania.
  • Shoot frag! (+) 2
  • Love Frag (++) 1
  • Extra 1

Nick: heroine

Staż gry w CS:GO / CS 1.6: 10 lat

Jaką grą chciałbyś się zajmować:  cs 1.6

Czy byłeś karany na naszej sieci:  nie

Doświadczenie na podobnym stanowisku: Demka rozpisywane bez rang ubt.

Kilka informacji o sobie: Chcę spróbować czegoś nowego, niżej trafione czasy z komentarzem.

.

• Shoot frag! (+) 4
  • Love Frag (++) 1
  • Extra 1

Nick: Y̶o̶h̶.

Staż gry w CS:GO / CS 1.6: 6 lat

Jaką grą chciałbyś się zajmować: CS:GO

Czy byłeś karany na naszej sieci: Tak

Doświadczenie na podobnym stanowisku: Brak, lecz są chęci na rozwinięcie umiejętności

Kilka informacji o sobie: Taki sobie zwykły, niewyróżniający się szesnastoletni chłopak, który w wolnym czasie lubi grać w różne gry, lub słuchać muzyki. Nie zdarzało mi się zbyt często oceniać demek bo zazwyczaj banuje trafnie cheaterów, ale jeśli to zazwyczaj mam taki styl pisania jak przykład niżej, Pozdrawiam!

• Shoot frag! (+) 5
  • Love Frag (++) 1
  • Laugh 2

Nick:  ?.?

Staż gry w CS:GO / CS 1.6:  Lekko ponad 2 lata (2500h)

Czy byłeś karany na naszej sieci: Tak.

Doświadczenie na podobnym stanowisku: Brak doświadczenia

Kilka informacji o sobie: Mam na imię Oskar, w wolnym czasie lubię pograć lub przeczytać jakąś ciekawą książkę i chciałbym nabyć doświadczenia w kwestii oceniania cheaterów. :)  Podrzucam skargę na gracza, która została odrzucona, ale później dostał on bana od jednego z Adminów serwera Surf za cheatowanie:

• Shoot frag! (+) 4
  • Smutek 1

Nick: Never Back Down.

Staż gry w CS:GO / CS 1.6: 11 Lat.

Jaką grą chciałbyś się zajmować: CS GO.

Czy byłeś karany na naszej sieci: Nie byłem.

Doświadczenie na podobnym stanowisku: Doświadczenie myślę że mam dobre, ponieważ byłem wiele razy sędzią na sieciach czy też Opiekunem, wiem na czym to polega. Jak zauważyłem jest rekrutacja otwarta więc pomyślałem że spróbuję tutaj zostać sędzią oczywiście że mogę też się podszkolić w razie ciężkich ocen i zapytać Opiekuna o pomoc.

Kilka informacji o sobie: Jestem Mateusz, mieszkam w okolicach Rzeszowa, jestem osobą sympatyczną oraz komunikatywną. Lubię pracować w grupie i zawsze staram się pomagać. Wolnym czasie lubię oglądać filmy wojenne, jak również udzielać się sportowo. Od czasu do czasu wyskoczę sobie pobiegać lub pójść sobie pograć w siatkę lub piłkę nożną.

• Shoot frag! (+) 2