Skocz do zawartości
GET

[Oddzielony] Szybka rekrutacja na ModChata v7

Rekomendowane odpowiedzi

Rekrutacja zostanie zakończona w niedzielę - to ostatni moment na napisanie podania!

  • Ustrzel fraga! (+) 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem graczem: nocnym i dziennym
Godziny gry na serwerze: W tygodniu jestem zazwyczaj dostępny od 16-17, w weekendy do późnych godzin nocnych

Nick jakiego używasz: LumciaGumcia
Wiek: 18
Staż gry na serwerze: chyba dwa latka już się uzbierały
Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: TAK 
Czy kiedykolwiek sprawowałeś jakąkolwiek funkcję na MTA?: modchat, moderator, supermoderator
Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać ModChatem: Jestem już bardzo długo można powiedzieć "związany" z tym serwerem i posiadam duże doświadczenie, szczególnie z perspektywy gracza. Kiedy sprawowałem swoje funkcje nie uczestniczyłem w żadnych aferach i nie było ze mną żadnych problemów. Kiedy zabieram się za coś, to zawsze staram się to robić jak najlepiej a nie na odwal.  Nie zamykam się w swoim świecie, słucham rad i uwag osób, które są starsze ode mnie i mają więcej doświadczenia w danych tematach. Nie szukam wszędzie problemu, nie krytykuje innych osób za moje jakieś tam niepowodzenia i można ze mną normalnie porozmawiać na poziomie. Jest możliwy ze mną prawie 24/7 kontakt, dzięki czemu prawie zawsze będę mógł wbić szybko na serwer aby rozpatrzyć jakiś tam problem który będzie. Na forum zawsze byłem aktywny, udzielałem się w ważnych dla serwera tematach i jeżeli mogłem w jakiś sposób pomóc np. coś przetestować to zgłaszałem się do pomocy.

W jakim dniu oraz godzinie możesz odbyć rozmowę kwalifikacyjną na serwerze TS3: codziennie

  • Serduszko fragowe (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rezygnuję 

Edytowane przez RareGun17

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności