Skocz do zawartości
GET

[KOSZ] Pomysł na osoby, które składają namioty

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Wpadłem na pomysł, który powinien ukrócić zdecydowanie sytuacje, kiedy to gracze z grupy składają namioty w bazach i potem odchodzą. Z reguły albo to jest zemsta albo chwila słabości, dlatego też wszystkie tego typu przypadku uważam, że będzie można zgłaszać już legalnie po wdrożeniu mojego pomysłu.

 

Otóż, pomysł polega na tym, że osoba, która raz złoży nadmierną ilość namiotów, otrzyma restrykcje na serial, które będą odczytywane z pliku. Jeśli będzie posiadał takową blokadę, to nie będzie mógł złożyć żadnych namiotów grupowych, a także je nawet otwierać. Dotyczyć to będzie wszystkich przyszłych grup. 

 

Kara będzie permanentna i nie będzie można się od niej odwołać nawet w przypadku amnestii. 

 

Co Wy na to?

  • Ustrzel fraga! (+) 7
  • Zmieszanie 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

+

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tak ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

+

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomysł jak najbardziej na plus.

 

Popieram!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej na tak.

  • Ustrzel fraga! (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to nie ma sensu... To jest kurwa DayZ, jak Cię ktoś okradnie to jedziesz od nowa i tyle...  Żadnych banów, żadnych blokad nie powinno być. W DayZ liczy się zaufanie, jeżeli go nie masz to ryzykujesz, że gościu Cię okradnie i tyle. Life is brutal.

Edytowane przez Walezenka
Literówka.
  • Ustrzel fraga! (+) 4
  • Śmiech 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Walezenka napisał:

Jak dla mnie to nie ma sensu... To jest kurwa DayZ, jak Cię ktoś okradnie to jedziesz od nowa i tyle...  Żadnych banów, żadnych blokad nie powinno być. W DayZ liczy się zaufanie, jeżeli go nie masz to ryzykujesz, że gościu Cię okradnie i tyle. Life is brutal.

Pomysł Nesty'ego fajny i oryginalny, ale kurde Wazelinka mówi dobrze.

  • Ustrzel fraga! (+) 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Neutral.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może jeszcze stworzyć bezpieczną strefe na mapie ? 

Jak dla mnie bez sensu.To w końcu ma być DayZ.

A jak ktoś cie okradnie,trudno.Trzeba uważać kogo się wpuszcza do grupy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz piszecie że jak okradnie to trudno, albo "To DayZ". Ale gdy zdarzy się faktycznie kradzież, to pierwsi na forum będziecie pisać skargę.

  • Ustrzel fraga! (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niby fajnie, ale tak jak chłopaki mówią wyżej... Liczy się zaufanie do ludzi. Przecież są specjalne hangary gdzie można trzymać namioty i są przecież zamykane na hasło, wystarczy nie dawać hasła do namiotów. Nie lepiej wprowadzić jakiegoś ograniczenia co do zamykania namiotów? np tylko lider grupy mógłby złożyć grupowy namiot. Co do odchodzenia z grupy i dołączenia zaraz do innej równie dobrze można wprowadzić pewnego rodzaju "blokadę" która uniemożliwiałaby dołączenie do grupy przez 24-48h od opuszczenia wcześniejszej. Ta "blokada" równie dobrze mogłaby zniechęcić do zamykania namiotów bo po co zamknąć, czekać i nic nie robić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Krystek napisał:

Teraz piszecie że jak okradnie to trudno, albo "To DayZ". Ale gdy zdarzy się faktycznie kradzież, to pierwsi na forum będziecie pisać skargę.

Po pierwsze: Nikt mnie nie okradnie bo mam zaufaną ekipe, z którą gram w chuj czasu.

Po drugie: Jeżeli ktoś będzie pisał skarge typu: Zostałem okradziony przez ................ banować chuja to wystarczy usunąć post i tyle. 

  • Ustrzel fraga! (+) 1
  • Serduszko fragowe (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

32 minuty temu, System napisał:

Przecież są specjalne hangary gdzie można trzymać namioty i są przecież zamykane na hasło, wystarczy nie dawać hasła do namiotów. Nie lepiej wprowadzić jakiegoś ograniczenia co do zamykania namiotów? np tylko lider grupy mógłby złożyć grupowy namiot.

OOO tutaj się z wszystkim zgodzę. 

 

  • Ustrzel fraga! (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na nie...wazelinka ma tu 100% racji.Są szopy ? tam się trzyma namioty a dostęp daje zaufanym osobom...

  • Ustrzel fraga! (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to usuń punkt z regulaminu zakaz okradania baz i gitarka :D więcej magów na + 

  • Ustrzel fraga! (+) 2
  • Śmiech 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tak 2 osoby nas ojebali.. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, Krystek napisał:

Teraz piszecie że jak okradnie to trudno, albo "To DayZ". Ale gdy zdarzy się faktycznie kradzież, to pierwsi na forum będziecie pisać skargę.

Nie ma potrzeby pisania na forum skarg jeśli wiemy kogo wpuszczamy do grupy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może zamiast tego dodać do skraftowania namioty/skrzynie/sejfy na hasło? Taki namiot/skrzynię/sejf mógłby zwinąć tylko właściciel grupy.

 

#edit. byłaby to alternatywa dla szop za które musimy jednać zapłacić.

Edytowane przez MentosToJa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny pomysł

W dniu 21.02.2018 o 19:44, System napisał:

Przecież są specjalne hangary gdzie można trzymać namioty i są przecież zamykane na hasło, wystarczy nie dawać hasła do namiotów. 

Niby tak, ale na przykład, że grasz z kimś już 2 miesiące i podajesz mu hasło to tych namiotów a jemu nagle coś odawala i ci wszystko zabiera i składa namioty, jest to przykład z mojej gry.

 

W dniu 21.02.2018 o 19:44, System napisał:

Co do odchodzenia z grupy i dołączenia zaraz do innej równie dobrze można wprowadzić pewnego rodzaju "blokadę" która uniemożliwiałaby dołączenie do grupy przez 24-48h od opuszczenia wcześniejszej. Ta "blokada" równie dobrze mogłaby zniechęcić do zamykania namiotów bo po co zamknąć, czekać i nic nie robić.

Z tą blokadą to również jest bardzo dobry pomysł.

  • Ustrzel fraga! (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, MentosToJa napisał:

To może zamiast tego dodać do skraftowania namioty/skrzynie/sejfy na hasło? Taki namiot mógłby zwinąć tylko właściciel grupy.

 

#edit. byłaby to alternatywa dla szop za które musimy jednać zapłacić.

Już lepsze to niż jakieś blokady xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak już to faktycznie jedyną opcją byłyby sejfy (które swoją drogą są w oryginalnym DayZ do Army [chyba epoch]).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem pomysł z tymi sejfami to chyba najlepszy pomysł na jaki można było wpaść, a karą powinno być zerowanie całego konta + ban na 30 dni.

*Według mnie każdy zasługuje na drugą szanse.

*Po drugie osoby które okradły jakiś team bd miały problem z dostaniem się do jakiejś drużyny. 

*Ale jeżeli osoba okradnie po raz drugi to kara będzie permanentna i nie będzie można się od niej odwołać nawet w przypadku amnestii.

*No i zachowamy chociaż odrobinę DayZ'a.

  • Śmiech 1
  • Zmieszanie 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość została wygenerowana automatycznie.

 

Ten temat został oznaczony przez Moderatora jako spam i wyrzucony do -> archiwum.

[!] Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderatorzy forum rozpatrzą go ponownie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności