Skocz do zawartości
koval

Ciche chodzenie. Co i jak ?

Rekomendowane odpowiedzi

To będzie krótki artykuł o tym jak,gdzie i przede wszystkim kiedy cicho się poruszać.

Skradanie:

Nie skradaj się nigdy, np. w trakcie jakiejś strzelaniny,gdy dopiero wychodzisz z respa, bo to nie ma najmniejszego sensu.Skradanie jest przydatne gdy np. w CT skradasz się do bs'a z bombą(Np. na nuke w bs'ie na dole),aby przeciwnik do ostatniej chwili nie spodziewał się z której strony nadchodzisz.Jeśli jesteś początkujący po prostu patrz się kiedy skradają się inni gracze, wtedy po jakimś czasie wyczujesz kiedy jest to potrzbene. (apropo, czasami denerwuje nas jak się skradamy do kogoś od yłu a jakiś noob za nami wdrepta sobie z buta i cichą akcje szlag trafił :P )

Chodzenie po drabinie:

króciutko: Zdziwiłem się ale mało osób wie że trzymając Ctrl czy inny klawisz odpowiedzailny za kucanie nie słychać jak wchodzimy po drabinie.Łatwo w ten sposób zaskoczyć przeciwników np. na de_cbble gdy T lub CT siedzą za okienkami

Bardziej doświadczeni gracze rozpoznają po odgłosach gdzie znajduje się przeciwnik, (np.odgłosy cho0dzenia po różnych nawierzchniach,skrzypiące drzwi,drabina)wtedy ławiej jest im go zabić.Sprytem można jednak ich oszukać mały przykład: wiemy że na de_nuke koleś siedzi na metalowej budce,otwieramy skrzypiące drzwi,koleś przechodzi nad nie aby nas zabić, a my zachodzimy go od drugiej strony i możemy mu tylko powiedzieć "cześć jak czapka ;]".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poznałem to jak zaczynałem grać w CS. "Poradnik" raczej dla newbie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to podstawy CS'a , i raczej inteligencja ludzka pozwala na samodzielne zauważenie owych spraw :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności