Skocz do zawartości
GeForce

[KOSZ] Auta kiszone przez grupy w bazach..

Rekomendowane odpowiedzi

Bo serwer nie ma być łatwy.

  • Ustrzel fraga! (+) 1
  • Serduszko fragowe (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w bazie nie mam żadnego :v 

  • Szok 1
  • Śmiech 1
  • Zmieszanie 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fragujemy to jest przede wszystkim klasyka i prostota i to właśnie przyciąga tak wiele osób.

  • Ustrzel fraga! (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak znak życie to piszesz tą propozycję bo nie masz fajnych aut. Pewnie jakbyś miał dobre auta też byś kisił w bazie a na lootowanie brałbyś tymczasówki a na 100% ty sam jeździsz tymczasowkami. Z tego co widzę to tymczasowkami poruszają się bambiki żeby coś zdobyc, okej może czasem dobre grupy jeżdżą tymczasowkami ale zdaje mi się że lepsze grupy jeżdżą tymczasowkami dlatego iż chcą poolutowac militarki itp, szukają nowych pojazdów do bazy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każda grupa jeździ tymczasówkami??? Ja się nie spotykam z tym zjawiskiem. Na serwerze dużo jest grup które jeżdżą autami normalnymi, a w bazach są kiszone auta bo chyba mądry człowiek sam nie pojedzie top autem gdzieś nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, M!k0 napisał:

Każda grupa jeździ tymczasówkami??? Ja się nie spotykam z tym zjawiskiem. Na serwerze dużo jest grup które jeżdżą autami normalnymi, a w bazach są kiszone auta bo chyba mądry człowiek sam nie pojedzie top autem gdzieś nie?

Każda grupa jeździ tymczasówkami??? Ja się nie spotykam z tym zjawiskiem. Na serwerze dużo jest grup które jeżdżą autami normalnymi, a w bazach są kiszone auta bo chyba mądry człowiek sam nie pojedzie top autem gdzieś nie?

Wczoraj spotkałem bodajże 3-4 grupy które zamiast wyjechać czymś normalnym z bazy to sobie pojadą bobkiem 2 strzelców...przykładami takich grup są eP i MIB.Ponieważ ich nie zobaczysz na normalnym aucie nigdy...chyba że 2 dni przed resetem :)

Godzinę temu, Xiaomi napisał:

Jak znak życie to piszesz tą propozycję bo nie masz fajnych aut. Pewnie jakbyś miał dobre auta też byś kisił w bazie a na lootowanie brałbyś tymczasówki a na 100% ty sam jeździsz tymczasowkami. Z tego co widzę to tymczasowkami poruszają się bambiki żeby coś zdobyc, okej może czasem dobre grupy jeżdżą tymczasowkami ale zdaje mi się że lepsze grupy jeżdżą tymczasowkami dlatego iż chcą poolutowac militarki itp, szukają nowych pojazdów do bazy.

Możesz zobaczyć :) albo przyjdź mi pod bazę i zobacz sobie że jeździmy tymi autami bo dla nas to tylko i wyłącznie auta bez wartości a dla innych to jest obiekt podniecenia itd...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może nie mają nic z resetu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tymczasówki zostały dodane dla nowych graczy, więc moim rozwiązaniem byłoby dodanie ich na rangę, czyli tylko "Newbie" mógłby się owym pojazdem poruszać, a takie top grupy, by już nie miały z nich pożytku.

  • Ustrzel fraga! (+) 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Uzillo dobry pomysł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Uzillo napisał:

Tymczasówki zostały dodane dla nowych graczy, więc moim rozwiązaniem byłoby dodanie ich na rangę, czyli tylko "Newbie" mógłby się owym pojazdem poruszać, a takie top grupy, by już nie miały z nich pożytku.

To może sie udać :) lecz żeby gracze mogli się bardziej zaklimatyzować to zamiast 12h dałym może 20h aby wbić rangę gracz :)

25 minut temu, M!k0 napisał:

Może nie mają nic z resetu?

byłem sprawdzać co mają w bazach i powiem Ci że biedy nie klepią :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, SexyBanan napisał:

Po 1 pisze się ,,rzadko''

Po 2. Wczoraj Skaya i kogoś jeszcze widzialem na publikach a nie patku czy czymś innym :D 

Jak już kogoś poprawiasz to skończ zdanie kropką. Ł i innych polskich znaków też nie znasz? Auta na rangi są bezsensu. Bez sensu ograniczać graczy. 

Sam jechałeś topke bo to rpg teraz, a sam chcesz robić rpg z fraga...

Edytowane przez MentosToJa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmniejszyć limit pojazdów w bazach + dodać maksymalną liczbę baz, które mogą być na mapie, a bazy właściciela, który nie pojawił się załóżmy przez miesiąc usuwać. Można też pomyśleć nad usunięciem baz na zawsze. Wiem, że ta oferta jest ze względów finansowych, ale chyba dużo osób przyzna, że liczba baz jest przesadzona i to bardzo.

  • Ustrzel fraga! (+) 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

popieram zminiejszenie limitów w bazie aut ale nie wiem czy serwer może sobie pozwolić na limit baz tak samo jak ktoś wydał kasę na bazę na zawsze to raczej nie zwrócą mu teraz tego także ten pomysł odpada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może w ogóle strasznie zmniejszyć liczbę pojazdow. Przecież to dayz gdzie każdy pojazd powinien być unikalny. A co do limitu baz były ostatnio zmniejszane 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Lumcia Gumcia napisał:

Zmniejszyć limit pojazdów w bazach + dodać maksymalną liczbę baz, które mogą być na mapie, a bazy właściciela, który nie pojawił się załóżmy przez miesiąc usuwać. Można też pomyśleć nad usunięciem baz na zawsze. Wiem, że ta oferta jest ze względów finansowych, ale chyba dużo osób przyzna, że liczba baz jest przesadzona i to bardzo.

Była już zmieniana ilośc aut w bazach...rozwiązanie jest dobre czyli : usunięcie kilkunastu aut aby było ich mniej :)

  • Ustrzel fraga! (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o zbyt dużą ilość baz na mapie to możnaby było zrobić tak że np. jeżeli gracz z grupy do której przypisana jest baza, nie zaloguje się przez miesiąc baza zostanie usunięta. 

Edytowane przez Babuszka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty wiesz co Ty piszesz? "Gracz z grupy XXX jeżeli się nie zaloguje przez miesiąc, to baza danej grupy zostaje usunięta." Tak to rozumować po tym co napisałeś...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o to że jak byle ktoś z grupy przez miesiąc się nie zaloguje to usuwają baze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W grudniu rusza nowa edycja, więc może dobrze by było nie wgrywać wszystkich nieaktywne bazy na zawsze, ALE stworzyć temat/dział w którym gracze mogliby poprosić o wgranie na nowo tej bazy.

  • Ustrzel fraga! (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@System dobrze gada 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, System napisał:

W grudniu rusza nowa edycja, więc może dobrze by było nie wgrywać wszystkich nieaktywne bazy na zawsze, ALE stworzyć temat/dział w którym gracze mogliby poprosić o wgranie na nowo tej bazy.

Dobry pomysł :) +rep :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie gracie tutaj od miesiąca. Większość gra z was niby rok. Więc skoro gracie rok, to były już w tym roku o ile mnie pamięc nie myli dwa global resety. I za każdym razem przy czymś takim jest odpowiedni wątek do zgłaszania się po swoje bazy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, SexyBanan napisał:

Siemka

Piszę to ponieważ irytują mnie pewne grupy i gracze na serwerze z powodu którego co reset zgarniają auta a potem siedzę w bazie i jeźdzą tylko publicznymi autami lub biegają z buta.O ile bieganie z buta mi nie przeszkadza to jazdy tymczasówkami po prostu nie rozumiem gdy w bazie jest elegy i buffalo.Mowa oczywiscie o grupie eP. Dziś jeździliśmy sobie patkiem i tylko widze jak oni jadą tym bobkiem ze strzelcem zamiast wyjechać jakimś normalnym autem..podjezdzamy pod ich baze i oczywiście dobre auta ale NIE będą jeździć bobkami itd..nie bd wymieniać bo duzo by tu bylo pisania...

w Propozycji chodzi o system aut w bazach..wiem że byłaby to duża zmiana wymagająca wielu ważnych decyzji ale jezeli nic z tym nie zrobimy to serwer pójdzie w złą stronę.Dużo grup wbija w tą sobote,niedziele żeby ogarnąć jakieś auta a potem nie wbijają przez 2 tygodnie i auta siedzą w bazie i sie kiszą...dobrym pomysłem będzie opcja aby auta które są nie używane przez 24,48h przez przynajmniej 2 godziny były usuwane automatycznie z bazy na respa. Będzie to najlepsze rozwiązanie ponieważ obecnie to wszystko to jest jakiś kabaret.

                                                                                                                                                                                                                                Pozdrawiam i zapraszam do dyskusji poniżej :) 

Nawet dobry pomysł ale poco ? jak serwer do teraz ma dużą liczbe graczy może nie chce im sie jezdzić Na mnie zły pomysł.

  • Ustrzel fraga! (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Krystekmoże jest za każdym razem tak robione ale czy widujesz kogoś z grupy BAI? Róg LV-LS, kolejna baza na autostradzie LV-LS tez stoi nie używana. Dużo baz kończył się w pazdzierniku a nadal stoją.. Chodzi mi o to jak baza jest przez długi czas nie uzywana powiedzmy 2mies czy coś, to po prostu usnąć ją z mapy, ale zostawić non stop ten temat, bo wiadomo niektórzy wracają do gry.

Edytowane przez System
  • Ustrzel fraga! (+) 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Mlodyy;) napisał:

Nawet dobry pomysł ale poco ? jak serwer do teraz ma dużą liczbe graczy może nie chce im sie jezdzić Na mnie zły pomysł.

Z tego co napisałeś nie da się nic zrozumieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności