Jump to content

Witaj na naszym Fragowym forum!

Przyszły Fragowiczu, zarejestruj się teraz na naszym forum, aby uzyskać na nim dostęp do wszystkich funkcji.
Po zarejestrowaniu lub zalogowaniu się będziesz mógł tworzyć tematy, zamieszczać odpowiedzi do istniejących wątków, konwersować z innymi użytkownikami forum, dodawać reputację użytkownikom, publikować lub aktualizować własne statusy, a także zarządzać w pełni swoim profilem i wiele, wiele więcej...

Zespół FGTeam

Już 8 rok za nami...

Jak widzicie, nasz projekt przetrwał już 8 lat!
Przygodę w tym "brutalnym" świecie gier rozpoczęliśmy oficjalnie 1 stycznia 2012 roku.

Dlatego z tego miejsca dziękujemy wszystkim za pomoc, wsparcie i za to, że wciąż jesteście razem z nami -
to Wy, drodzy Fragowicze motywujecie nas do dalszego działania i to mimo wielu trudności,
które napotykamy na co dzień z różnych stron świata. 

Kolejny rok to nowe wyzwania - skupiamy się na nowościach i działamy dalej!
Pozdrawiamy gorąco, FGTeam

Nowy serwer CS:GO!

Drodzy Fragowicze,

Z przyjemnością informujemy o starcie nowego serwera CS:GO - RETAKE!

Wejdź wspólnie ze znajomymi - życzymy dobrej gry i zabawy!

NoScopy wkroczyły do akcji...

Jakiś czas temu otworzyliśmy nowy serwer CS:GO - ONLY AWP NO SCOPE!

Serdecznie zapraszamy do wspólnej gry i zabawy!

GET

[CS 1.6] Dyskusje o zmianach na serwerze ONLY DD2

Recommended Posts

Zauważyłem że czasami uciekają mi modele. Nie wiem czy nie ma to związku z tym fleshowym skryptem. Wyskoczyłem na fleszu, chciałem zabijać ale nikogo nie było i nagle wszyscy wokół mnie. 🙄

Zazwyczaj mam podobnie, ktoś rzuca flesza, załóżmy ja/tm/wrog przez wyższą teksturę i momentalnie fullflash znika/pojawia się i zazwyczaj na odwrót dzieje się z modelem przeciwnika/teammate znajdującego się blisko mojego modelu.

Tak, jednak teraz flesza od tm nie dostaniesz. Widzisz normalnie.

Zaktualizujcie ptb, bo ma autyzm. Serio.

• Shoot frag! (+) 1

Cały amx do restartu....

@ pogo  zaktualizowałem PTB na serwerach. Powinno być dobrze.

@ forze  pisz po polsku.

Pzdr

• Shoot frag! (+) 3
    • Love Frag (+) 1

Nie wiem czy to błąd od jakiejś aktualizacji lub wersji mapy, ale nie działa szybki, podwójny duck. Sprawdziłem tą samą mapę na innym serwerze i jest wszystko ok.

Hej wszystkim, napisze taki krótki temacik odnoszący się do gry na serwerze.

Przed świętami grało się w w miarę ok, zostały wprowadzone świąteczne zmiany - zaczęły występować różnorakie rodzaje lagów, ścin etc ( nie wiem jak u innych grajków ). Myślałem, że to tylko i wyłącznie wina mojego internetu, mimo że wiedziałem iż na innych serwerach mam stały i normalny ping. Idziemy dalej; przekminiałem sobie, że wraz z usunięciem świątecznych dodatków wszystko minie i znów będzie grało się świetnie jak za czasów, gdy adminował tu @ Hayu , czy @ xvnvx  - wtedy było super, zero ścin, płynne strzały a sama rozgrywka bardzo przyjemna. Ale zauważyliśmy ( i to nie tylko ja, admini - także inni obywatele serwera ), że jest chyba coraz gorzej, skacze choke i loss ( w moim przypadku ), a u kilku innych graczy także ping. 

Mam takie jedno pytanie do Opiekuna jak i Właściciela - da radę zrobić zmiany, takie aby serwer działał jak np. w maju zeszłego roku? Bo tak szczerze, to dziwie się, że serwer prosperuje dobrze, a duża część graczy narzeka na wiele aspektów. 

Ostatnio na serwerze przybywa nowych stałych graczy i jest ich dość sporo więc może wprowadźmy jakieś większe zmiany związane z  płynnością gry na serwerze, bo czasami jest tragicznie.

Pozdrawiam

• Shoot frag! (+) 5
    • Love Frag (+) 1

57 minut temu, pogo napisał:

Hej wszystkim, napisze taki krótki temacik odnoszący się do gry na serwerze.

Przed świętami grało się w w miarę ok, zostały wprowadzone świąteczne zmiany - zaczęły występować różnorakie rodzaje lagów, ścin etc ( nie wiem jak u innych grajków ). Myślałem, że to tylko i wyłącznie wina mojego internetu, mimo że wiedziałem iż na innych serwerach mam stały i normalny ping. Idziemy dalej; przekminiałem sobie, że wraz z usunięciem świątecznych dodatków wszystko minie i znów będzie grało się świetnie jak za czasów, gdy adminował tu @ Hayu , czy @ xvnvx  - wtedy było super, zero ścin, płynne strzały a sama rozgrywka bardzo przyjemna. Ale zauważyliśmy ( i to nie tylko ja, admini - także inni obywatele serwera ), że jest chyba coraz gorzej, skacze choke i loss ( w moim przypadku ), a u kilku innych graczy także ping. 

Mam takie jedno pytanie do Opiekuna jak i Właściciela - da radę zrobić zmiany, takie aby serwer działał jak np. w maju zeszłego roku? Bo tak szczerze, to dziwie się, że serwer prosperuje dobrze, a duża część graczy narzeka na wiele aspektów. 

Ostatnio na serwerze przybywa nowych stałych graczy i jest ich dość sporo więc może wprowadźmy jakieś większe zmiany związane z  płynnością gry na serwerze, bo czasami jest tragicznie.

Pozdrawiam

True, moja ostatnia gra do zbyt długich nie należała, w większej mierze przez lagi na serwerze.

Nie czuję jak rymuje.

• Shoot frag! (+) 3

13 godzin temu, pogo napisał:

da radę zrobić zmiany, takie aby serwer działał jak np. w maju zeszłego roku? Bo tak szczerze, to dziwie się, że serwer prosperuje dobrze, a duża część graczy narzeka na wiele aspektów. 

Jeśli chodzi o lagi, to faktycznie problem występuje głównie z powodu przeciążenia na maszynie hostingu. Praktycznie można rzecz, że od ponad 1.5 miesiąca mamy tam stale problem, który jest widoczny zarówno na ONLY DD2 CS 1.6, jak i ONLY AWP CS:GO, bowiem jest to ta sama maszyna, która cały czas ( jeszcze przed wprowadzonymi zmianami świątecznymi ) stwarza różnego rodzaju problemy. Dlatego masz błędny wniosek, że problemy te spowodowane były przez oprawę świąteczną. 

13 godzin temu, pogo napisał:

więc może wprowadźmy jakieś większe zmiany związane z  płynnością gry na serwerze, bo czasami jest tragicznie.

To nie jest tak, że my siedzimy i spoczywamy na laurach. Jestem w stałym kontakcie z osobami odpowiedzialnymi za hosting i nie mogę zdradzić szczegółów, ale sytuacja powinna się poprawić jeszcze w tym tygodniu. Okres zimowy zawsze jest taki, że zalewa nagle fala nie tylko graczy, ale i również serwerów, przez co kończą się zasoby. I tak jest w tym przypadku - nie ma obecnie gdzie przenieść serwera, stąd trzeba po prostu poczekać. 

Na przyszłość prosiłbym o zgłoszenia w temacie do tego specjalnie utworzonym: 

Pozdrawiam

• Shoot frag! (+) 5

Nie chciałem wcale zarzucać Wam braku reakcji, czy czegoś w tym stylu. W głównej mierze chciałem dowiedzieć się kiedy serwer wróci do optimum. Dziękuje za informacje i również pozdrawiam :) 

• Shoot frag! (+) 1

Serwer odciążony - sprawdźcie teraz płynność ;)

• Shoot frag! (+) 6
    • Love Frag (+) 2

Jest super, gra płynna, strzały lecą tam gdzie chce. Pytałem graczy to też mówią, że bajunia. Dobra robota :) 

• Shoot frag! (+) 4
    • Love Frag (+) 1
    • Shock 1