Jump to content
[CS:GO] Nowy serwer CS:GO - ONLY AWP NO SCOPE! ×

Witaj na naszym Fragowym forum!

Przyszły Fragowiczu, zarejestruj się teraz na naszym forum, aby uzyskać na nim dostęp do wszystkich funkcji.
Po zarejestrowaniu lub zalogowaniu się będziesz mógł tworzyć tematy, zamieszczać odpowiedzi do istniejących wątków, konwersować z innymi użytkownikami forum, dodawać reputację użytkownikom, publikować lub aktualizować własne statusy, a także zarządzać w pełni swoim profilem i wiele, wiele więcej...

Zespół FGTeam

NoScopy wkraczają do akcji...

Z przyjemnością informujemy o starcie nowego serwera CS:GO - ONLY AWP NO SCOPE!

Serdecznie zapraszamy do wspólnej gry i zabawy!

Nowy ranking w CS:GO!

Z przyjemnością informujemy naszych Fragowiczów,
iż udostępniliśmy Wam nową wersję rankingu na naszych serwerach CS:GO!

Graj na naszych serwerach i zdobądź koniecznie rangę Global Elite!

MTA:DayZ wraca w grudniu!

Wraca nasz legendarny serwer MTA:DayZ...

Śledź naszego FanPage, a dowiesz się jak przebiegają beta-testy!

[CS:GO] Nowy serwer CS:GO - ONLY AWP NO SCOPE!
Zbuntowana

Najciekawsza książka przeczytana w waszym życiu

Recommended Posts

Witam, was moje misiaczki.

Moje pytanie do was, jaka była wasza najciekawsza książka przeczytana w waszym życiu ?

Czy w ogóle czytacie książki, jeśli tak to ile na miesiąc?

Czy polecicie jakąś książkę?

• Shoot frag! (+) 1

Seria książek Simona Becketta o doktorze Davidzie Hunterze - "Chemia śmierci", "Zapisane w kościach", "Szepty zmarłych", "Wołanie grobu" i najnowsza której jeszcze nie mam w swoim zbiorze i tylko czekam aż dorwę żeby przeczytać "Niespokojni zmarli".

Polecam wielbicielom kryminałów i thrillerów medycznych! To jedna z lepszych serii jaką czytałam :)

Poza tym lubię czytać horrory z których polecam "Zaułek zła" Barry'ego Grahama. 

• Love Frag (++) 1

Moja najciekawsza książka przeczytana w życiu? Hmm... dużego wyboru do popisu nie mam więc niech będzie Quo Vadis. Przeczytałem ją jakieś 4/5 lat temu w bardzo krótkim czasie (kilka dni)...  musiałem przeczytać książkę i nauczyć się z niej żeby poprawić ocenę. Do teraz nie przeczytałem ani jednej książki a w swoim życiu przeczytałem oprócz Quo Vadis może dwie albo trzy inne książki. Nie lubię czytać.. dla mnie jest to po prostu nudne i żmudne. Chociaż mimo tego zamierzam wziaść się za sagę Pieśni Lodu i Ognia George'a R.R Martina (Gra o tron here) ;)

Z fantastyki bardzo polecam "Kroniki Amberu"  Rogera Zelazny’ego.  Po przeczytaniu obydwu tomów (każdy tom składa się z 5 powieści), straciłem sens życia, ponieważ zdałem sobie sprawę, że równie dobrego tytułu nigdy nie przeczytam, nie myliłem się. Naprawdę, 1400 stron pochłonąłem w kilka dni. Książka ta jest AŻ TAK dobra. Polecam każdemu bardzo serdecznie, naprawdę. Jeżeli lubisz fantasy. To cała twórczość Zelazny'e go jest  właśnie DLA CIEBIE! 

kroniki-amberu-tom-2-w-iext35302832.jpg

kroniki-amberu-tom-1-w-iext38495379.jpg

Jak dotychczas "Inwestycyjny Poradnik Bogatego Ojca" Roberta T. Kiyosaki.

Materiał przeznaczony dla osób które chca inwestować, podejmować ryzyko, a także stać się bogatymi.

Klasyczny przykład osoby zdobywajacej bogactwo od zera po przez zdobywanie wiedzy, ryzykowanie, kształcenie się w danej dziedzinie i konsekwencje w działaniach.

Ksiazka jest napisana dość prostym językiem tak by mógł zrozumieć ja każdy, pozycja obowiazkowa jeżeli myślisz o inwestowaniu pieniędzy i pomnażaniu majatku.