Skocz do zawartości
GET

[KOSZ] Restart globalny

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)
27 minut temu, Dydaa napisał:

Nie tylko ja mam taki problem, dużo graczy sie skarży na rowerki, myślę że to nie jest wina gracza ze nie może trafić, bo nawet jak rower stoi w miejscu i trafisz mu w głowę to często nie siada. 

Lepiej by było bez rowerów. 

Edit zamiast rowerów można by było dodać skuter jako tym czasówkę. 

Edytowane przez h0w?1
  • Ustrzel fraga! (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boże... Ludzie! Temat rowerów był poruszany tyle razy, że to się w pale nie mieści, chyba czas abyście się nauczyli się grać w tą grę... Rowerzyści byli, będą i zostaną banalni do zabicia

"Rower stał w miejscu strzeliłem w głowę i rowerzysta nie umarł" to kurwa puść serie w klate, a nie strzelasz w ten pierdolony łeb, który ma o WIELE mniejszy hitbox.

 

Dziękuje za uwagę nałogowy rowerzysta ?

  • Ustrzel fraga! (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może z karetki zróbmy czołg jeszcze... Czytam te wasze chore pomysły i aż mnie irytuje to jak niektórzy chcą zrobić z tego serwa coś innego. Moim zdaniem serwer MTA Fragujemy jest specyficzny i po co go zamieniać w jakiś inny serwer, jeśli graczom podoba się tak jak jest. Niektóre pomysły są nietrafione i ciężko będzie się do tego przyzwyczaić.

  • Ustrzel fraga! (+) 8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Dydaa napisał:

Nie tylko ja mam taki problem, dużo graczy sie skarży na rowerki, myślę że to nie jest wina gracza ze nie może trafić, bo nawet jak rower stoi w miejscu i trafisz mu w głowę to często nie siada. 

Rowerki nie są wcale problemem,trzeba tylko się w końcu nauczyć wyczuć jego hitboxy które są większe niż wam się wydaje,polecam sobie potestować hitboxy w bazie i nauczycie się zabijać ludzi na rowerkach :)

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Mik0 :) napisał:

Ta, i będziecie holować sobie rozłożone pojazdy do baz. Holownik odpada.

no i oto chodzi :) 

14 godzin temu, Dydaa napisał:

Usunięcie rowerów, są tak pobugowane, że 100 kulek czasem to mało. Proszę was...

Miko, akurat Dyda ma racje. Większość strzałów pada zazwyczaj w rower, a nie w kierującego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś ja potrafię bez problemu zastrzelić rowerzystę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podania na Moderatora zostaną wznowione od nowej edycji, czy można już się zgłaszać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można w tym temacie zgłaszać chęci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Zgłaszam kandydaturę na moderatora.

 

 

Edytowane przez System
edit
  • Ustrzel fraga! (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Zgłaszam chęci wznowienia swojej służby na wyższym poziomie.

Tak właśnie :)

Edytowane przez SniFT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuźwa, ja mówiłem o napisaniu vel wyrażeniu chęci, a nie podania...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wy na to aby zmienić niebo ja ciemniejsze jakieś takie wraki na drodze rozwalone samochody itp. To jest dayZ a nie kurwa jakiś RPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mają być jakieś utrudnienia i przebudowa niektórych mostów itp. A co do nieba, przez godzinę szukałem shadera jakiegoś, ale nic nie znalazłem :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również wyrażam chęci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tak samo :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też wyrażam chęci :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shadery już kiedyś szukałem, ale połowa była przestarzałych a druga połowa pobugowanych lub tak brzydkich, że szkoda byłoby wgrywać na serwer coś takiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój drogi kolega @SexyBanan wpadł na pomysł żeby podmienić tekstury trawy na piasek a tekstury pustyni na trawę. Jeśli tak się da, to otrzymamy świat rodem z Mad Maxa, a serwer zyska na unikalności. Trzeba by było aby drzew skasować trochę... Szalone!

  • Ustrzel fraga! (+) 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fragujemy to jest przede wszystkim klasyka i prostota i to właśnie przyciąga tak wiele osób.

  • Ustrzel fraga! (+) 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym utrudnić grę oraz używać jak dotychczas nie użytecznych przedmiotów na tym DayZ więc moja propozycja jest taka abyście dodali noc na serwerze wtedy te okularki noktowizory zostały by używane i nie były śmieciami w tentach, (jak był już ten pomysł to przepraszam)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Mik0 :) napisał:

Mój drogi kolega @SexyBanan wpadł na pomysł żeby podmienić tekstury trawy na piasek a tekstury pustyni na trawę. Jeśli tak się da, to otrzymamy świat rodem z Mad Maxa, a serwer zyska na unikalności. Trzeba by było aby drzew skasować trochę... Szalone!

PicardDoubleFacepalm-1.thumb.jpg.ab927e7d6da574469a0fa60df5f7280f.jpg

PS: W Mad Max była pustynia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeta napisał by podmienić na piasek (czyli większość mapy) a ta z trawą teoretycznie też istnieje w świecie mad maxa (ostatni film, był tam taki "raj" czy coś). Moim zdaniem świetny pomysł, wprowadzić to wraz z ograniczeniem miejsc na tankowanie i byłoby coś lepszego niż DayZ. (Wszędzie piasek oprócz np. arei)

  • Ustrzel fraga! (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, WielBond napisał:

Przeta napisał by podmienić na piasek (czyli większość mapy) a ta z trawą teoretycznie też istnieje w świecie mad maxa (ostatni film, był tam taki "raj" czy coś). Moim zdaniem świetny pomysł, wprowadzić to wraz z ograniczeniem miejsc na tankowanie i byłoby coś lepszego niż DayZ. (Wszędzie piasek oprócz np. arei)

Pomysł dobry, ale dodać też podmianki aut, aby wyglądały tak jak powinny wyglądać, a nie prosto z salonu, może gdzieś powywalane drzewa, popalone domy, budynki, zniszczone dzielnice + przebudowanie arei na dużą jedyną "zieloną polane"

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mam dla was parę propozycji :

1. Zmiana Police LV : 

http://www.gamemodding.net/en/gta-san-andreas/gta-sa-cars/35997-dodge-charger-srt8-2011-v10.html

http://www.gamemodding.net/en/gta-san-andreas/gta-sa-cars/48193-gta-v-bravado-buffalo-s-police-edition.html

http://www.gamemodding.net/en/gta-san-andreas/gta-sa-cars/44211-dodge-charger-srt8-police.html

2. Jak zabijemy w  głowę aby głowa odpadała jakieś efekty zabijania dużo krwi [pamiętajmy to jest dayZ a nie jakiś RPG]

3. Zmiana nieba na ciemniejsze. 

4. Budynki aby były porozwalane, zniszczone.

5. Zmniejszenie obrażeń dla pojazdów typu: Patriot, Yosemite.

6. Przebudowanie Arei na większą.

7. Zróbcie jedną wielką polane albo zimę xD 

Edytowane przez QuQula

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, QuQula napisał:

6. Przebudowanie Arei na większą.

 

No i potem macie problemy z wyświetlaniem tekstur, bo znikają. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności