Skocz do zawartości
GET

[KOSZ] [CS 1.6] Propozycje nowych map na serwer 4FUN

Rekomendowane odpowiedzi

Winter is coming!

UWAGA!

Już za dwa tygodnie, zima opanuje cały serwer.

Lubisz biegać po śniegu? Zaproponuj swoją zimową mapkę.

Czas składania propozycji do 3 grudnia.

Gratis: Osoba, której zostanie wybrane najwięcej map, dostaję małą nagrodę w postaci VIP PRO :)

  • Ustrzel fraga! (+) 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- cs_italy2

- de_office_rats

Co z tymi mapami będą dodane na serwer? 

 

A jeżeli chodzi o propozycje nowych map to nie lepiej by było aby każda propozycja miała osobny temat? Można wtedy dyskutować o danej mapie a nie przeglądanie po stronach kto jaką mape dodał, co zaproponował i do czego jaki komentarz to naprawdę się nie sprawdza... 

Myślę że każda mapa powinna mieć osobny temat przynajmniej wiadomo o jaką mapę chodzi, o jakiej mapie dyskutujemy i można dodać ankiete:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Jak pewnie zauważyłeś, wielokrotnie mapy proponowane są od razu w większej ilości, i zakładanie osobnego tematu dla np. 10 map, jest dość czasochłonne, i według mnie niepotrzebne a aktualny styl jest już długo, i nigdy nie było z nim problemu bo jak ktoś chciał się wypowiedzieć na temat jakiejś mapy to mógł to spokojnie zrobić :)

 

 

Co do map podtrzymuję swoją opinię : cs_italy2            - Tak

                                                                             de_office_rats  - Nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Propozycja dodania mapy de_nust2

 

* Nazwa mapy - de_nust2

* Opis - odbicie lustrzane mapy de_dust2

* Dlaczego chciałbyś ją na serwerze - dużo graczy lubi de_dust2 myślę że odbicie lustrzane też im się spodoba:)

* Link do mapy - de_nust2

* Screenshoty 

spacer.png

spacer.png

 

@ Looko.  - dużej ilości propozycji to w tym temacie już nie ma od dawna (temat ma 5 lat a stron jest zaledwie 10), nawet aktywność jest bardzo mała ostatnim czasem, a czym więcej propozycji w jednym temacie tym większe zamieszanie i mniejsza aktywność....

Ja jednak jestem za tym aby każda mapa miała swój oddzielny temat (taka jest moja propozycja)....

Edytowane przez Czester

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 @ Czester ,  Zbyt dużych zmian i propozycji odnośnie map nie ma dlatego, że w poprzednich stronach było dużo map proponowanych i większość jednak się nie przyjęła. Niestety, jestem tu "chwilę" i widzę jak gracze reagują na nowe, nie znane mapki. Jedynie co to mogę po prostu odświeżać, na te które były w przeszłości grane. Tutaj też jest przykład de_nust2 właśnie, pamiętam że z nią specjalnego problemu nie było :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Propozycja dodania mapy wh_dust2

 

* Nazwa mapy - wh_dust2

* Opis - Mapa de_dust2 tylko że z przezroczystymi ścianami. Czyli gramy tak jak byśmy mieli wh:) 

* Dlaczego chciałbyś ją na serwerze - Myślę że będzie fajna zabawa na tej mapce a cziterom wh nie będzie potrzebne bo wszyscy będziemy widzieć przez ścianę:)

* Link do mapy - wh_dust2

* Screenshoty 

wh_dust2.thumb.jpg.b194338f75d9099bd12b305c4a4d0475.jpg

wh_dust2(1).thumb.jpg.39189b8ad7380e8ee018a95965fc9b3e.jpg

 

 

@ psiaq*  - zrobisz jak uważasz ale sam widzisz że nawet nikt się nie wypowiada w tym temacie (zero reakcji na temat map) .

Jak mapa miała "swój temat" to i paru się wypowiedziało i zagłosowało jakie mają zdanie na daną mapę.

W tym wypadku przy dodawaniu mapy na serwer jesteś zdany tylko na siebie. Nie wiesz nawet jakie gracze mają zdanie o danej mapie tylko dodajesz według własnego uznania. Nie mówię że złe mapy dodajesz ale dobrze by było aby jak najwięcej graczy wypowiedziało się pod mapa żeby podjąć decyzje czy dodawać czy nie dodawać...

 

 

  • Ustrzel fraga! (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ psiaq*  wyjaśnił jak wygląda sytuacja z dodawaniem map, a robienie nowych tematów dla każdej z  nich nic nie zmieni, i nie widzę potrzeby żeby w prowadzać takie zmiany, jak ktoś ma ochotę może skomentować tak ja robię to np. ja czy ty,  w tym temacie :).

 

W dniu 9.01.2020 o 13:32, Czester napisał:

@ Looko.  - dużej ilości propozycji to w tym temacie już nie ma od dawna (temat ma 5 lat a stron jest zaledwie 10)

 

 Jak wejdziesz na poprzednią stronę to zobaczysz, że np. ja, za jednym razem dodałem 10 propozycji, tak samo @ Dzik! Sz3ryF^^  czy wcześniej inni, więc nie wyobrażam sobie tego, że miał bym robić 10 oddzielnych tematów, bo według mnie jest to bez sensu i wprowadzało by tylko większy zamęt, tutaj ludzie mają wszystko odnośnie map w jednym miejscu, i nic nie muszą szukać wystarczy, że przeglądną poprzednie strony, takie jest moje zdanie na ten temat.

 

 

5 godzin temu, Czester napisał:

Propozycja dodania mapy wh_dust2

 

Ciężko powiedzieć czy się mapa przyjmie, grałem na niej i na innych mapach w tej wersji np. nuke, i jako, że jest to serwer 4fun, czyli gra dla zabawy bez ciśnienia, nie gra się o złote majtki, to można spróbować, napierdzielania full auto przez ściany wielu może sprawiać sporo frajdy, na pewno mapa wywoła jakieś emocje u graczy a jakie to się przekonamy :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Powyżej została już wyjaśniona kwestia wstawiania tematów dot. map etc.Dlatego pozwolę sobie zabrać głos tylko w sprawie mapy wh_dust2.Jak mawiał klasyk Wąski „Moim zdaniem według mnie” mapa może się przyjąć.Będzie to „rzeźnia”, ale nasi gracze raczej to polubią.Większość serwerowej społeczności to aktualnie ludzie w wieku 12-16, którym mapa z wh na pewno przypadnie do gustu.
Warto dodać i się przekonać - zawsze można usunąć.

  • Ustrzel fraga! (+) 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzi jak zawsze tłumy... 

 

Co z de_nust2 i wh_dust2 zostaną dodane na serwer?

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem za przywróceniem nust2, natomiast za mapką typowo wallhack nie. To się nie sprawdzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wh_dust2 - można dodać na próbę (np. na tydzień) zobaczymy jak się sprawdzi na serwerze.... 

 

Jak nie będzie lubiana to się usunie, a jak polubią gracze to się zostawi.....

  • Ustrzel fraga! (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem, że moglibyśmy dać na testy, ale to nawet nie o to chodzi. Ta mapa po prostu wykracza poza kształt serwera, który chcemy utrzymać.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o mapę de_nust2 to przedwczoraj w godzinach porannych wgrałem ją na serwer. Mi osobiście działała, dlatego też poprosiłem o pomoc gracza @ Cal isau by sprawdził czy może dołączyć. Wyskoczył mu błąd, poczekałem jeszcze, aż będzie więcej graczy. Wybraliśmy i wszystkich wywaliło.

Jeśli chodzi o mapy typu wh, jestem na nie.

  • Ustrzel fraga! (+) 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- Skoro wywaliło to coś jest nie tak (nie wiem nie pomogę), ale dobrze by było aby mapka była i działała....

- wh_dust2 - są ferie ściągnie to graczy, a kto nie ryzykuje ten nie pije szampana....

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem z de_nust2 wynikał z błędu @ psiaq*  i został od razu naprawiony.

  • Ustrzel fraga! (+) 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, GET napisał:

Problem z de_nust2 wynikał z błędu @ psiaq*  i został od razu naprawiony.

To taki dobry gracz (opiekun)  https://www.gametracker.com/player/psiaq*/145.239.20.89:27015/ i popełnia błędy? 

 

Cytat

Przestań mi się wtrącać w 4fun, gdzie Twoje GT:

https://www.gametracker.com/player/Czester/145.239.20.89:27015/

Sięga poniżej krytyki.

 

Masz racje ja będę starał się poprawić GT a ty naucz się dodawać mapy na serwer.... 

 

A co do wtrącania się tobie w 4fun to masz racje najlepiej by było usunąć ci dział "Propozycje i uwagi" (w ogóle po co forum?) najlepiej żeby nikt ci nie zawracał dupy przynajmniej miałbyś spokój....

  • Karambit w plecy (-) 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopie nie masz o kimś pojęcia to zostaw dla siebie te uwagi, bo  w porównaniu do @ psiaq* , to na razie nie zrobiłeś nic. Od rozliczania go z obowiązków jest ktoś inny, i skoro tyle czasu sprawuję tą funkcję to chyba oznacza, że wie co robi i się na tym zna prawda? Wiec oszczędź sobie podchodów, bo zarówno ja, jak i @ psiaq*  na tyle na ile go znam woli żeby ktoś powiedział mu w prost co ma do powiedzenia na jego temat, a nie robi jakieś durne insynuacje, i PRÓBUJĘ  przy tym zabłysnąć inteligencją. 

 

17 minut temu, Czester napisał:

To taki dobry gracz (opiekun)  https://www.gametracker.com/player/psiaq*/145.239.20.89:27015/ i popełnia błędy?

 

A Ty jesteś nie omylny ? wątpię bo nie ma takich ludzi na świecie. Nie popełnia błędów jedynie ten który nic nie robi.

 

19 minut temu, Czester napisał:

A co do wtrącania się tobie w 4fun to masz racje najlepiej by było usunąć ci dział "Propozycje i uwagi" (w ogóle po co forum?) najlepiej żeby nikt ci nie zawracał dupy przynajmniej miałbyś spokój....

 

Nie znam osoby która, poświeciła więcej czasu, pracy i zaangażowania w ten serwer więc daruj sobie takie teksty.

 

 

BEZ POZDROWIEŃ.

  • Ustrzel fraga! (+) 3
  • Serduszko fragowe (+) 1
  • Karambit w plecy (-) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Czester chłopczyku. Dałeś link do mojego GT, gdzie nawet tam mam większą aktywność niż Ty. Co za tym idzie, jestem częściej i wiem co się dzieje na serwerze.

Patrzysz na mnie pod kątem jakiejś pomyłki, lub błędu. Gratulacje, ciemnogrodzie. Nie widzisz ile było tematów, w których pisałem, że coś jest zrobione. Dodam też, że mam kanał na steam który ma 38 stałych graczy. Nadal uważasz, że może czegoś nie wiem, nie interesuję się?

  • Ustrzel fraga! (+) 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 27.01.2020 o 23:38, Czester napisał:

Skoro wywaliło to coś jest nie tak (nie wiem nie pomogę)

W dniu 28.01.2020 o 17:48, Czester napisał:

To taki dobry gracz (opiekun)  i popełnia błędy? 

 

Czegoś nie rozumiem... skoro sam przyznałeś że czegoś nie umiesz i nie pomożesz to jakim prawem czepiasz się innych że popełnili jakiś błąd/pomyłkę?

Poza tym pozwól że pracę opiekuna ocenią jednak odpowiedniejsze osoby... czyli np. właściciel albo ludzie którzy spędzają na tym serwie dużo czasu i widzą co robi a czego nie Psiaku. Ja od jakiegoś czasu się z nim znam i nigdy nie miałem mu nic do zarzucenia, jak była potrzeba pomoc to zawsze był na miejscu, więc wypowiadaj się na temat serwera na którym grasz.

 

A żeby nie było całkiem offtopa to mapka nust2 może być fajna, ale tak jak Psiaku pisał nie mogłem na nią wejść bo mi wyskakiwał jakiś błąd... 

  • Ustrzel fraga! (+) 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ psiaq*  - oceniłem cię tak pod względem twojej wypowiedzi w temacie "Modele postaci" (wkurzyła mnie)

Cytat

Przestań mi się wtrącać w 4fun, gdzie Twoje GT:

https://www.gametracker.com/player/Czester/145.239.20.89:27015/

Sięga poniżej krytyki.

a wiadomo doszły do tego %%% więc stąd taka ocena.....

Myślę że nie ma się co boczyć bo wszyscy gramy do jednej bramki i nie ma co sobie wypominać GT czy też kto co zrobił dla serwera, a co nie zrobił.... Proponuję zakopać topór wojenny i dalej działać na + serwera...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość została wygenerowana automatycznie.

 

Ten temat został oznaczony przez Moderatora jako spam i wyrzucony do -> archiwum.

[!] Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderatorzy forum rozpatrzą go ponownie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności