Jump to content
Sign in to follow this  
nananan

Lukas

Recommended Posts

Nick podczas gry:  nananan
Nick admina podczas gry: Lukas 
Powód bana: Blokujesz

Opis sytuacji: Któryś raz z kolei dostaje od gościa bana tak na prawde za nic. 2 razy za podkładke z tego co pamiętam z czym jedna była niesprawiedliwa a dziś na 6 h z powodem ' blokujesz ' . Tylko ze ten śmieszny gość nie ogarnia jak ktoś chce wyjść. Zapytaj albo coś powiedz, czy nawet jeśli uważasz ze masz racje to kick nie może byc? odrazu nakurwiasz banami na lewo i prawo, nawet jak masz chuj a nie racje. 

Wydruk z konsoli

[FB]-------------------------------------[FB]
||| Zostales zbanowany na serwerze!
||| Odwolac sie mozesz na forum: Fragujemy.com
||| -------------------------------------[FB]
||| Nick admina: Lukas
||| Nick zbanowany: nananan
||| IP: 83.242.75.9
||| STEAM_ID: STEAM_0:1:98810733
||| Powod bana: Blokujesz
||| Dlugosc: 6 hours
||| Mapa: zm_fun_world_b
||| Nalozony: 06.11.2016 - 18:40:17
||| Wygasa: 07.11.2016 - 00:40:17
||| Musisz poczekac jeszcze 5 hours, 53 minutes and 30 seconds
nananan connected

Początek rundy kilka zombie a ty blokujesz kampe w żółtym kontenerze perfidnie. I za obrazę po banie masz tydzień odpoczynku. 

K2 proszę o rozstrzygnięcie tego sporu.

kilka zombie konkretnie 2. Perfidnego w tym nic nie bylo po za Tobą. 

Perfidnie blokowałeś i jeszcze wyzywasz admina, że "jest pojebany". Odrzucam.

• Shoot frag! (+) 3

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By zolnierz
      Nick podczas gry: zolnierz
      Nick admina podczas gry: Lukas
      Powód bana: Obrażanie graczy.
      Opis sytuacji: Grałem w sobotę około 22.40. Byłem zombie, udało mi się zarazić 4 kolejnych ludzi. Miałem dobrą passę. NIC do NIKOGO nie pisałem, ani nie mówiłem przez micro. Z racji tego, że micro nie posiadam i nie używam - tylko grałem. Nagle dostałem bana od admina Lukas, ponieważ rzekomo obrażałem graczy. Niestety to nie byłem ja - admin się pomylił. Nie wiem czy ktoś się pode mnie podszył czy co ale ja nikogo nie obrażałem nic nie pisałem! Wszystko działo się bardzo szybko. Ktoś napisał, że dostane zaraz bana za obrażanie i nagle kick i ban na 7 dni. W piątek zdarzyło mi się kogoś obrazić owszem. I dostałem bana na 1 dzień. Dzisiaj jednak jak wszedłem to nic do nikogo nie pisałem i nikogo nie obrażałem - byłem grzeczny. Mam nadzieję, że lukas będzie miał na tyle honoru żeby przeprosić za niesłusznego bana i że zostanie upomniany za swoją porywczość. Bo to że mnie nie lubi to już wiem.Proszę o pozytywne rozpatrzenie odwołania. Dodatkowo wnoszę o upomnienie tego admina za jego zachowanie. Bo widzę z forum, że to nie pierwszy raz jak kogoś banuje ot tak!
      Wydruk z konsoli: 

===============================================
      ||| Zostales zbanowany na serwerze!
      ||| Odwolac sie mozesz na forum: Fragujemy.com
      ||| Nick admina: Lukas
      ||| Nick zbanowany: zolnierz
      ||| IP: 89.64.21.34
      ||| STEAM_ID: VALVE_0:0:1168429424
      ||| Powod bana: Obrazasz
      ||| Dlugosc: 1 week
      ||| Mapa: zm_arabics
      ||| Nalozony: 11.02.2017 - 22:38:39
      ||| Wygasa: 18.02.2017 - 22:38:39
      ||| Musisz poczekac jeszcze 6 days, 23 hours, 50 minutes and 44 seconds
      [FB]--------------------------
      =======================================
    • By BrOnEk
      Nick podczas gry:  BrOnEk 
      Nick admina podczas gry: Lukas 
      Powód bana: Obraza 
      Opis sytuacji: Pod czas gry gdy byliśmy z innymi graczami  zombie  ( było nas około 8) jakiś gracz przed wejściem do kampy blokował nam wyjście przez co wszyscy zostaliśmy zarażeni, po chwili napisałem do admina nick gracza który blokuje minęła  jakaś chwila i nadal  brak reakcji, po chwili zaczęliśmy wszyscy wychodzić z kampy w celu polowania na CT  ale nie było to możliwe ponieważ po raz kolejny ten sam gracz blokował wyjście  napisałem po raz kolejny do admina a on nadal miał wyjebane więc  napisałem do niego jedno obraźliwe słowo (debil) żeby się ogarnął a on wręczył mi bana, (dodam że admin był death więc miał możliwość sprawdzenia) ale tego nie uczynił. Tak więc jest to śmieszne to ci admini robią a dokładnie Czego Nie robią .. więc proszę  o UB .
      Pozdrawiam,
      Wydruk z konsoli: 

||| -------------------------------------[FB] ||| Nick admina: Lukas ||| Nick zbanowany: BrOnEk ||| IP: 46.232.133.98 ||| STEAM_ID: STEAM_0:1:48811764 ||| Powod bana: Obrazasz ||| Dlugosc: 1 tydzien ||| Mapa: zm_battleground_foda ||| -------------------------------------[FB] ||| Nalozony: 30.10.2016 - 20:08:03 ||| Wygasa: 06.11.2016 - 20:08:03 ||| Musisz poczekac jeszcze 6 dni, 2 godzin, 18 minut i 51 sekund [FB]-------------------------------------[FB]
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy