Skocz do zawartości
SeMpo

Balans klas premium

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam pytanie, otóż dlaczego na serwerze nie ma balansu klas premium. Na przykładzie Zbójnik - Ninja widać, gdzie w ogóle nie powinien mieć umiejętności widzenia niewidzialnych gdyż ninja już jest odpowiednio widoczny, to nie ma mowy tu jeszcze o 2 odbić pocisków. W takim składzie, ninja jest kompletnie bez szans gdyż dopiero za 3 razem może go zabić będąc sam na sam. Poza tym zabójca jest kompletnie niedopracowany, nikt nim nie gra, a umiejętności ma koszmarne. Tak więc może tak mały refesh na serwerze?

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie problemy z klasami są przez aktualizację poprzednią i wszystko zostanie naprawione i przebudowane w 4.9. Czytaj uważnie.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to nikt nie gra zabójcą?! Gra nim parę osób. A co do zbójnika on ma takie umiejętności a ninja ma inne tak więc nie narzekaj na tą klasę,bo jak na niego trafisz to masz trudności z zabiciem go ale za to w porównaniu jak ktoś gra inną klasą to ty masz łatwiej go zabić i wtedy ten ktoś  narzeka na Ciebie

Edytowane przez pavi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przepraszam ze pytam może nie doczytałem 

ale czy konspirant ma 1/1 z kosy? bo jak coś to nie ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać jesteś nowym graczem i mało wiesz. 

 

Zabójców oprócz paviego gra kilku.

 

Zbójnik widzi niewidzialnych ale za to jego odbicie pocisków nie działa na kose, więc ninja może go zabić 1 strzałem pomimo 2 odbić.

Zbójnik jest mocny ale nie aż tak. Ma wększość dobrych perków zablokowanych. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przepraszam ze pytam może nie doczytałem 

ale czy konspirant ma 1/1 z kosy? bo jak coś to nie ma

Chyba zabrali 1/1 z kosy konspi. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To naprawimy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

wiem że niedługo będzie aktualizacja coda itp ale pozwolę sobie coś zaproponować bo nie wiem czy będzie to też zmienione 

 

 

na serwie jest 64 perki  z nich może  10 które się przydają podczas gry np "

/platyny

/kamuflaz

/notatki kapitana

/zguba amadeusz-aspiranta-admirala bo daja bron i 10dmg

/kapitanski granat

/modul odrzutowy tylko dla ninja

/notatki szturmowca

 

Reszta typu:

/teleport

/fart strzelca hehe po co jak nie ma usp/glock

/zasłona dymna

/notatki ninja

/soczewki

/zestaw fragowicza

/head steak i kilka innych są po prostu bez użyteczne i nikt z nimi nie gra do wywalenia

 

Jest sporo perków co mogły by być ale ciut lepsze np:

-szalone M3 1-4/8 czemu nie 1/2lub3 wiem ze był by dobry ale właśnie tego brakuje ,

mistrzowska inteligencja +75 int zablokowane dla wszystkich klas co mają obrażenie z int rozumie cyber (mozna by mu zrobic 50+int z rakiety) ale saper ,amadeusz, snajper przecież to właśnie te klasy potrzebują takiego perku po co mi +75 int np na kapitanie jak mi to nic nie daje.

-tak samo perki co dają broń a jest ich sporo 1/13 na natychmiastowe zabicie dobre dla ninja/ speedhaker  zrobić mniej tych perków 2-3 a np 1/7-8

-stare dobre poczciwe "platynowe naboje" 10-20 dużo za mało, minimum 15-30 perki typu "zguba aspiranta daje 10dmg +M4" więc myślę że platyny musiały by być lepsze 

-notatki terrorysty (potocznie sekret szpiega) 1/5 beznadzieja 1/2-4

 

chciał bym widzieć perk np 

-krytyczne naboje 1/3 szans na zadanie przeciwnikowi 3x większy dmg

-jakiś perk nazwa do wyboru całkowita niewidzialność 1 hp

-perk widzący niewidzialnych skoro zójnik może widzieć to nie rozumie czemu perku nie może być

 

bronie podręczne typu usp/glock dlaczego są zablokowane przecież speedhaker nie ma nic tylko nóż i jak ma rozwalić SG ? tak czy siak myślę że powinny być do wszystkich klas bo większość ma 1 broń brak ammo = trup a tak wyciągasz usp i strzelasz

 

blokady na SG nie do końca działają bo strzelają na respa zależy od mapy czy miejsca postawienia nie lepiej po prostu dodać do regulaminu jak było wcześniej "zakaz stawiania SG na respach i zasięgu respa"

 

 może nie potrzebnie to piszę bo już to wiecie i może to uwzględniliście w aktualizacji

tak w skrócie chciałem przedstawić co mi akurat leży na wątrobie jak bym był po 3 piwkach to bym to bardziej szczegółowo opisał 

 

przypadkowo napisałem to w balansie klas  co do klas to poczekam do aktualizacji

 

pozdrawiam

Edytowane przez bartus
  • Ustrzel fraga! (+) 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez klvr1337
      Premium zostało zakupione na steam id na 14 dni, usluga oplacona a premium nie ma. SS wiadomosci posiadam oraz historie kupna na sklepfragujemy. Prosze o szybkie pw :p
    • Przez Unvelled
      Forma zapłaty:psc
      Data złożenia zamówienia: 2022-11-28 około 22:00

      Nazwa zakupionej usługi: Premium
      Dane identyfikacyjne usługi:nick 007
       
      Serwer, którego dotyczy problem: ZOMBIE INFECTION
      Opis problemu: Zakupiłem usługe premium na serwerze zombie infection wpisuje w konsole  setinfo "_pw" "moje hasło" i whcodze na serwer i tej usługi nie mam. więc nie wiem co sie dziee
      Uwagi: nie mam nic do dodania
    • Przez Luxus163
      Forma zapłaty:  sms 
      Data złożenia zamówienia: 24.05.2021  godz. : 13.15

      Nazwa zakupionej usługi: premium 75dni
      Dane identyfikacyjne usługi: Stary_Dzzik
       
      Serwer, którego dotyczy problem: np. CS 1.6 - 4FUN
      Opis problemu: opisz dokładnie i zwięźle problem; pamiętaj, że opis musi być czytelny i zrozumiały
      Uwagi: w tym miejscu możesz zawrzeć dodatkowe informacje, niezawarte powyżej, np. zdjęcie z błędu lub potwierdzenie zakupu usługi
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności