Skocz do zawartości
GET

[KOSZ] Wyciek danych do większości serwerów CS 1.6

Rekomendowane odpowiedzi

Nigdy w to nie wątpiłem, oby tak dalej!!!!!! Fragujemy.com na zawsze w naszych sercach :)

  • Ustrzel fraga! (+) 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A właściciel xSteam niedługo się doczeka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się dziwię, że jeszcze nikt nie zgłosił jego osoby do organów ścigania. Bezkarnie działa od 2 przeszło lat. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nesty naszym bohaterem  ;*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłop ma zapierol taki, którego nie ogarniamy. Poświęca swój cenny czas na dobro serwera, żeby nam się grało idealniei nie tylko nam, czasami się nie zgadzam z wieloma rzeczami ale po dłuższym przemyśleniu zawszę się mylę... Oby z fartem zawsze do przodu tego życzę właścicielowi oraz nam wszystkim grającym :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Nesty, Ze ochraniasz tą sieć i serwery. Czasami po prostu trzeba zrozumieć aby coś tworzyć to trzeba dużo czasów i testów aby dobrze wszystko działa. Widać, Ze jak jest problem to starasz zapytać o szczegóły aby go rozwiązać.

  • Ustrzel fraga! (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co tu polenizować,Nesty stara się i widać efekty sieć na najwyższym poziomie tak trzymać. <clap>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój kochany Miś. :* Taki zdolny! 

  • Ustrzel fraga! (+) 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem bardzo niezadowolny bardzo z poczynań naszego Właściciela.. Jest bardzo ciężki w komunikacji. Chciałem porozmawiać 5min a zagadał mnie na 3h i się pośmialiśmy itp itd.

 

Oczywiście wiesz, że sobie robię jaja :*, zdolniacha jak zawsze, tak trzymaj :]

 

P.S. W końcu widzę Cię znowu na forum enQ, może mnie nie pamiętasz ale ja owszem i miło znowu zobaczyć :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję Nestiuszu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Harnas i soplica? Jestem kurwa w szoku.

  • Ustrzel fraga! (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak , że. Ty Nesty naprawdę znasz się na rzeczy i wszystko jest tam gdzie powinno i za to dziękuję, że mogę grać na ogarniętej sieci serwerów. A jeśli chodzi o "efantazje" to byłem tam przez rok Aminem póki HA musiał pozostawić serwer , ale nigdy nie widziałem na stronie takiej informacji o zarażonych serwerach.

  • Ustrzel fraga! (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że mamy herbatkę który wszystko ogarnia a jak się zjebie to naprawi nawet jak ktoś coś zjebie to dostanie zjeby i tak ma wyglądać ogarnięty szefo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość została wygenerowana automatycznie.

 

Ten temat został oznaczony przez Moderatora jako spam i wyrzucony do -> archiwum.

Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez oldman69
      » Just4Frag.eu - Sieć serwerów CS 1.6
       

    • Przez JmB
      Witam wszystkich.
      Zbliżają się święta, co za tym idzie wiekszość bedzie miała wiecej czasu wolnego. 
      Dlatego zgłaszam pewną propozycję:
       
      WOJNE SERWERÓW
       
      Wytyczne:
      Mecze odbywają się na każdym serwerze i na warunkach danego serwera. Każdy serwer Counter Strike 1.6 wystawia po 2 drużyny. Każdy serwer robi eliminację drużynową, na własnym serwerze. Drużyna posiada 5-ciu graczy głównych i 3 rezerwowych, przy czym : Każda drużyna posiada lidera, jedną z osób funkcyjnych danego serwera. Główny skład wynosi 5-ciu graczy, gdzie : Tylko jeden gracz jest w Top15 danego serwera. Dwóch graczy mniedzy 15 a 31 pozycja danego serwera. Dwóch graczy z pozostałej listy. Lidera też obowiązuja powyższe zasady. Gracze rezerwowi: Jeden gracz do max 20 pozycji na danym serwerze (wymieniany tylko i wyłącznie za gracza z pkt.1 ) Jeden gracz miedzy 15 a 40 pozycja (wymieniany za gracza pkt.2) Jeden gracz z pozostałej listy (za gracza z pkt.3)  
      Przegieg meczów:
      Każdy mecz to 20 rund, gdzie po 10 rundach następuje zmiana stron. Mece odbywają się w formie eliminacji w systemie punktowym. Wygrana 3 pkt. Remis 2 pkt. Przegrana 0 pkt. Każda drużyna rozgrywa 2 mecze na losowo wybranym serwerze. W razie remisu w eliminacjach rozgrywany jest mecz miedzy tymi drużynami. Do ćwierćfinałów przechodzi 6 drużyn z eliminacji. Do półfinałów  przechodzą 4 drużyny, gdzie na 4 miejscu jest drużyna z najwiekszą ilością pkt. z przegranych drużyn.  
       
      Nagrody:
      Proponuję jako nagrode:
      1 miejsce - Na miesiąc Vip pro na danym serwerze , 10 HP wiecej na start, plus unikatowy model  (np, złote czapki czy cos w tym stylu) 2 miejsce - Na 15 dni Vip pro na danym serwerze, 5 hp wiecej na start 3 miejsce - Na 7 dni Vip pro  
      Czekam na wasze opinie i uwagi.
      Co wy na to @ [CS 1.6] Opiekun serwerów
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności