Skocz do zawartości
wix.

[KOSZ] odpały, brak adminów, brak banów

Rekomendowane odpowiedzi

Hej postanowiłam napisać bo na serwie jest istny burdel, nie ma adminów wiem, że podobno bany nie działają ale nie zagłębiałam się w tym temacie. Na serwie ciągle biegają odpały z sh/aim/wh typu np. nike,który właśnie jest na serwerze. Przyjmujcie więcej adminów, sama moge powrócić do tej funkcji bo teraz będe miała więcej czasu aby ją sprawować. Wielu graczy toczy dyskusje na serwerze,że chcą go zmienić... trzeba coś z tym zrobić !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość została wygenerowana automatycznie.

Ten temat został oznaczony przez Moderatora jako spam i wyrzucony do -> archiwum.

Jeśli się z tym nie zgadzasz, report.png raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez Kozacki Styl
      Cześć właśnie przed chwilą zostałem zbanowany za blokowanie mimo że sam zostałem zblokowany.
      Druga sytuacja miała miejsce wczoraj Kicki lecą jak loterie co jest z tymi adminami na tym serwerze 
      Wypis z consoli

      [FRAGBANS]-------------------------------------[FRAGBANS]
      ||| Zostales zbanowany na serwerze!
      ||| Nick: RecyDywistA
      ||| IP: 188.146.104.57
      ||| STEAM_ID: STEAM_0:0:40966331
      ||| Nick admina: Sunwolf
      ||| Powod: blokujesz szalonego
      ||| Nalozony: 15.01.2024 - 17:21:58
      ||| Dlugosc: 4 godzin
      ||| Na: [ ZOMBIE INFECTION ] Fragujemy.com :: SANTA UPDATE! (zm_fg_horror_b3)
      ||| Musisz poczekac jeszcze: 4 godzin
      ||| Wygasa: 15.01.2024 - 21:21:58
      [FRAGBANS]-------------------------------------[FRAGBANS]
      * Przywileje ustawione
    • Przez leniu71
      Forma zapłaty: przelew / paypal / psc / sms / nie dotyczy
       
      Data złożenia zamówienia: wpisz tu orientacyjną godzinę oraz datę przy składaniu zamówienia
      Miejsce złożenia zamówienia: przez serwer / przez stronę www sklepu

      Nazwa zakupionej usługi: np. V.I.P czy rezerwacja slota na serwerze CS 1.6 - 4FUN
      Dane identyfikacyjne usługi: wpisz tu jakieś dane wprowadzone przy zakupie usługi, np. nick lub steam:id bądź link do profilu steam

      Opis problemu: opisz dokładnie i zwięźle problem; pamiętaj, że opis musi być czytelny i zrozumiały
      Uwagi: w tym miejscu możesz zawrzeć dodatkowe informacje, niezawarte powyżej, np. zdjęcie z błędu lub potwierdzenie zakupu usługi
    • Przez Kogut0071
      Witam, parę minut temu zakupiłem vipa na serwerze na Steama. Pomimo kilku zmian map vipa dalej nie otrzymałem. Jest ktoś w stanie mi pomóc?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności