Skocz do zawartości
spod

[KOSZ] Szybka rekrutacja na moderatora

Rekomendowane odpowiedzi

Oficjalnie otwieram przyspieszoną rekrutację na moderatora, zapraszamy!

Podania proszę składać w tym dziale.

Opis podania na moderatora jest dowolny, lecz należy uwzględnić w nim takie informacje:

  • dział, którym chciałbyś się zaopiekować - link do niego
  • argumenty, które mają przekonać nas do Ciebie
  • informacje o sobie, tj. aktualny wiek, imię, zainteresowania
  • wstępne plany, propozycje oraz uwagi do działu, którym jesteś zainteresowany
  • doświadczenie
    -> jeśli nie, to należy uwzględnić wpis, iż nie byłeś nigdy moderatorem

Wymagania:

  • Minimum czas spędzony na forum to 24h.
  • Przynajmniej 25 sensownych postów na forum.
  • Wiek powyżej 16 - ale liczy się przede wszystkim dojrzałość, dlatego można warunkowo przyjąć osoby mające mniejszy próg wiekowy.
  • Należ wnieść kilka unikalnych tematów do działu, którym planuje zająć się kandydat.
  • Kandydat powinien być rozpoznawalny na forum i cieszyć się nieposzlakowaną opinią forumowiczów.
  • Chęć do stałego poszerzania swojej wiedzy i podnoszenia własnych kwalifikacji.
  • Humor!

Działy którymi można się zajmować:

 


Świat counter strike
- rozmowy o counter strike
- counter strike 1.6
- counter strike global offensive
- movie trick
- klany & team'y & gildie
[wolne miejsca: 2]

Ze świata gier
- poradniki do gier
- recenzje gier
- wymagania sprzętowe
- artykuły z gier
- gry free to play & klucze do gier
- zapowiedzi gier
[wolne miejsca: 2]

Let's play - filmiki z gier
- counter strike global offensive
- call of duty
- dying light
- battlefield
- grand thef auto
- assassin creed
- left4dead2
- pozostałe
[wolne miejsca: 2]

Muliplayer online battle arena
- news
- poradniki
- galerie
- problemy i pytania
- off-topic
[wolne miejsca: 2]

League of Legends
- news
- poradniki
- galerie
- problemy i pytania
- off-topic
[wolne miejsca: 1]

Serie gier komputerowych
- grand theft auto
- call of duty
- battlefield
- need for speed
- fifa 16 i starsze wersje
- minecraft
- assassin creed
- dying light
- pozostałe
[wolne miejsce: 2]

Gry sieciowe
- aion
- metin2
- world of tanks
- warframe
- world of warcraft
- team fortress 2
- smite
- e-sport
- pozostale
[wolne miejsca: 8]

Gry na konsole
[wolne miejsca: 1]

Serwery gier od wewnątrz
- artykuły i instrukcje hlds & srcds
- gotowe paczki serwerów
- pluginy do gier
- scripting
[wolne miejsca: 2]

Muzyka
- ze świata muzyki
- albumy i sety
- media i teledyski
- roundsound
[wolne miejsca: 2]

Filmy
- ze świata filmów
- filmy online
- programy i seriale
[wolne miejsca: 2]

Graficiarz
- poradnia
- zlecenia
- galerie i prace
- problemy i pytania
[wolne miejsca: 1]

Mapping
- mapy
- paczki map
- inne rzeczy związane z mapami
- tutoriale
[wolne miejsca: 2]

Komputery i software
- poradniki do komputerów
- programy komputerowe
- problemy ze sprzętem
- komputery i laptopy
- urządzenia mobilne
- peryferie i akcesoria
[wolne miejsca: 2]

Hobby
- motoryzacja
- kuchnia
- książki
- inne
[wolne miejsca: 1]

Sport
- piłka nożna
- koszykówka
- sporty zimowe
- siatkówka
- inne
[wolne miejsca: 2]

  • Ustrzel fraga! (+) 13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Podbijam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Podbijam

 

Zapraszam do składania podań w tym temacie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
  1. Aktywny na forum
  2. Posiadam kulturę osobistą
  3. Pomocny
  • informacje o sobie, tj. aktualny wiek, imię, zainteresowania -  A więc nazywam się Adrian, mam 19 lat. Warszawiak z krwii i kośći. Największymi moimi zainteresowaniami jest sport (głównie piłka nożna) co wiąże się z bukmacherka :D, oraz muzyka bez której nie mógłbym żyć. 
  • wstępne plany, propozycje oraz uwagi do działu, którym jesteś zainteresowany - Trzymać porządek
  • doświadczenie- Dawno, dawno temu byłem moderatorem kwestia odświeżenia ;)
Edytowane przez aDR
  • Ustrzel fraga! (+) 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działem którym chciałbym sie zaopiekować CS GO ONLY DD2

 

-Jestem Pomocny

-MAm jakieś doświadczenie

 

Nazywam sie Krystian mam 16 lat. Moimi zainteresowania E-sport i Pilka reczna

2 Razy byłem moderatorem na innych serwerach ale to dawno temu

Steam id http://steamcommunity.com/profiles/76561198366623541

14 minut temu, ♥Króilk♥ napisał:

 

l

 

Edytowane przez ♥Króilk♥
literówka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dział, którym chciałbyś się zaopiekować - LINK

 

Argumenty, które mają przekonać nas do Ciebie:

 

1. Jestem osobą, która posiada kulturę osobistą, lecz zdarzyło się kilka wpadek, przez co straciłem wiele i nabrałem kultury.

2. Staram się być aktywnym, wchodzę prawię codziennie.

3. Jestem szczery, może czasem za bardzo. 

4. Jestem osobą leniwą, ale jeśli coś obiecam to trzymam się tego.

5. Nie jestem perfekcjonistą i popełniam błędy, ale każdy błąd staram się poprawić i zapamiętać go, żeby na przyszłość go nie popełnić.

 

Informacje o sobie, tj. aktualny wiek, imię, zainteresowania- Mam na imię Patryk mam 17lat. Interesuję się CS:GO, piłką nożną, muzyka. 

 

Wstępne plany, propozycje oraz uwagi do działu, którym jesteś zainteresowany - Ożywić go, urozmaicić o jakiś ciekawostki etc. 

 

Doświadczenie - Byłem Moderatorem na pewniej sieci ( bez reklamy ), gdzie co nieco się nauczyłem. Żeby działać tak jak kiedyś, potrzebował bym odświeżenia kilku informacji, ale raczej @TygryS by mi trochę przypomniał :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dział, którym chciałbyś się zaopiekować - http://fragujemy.com/forum/45-ze-świata-gier/

 

Argumenty, które mają przekonać nas do Ciebie:

 

1. Jestem osobą kulturalną.

2. Pasjonuje się grami

3. Potrafię szybko znaleźć odpowiedzi na trudne pytania

4. Nie jestem perfekcjonistą, lecz szybko poprawiam po sobie błędy.

 

Informacje o sobie, tj. aktualny wiek, imię, zainteresowania- Mam na imię Adam. Mam 17 lat. Moje zainteresowania to CS:GO, sport i kryminały

 

Wstępne plany, propozycje oraz uwagi do działu, którym jesteś zainteresowany - Dodać kilka ciekawych recenzji gier. Ożywić te forum itd.

 

Doświadczenie - Byłem redaktorem oraz moderatorem pewnej sieci. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dział którym bym chciał się zaopiekowaćhttp://fragujemy.com/forum/48-gry-sieciowe/  (głównie world of tanks)

 

Argumenty, które mają przekonać nas do Ciebie:

 

-Jestem odpowiedzialną osobą, można mi zaufać. 

-Bardzo lubię pisać długie wypowiedzi, np. wypracowania itp.

-Jak czegoś nie wiem, nie wypowiadam się o tym.

-Potrafię się szybko nauczyć nowych rzeczy.

-Mam świetne poczucie humoru.

-Nie mam wrogów na forum.

-Wiem dość sporo o grze World of Tanks, oraz gram w nią od 2011 roku, czyli od jej wydania :) jestem na bieżąco.

 

Informacje o sobie, tj. aktualny wiek, imię, zainteresowania:

   Mam na imię Mikołaj i pochodzę z miasta Lublin w województwie Lubelskim. Od małego zawsze lubiłem grać w gry komputerowe. Wciągnął mnie w to mój tato, który również parał się grami. Mam obecnie 16 lat. Skończyłem gimnazjum i wybieram się do technikum na profil Technik Teleinformatyk. Moją pasją jest motoryzacja oraz granie w "te durne gry" (tak określa to moja babcia :P), poza tym uwielbiam zwiedzać różnego rodzaju miejsca, np. klasztory, stare budynki itp. 

 

Pozdrawiam :)

  • Ustrzel fraga! (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dział którym chciałbym się zajmować -> https://fragujemy.com/forum/280-league-of-legends/

 

 

Mam na imię Jakub, mam 19 lat. Moje zainteresowania to gra League of Legends i wszystkie z tym związane wydarzenia, również te esportowe. Doświadczenia posiadam w pisaniu ponieważ jestem po klasie humanistycznej lecz z forum internetowym nie miałem jeszcze do czynienia, będzie to mój pierwszy raz. Chce zająć się pisaniem i dodawaniem tematów do działu nad którym sprawowałbym opiekę oraz chcę pilnować w nich porządku i trochę ożywić ten dział ;d  

Edytowane przez dundelmc
  • Ustrzel fraga! (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dział, którym chciałbyś się zaopiekować - cs1.6

argumenty, które mają przekonać nas do Ciebie Jestem aktywanym graczem zobaczyłem tą sieć zachęciła mnie chciałbym zostać tutaj moderatorem te wszystkie rangi dodają mi motywacji do daleszego działania i motywowaniu ludzi do wsołpracy wiem że zarejestrowałem się nie dawno ale przysięgam na wszystko że zostanę i poznam się z jak najlepszej strony !! dobra piszę dalej miałem moderatora 2 razy na innych sieciach i bardzo dobrze mi ta praca wychodziła serio dużo osób pisało do mnie z różnymi problemami pytaniami a ja z chęcią odpowiadałem na wszystko ogólnie mam bardzo dobry kontakt z ludzmi bardzo szybko rozwiązuje konflikty swoje jak i innych graczy sporo czasu spędzam na forum jak i w grze lubię sobie pogadać z graczami pożartować i tam sobie opowiadać różne historyjki ale szkoda że nie było tego na tej serwerowni ale przysięgam że tu będzie tak samo serio obiecuję i liczę na rozpatrzenie mojego podania pozytywnie ;):D 

informacje o sobie, tj. aktualny wiek, imię, zainteresowania Nazywam się Łukasz mam 16 interesuję się moderacją sportami i różnymi pastami aktualnie rozpoczynam gre w piłkę siatkową 

wstępne plany, propozycje oraz uwagi do działu, którym jesteś zainteresowany na pewno moje plany to zaproszenie na serwer tuzin graczy różne pluginy i wgl .. wprowadzę miłą atmosferę rózne konkursy itp :)

doświadczenie Byłem moderatorem 2 razy i bardzo dobrze mi to wychodziło więc tutaj nie będę mieć problemu :) (mam taką nadzieję :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich czytelników. W tym poście chciałbym zgłosić się do opieki nad jednym z for tej sieci. Chodzi mi tu głównie o dział pt. "Ze świata gier", nie mam jakiegoś głównego poddziału - chciałbym zajmować się całym działem po trochu. (link: https://fragujemy.com/forum/45-ze-świata-gier/)

Dlaczego akurat ja?
Przesiadując na internecie, mam wiele wolnego czasu, po sprawdzeniu Facebook'a oraz YouTube nie mam co robić i często przeglądam różne fora. Chciałbym spróbować swoich sił w opiece nad takim działem. Aby bardziej przekonać was do siebie chciałbym przedstawić kilka argumentów, a więc:

  • Jestem odpowiedzialną osobą, próbuje w pełni wykonywać powierzone mi zadania,
  • Na forum przesiaduję codziennie i w dużej ilości, a więc dział będzie pod ciągłą opieką,
  • Opiekowałem się już kilkoma działami, więc mam małe doświadczenie (pierwszy raz na tak dużej sieci),
  • Lubie pomagać graczom oraz sam się dowartościowywać,
  • Moja ortografia jest na wysokim poziomie.

Jeżeli miałbym coś wnosić do działu to przede wszystkim musiałbym wszystko dobrze przeanalizować. Póki co nie widzę potrzeby, aby coś zmieniać.

Może kilka zdań o mnie...
Mam na imię Kamil. Mam prawie 16 lat. Mieszkam na wsi, w województwie świętokrzyskim, jednakże chodzę do szkoły do miasta o nazwie Tarnobrzeg, w województwie podkarpackim. Życie na wsi, jak to życie na wsi - mam jakieś pole, czasem pracuje, więc nie zawsze jestem dostępny ot tak. Gram w różne gry - MTA, CS:GO, GTA 5, The Forest i inne, a więc jeżeli ktoś jest chętny na wspólne granie, to proszę pisać!

Wydaje mi się, że to na tyle co mogę o sobie opisać póki co. Jeżeli się dostane to z pewnością poznacie mnie bardziej. Tymczasem pozostaje mi tylko czekać...
Pozdrawiam ~ Kamzo!

  • Ustrzel fraga! (+) 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dział, którym chciałbyś się zaopiekować: https://fragujemy.com/forum/32-muzyka/

Argumenty, które mają przekonać nas do Ciebie: Jestem doświadczonym użytkownikiem tej sieci (lekko ponad rok stażu), aktywnie "uczestniczę" na forum (wszelakie gry i zabawy, różne działy) i oczywiście chętnie pomagam innym graczom. Warto dodać, że bardzo często przesiaduję na forum.

Informacje o sobie, tj. aktualny wiek, imię, zainteresowania: Mam na imię Kacper, aktualnie liczę sobie 17 wiosen oraz zamieszkuję województwo Kujawsko-Pomorskie. Interesuję się sportem (m.in. koszykówką oraz piłką nożną), motoryzacją oraz komputerami. Na co dzień uczęszczam do technikum logistycznego, a w wolnym czasie lubię pograć w MTA oraz Counter-Strike'a. Ostatnimi czasy zacząłem także bawić się wszelakimi programami graficznymi.

Wstępne plany, propozycje oraz uwagi do działu, którym jesteś zainteresowany: Dodanie paru nowych tematów, ogólne odświeżenie działu.

Doświadczenie: Dawno temu (około 2-3 lata temu) byłem Global Moderatorem na forum dosyć rozwiniętego serwera SA:MP.

  • Ustrzel fraga! (+) 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć kochani ,

 

Z uwagi na fakt, iż poszukujecie moderatorów do utrzymywania porządku na forum, chciałbym się zgłosić swoją osobę do pełnienia funkcji moderatora.

Jeśli chodzi o dział którym mógłbym się zajmować, chciałbym by był to ogólny dział ' Strefa świata Counter Strike ' biorąc pod uwagę fakt że nie ma tam za dużego młynu, myślę iż byłbym na siłach zajmować się całym działem, poddziałami etc. 

Ewentualnie, jeżeli poszukujecie global moderatora do zajmowania się całym forum również służę pomocą.

Jeśli chodzi o dział CS,  wybrałem go nie bez przyczyny gdyż od 2004 jestem biernym graczem CS grając poszczególny okres czasowy we wszystkie odsłony tej gry FPS.

Wielokrotnie udzielałem się na forach zwłaszcza w działach problemów pomocy etc więc to mogło by to być dla mnie.

 

Jeśli chodzi o samego mnie, rodzice nazwali mnie Kamil a przyszedłem na świat 94' więc mam 23lata. Jeśli chodzi o czas, na forum można powiedzieć jestem od rana do wieczora, będąc w pracy (biurowa) non stop mam odpalone forum i co kilka minut przeglądam czy pojawiło się coś nowego ;) Jeśli chodzi o samo doświadczenie, kilkukrotnie wspominałem o tym że prowadziłem kilka swoich serwerowni ( jedna z sukcesami i kilka mniejszych ) także doskonale wiem na czym polega praca moderatora, i jakim przykładem powinien być on sam.


Myślę że to co napisałem wystarczy, decyzja oczywiście należy do naszego ' zarządu ' nie mniej jednak z góry dziękuje i zbijam 5!

  • Ustrzel fraga! (+) 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.

 

Zgłaszam chęć na prowadzenie całego działu "Ze świata gier" - LINK

 

Klika argumentów które mają was przekonać do tego, że jestem odpowiednią osobą do prowadzeniu wyżej wymienionego działu?

 

Świat gier jest moim dużym zainteresowaniem. Nie ma dnia, abym nie był na bieżąco z informacjami o grach. Śledzę wszelakie imprezy typu E3, Gamescom czy chociaż by QuakeCon. Orientuję się w tym temacie idealnie, więc prowadzenie takiego działu to będzie dla mnie istna przyjemność. Na forum jestem codziennie, i to po parę godzin dziennie więc dział będzie pod ciągłą moją opieką. Wprawdzie kiedyś miałem już styczność z braniem odpowiedzialności z dział, ale wciąż chcę się uczyć, być bogatszy w doświadczenia jak i dowartościowywać się. 

 

Czy obecnie chciałbym coś zmienić w danym dziale?

 

Na pewno rozbudować chciałbym ten dział, aby praktycznie codziennie było coś dodane. Ożywić go.  Aby nie świeciło takimi pustkami i brakami. A tak, poza tym nie widzę potrzeby aby teraz coś tam zmieniać.

 

Coś o Sobie.

 

Mam na imię Krzysztof. Mam 27 lat. Mieszkam w trójmieście. Moim zainteresowaniem są właśnie gry, elektronika, informatyka. Jestem samoukiem, więc do wszystkiego dochodzę sam, chyba że mam z czymś faktycznie problem. Szybko też się uczę. Obecnie pracuję w firmie CeX zajmującą się handlem właśnie wszelaką elektroniką, grami czy chociażby filmami. Mój wyuczony zawód do Architekt Krajobrazu. Zamierzam od Września wrócić do mojego zawodu. 

 

Pozdrawiam serdecznie :)

  • Ustrzel fraga! (+) 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dział, którym chciałbyś się zaopiekować - Hobby, "Motoryzacja"

Argumenty, które mają przekonać nas do Ciebie:

1.Jestem osobą kompetentną.

2.Jestem osobą pracowitą.

3.Umiem się z każdym dogadać, jestem miła, wrażliwa na opinię innych, umiejąca nawiązać kontakt, wstydliwa.

4. Jestem osobą obiektywną oraz wyrośniętą trochę znam życia :D

5.Interesuje mnie bardzo motoryzacja, mam zamiar zdawać prawo jazdy na A2, dużo czytam o nowych samochodach, motorach itp. Jestem na bieżąco w tej akurat dziedzinie co się dzieje na świecie.

Informacje o sobie, tj. aktualny wiek, imię, zainteresowania;

Izabela, 20 lat, moimi zainteresowaniami są sport oraz informatyka. Aktualnie studiuję Dietetyką połączoną z Fizjoterapią. W wakacje pracowałam jako animatorka dla biura podróży w Albanii. Kocham się opiekować dziećmi. Cały czas się rozwijam [ nitk nie jest idealny]. Jestem osobą miłą, wstydliwą, pomocną, pracowitą. Gdy coś zacznę muszę to skończyć. Jestem bardzo obiektywna, nienawidzę kłamstwa, buractwa oraz dwulicowości. Szybko się uczę, gdy coś zrobię nie tak potrafię się przyznać do błędu i wziąć na siebie odpowiedzialność za ten błąd.

Wstępne plany, propozycje oraz uwagi do działu, którym jesteś zainteresowany : Na pewno bym go bardziej rozbudowała, zorganizowała jakieś konkursy z tą dziedziną, z tym działem na temat wiedzy o motoryzacji. Wszystko by się zobaczyło w swoim czasie. 

Doświadczenie: Byłam moderatorką na forum [ mogę napisać na priv jakim] oraz potem Junior Adminką. 

  • Ustrzel fraga! (+) 4
  • Karambit w plecy (-) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgłaszam chęć na prowadzenie całego działu "świat counter strike"

 

Klika argumentów które mogą przekonać całą administrację do tego że jestem odpowiednim kandydatem na te stanowisko:

 

Jestem osobą która, lubi grać w gry typu strzelanki m.in. counter strike 1.6 czy cs:go, także lubię pograć sobie w mta na serwerze fragujemy. Jestem aktywny na forum i siedzę tylko ile mogę czy bywa tak, że są to nawet całe dnie. Interesuję się ogólnym światem cs, i staram się być na bierząco z przeróżnymi wydarzeniami. Typu jakieś większe turnieje. Za niedługo planuję zebrać moją starą ekipę lub stworzyć ją z graczy z naszej sieci i spróbować godnie reprezętować naszą ekipę, w jakiś turniejach między sieciowych. Jestem sumienny, lubię pracować w grupie. Pełniłem przez krótki okres czasu rolę moderatora forum, lecz to nie przeszkadza mi w tym aby zdobywać nowe doświadczenie

 

Co chciał bym wnieść do tych działów:

 

Jakieś tematy na temat jakiś większych turniejów, gdzie każdy mógł by obstawiać mecze i były by rozdawane jakieś drobne nagrody na 1 osoby która zgadnie jaka drużyna wygra. I ogólnie chciał bym tchnąć życie w ten dział, iż nie dzieje się tam za dużo, i trzeba było by to zmienić. Jakieś fajne turnieje dla naszej sieci w której były by nagrody takie jak np: vip na dany okres na wybranym serwerze i wiele więcej,

 

Kilką słów przestawiających moją osobe:

 

Mam na imię Jakub. Mam 18 lat. Uczę się i pracuję w zawodzie tapicer meblowy. Jestem na ogół spokojną osobą. Lubię się pośmiać, pożartować(ale oczywiście wszystko ma swoje granice). Lubię wszelakie sporty, takie jak piłka nożna czy też siatkówka, z całego serca kibicuje naszym i staram się na bieżąco oglądać mecze naszej reprezentacji. Na ogół gdy jest fajna pogoda, czas wolny lubię spędzić na boisku iż cały czas chcę być w formie. Ale to nie zmienia tego, że to są moje jedne zamiłowania, interesuję się także naprawą sprzętów AGD, w której często pomagam mojemu ojczymowi. Jestem odpowiedzialny, jak zostanie powierzona mi jakaś funkcja, wypełniam ją, potem robię sobie odpoczynek.

 

Pozdrawiam serdecznie całą administrację Fragujemy.com

 

 

Edytowane przez BidWild

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

działem chcę się opiekować-https://fragujemy.com/staff/#

 

1 jestem często na forum oraz na serwerze

2 Pomagam często graczą

3 kocham ten serwer 

 

mam  14 lat wiem że się powinno mieć 16 ale jestem mądry. mam na imię tomek. Lubię piłke nożną

 

wstępne plany, propozycje oraz uwagi do działu, którym jesteś zainteresowany- dalej mieć taką admistrację

 

doświadczenie- Byłem kiedyś moderatorem serwa ale już nie istnieje.

  • Śmiech 2
  • Zmieszanie 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dział, którym chciałbyś się zaopiekować - https://fragujemy.com/forum/172-komputery-i-software/

argumenty, które mają przekonać nas do Ciebie -

Dosyć aktywny na forum (ze względu na hobby)

Posiadam kulturę osobistą

Lubię pomagać

informacje o sobie, tj. aktualny wiek, imię, zainteresowania -  Mam na imię Klaudiusz. Mam 15 lat i mam jakąś wiedzę na temat komputerów. Języka za bardzo nie mam wygadanego ale jak na swój wiek myślę że jestem osobą, którą może pomóc. Moje hobby to koszykówka. Mam 4 treningi w tygodniu i dlatego napisałem że postaram się być codziennie. 
 

Doświadczenie - Nie mam dużego doświadczenia ale szybko się uczę.

  • Ustrzel fraga! (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

* dział, którym chciałbyś się zaopiekować - Muliplayer online battle arena

* argumenty, które mają przekonać nas do Ciebie:

1. Jestem bardzo aktywny na forum 

2. Jestem ogarnięty

3. Posiadam kulturę osobistą

4. Jestem bardzo sumienny 

5. Lubie pomagać innym :) 

* informacje o sobie, tj. aktualny wiek, imię, zainteresowania:

Mam na imię Łukasz. Mam 14 lat. Pochodzę z Województwa Podkarpackiego. Uwielbiam gry typu Dayz aktualnie posiadamy 1 serwer Mta Dayz na którym uwielbiam przebywać. Moim hobby są gry komputerowe oraz Motocykle. Na forum jestem codziennie więc w każdej możliwej sekundzie pomogę. Lubię porządek (wszędzie). Szybko się zaprzyjaźniam z innymi :).                                                                                                                                                                       * wstępne plany, propozycje oraz uwagi do działu, którym jesteś zainteresowany: Będę starał się pilnować porządek na dziale. Rozwijać go na lepsze :).

* doświadczenie: Nie mam Dużego doświadczenia lecz parę razy byłem moderatorem serwerów/forum więc nawet się na tym znam :).

 

Pozdrawiam :) 

Edytowane przez Xiaomi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

* dział, którym chciałbyś się zaopiekować: Serie gier komputerowych (Najbardziej Gta)

* argumenty, które mają przekonać nas do Ciebie:

1. Jestem Ogarnięty.

2. Piszę pełnymi zdaniami oraz bez błędów ortograficznych.

3. Jestem Bardzo aktywną osobą na forum.

4. Kocham pomagać innym a najbardziej lubię jak ludzię się cieszą z mojej pomocy :).

5. Posiadam kulturę osobistą.

* informacje o sobie, tj. aktualny wiek, imię, zainteresowania: Mam na imię Łukasz mieszkam w Województwie Podkarpackim posiadam 14lat. Jak na swój wiek jestem bardzo ogarniętą osobą. Interesuję się motocyklami i grami komputerowymi. Jestem bardzo wygadany lubię rozmawiać z innymi. Gdy już coś zacznę to zawsze to dokańczam. Szybko się zaprzyjaźniam z nowo poznanymi osobami. Lubie porządek wokół siebie i nie tylko :).

* wstępne plany, propozycje oraz uwagi do działu, którym jesteś zainteresowany: Chcę pomagać w rozwinięciu działu. 

* doświadczenie: Doświadczenie jakieś mam lecz jakby byłyby jakieś szkolenia chętnie posłucham co i jak bo tak nawet się znam a nawet sie nie znam na byciu moderatorem

 

Ps. Wiem pisałem podanie lecz po czasiu juz chyba mogę? 

Pozdrawiam :) 

Edytowane przez Xiaomi
  • Ustrzel fraga! (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybka rekrutacja zostaje zamknięta.

Niebawem rusza kolejna z racji reformy Moderatorów forum - szczegóły wkrótce!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość została wygenerowana automatycznie.

 

Ten temat został oznaczony przez Moderatora jako spam i wyrzucony do -> archiwum.

[!] Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderatorzy forum rozpatrzą go ponownie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności